Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2009., 23:04   #961
Gle ja govorim kakva su pravila i koliko te njihovo nepostivanje moze kostati, ne smijes se ni drogirati pa se ljudi drogiraju, nesmije se ni cugati preko 0,05%o pa znamo i ja i ti koliko se ljudi ubije o alkohola svakodnevno, a ako nakon sveg truda i svega sto moras napraviti da bi dospio na brod ti zelis kockati s time da stanes nekom na zulj i da te posalju kuci, to je tvoja stvar
Ja recimo nikad nebi riskirao da odletim zato sto mi je neka gosca amerikanka zapela za oko, pa da je i angelina jolie, jer znam koja je cijena ako se to nekom od sefova ne svidi, a ne zelim riskirati svoje neke zivotne ciljeve zbog takvih gluposti, a i bogu hvala imas barem 600-700 kolegica na svakom brodu koje nisu off limit, a da ne govorim da te ta ista tvoja draga amerikanka moze kasnije prijaviti kompaniji za sexual harassment cisto iz razloga da joj kompanija vrati lovu da ih nebi tuzila, sto znaci da ti taj isti dan letis za hrvatsku, ni ne pitaju te jesi ili nisi, desavalo se vjeruj i nikakvo mito tu ne pomaze, jer kompanija ako stane na tvoju stranu riskira milijunsku tuzbu, a i ista stvar vrijedi za skoro sva ta pravila

Zadnje uređivanje Masai! : 14.01.2009. at 00:06.
Masai! is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 12:31   #962
maskalzon, gleda san malo tvoje postove premudre, ajde reci ti nama zašto ti sveukupan život i rad na cruise brodovima, gledaš na primjeru coste koja je daleko najgora...
pa razlika je od broda do broda na istim kompanijama, da ne govorimo kako se uvjeti života i rada razlikuju od jedne do druge kompanije.

ljudi naprave karijere na brodovima ove ili one vrste, i žive od toga neki na kraju svega zarade dobru lovu, bolju nego bi imali doma. ako je tebi doma tako predobro bilo šta si uopće iša tamo, da bi onda doša ovde i kuka kako ništa ne valja.
luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 14:03   #963
Luzeru si ti jos na Costi, ako da sta ne probas nesto dalje, Princess ili Harding kad vec cujem da je unutar Starboarda tesko prec na americku kompaniju ako si poceo na Costi, na Princess ti salje srpska agencija SafeCruise (Djordje 064/618-52-51 i Ivan 064/618-52-53), a Hardingu se direktno prijavljujes na http://www.hardingretail.co.uk/
Masai! is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 15:17   #964
Quote:
Masai! kaže: Pogledaj post
kad vec cujem da je unutar Starboarda tesko prec na americku kompaniju ako si poceo na Costi, na Princess ti salje srpska agencija SafeCruise (Djordje 064/618-52-51 i Ivan 064/618-52-53), a Hardingu se direktno prijavljujes na http://www.hardingretail.co.uk/
kaj se nakon Coste stvarno teško pređe na drugu kompaniju? a koliko sam primijetio jako puno ljudi prvo ode na Costu, ne svojom voljom nego ih agencija pošalje. Kamo sve šalju naše agencije (znam jedino za Employment power i Apriori iz RIjeke)?
Johnny Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 16:47   #965
Quote:
Masai! kaže: Pogledaj post
Luzeru si ti jos na Costi, ako da sta ne probas nesto dalje, Princess ili Harding kad vec cujem da je unutar Starboarda tesko prec na americku kompaniju ako si poceo na Costi, na Princess ti salje srpska agencija SafeCruise (Djordje 064/618-52-51 i Ivan 064/618-52-53), a Hardingu se direktno prijavljujes na http://www.hardingretail.co.uk/
hvala stari, radi se na promjeni kompanije, dont worry

eventualno još jedan ugovor na costi, iako molim boga da dotad odem na drugi brod i poziciju pa ne odem niti na fucking secondo contratto na toj merdi

neš virovat, meni su čak i neki passegeri, hrvati koji žive u USA, savjetovali da odem na carnival da će mi tamo bit bolje

johnny, pošalju te na costu ako im i kažeš i oni vide da znaš barem osnove talijanskog. employment power i apriori šalju na carnival. jedino ne znam kako se ode na msc, i tamo ima dosta naših ljudi...
luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 16:48   #966
Malo je kompanija gdje ne salju, ovisi od pozicije i potraznje od strane kompanija, http://www.employment-power.com/links/ , a za Costu ne znam jer nisam bio, to bi trebao posvjedociti netko ko je bio tamo
Na Costi je, koliko ja znam, uz engleski potreban i talijanski ili spanjolski jezik jer je "Cruising the Italian style........" pa vjerojatno i o tome dosta ovisi hoce li te tamo poslati

