Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2017., 18:42   #61
Quote:
Afla kaže: Pogledaj post
Eventualno Rudec Bosch servis sto ja znam... Zadovoljan sam s njima kad se radi o necem vanrednom.

Platis ali kad sjednes u auto sljaka...
Rudec je Ok...ali mislim da nema Examiner, to je program za testiranje FAL grupacije..
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 19:20   #62
Da Mercedes, BMW ili Audi izbace na trziste auto koji ovako izgleda, vagoni govana bi se nabacivali po njima.
elf123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 19:27   #63
Kad je Thesis izašao, ovo je bio aktualan merc





Nego koji kurac uopće otvarate temu ako vam se auto ne sviđa, nema boljih mjesta za izbacivat frustraciju?
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 20:16   #64
Eno prodaje se jedna karambol za 1000 eur na njuski


Sent from my iPhone using Tapatalk
nasunis is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 22:08   #65
Quote:
wasx kaže: Pogledaj post
Kad je Thesis izašao, ovo je bio aktualan merc

http://images.pistonheads.com/nimg/2...0EClass_03.jpg

Nije
Ovaj je bio aktualan
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 22:19   #66
Quote:
wasx kaže: Pogledaj post
Kad je Thesis izašao, ovo je bio aktualan merc





Nego koji kurac uopće otvarate temu ako vam se auto ne sviđa, nema boljih mjesta za izbacivat frustraciju?
Ma pazi... Kako da ne. Kad je taj W210 izasao (6 godina prije Thesisa), aktualna je bila ona mikrovalna od Kappe (izasla samo godinu prije w210). I kako to da nisi stavio sliku S klase iz 2001. (bilo je govora o "predsjednickom" autu). Ali, pretpostavljam da ti to znas samo su ti ovako "argumenti" bili jači
Ma.. Sad ispada da ja branim "okaša" koji je isto ajme sto se tice dizajna.. Uglavnom, off topic smo na covjekovoj temi.
elf123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 22:26   #67


wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 23:02   #68
Bmw nikada nije bio ni do koljena lanciji.
__________________
It's time to go
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 23:17   #69
Imao sam kratko Thesis 3.0 prije par godina, baš 3.0 benzinjaru, auto je udoban, sve to stoji, ali još tada se rapitivao za dijelove i sve isključivo iz originala i na većinu se čeka, a tek cijene...
Još tada sam ga prodao po cijeni punta tog godišta.

A glede same udobnosti, zvučne izolacije ništa ne iskače bolje od serije 7 e65 i S klase 2004. koju sam nedavno imao.

S klasa je bila sa zračnim ovjesom i tu nema dalje. Prelazak preko tramvajske pruge ni ne osjetiš, a tek zvučna izolacija... Boli glava. Definitivno po odobnosti i zvučnoj izolaciji jedan od najudobnijih auta koje sam ikad imao i vozio.

Thesis je super auto, odoban, iako najmanji u dimenzijama, ali je rijedak i samim time težak za održavanje. Eventualno bolje prođu vlasnici dizela 2.4 ako gledamo sam motor, za taj motor ima dijelova kolko te volja.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 08:28   #70
Ja sam i nakon par stranica ove rasprave uvjeren da je ekonomski najisplativije uzeti jedan komad za pod najlon ispod šljive, i s vremena na vrijeme temeljito počastiti lokalnog mehaničara koji ti bar može skinuti dio s nje po potrebi.
Onda s tim dijelom ideš u pravi servis da ti ga ugrade kako treba.

