Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2010., 14:23   #21
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
"jebem tuđe žene i frajer sam"
Pa čuj, meni se cijeli taj post svodi baš na to.
__________________
Your so-called kung-fu... is really... quite pathetic.
Kobayagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 14:30   #22
Quote:
Kobayagi kaže: Pogledaj post
Pa čuj, meni se cijeli taj post svodi baš na to.
Pa je, ali upakirano u malo ljepši celofan. Da je grublje napisano bi se masa dušebrižnika uzjogunila i krenula bi lavina uvreda. Ovako je još uvijek poprilično suzdržana situacija...

Za koju minutu budem i ja napisal svoje mišljenje, a i primjetio sam par pametnih komentara na koje bi se nadovezao.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 14:31   #23
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
Nenormalno me uzbuđuje imati spolni odnos sa zauzetim ženama. U početku je to bilo sa djevojkama marginalnih, nepoznatih ljudi, daljih poznanika, zatim kolega, bliskih prijatelja da bi kulminiralo sa stričevom ženom. Najveći problem u cijeloj situaciji jest da mi je mnogo veći užitak biti sa djevojkama/ženama bliskih ljudi nego onih potpuno nepoznatih. U većini slučajeva ja sam direktni ili indirektni inicijator svega.
Gledajući kroz prizmu društvenih konvencija, moglo bi se kazati kako sam zlobni relikt afirmacije darvinističkih postavki, ali situacija nije niti približno jednostavna koliko se čini.

U životu van okvira vlastitoga libida sasvim sam normalna osoba. Ljudi me vole jer sam duhovit, komunikativan, altruističan. Osoba sam na koju se može osloniti u bilo kojoj situaciji, uvijek pun razumijevanja i spreman saslušati probleme drugih često ih stavljajući ispred vlastitih.

Svjestan sam da u dosadašnjem tekstu postoji određena kontradikcija, ali prije nego što me počnete osuđivati, molio bih da uzmete u obzir da je, unatoč mojoj inicijativi, za "grešku" potrebno dvoje, odnosno da navedeno nije samo moj problem. Očito postoje osobe koje podjednako uzbuđuje znati da postoji netko tko ih voli i sve bi učinio za njih dok se podaju nekome drugome.


Ono što sam htio upitati jest sljedeće:
1. Postoje li na ovome forumu osobe slične meni odnosno poznajete li nekoga ...?
2. Kakvo je vaše mišljenje o kompletnoj situaciji?
3, Na koji način bih po vašem mišljenju trebao riješiti ovaj problem?

(Ukoliko imate dodatnih pitanja ili vam je potrebno opisati/pojasniti pojedine situacije, slobodno upitajte, potruditi ću se odgovoriti u što krećem vremenskom roku. Hvala.)
Kenjaje.
marginalni ljudi?
Zašto misliš da ćemo te osuđivati?
Kenjaje.
__________________
let's go iđemo
kingsize is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 14:40   #24
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Da je to napiso neki polupismeni neandertalac u stilu: "jebem tuđe žene i frajer sam" pljuštale bi uvrede od forumskog puka vjerojatno u ogromnim količinama.
što potvrđuje onu: za dobrim konjem prašina se diže
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 14:42   #25
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
što potvrđuje onu: za dobrim konjem prašina se diže
Ili još bolje onu: svaki cigo svoga konja hvali!
__________________
Your so-called kung-fu... is really... quite pathetic.
Kobayagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 14:54   #26
znači koliko sam ja skužil super je jebat tuđu ženu ...hm.. ali jedan problem se to javlja tvojem prijatelju ili poznaniku tvoja je žena tuđa pa kak to riješiti???
tomi81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 15:01   #27
Ima još takvih. Ok, bilo je.

Par godina unazad, imao sam vrlo sličnu fazu. Doduše, nisam išao do te mjere da sam ševio obitelji žene (vrlo vjerojatno jer nitko o familiji i nije oženjen nekakvom ženom koju bih kresnuo), ali sam u razdoblju od tri godine mnogim prijateljima (vrlo, vrlo bliskim, najboljim prijateljima), poševio partnerice. Neke u kratkim vezama, neke u dugogodišnjim (4, 5, 7, 8 godina), neke pred brakom (s tim istim mojim prijateljima).