MSC jobs - http://www.msccrociere.it/job.asp?page_id=273
Masai! is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 16:58   #967
Meni se recimo iako idem za Starboard na Celebritiy, cime sam i prezadovoljan, jako dopada to sto Princess drzi sam svoje shopove, i ako bilo sta nebude dobro ovdje gdje sada idem mislim da ce mi to biti sljedeca stanica, iako se nadam da nece biti potrebe za tim
Masai! is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 17:26   #968
ravno u glavu, točno tako, kod starboarda je najgore što si koncesionar, pa te stalno mogu j.. u mozak ako im se prohtije, pogotovo talijani koji kad nešto krene po krivu imaju potrebu imati nekoga za crnu ovcu, pa im za to najbolje odgovara starboard, američki concessionaries na "njihovoj" crocieri

daj pričaj nam kako ti je bilo ako si već bio na američkom brodu, meni se jednom oko stolova imali smo nekim čudom cruise s dosta amera, skupilo puno njih oko stolova s prstenima, e koji je to doživljaj bio za mene, sve ih razumiš šta ti govore i ne dovikuju se ko na pazaru
luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 17:43   #969
"njihova" crociera, a u vlasnistvu su Carnivala, zalosno
Ne nisam bio josh u shopu ovo ce mi biti prvi ugovor pa cemo vidjet
Masai! is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 22:42   #970
Quote:
Johnny Boy kaže: Pogledaj post
i meni je ovo dugoročni cilj, otići iz HR. Kakve su mogućnosti nakon rada na brodu otići van? Jel to ima uopće ikakve veze? Radiš slični posao kao i na brodu ili si promijenila branšu? Ako nije tajna, kako si ti to izvela?
pa dok sam dosla u UK pocela sam raditi kao sommelier, ali sam poslije promijenila bransu, pa sada vec tri godine radim kao manager u shopu..ali vidjet cu sto ce buducnost donijeti posto jako volim vina, to mi je i hobi... htjela bi se time baviti i u buducnosti ali ne kao sommelier...
gogacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 22:49   #971
Quote:
Masai! kaže: Pogledaj post
Stvaraju se ali priznaj i da su, bar dok si na brodu, zabranjeni, bar je sada tako
A kud na Costu, no dobro hebi ga negdje moras poceti, nego mene zanima kako je bilo na Celebrityu ja idem sad u 2. mj, na kojem si bila



Vidis nisam znao, a valjda onda iznad Drogden tunela, ionak vecina brodskog prometa ide onuda
aaa cuj, ja sam na brod otisla 1997..bilo je to jako davno.. EmploymentPower je tada bila mala neznana agencija koja je poslovala u 3 metra kvadratna..interesa za otici na brod poslije rata je bilo puno...moj engleski tada nije bio bas bajan, pa su me "poslali" na Costu.. bila sam sretna da sam uopce otisla... nakon 2 ugovora i pisanja krvi, vratila sam se, i poslali su me onda na renaissance.(na costi sam za 7 mjeseci izgubila 25 kila). jer u to vrijeme je bilo u agenciji kao neko pravilo, ako im pokazes da si izdrzao na costi, cijenit ce te i poslati negdje dalje... neznam kako je to sada, ali tada je bilo tako..meni je bilo vazno samo da se maknem iz Hr.. jer sam imala ducan doma jos od osamnaeste godine, i zgadila mi se birokracija, podmicivanje i ostale svinjarije.. rekla sam nikad vise, i bilo mi je vazno otici van , snaci se, premjestiti se, i po mogucnosti ostati u USA.. to mi je bio plan.. i krv sam pisala da mi to i uspije...ali otisla sam relativno kasno na brod , sa 25..drugi su svi bili mladi od mene, ali i ludji.. ja sam otisla sa ciljem, a ne za zabavu..zabava je tek pocela kasnije..
gogacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 11:22   #972
zamolio bih nekoga ako zna ili je skoro bio na nekom brodu da mi kaze kako je trenutno placen posao konobara? HVALA unaprijed
SEALer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 12:43   #973
Bar ili restaurant??
Masai! is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 18:02   #974
MASAI pa daj informacije koje znas i za jedno iya drugo ako moze pa cu videti sta cu...
SEALer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 20:20   #975
Bar

Bartender - responsible for making cocktails and serving alcoholic beverages to passengers in lounges and on decks, at least 2 year experience and good English Language skills required. Salary range: 1700 - 2500$ per month, depending on gratuities from passengers.

Bar Waiter - responsible for taking orders and serving alcoholic beverages to passengers in lounges and on decks, some experience and good English Language skills required. Salary range: 1400 - 2200$ per month, depending on gratuities from passengers. Possibilities for promotion to Bartender.

Bar Steward - responsible for cleanliness of lounges and re-stocking bar supplies, no experience and very basic English Language skills required, entry level position. Salary range: 600-900$ per month, depending on percentage of gratuities (tips). Possibilities for promotion to Bar Waiter.