Ne znam tko bi izdržao održavanje po principu ulaska u ovlašteni servis, kako financijski tako i vremenski.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 09:50   #71
ok ljudi S-merđo je ipak klasa više,ne znam koliko ću u budućnosti moći održavati Thesisa ali pokušat ću srediti autek za sebe,nadam se da neću morati birati između auta i bankrota,evo jučer majstori počeli skidanje prednjeg mosta da mogu doći do letve volana jer malkice curi ulje,donio i nove bilstein opruge pa idući tjedan se nadam još ugodnijoj i udobnijoj vožnji e da bio kod Zubaka i bez problema mi ispitali amortizere a neki dan telefonski me tip odjebo rekavši kako treskalice rade na teh.plegledu tako rade i kod nas, kod njih prednji 78%, zadnji 79% samo na tehničkom ti isti zadnji pokazali ispod 30% kako je to moguće da različito mjere i sad ti znaj što je točno,u ovoj našoj državi ništa nije jedinstveno i ništa nije isto nego jebe lud,zbunjenog pa na kraju ispadneš i lud i zbunjen i jeben,možda to nekom paše meni sigurno neeee
pero1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 09:56   #72
Koliko god ti nju sredio to je stara hrpa metala na kojoj ce se samo gomilat ulaganja u narednih par mjeseci/godina. Dodas na to da nema majstora, da su dijelovi skupi i nisu dostupni eto ti recepta za propast.
__________________
It's time to go
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 10:40   #73
Quote:
wasx kaže: Pogledaj post
http://cdn.bmwblog.com/wp-content/uploads/BMW_745i-03_1024-750x500.jpg

Sigurno se sjećaš da su se potpisivale peticije da Chris Bangle odstupi sa mjesta glavnog dizajnera BMW-a nekon što je ta "sedmica" izašla ...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 11:16   #74
A dobar potencijal je pokazao u Fiatu... i šta se onda desilo

Inače, ako je vjerovat Wikiju... upravo je Bangle doveo u Italiju Michaela Robinsona, dizajnera Thesisa
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 11:32   #75
Da, zajebo sam jer sam nekako utrpao Franka Stephensona kao dizajnera koji je nacrtao Thesis (ovaj je odgovoran za 500, Mini, McLaren P1 i još poneki Ferrari i Maserati iz vremena kad je radio kod Pininfarine).

No ako ćemo o Robinsonu ... Marco Tencore se spominje kao onaj ko je nacrtao Thesisa .... odnosno Dialogos, prototip koji je praktički 95% Thesis.

Kasnije je postao šef dizajna Fiat-Lancia-Alfa
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 11:42   #76
Jedan šljaka, drugi potpiše
No dobro, i Marco je došao sad na svoje.
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 12:00   #77
Pero, jesi promijenio opruge?

girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 12:17   #78
Nije tema al je Lancia - negdje početkom stoljeća u jednom sam, mislim da Auto klubu, čitao da je Lancia radila na autonomnom automobilu. Zna tko išta o tome?

Edit: nije mi vrag dal mira, s wikipedie:

"In 1996, (now Professor) Alberto Broggi of the University of Parma launched the ARGO Project, which worked on enabling a modified Lancia Thema to follow the normal (painted) lane marks in an unmodified highway.[42] The culmination of the project was a journey of 1,200 miles (1,900 km) over six days on the motorways of northern Italy dubbed Mille Miglia in Automatico ("One thousand automatic miles"), with an average speed of 56 miles per hour (90 km/h).[43] The car operated in fully automatic mode for 94% of its journey, with the longest automatic stretch being 34 miles (55 km). The vehicle had only two black-and-white low-cost video cameras on board and used stereoscopic vision algorithms to understand its environment."
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
m.k is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 12:29   #79
Radila je Lancia i na potpuno camless sustavu razvoda ventila ....
I na TriFLUX glavi
I na sekvencijalnom korištenju turba
I na kompozitnim vozilima (karoserija od ovih ili onih vlakana) - ECV - experimental composite vehicle
I na verijabilnoj aerodinamici
I na ....

Jebi ga sad mi se plače ...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 12:35   #80
Nisam znao za autonomnu Lanciu Vrhunski. Za neke stvari sam znao jer Lancia je uvijek odskakala.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.