Zašto? Zašto pas liže svoja jaja?

No, restrospekcijom sam i sam došao do zaključka (sem onog, mogu). Naime, u tom životnom razdoblju sam bio ekstremno promiskuitetan (znao sam mijenjati i tri partnerice dnevno), no, na nekoj razini (koliko god zgodne, zanimljive, lude u krevetu one bile), mi očigledno nije bilo dovoljno. Pa sam u jednom trenutku shvatio da me mnoge partnerice mojih prijatelja gledaju ponešto drugačijim očima od onih kojima bi trebale. Vjerojatno jer sam kao i ti, otvoren, druželjubiv, komunikativan, altruističan, liberalan, i sve u svemu, podosta normalan tip bez nekih frustracija, tako da sam svakome mogao pristupiti, bez obzira na formalno obrazovanje ili dob. Kada sam to shvatio, ja sam uvijek inicirao sexualne odnose, s naglaskom da bi im vrlo direktno rekao što ja vidim, što ja mislim, i što ću im ja napraviti.

Svaka, ali baš svaka je pristala. Poševio sam 9 dugogodišnjih partnerica od 9 najboljih prijatelja (jednu 2 tjedna pred vjenčanje).

Summa sumarum; bio sam prazan, i riješavao sam probleme vlastite dominacije na taj način. Nije mi bilo dovoljno da ševim hrpu zgodnih žena, nego sam morao to napraviti i prijateljima. Jednostavno sam ispoljavao vlastitu dominatnu personu na taj način. (Naime, alfa sam mužjak, ali najgore vrste, nesvjesno doduše, ali jesam, nemam nekih namjera nametati se, ali nekako uvijek, od malih nogu, do današnjih starih dana, uvijek ispadnem kolovođa).

No, kao što rekoh, bio sam poprilično prazan. Isključivo sam tulumario i ševio.

Danas, kada gledam na to razdoblje, smiješno mi je, no, jebiga, obvidno se moralo dogoditi. Jer u tom trenutku nisam znao kuda idem i što želim.

Danas, kada znam kuda idem i što želim, nemam takvih situacija. Jednostavno ih prerežem u korijenu. I ne fale mi. Čak nisam niti toliko promiskuitetan kao prije.

No, postoji jedna bitna razlika između tebe i mene.

Ti o tome šutiš, sem na forumu. Jer si ustvari, oprosti stari moj, papak. Jer voliš uzbuđenje, lov, i osjećaj dominacije jebanje žena koje druge vole, a tebi se podaju kao drolje. Volim ga i ja.

No, prijatelju moj, odrastao muškarac snosi posljedice svojeg djelovanja. Ti to ne činiš, već se igraš kao malo dijete. Pojebeš i skrivaš. Jer znaš da ako te otkriju, da si najebao kao žuti. A ti ipak voliš to što te ljudi vole, jer ne sumnjam da si zabavn, pristupačan, altruističan. I voliš to, uživaš u tome, jer si narcisoidan u popriličnoj mjeri. Što je sve za ljude. Ali iz straha da ne ostaneš bez toga, radiš to što radiš i šutiš.

A to te čini, u mojim očima, poprilično nesigurnim i iskompleksiranim malim marginalcem. Jer ako već jebeš nečiju ženu, imaj muda i to onda i reci.

Učini uslugu tom stricu čija se žena jebe s tobom.

No, znam da nećeš, jer ti je vlastiti odraz u ogledalu, komformitet i slika koju projiciraš prema van bitnija od tebe samoga.

Netko je spomenuo samosvijest ovdje. Ti je nemaš, to, jest, imaš, no bježiš o nje, jer te strah suočavanja sa samim sobom, jer znaš da na tom polju gubiš.

Činio sam isto što i ti.

Samo, ja sam svakome od njih devet rekao. Odmah. Jer kako sijem, tako žanjem. Odrastao sam muškarac koji stoji iza svojih postupaka, kako god glupi oni bili.

