Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2017., 19:42   #41
evo sad će ti odmah odgovorit čim pogleda svoj post star godinu dana
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 22:47   #42
renpata is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 08:51   #43
Question

svi neka iskustva ali nitko neko rješenje da se riješimo tog kvrckanja pogotovo zimi kad se materijali skupljaju.ako ima netko neko rješenje molim napišite!
misterw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 09:47   #44
Ima. Zove se "volume" na radio/CD/multimedija uređaju.
frenchman is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 22:28   #45
Quote:
misterw kaže: Pogledaj post
svi neka iskustva ali nitko neko rješenje da se riješimo tog kvrckanja pogotovo zimi kad se materijali skupljaju.ako ima netko neko rješenje molim napišite!
svaki spoj, kopču i mjesto dodira dvaju materijala podmaži tovatnom masti i nema cvrkutanja. Ne zajebavam se. Silikonski spray radi isto, ali traje kratko.
Ili još bolje s ovim ako ga možeš nabaviti:

frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:47   #46
Ja sam u Polu karavanu nagurao stiropor između ploče i šoferšajbe (ne, ne vidi se izvana), i bilo je bolje, valjda svi sa tvrdom plastikom imaju tih problema, Touran sa 70 000 km zasad ništa, ali ima mekanu ploču pa možda ni neće.
martin222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:23   #47
Koja tema. Žaljenje na kvrckanje u atima prozivodnje prije 10-15 godina. Pa normalno da kvrcka!

Šalu na stranu. Ima par Passata u široj familiji, niti jedan nije proizvodio nikakve zvukove. Osim jednog na kojem je ujac pukao držač za trokut pa je lamatao radi se o variantu. Ali to ne računam jer ga je potrgao.
Inače dosta tvrde ali čvrste plastike u autu. Jednu osobu sam znao da joj je krvrcaklo, donji dio (oko mjenjača), jer je kupio rabljenog passata od nekog ministarstva, cijela ploča je bila rastavljena da bi se provukla navigacija, sastavljen ali očito ne kako spada.

Peugeot 206 SW u obitelji ništa ne lupa, a pun je tvrde plastike. Moj O3 ništa ne kvrcka unutra, samo me živcira bočica u vratima, ako je naslonjena na plastiku onda se vibracije prenose i trese se. Ali to sam primjetio i na drugim autima.

Evo dobar prijatelj je kupio Audi A3 2017 ima dosta plastike čvrste i izgleda mnogo kvalitetnije kao u VW, ispred Škode. Rekao bi da je 02 imala tu čvršću plastiku (nedavno se vozio u njoj prvi put). Ali ništa se ne čuje da kvrcka. Mada auto je nov, pa je to i za očekivati.

Tu na temi T-Roc vidim da svi kukaju plastika plastika, ali kako dosta visim po salonima. Mercedes pun plastike i to te jeftine što čvrste i kvalitetne. Toliko o kvaliteti.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:18   #48
A šta će drugo hercegovac iz Trnovčice kupit nego Audija
Veki22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:21   #49
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Evo dobar prijatelj je kupio Audi A3 2017 ima dosta plastike čvrste i izgleda mnogo kvalitetnije kao u VW, ispred Škode. Rekao bi da je 02 imala tu čvršću plastiku (nedavno se vozio u njoj prvi put). Ali ništa se ne čuje da kvrcka. Mada auto je nov, pa je to i za očekivati.
Svaka čast na Audiu/VW na dobrom autu, ali ove felge su užas, izgledaju nekako jeftino, baš se vidi da je početna oprema (koja je svejedno dosta iznad Golfa). Ove starije su bile puno bolje.
Btw. mogli ste bolje oprati tog Audija za recenziju.
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:26   #50
Čini mi se bučan unutra.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:36   #51
Kad se uspoređuje s Golfom je tiši, nema šuštanja vjetra kao na Golfu i manje se čuje motor kod malih brzina.
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:39   #52
Ne znam ja na tom videu čujem motor, a snimano iz suvozačkog mjesta. Dizel fuj.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 14:19   #53
Meni na mazdi 3 po zimi redovito krcka plastika kod stražnje šajbe..prošlu zimu me užasno nerviralo, sada već manje.. i negdje oko infotainment ekrana često zna dobro puknuti iz čista mira...
scheje is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 14:31   #54
Zato sto je kod mazde plastika oko displeja i onda soft touch oko te plastike.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 22:41   #55
Ovaj video, šta je on napravio na 20:35 kada šalta u višu? Pogodio blokadu ili šta?
Cutac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 22:47   #56
Ne zna saltat brzine, navko je na avtomatik.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 23:32   #57
Neš ti auto testera koji ne zna šaltati brzine...
Cutac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 00:27   #58
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
svaki spoj, kopču i mjesto dodira dvaju materijala podmaži tovatnom masti i nema cvrkutanja. Ne zajebavam se. Silikonski spray radi isto, ali traje kratko.
Ili još bolje s ovim ako ga možeš nabaviti:

Gdje si našao red rubber grease? Sjećam se da sam je tražio prije par mjeseci, ali na kraju odustao.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 07:56   #59
Ima na ebay
hadzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 10:05   #60
Ako se za taj pothvat odlučite na silikonski sprej, svakako preporučam Wurth.
Jest da je dosta skuplji od ostalih, ali je isto toliko kvalitetniji.
Tekk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.