Restaurant

Maitre D'/Restaurant Manager - takes care of seating arrangements, service, and oversees the wait staff for the dining room. Under the maitre d' are all the head waiters. Lots of restaurant and prior cruise ship experience in related position and fluent English Language skills required. Salary range: 3500-5500$ per month, depending on the cruise line and gratuities from passengers.

Dining Room Head Waiter - responsible for a certain serving station in the dining room, supervises all waiters. Lots of restaurant and prior cruise ship experience in related position and fluent English Language skills required. Salary range: 2600-5000$ per month, depending on gratuities from passengers.Possibilities for promotion to Assistant Maitre D' and Maitre D'.

Dining Room Waiter - serving passengers, explain the dishes, make recommendations, supervise assistant and junior waiters assigned to their tables. Couple of years of restaurant and prior cruise ship experience in related position and fluent English Language skills required.
Salary range: 2200-3800$ per month, depending on gratuities from passengers. Possibilities for promotion to Dining Room Head Waiter.

Dining Room Assistant Waiter - assisting dining room waiters in the food and beverage service, serve passengers as directed by the waiter. 2 year experience and good English Language skills required required. Salary range: 1500- 2100$ per month, depending on gratuities from passengers. Possibilities for promotion to Dining Room Waiter.

Dining Room Junior Waiter - assisting dining room assistant waiters, serving meals and drinks. Some experience and fare English Language skills required. Salary range: 1200-1800$ per month, depending on gratuities (tips) from passengers. Possibilities for promotion to Dining Room Assistant Waiter.

Buffet Steward - serving meals, drinks, cleaning tables, cleaning the assigned serving station. No experience required, but some preferred and basic English Language knowledge required, entry level position. Salary range: 900-1300$ per month, depending on gratuities (tips) from passengers. Strong possibilities for promotion to Junior Waiter and Assistant Waiter.

Evo to ti je to, cifre mogu biti i vise ali i manje, ovisno o tvojoj sposobnosti, base pay ili osigurana placa ti je 50$ (da, dobro citas 50$) a ostalo dolazi kroz tips ili napojnice, tako dolazis do ovih cifri, jako rijetko ide ispod i to minimalno, i tako ti je na 99% cruisera
Radno vrijeme i ostali uvjeti ti ovise o milijun stvari, kompaniji, brodu, manageru, poziciji, lokaciji gdje radis,.... ali spremi se na minimum 10 sati rada svaki dan u tjednu
Masai! is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 21:16   #976
ukratko
rade ko pasi ali i zarađuju dobro.
pokazalo se kod naših ljudi, da svaki koji ima volje i odguli tako više ugovora, prije posli dogura do neke bolje pozicije u tom departmentu
luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 21:23   #977
Quote:
Masai! kaže: Pogledaj post
Stvaraju se ali priznaj i da su, bar dok si na brodu, zabranjeni, bar je sada tako
A kud na Costu, no dobro hebi ga negdje moras poceti, nego mene zanima kako je bilo na Celebrityu ja idem sad u 2. mj, na kojem si bila



Vidis nisam znao, a valjda onda iznad Drogden tunela, ionak vecina brodskog prometa ide onuda
ma da zabranjeni su na brodu ako si crew, ako nisi, onda si staff..ja sam bila crew, ali nitko ti ne moze zabraniti komunicirati sa njima dok radis, ili izvan broda.. ako ti je posao takav, a meni je bio...da mozes komunicirati sa jednom te istom osobom cijeli cruise, onda ti se stvara dobar odnos sa tom osobom..ja sam izlazila van sa gostima redovno, jer su me puno njih pozivali van.. to ti nitko ne moze zabraniti, jedino se moras cuvati da ti neka budala ne prisije "sexual harassment"
a na Costu?/ a kako ti kazes: hebi ga, negdje se mora poceti
gogacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 21:32   #978
na costi je sad isto kao što je bilo i kad si ti bila izgleda
ono kako konobari tamo rade to život nije biće krv pišaju ako stignu i to da urade. zato su in i ostali sami filipini ko konobari
luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 19:41   #979
HVALA na informacijama masui, nikako mi se ne svidja sto je zagarantovano samo 50 dolara tako da pocinjem da razmatram druge poslove... mmoze li mi neko rec koji posao je najbolje placen a da za njega nije potrebno neko veliko iskustvo
SEALer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 19:50   #980
Da to ti je base pay u ugovoru, ali ti nikad neces biti ispod onih navedenih cifri, ja cu u shopu sad imati base pay 500$ pa cu zaradivati oko 1300$ u prosjeku sto je duplo manje od bilo kojeg waitera u restoranu, tako da ti taj base pay ne znaci skoro nista
Masai! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.