I najbolji sam prijatelj sa svima još uvijek. Trojica su se u međuvremenu oženili, i nikakvih problema nema.

A znaš li zašto smo još uvijek najbolji prijatelji?

Jer sam imao muda i obraza reći. Ne znam bismo li to bili da sam počeo bilo kakvu vezu s bilo kojom od njih, no, kako sam ih samo poševio, još uvijek se družimo.

Da citiram jednog od njih; "Ustvari si mi učinio uslugu. Bolje da sad znam kakva je, nego da shvatim za pet godina u braku. A bolje da je kresneš ti, nego neki XY koji mi to ne bi rekao, nego bi ispao idiot. Ovako sam ispao idiot, ali barem mi je netko tko je blizak, na kakav god način, ukazao na to".

Grow some balls m8.
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 15:03   #28
davno sam spoznao
da su kod komsije uvjek sladje jabuke od mojih
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 15:12   #29
Ukoliko niste shvatili srž problema, ponoviti ću ukratko.
Da, imam odnose sa tuđim ženama, ali moj set moralnih vrijednosti je takav da se ne mogu pomiriti s time. (Shvaćam da je to što činim loše, ali stvari su izmakle kontroli.) Ne želim se "hvaliti" (ako to tako ispada), ali svatko sa imalo zdravoga razuma sposoban je uvidjeti kako ne postoji drugi način na koji bih opisao situaciju u kojoj se nalazim.

Svrha teme nije samopromocija, jer za istom nemam potrebe. Ne trebam afirmaciju od strane anonimusa, niti sam na ovome forumu dovoljno često da bi mi ista predstavljala epohalan pomak na forumskoj hijerarhijskoj ljestvici jebača ili kakve god lucidne ideje imali prilikom prvotne interpretacije mojega uvodnoga posta. Ako već imate takvo mišljenje, osobno ne mogu utjecati na to, ali bih vas molio da ga zadržite za sebe jer definitivno ne pridonosi konstruktivnoj raspravi.

Mislim da je važno napomenuti da ova tema nije otvorena samo za mene, nego za pojedince/forumaše sa sličnim iskustvima.
Ono što želim vidjeti jest kako se oni nose s time ne bih li na taj način sebi samome olakšao svakodnevnicu.

Ukoliko se niste našli u navedenoj situaciji doista ne možete znati kako je to, dakle možete nagađati. Pozitivno nagađanje (prilikom kojega se situacija uzima u obzir kao stvarni problem) pridonosi raspravi i dovodi do kakvog takvog rješenja dok se negativno nagađanje svodi se na "tvoja mama nešto", "glup si", "đesi care štancaš ih ko na pokretnoj traci", "ih što ih prevrćeš ko seljak bale" i doista ne vode nikamo. Ne treba previše uposliti sive stanice da bi se napisalo takvo nešto.

Nadam se da su sada neke stvari jasnije.
Na konstruktivne postove odgovoriti ću nešto kasnije, pošto sam trenutno u žurbi. Nekonstruktivnima više neću poklanjati previše pozornosti.
Želim vam lijep i ugodan dan.
lycantrophy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 15:24   #30
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
.....
mogu ti samo reci
tvoje moralne norme su jako upitne

ili ako vec zelis da budem grub reci cu ti
"nisam prepotentan ali mana nemam"
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 15:36   #31
Quote:
toorkish kaže: Pogledaj post
Samo, ja sam svakome od njih devet rekao. Odmah.
nego, daj mi reci...jel se oženio i onaj čiju si zaručnicu 2 tjedna prije svadbe maznuo...ili pak nije bilo dovoljno vremena da se vjenčanje otkaže

ne mogu shvatit tu potrebu da na taj način škodite ljudima koji su vam dragi.
ne napaljuje vas seks...ne diže vam se na osobu....nego na neodgovornost, zabranjenost, amoral i to što znate da ćete proć nekažnjeno. zapravo ste i sami sebi odvratni...odatle potreba za priznanjem, dužnosti umirenja savjesti...ustvari, radi se o vrlo ozbiljnom psihičkom poremećaju, al to tako ružno zvuči....zapravo ste...suvremeni trendovski parafiličari
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 15:37   #32
Bez previše ulaska u petparačku psihologiju, mislim da je problem najlakše definirat kao 'paradoks ostvarene fantazije'. U svakom slučaju, seks sa ženama koje su, ajmo upotrijebit termin 'zauzete', je nešto što je prilično čest fantazam među odraslim muškarcima. Trouble is, fantazija nikad ne bi smjela biti ostvarena jer onda gubi svoj smisao.

