Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2016., 22:08   #4861
Quote:
verdan kaže: Pogledaj post
Od jučer, sestra mi nikako se ne može logirati na faceboo
Nakon upisivanja svojih podataka pojavljuju se ova 3 upozorenja
ako ulazi sa kompa očito ima viruse pa treba skenirati i očistiti, moguće je s tim programom koji nude

Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Pomagajte Kad god sam na FB, ljudi me vide da sam aktivna. Chat mi je iskljucen i ulazim s kompa, ne znam kako me vide kad sam online i to mi smeta jer me znaju smarati javljanjem i znaju uvijek kad sam tu. Gdje je privatnost i kako da maknem da narod ne zna kad ja visim na fejsu?
Ah kad si tako popularna
ako ti je chat isključen ne mogu te vidjeti, provjeri da li ti je isključen razgovor za sve kontakte
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 22:17   #4862
Nisam klinka i ne pusim te furke.
Provjerit cu i to, hvala.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 09:57   #4863
Svima piše zadnja aktivnost na fejsu bio chat on ili ne.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 23:30   #4864
zanima me, da li je su u facebooku ograničili ili onemogućili pretraživanje javnih postova odnosno galerija. primjerice, kako me zanima amaterska fotografija, a i promjena kvalitete slika s napretkom mobline tehnologije, dosta sam pregledavao amaterske fotogalerije, npr. upisao bih riječ npr. "proljeće" i zanimalo me kako su ljudi, obični, ne profi fotografi bilježili proljeće. odabrao bih godinu i mjesec npr. travanj 2010, nakon toga travanj 2011 i sl. i uvijek bi izbacivalo masu rezultata. i slično, prije tjedan dana me tako zaintrigiralo npr. različita društvena događanja upišem "maturalna zabava", ako bi odabrao mjesec svibanj 2011, ili 2012 il sl. bila je gomila rezultata, sada izbaci maksimalno nekoliko rezultata.

riječ je o isključivo javnim objavama, jer naravno, privatne se nikad nisu ni mogle prelgedavati, a sada su i te javne totalno limitirane. ako za rezultate odaberem ovu godinu, javne objave su čak koliko toliko vidljive, ali mi to nije zanimljivo, već one starije dok su mobiteli bili još da tako kažem nerazvijeni. stvar je jednostavno u tome, što na FB imam nedvosmislenu potvrdu kada je neka slika slikana od strane amatera, jer rezultate različitih foto studija izbjegavam.

ima li netko pojma što se to događa s javnim objavama?
terc bela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 23:08   #4865
zašto me targetiraju njemački oglasi iako sam promijenila mjesto stanovanja? počeli su me gađat dok mi je stajao njemački grad, ali me i dalje gađaju iako sam u hrvatskoj :/ nema mi na profilu ništa vezano za njemačku..
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 13:03   #4866
iako imam lajkane hrvatske verzije nekih stranica (npr. biobaza, poleo sport) prikazuje mi slovenske postove, a hrvatsku stranicu više ne mogu ni otvoriti, kako da to vratim u prvobitno stanje, makar nisam ništa dirala?
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 08:30   #4867
Jel se može editirati profilna slika, bez brisanja?
Npr u objavama albuma, možeš izbrisati određenu sliku tj., zamijeniti ju drugom. Jel se to može i s profilnom?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 17:17   #4868
Na mobu tj fb messenger vidim kada je netko pročitao poruku a na kompjutoru tj preko weba ne vidim. Dali se to može kako podesiti da i tamo vidim kada je pročitano ???
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 17:31   #4869
Nitko ovdje ne odgovara ??
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 21:57   #4870
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
ma ne pada mi na pamet da tamo nekakavom facebooku ostavljam svoje podatke, potvrđujem identitet. neka ugase profil, ionako to govno ždere toliko vrijednog vremena, a bome nisu ni jedina društvena mreža. žao mi je samo zbog prijatelja, ali ne ostavljam nikakvom facebooku svoje podatke. neka kupe tuđe, moje neće...odbijam sudjelovati u izradi njihovih baza podataka za marketinške svrhe. neću iz principa! :veoma dugački srednji prst:
Jesi na kraju uspjela vratiti svoj profil ?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 20:12   #4871
Jel se još nekome s*ebao search? Prije kad sam tražio nešto automatski mi izbacuje stranice, osobe itd. sa njihovom profilnom slikom. Sad se to više ne događa, prvo moram upisat neku stranicu i kliknut search i onda mi na drugoj stranici ponudi stranice kak se spada
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 15:30   #4872
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Jel se može editirati profilna slika, bez brisanja?
Npr u objavama albuma, možeš izbrisati određenu sliku tj., zamijeniti ju drugom. Jel se to može i s profilnom?
mislim da sa profilnom ne može, mozes staviti novu profilnu ali stara ostaje među profilnim slikama, tj. imaš sve opcije ispod slike

Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Na mobu tj fb messenger vidim kada je netko pročitao poruku a na kompjutoru tj preko weba ne vidim. Dali se to može kako podesiti da i tamo vidim kada je pročitano ???
trebalo bi se vidjeti i na kompu, bar se kod mene vidi

Quote:
everest kaže: Pogledaj post
Jel se još nekome s*ebao search? Prije kad sam tražio nešto automatski mi izbacuje stranice, osobe itd. sa njihovom profilnom slikom. Sad se to više ne događa, prvo moram upisat neku stranicu i kliknut search i onda mi na drugoj stranici ponudi stranice kak se spada
meni se to događa na mobilnom Fb lite, ne znam zašto, kad upisujem ime ne izbacuje mi osobe nego moram tapnuti search
na kompu normalno izbacuje pri trazenju
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 15:58   #4873
Quote:
Skydisco kaže: Pogledaj post
meni se to događa na mobilnom Fb lite, ne znam zašto, kad upisujem ime ne izbacuje mi osobe nego moram tapnuti search
na kompu normalno izbacuje pri trazenju
Viš, a meni na mob sve kak treba, koristim samo preko browsera, dok na kompu već duže vrijeme nije kak treba, bez obzira na browser
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 11:20   #4874
Od sinoć i na kompu kad uđem u poruke messanger, znači ne chat, nego baš
kad odem lijevo gore u poruke ... bolje mi je prije bilo, ali ajde već je fejs
dosta toga mjenjao, prilagodba ionako kratko traje ..
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 21:19   #4875
Mene zanima zna li netko u messengeru, mogu li kako očitati broj poruka, makar približno? U inboxu se moglo, prije ove promjene, skrolati do vrha, i tamo piše"učitati još xyzcv poruka". U messengeru se dogodi samo učitavanje, bez tog broja
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 21:26   #4876
postoji li način da se poništi komemorativni račun?



nažalost komemorativni je s razlogom jer mi je baka umrla neki dan i našla sam na njen otvoren fejsbuk račun jer je bila zapamćena lozinka i pošto mi je bilo glupo pisati nešto po zidu ili kačiti smrtovnicu (a pogotovo mi je bio žao deaktivirati, ispalo bi kao da nikad nije ni postojala) onako slučajno nađem tu opciju i pošaljem zahtjev fejsbuku da proglasi račun komemorativnim što su već sutradan učinili.


ali jedan dio nisam znala (tj. pisalo je, samo sam ja budala površno prešla preko teksta i nisam vidjela), a to je da više ne postoji mogućnost da se loguješ na njen profil što mi je teško palo jer je bilo dosta nekih njenih slika i dragih objava koje ja više ne mogu vidjeti jer mi nije bila u prijateljima.
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 01:17   #4877
Živcira me što su ubacili messenger u facebook. Koristio sam povremeno messenger.com i to je lijepo funkcioniralo, ali često kad bih slao neki fajl bih radije išao u inbox, tamo mogu čekati da se fajl učita i onda pošaljem. U messengeru se odmah fajl šalje i često zna failati, pogotovo ako vam veza puca ko meni.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 03:39   #4878
Zbog čega se ne mogu obrisati slike iz messengera bez da obrišem cijeli razgovor?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 22:32   #4879
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Mene zanima zna li netko u messengeru, mogu li kako očitati broj poruka, makar približno? U inboxu se moglo, prije ove promjene, skrolati do vrha, i tamo piše"učitati još xyzcv poruka". U messengeru se dogodi samo učitavanje, bez tog broja
Eto, pa ti broji sad poruke 😛
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Zbog čega se ne mogu obrisati slike iz messengera bez da obrišem cijeli razgovor?
Može ofc 😀
Klik na sliku, držiš, pojavi se opcija za brisanje i nema je više 🙂
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 12:25   #4880
Može pomoć? Do prije par dana dobivala sam obavijesti tko je odgovorio na moj post/komentar ili lajkao. Više to ne dobivam. Išla sam u Postavke, nisam pronašla rješenje. Primijetila sam da je postavka "Aktivnosti koje uključuju vas
Uvijek ćete dobivati obavijesti o aktivnostima koje su vezane uz vas, npr. kad vas netko označi na fotografiji ili komentira vašu objavu. Uključeno " u sivoj boji, znači neaktivna. Ostale su boldirano crne. Što napraviti?
seherezadaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:32.