I eto te sad, suočenog sa stvarnošću. Očito ti je jasno da tako dalje ne ide, umiješala se empatija i zdravorazumska spoznaja da je cijela stvar ipak moralno dubiozna.

Rješenje situacije nalazi se upravo u tom setu tvojih moralnih vrijednosti. Razmisli o najgoroj mogućoj opciji, koje se posljedice najviše bojiš. Da ćeš biti otkriven? Da ćeš pokvariti odnose s ljudima koje s tim djevojkama i ženama varaš? Kad dođeš do toga, predlažem ti da učiniš baš to. Ako se bojiš priznati - priznaj. Ako se bojiš da ćeš biti otkriven - namjesti situaciju da se to i dogodi. Mislim da će te stvarnost i neposrednost, a možda čak i fizička manifestacija tog događaja najprije prizvat u normalu.
__________________
babe i dide uvik prde i to besramno ako su oni u blizini u tome je izlaz © PO LITRE
Nanuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 15:43   #33
A sunce moje malo, daj nasloni glavu na moj prsni koš da te utješim...
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 15:45   #34
@toorkish, svaka čast na postu.

Sigurno imaš velki kurac. I jaja
To me dovodi do jednog zanimljivog pitanja, možda za posebnu temu, je li to karakteristika svih alfa mužjaka?

Ono što si napisao o življenju s posljedicama vlastitih djela, sam ja počeo pisat, dobro da sam osvježio temu prije postanja.

I sam sam u zadnjih godinu dvije tri puta bio u situaciji gdje su me jako privukle zauzete žene, i gdje sam imao prilike šarati s njima i varati svoju ženu. Nisam to napravio, i to uglavnom zbog toga što sam takav da uglavnom dobro promislim prije nego nešto napravim. I kad sam sagledao moguće posljedice takvog čina, odustao sam.

@lycantrophy, imam jednog frenda koji dijeli sličan problem. Već neko vrijeme kara ženu svog bratića. I uskoro će se suočiti s činjenicom da mu bratić zna što se događa...

Iz tvojih riječi razvidno je da je to tebi samo seks, a ne ljubav, samo po sebi to je ok. Činjenica da to radiš sa zauzetim, a ne slobodnim ženama ukazuje već na neki problem. Nemoj me krivo shvatiti, ali ako seks isključivo tražiš sa zauzetim ženama, i to još ženama bliskih prijatelja ili rođaka, s tvojom psihom definitivno nešto ne štima...

Da li ti je trava zelenija u tuđem dvorištu, ili samo hraniš svoj ego, ili imaš neke neriješene frustracije ili komplekse... to ne znam, ali mislim da to nije ok prema muževima (dečkima) tih žena, a u krajnjoj liniji i prema cijelim njihovim obiteljima. Sumnjam da ćeš uspjeti cijeli život skrivat svoje sklonosti, prije ili poslije biti ćeš razotkriven. Jesi li se spreman suočiti s tim?


I teško mi je povjerovati da je tako veliki postotak drolja i radodajki među curama/ženama tvojih prijatelja i rođaka...
__________________
There is nothing wrong with your television. Do not attempt to adjust the picture. We are now controlling the transmission.

Zadnje uređivanje Dufresne : 04.11.2010. at 15:53.
Dufresne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 15:57   #35
Quote:
toorkish kaže: Pogledaj post
Samo, ja sam svakome od njih devet rekao. Odmah. Jer kako sijem, tako žanjem. Odrastao sam muškarac koji stoji iza svojih postupaka, kako god glupi oni bili.
Samo si im rekao? E, da si stvarno moralan, pošten, altruističan i nadasve duhovit, trebao si šale radi, svaku od tih žena zaraziti bar hepatitisom ako ne i aids-om.
polimer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 16:08   #36
Quote:
toorkish kaže: Pogledaj post
Ima još takvih. Ok, bilo je.

Par godina unazad, imao sam vrlo sličnu fazu. Doduše, nisam išao do te mjere da sam ševio obitelji žene (vrlo vjerojatno jer nitko o familiji i nije oženjen nekakvom ženom koju bih kresnuo), ali sam u razdoblju od tri godine mnogim prijateljima (vrlo, vrlo bliskim, najboljim prijateljima), poševio partnerice. Neke u kratkim vezama, neke u dugogodišnjim (4, 5, 7, 8 godina), neke pred brakom (s tim istim mojim prijateljima).

Zašto? Zašto pas liže svoja jaja?

No, restrospekcijom sam i sam došao do zaključka (sem onog, mogu). Naime, u tom životnom razdoblju sam bio ekstremno promiskuitetan (znao sam mijenjati i tri partnerice dnevno), no, na nekoj razini (koliko god zgodne, zanimljive, lude u krevetu one bile), mi očigledno nije bilo dovoljno. Pa sam u jednom trenutku shvatio da me mnoge partnerice mojih prijatelja gledaju ponešto drugačijim očima od onih kojima bi trebale. Vjerojatno jer sam kao i ti, otvoren, druželjubiv, komunikativan, altruističan, liberalan, i sve u svemu, podosta normalan tip bez nekih frustracija, tako da sam svakome mogao pristupiti, bez obzira na formalno obrazovanje ili dob. Kada sam to shvatio, ja sam uvijek inicirao sexualne odnose, s naglaskom da bi im vrlo direktno rekao što ja vidim, što ja mislim, i što ću im ja napraviti.

Svaka, ali baš svaka je pristala. Poševio sam 9 dugogodišnjih partnerica od 9 najboljih prijatelja (jednu 2 tjedna pred vjenčanje).

Summa sumarum; bio sam prazan, i riješavao sam probleme vlastite dominacije na taj način. Nije mi bilo dovoljno da ševim hrpu zgodnih žena, nego sam morao to napraviti i prijateljima. Jednostavno sam ispoljavao vlastitu dominatnu personu na taj način. (Naime, alfa sam mužjak, ali najgore vrste, nesvjesno doduše, ali jesam, nemam nekih namjera nametati se, ali nekako uvijek, od malih nogu, do današnjih starih dana, uvijek ispadnem kolovođa).

No, kao što rekoh, bio sam poprilično prazan. Isključivo sam tulumario i ševio.

Danas, kada gledam na to razdoblje, smiješno mi je, no, jebiga, obvidno se moralo dogoditi. Jer u tom trenutku nisam znao kuda idem i što želim.

Danas, kada znam kuda idem i što želim, nemam takvih situacija. Jednostavno ih prerežem u korijenu. I ne fale mi. Čak nisam niti toliko promiskuitetan kao prije.

No, postoji jedna bitna razlika između tebe i mene.

Ti o tome šutiš, sem na forumu. Jer si ustvari, oprosti stari moj, papak. Jer voliš uzbuđenje, lov, i osjećaj dominacije jebanje žena koje druge vole, a tebi se podaju kao drolje. Volim ga i ja.

No, prijatelju moj, odrastao muškarac snosi posljedice svojeg djelovanja. Ti to ne činiš, već se igraš kao malo dijete. Pojebeš i skrivaš. Jer znaš da ako te otkriju, da si najebao kao žuti. A ti ipak voliš to što te ljudi vole, jer ne sumnjam da si zabavn, pristupačan, altruističan. I voliš to, uživaš u tome, jer si narcisoidan u popriličnoj mjeri. Što je sve za ljude. Ali iz straha da ne ostaneš bez toga, radiš to što radiš i šutiš.

A to te čini, u mojim očima, poprilično nesigurnim i iskompleksiranim malim marginalcem. Jer ako već jebeš nečiju ženu, imaj muda i to onda i reci.

Učini uslugu tom stricu čija se žena jebe s tobom.

No, znam da nećeš, jer ti je vlastiti odraz u ogledalu, komformitet i slika koju projiciraš prema van bitnija od tebe samoga.

Netko je spomenuo samosvijest ovdje. Ti je nemaš, to, jest, imaš, no bježiš o nje, jer te strah suočavanja sa samim sobom, jer znaš da na tom polju gubiš.

Činio sam isto što i ti.

Samo, ja sam svakome od njih devet rekao. Odmah. Jer kako sijem, tako žanjem. Odrastao sam muškarac koji stoji iza svojih postupaka, kako god glupi oni bili.

I najbolji sam prijatelj sa svima još uvijek. Trojica su se u međuvremenu oženili, i nikakvih problema nema.

A znaš li zašto smo još uvijek najbolji prijatelji?

Jer sam imao muda i obraza reći. Ne znam bismo li to bili da sam počeo bilo kakvu vezu s bilo kojom od njih, no, kako sam ih samo poševio, još uvijek se družimo.

Da citiram jednog od njih; "Ustvari si mi učinio uslugu. Bolje da sad znam kakva je, nego da shvatim za pet godina u braku. A bolje da je kresneš ti, nego neki XY koji mi to ne bi rekao, nego bi ispao idiot. Ovako sam ispao idiot, ali barem mi je netko tko je blizak, na kakav god način, ukazao na to".

Grow some balls m8.
Jako mi je imponirao onaj lik koji je postavio temu i kanio sam mu predložiti da se zbližimo, tek toliko da bi u potpunosti imao užitka trošiti moju mladu i privlačnu suprugu, što bi rezultiralo zadovoljstvom i koristi obojice(a vrlo vjerojatno i gospođinoj jer bi teško bilo pretpostaviti da moj novi idol nije nedostižno vješt u krevetu i zacijelo vrlo obdaren).On, moj novi idol,bi,dakle, praznio svoja dragocjena jaja(da, da, dragocjena, ta dobro već znamo o kakvom se spremištu iznimne genetike tu radi) u i po mojoj supruzi, već kako mu se i koliko svidi, pritom bi jako uživao kao i svaki pravi jebač na djelu,a ja bih bio ponosan i sretan što to čini baš on. Kasnije bi se mogli naći negdje na piću i u svemu uzajamno opetovano uživati; on,što je netom sprašio komada od svojeg već dobrog i simpatičnog poznanika, a ja sav sretan što je sad moj idol pored mene da mu mogu namignuti i munuti ga prijateljski u rebra s lascivnim pitanjcem:-"Onda stari, jel' trzala dobro danas?" Kad bi potrošili temu o njegovom prošlom jebu, budući je takav da zna saslušati, ispripovijedao bih od samih početaka kakve me sve brige more na poslu u posljednje vrijeme i kako mi je pun kurac onog kolege Njavre koji baš svaki put mora otjerati mak na konac. I odmah bi mi bilo lakše pri duši i više ne bih razmišljao o traženju premještaja...

Ali ovaj ovdje, ovaj moralni, stameni muž tako čvrsta značaja, ovaj Alfa mužjak s najvećim "A" kojega je itko ikada vidio, njemu ne bih samo dao da mi jebe ženu već bih ga ne trepnuvši iz ovih stopa upoznao s majkom i sestrama da neku od njih po mogućnosti oplodi. Volio bih sutra imati u bliskom rodu njegove potomke od kojih bi, mogao bih se u to zakleti, većina bili jednoga dana kad narastu veliki i moćni ljudi, direktori velikih svjetskih banaka, državnici i diplomati, a možda i naočiti revolucionari...

Zadnje uređivanje misho-pisho : 04.11.2010. at 16:35.
misho-pisho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 16:09   #37
Koji je to paralelni svemir u kojem su sve žene bezumne bezdušne kuje u tjeranju?
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 16:18   #38
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
Nenormalno me uzbuđuje imati spolni odnos sa zauzetim ženama. U početku je to bilo sa djevojkama marginalnih, nepoznatih ljudi, daljih poznanika, zatim kolega, bliskih prijatelja da bi kulminiralo sa stričevom ženom. Najveći problem u cijeloj situaciji jest da mi je mnogo veći užitak biti sa djevojkama/ženama bliskih ljudi nego onih potpuno nepoznatih. U većini slučajeva ja sam direktni ili indirektni inicijator svega.
Gledajući kroz prizmu društvenih konvencija, moglo bi se kazati kako sam zlobni relikt afirmacije darvinističkih postavki, ali situacija nije niti približno jednostavna koliko se čini.

U životu van okvira vlastitoga libida sasvim sam normalna osoba. Ljudi me vole jer sam duhovit, komunikativan, altruističan. Osoba sam na koju se može osloniti u bilo kojoj situaciji, uvijek pun razumijevanja i spreman saslušati probleme drugih često ih stavljajući ispred vlastitih.

Svjestan sam da u dosadašnjem tekstu postoji određena kontradikcija, ali prije nego što me počnete osuđivati, molio bih da uzmete u obzir da je, unatoč mojoj inicijativi, za "grešku" potrebno dvoje, odnosno da navedeno nije samo moj problem. Očito postoje osobe koje podjednako uzbuđuje znati da postoji netko tko ih voli i sve bi učinio za njih dok se podaju nekome drugome.


Ono što sam htio upitati jest sljedeće:
1. Postoje li na ovome forumu osobe slične meni odnosno poznajete li nekoga ...?
2. Kakvo je vaše mišljenje o kompletnoj situaciji?
3, Na koji način bih po vašem mišljenju trebao riješiti ovaj problem?

(Ukoliko imate dodatnih pitanja ili vam je potrebno opisati/pojasniti pojedine situacije, slobodno upitajte, potruditi ću se odgovoriti u što krećem vremenskom roku. Hvala.)
Postoje, javi mi se na PM, moj muz i ja vec duze vremena trazimo tako nekoga, pa ako se uklopimo, onda da vidimo. Upravo se rastajem od jednog junca koji je preslabasan za takvo nesto, pa ti mozes uskociti medju nas.
__________________
Nije mi žao da napustim ovaj svet, ali mi je žao što ostavljam tolike njegove lepote.
Lilly-Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 18:40   #39
Quote:
toorkish kaže: Pogledaj post
No, postoji jedna bitna razlika između tebe i mene.
Koja? Ti više bulšitariš?

Quote:
A znaš li zašto smo još uvijek najbolji prijatelji?

Jer sam imao muda i obraza reći. Ne znam bismo li to bili da sam počeo bilo kakvu vezu s bilo kojom od njih, no, kako sam ih samo poševio, još uvijek se družimo.
Stari moj, pa ti si najbolji frend kojeg čovjek može poželjeti. Zavidim im!

Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
Ukoliko niste shvatili srž problema, ponoviti ću ukratko.
Da, imam odnose sa tuđim ženama, ali moj set moralnih vrijednosti je takav da se ne mogu pomiriti s time. (Shvaćam da je to što činim loše, ali stvari su izmakle kontroli.)
Ako je istina to što govoriš (što je dosta upitno) onda imaš ozbiljnih problema sa vlastitom kontrolom i preporučujem da se preseliš sa problemom na psihologiju. Ili možeš ostati ovdje, umiriti savjest i nastaviti mastrubirati na veličinu vlastite slike dok dokazuješ svoju vrijednost jebavajući žene prijatelja, kolega i sl.
ljudoliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 19:09   #40
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
nego, daj mi reci...jel se oženio i onaj čiju si zaručnicu 2 tjedna prije svadbe maznuo...ili pak nije bilo dovoljno vremena da se vjenčanje otkaže

ne mogu shvatit tu potrebu da na taj način škodite ljudima koji su vam dragi.
ne napaljuje vas seks...ne diže vam se na osobu....nego na neodgovornost, zabranjenost, amoral i to što znate da ćete proć nekažnjeno. zapravo ste i sami sebi odvratni...odatle potreba za priznanjem, dužnosti umirenja savjesti...ustvari, radi se o vrlo ozbiljnom psihičkom poremećaju, al to tako ružno zvuči....zapravo ste...suvremeni trendovski parafiličari
Je, ali, naravno, ne sa zaručnicom. Tojest, ne s tom.
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger