Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2012., 03:41   #6461
Quote:
vesna12345 kaže: Pogledaj post
Opet nagradno pitanje , inace meni jedna od najdrazih scena (koja mi nije???)

http://www.prikachi.com/images/776/3556776v.gif

Nabrajanje imena za dete
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Old 02.01.2012., 07:10   #6462
vesna hvala , samo ti posuđuj.Da imena diteta a stvarno koja mi nije scena draga sve sve su lipe.A kada vi žene spavate? Dakle danas je brod i vinčanje,idemo kraju.Ne znam koja će mi serija ovako ponovno probuditi emocije i smješkanje za zajedničke scene našeg para.Teško.
__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Old 02.01.2012., 09:02   #6463
Quote:
MalMati kaže: Pogledaj post
vesna hvala , samo ti posuđuj.Da imena diteta a stvarno koja mi nije scena draga sve sve su lipe.A kada vi žene spavate? Dakle danas je brod i vinčanje,idemo kraju.Ne znam koja će mi serija ovako ponovno probuditi emocije i smješkanje za zajedničke scene našeg para.Teško.
draga @MalMati , slažem se s tvojom konstatacijom..
pokušavam se uživjeti u neku od drugih serija ali nema šanse, jednostavno ni jedna mi tako nije obuzela emocije i ni jedna me tako ne dodiruje kao ova i ni jedan lik ili par u seriji nije mi izazivao ovoliko emocija kao što su izazvali S&Y..
sve pohvale scenaristima i redatelju koji ih je zbilja dobro zamislio, a Murat i Nurgul su ih savršeno interpretirali ..
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 02.01.2012., 12:57   #6464
e imam i ja jedno pitanje, ali nije nagradno

nikako se ne mogu sjetiti kada je ovo bilo:

Inače pamtim scene po Yasinoj odjeći, i sada naletila na ovu sliku na fb i ne mogu da se sjetim kada je ovo....sa ovakvim dokolteom ona se šetka po Šahnuricinoj kući
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 02.01.2012., 14:48   #6465
I ja svima vama želim sve najbolje u ovoj godini

Danas The wedding!
__________________
„Mislim da dok živite život punim plućima morate posjedovati mješavinu ljubavi i ludila. Ako ne posjedujete oboje nećete uspjeti." Nurgul Yesilcay || Dear Istanbul, we're going to meet one day, I promise. Love, xx
Istanbul masal is offline  
Old 03.01.2012., 03:47   #6466
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
e imam i ja jedno pitanje, ali nije nagradno

nikako se ne mogu sjetiti kada je ovo bilo:
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...86282559_n.jpg
Inače pamtim scene po Yasinoj odjeći, i sada naletila na ovu sliku na fb i ne mogu da se sjetim kada je ovo....sa ovakvim dokolteom ona se šetka po Šahnuricinoj kući

To ti je iz 61 ep. Savaš dolazi iz kancelarije, a pre toga je sa obezbedjenjem gledao snimak Yavuza koji je dolazio pred zgradu firme...a Yasemin je tog dana predala Pelin svoj deo agencije...
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Old 03.01.2012., 21:01   #6467
Zoro -Zorice ti si nasa enciklopedija, zena znade svaku scenu, a ne da znade svaku scenu, vec i tocnu epizodu
Jojjj, lagano nam se blizi kraj i sve 5, ali tesko ce biti nadmasiti ovu (barem nase nesavrsene Y&S)
__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 03.01.2012., 22:46   #6468
Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
To ti je iz 61 ep. Savaš dolazi iz kancelarije, a pre toga je sa obezbedjenjem gledao snimak Yavuza koji je dolazio pred zgradu firme...a Yasemin je tog dana predala Pelin svoj deo agencije...
Bravo... ja stvarno nisam mogla prepoznati a i ove kasnije epizode/pred kraj nisam puno puta gladala (samo 2x), kao one prve....a ove moje vještice se fale serijom, toliko su je patu gledale i kad ja postavim ovako težak zadatak ni jedna se ne javlja
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 04.01.2012., 09:25   #6469
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Bravo... ja stvarno nisam mogla prepoznati a i ove kasnije epizode/pred kraj nisam puno puta gladala (samo 2x), kao one prve....a ove moje vještice se fale serijom, toliko su je patu gledale i kad ja postavim ovako težak zadatak ni jedna se ne javlja
imaš pravo ja se prva izgubim sa scenama, al ja sam ti milion puta gledala scene sa savašem i yas,na preskokce, hoću reć sve između preskakala pa onda sam se nekad znala pogubiti u slijedu, ovo ostalo u kompletu baš i ne, tek sam sad i vidjela neke detalje kad sam gledala na tv. a što ću, meni je serija savaš i yas, ovi ostali mi jednostavno nisu zanimljivi, bar ne toliko...
ja sam za razliku od tebe gledala prve epizode milion puta, te su mi najdraže, a ove zadnje dva put.
__________________
"Kako da ti kažem da me omamljuje i najmanja slutnja tvog mirisa, da bi me, kad bih te imao i hiljadu puta, vidjela još zanesenijeg jer imao bih tada nadu i sjećanje, a sada je to tek žudno iščekivanje."
kader is offline  
Old 04.01.2012., 16:10   #6470
Quote:
vesna12345 kaže: Pogledaj post
Zoro -Zorice ti si nasa enciklopedija, zena znade svaku scenu, a ne da znade svaku scenu, vec i tocnu epizodu
Jojjj, lagano nam se blizi kraj i sve 5, ali tesko ce biti nadmasiti ovu (barem nase nesavrsene Y&S)
Da kako nam se mogu sviđati ovako nesavršeni likovi.počet ću sumnjati u vlastiti razum, a o savjesti da ne pričam I ni jedna serija do sada nije ih nadmašila

Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
To ti je iz 61 ep. Savaš dolazi iz kancelarije, a pre toga je sa obezbedjenjem gledao snimak Yavuza koji je dolazio pred zgradu firme...a Yasemin je tog dana predala Pelin svoj deo agencije...
Svaka čast na memoriji

Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Bravo... ja stvarno nisam mogla prepoznati a i ove kasnije epizode/pred kraj nisam puno puta gladala (samo 2x), kao one prve....a ove moje vještice se fale serijom, toliko su je patu gledale i kad ja postavim ovako težak zadatak ni jedna se ne javlja

Nije da se opravdavam ali mislila sam da je neka epizoda na kraju

Quote:
kader kaže: Pogledaj post
imaš pravo ja se prva izgubim sa scenama, al ja sam ti milion puta gledala scene sa savašem i yas,na preskokce, hoću reć sve između preskakala pa onda sam se nekad znala pogubiti u slijedu, ovo ostalo u kompletu baš i ne, tek sam sad i vidjela neke detalje kad sam gledala na tv. a što ću, meni je serija savaš i yas, ovi ostali mi jednostavno nisu zanimljivi, bar ne toliko...
ja sam za razliku od tebe gledala prve epizode milion puta, te su mi najdraže, a ove zadnje dva put.
Gledala , gledala i gledat ću ako bude prilike i ne bude brisanja, u svakom trenutku kada osjetim potrebu za "vanjskim" ugođajem.
__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Old 04.01.2012., 17:54   #6471
Pa nisam ja Čiček da slabo pamtim, brzo zaboravljam hahahaha
a što jest-jest, ja imam svoju seriju na hardu, pa sam i malo istraživala, da se ne obeshrabrite svojom memorijom...važno je da znamo šta valja i da je nama draga naša Yas i naš Savaš, takvi kakvi su, nikakvi
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Old 09.01.2012., 16:34   #6472
Koji je to sin od Hasip age - jel Javuz možda?
passionfan is offline  
Old 09.01.2012., 21:37   #6473
Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
Koji je to sin od Hasip age - jel Javuz možda?
Nije, pojavit će se novi lik, totalno ne bitan ali samo da malo razvuku seriju
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 09.01.2012., 23:33   #6474
Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
Koji je to sin od Hasip age - jel Javuz možda?
e taj stvarno em je bzvz lik, em stvarno nije bilo nikakve logike i potrebe da ga ubace osim da popune minutažu. meni to dođe ko da je šah želila sve rasčistiti prije smrti i umiriti svoju savjest, al sve u svemu ovo mi je bilo bez ikakve potrebe. bolje da su nam malo više rekli o likovima koje smo gledali od početka.
__________________
"Kako da ti kažem da me omamljuje i najmanja slutnja tvog mirisa, da bi me, kad bih te imao i hiljadu puta, vidjela još zanesenijeg jer imao bih tada nadu i sjećanje, a sada je to tek žudno iščekivanje."
kader is offline  
Old 12.01.2012., 18:22   #6475
Drage moje nema vas, nema nas,Krenule na nove turneje Serija se bliži kraju.O Novoj i njenom načinu prikazivanja da ne pričam.Ni jedna epizoda nije prikazana kao cjelina.Sve je bez glave i repa.Na sramotu, jer podcjenjuju gledatelje.

Na kraju se epizode razvuku, ubacio se i novi brat,Nije sasvim jasno zbog čega.Da li da razmislimo i kakvim je životom živila Šahnur , da li je možda da Fidan vidi da je i ona oprostila Hasipu ili da je rijetko ko bez mrlje.Ne znam.Sve je moguće kao i da se serija razvuče, šta je bzvz.

Čitala sam stranice ovog spojlera i ponovo uživala u vašem pisanju kao i slikama. Par Savaš Yasemin će ostati u sijećanju zbog njihove ljubavi koja nije poklekla pred izazovima koje je donio Savaš sa sobom kao aga, aširet,drugu ženu, oružje, drogu.Isto tako sa druge strane Yasemin koja se kroz tu ljubav izgrađuje, sazrijeva , gdje joj se sukobljava razum i srce.I normalno da srce pobjeđuje.Njihovi razgovori,njihovo građenje odnosa u okvirima koji ih želi razdvojiti, sve mi je to bilo super i zato sam se zalipila za ovu seriju, bez obzira na neke nebuloze scenarija.



MT zahvaljujem i nadam se da se ne ljutiš na posudbi . Slike su ti super.
__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Old 13.01.2012., 02:25   #6476
Quote:
MalMati kaže: Pogledaj post
Drage moje nema vas, nema nas,Krenule na nove turneje Serija se bliži kraju.O Novoj i njenom načinu prikazivanja da ne pričam.Ni jedna epizoda nije prikazana kao cjelina.Sve je bez glave i repa.Na sramotu, jer podcjenjuju gledatelje.

Na kraju se epizode razvuku, ubacio se i novi brat,Nije sasvim jasno zbog čega.Da li da razmislimo i kakvim je životom živila Šahnur , da li je možda da Fidan vidi da je i ona oprostila Hasipu ili da je rijetko ko bez mrlje.Ne znam.Sve je moguće kao i da se serija razvuče, šta je bzvz.

Čitala sam stranice ovog spojlera i ponovo uživala u vašem pisanju kao i slikama. Par Savaš Yasemin će ostati u sijećanju zbog njihove ljubavi koja nije poklekla pred izazovima koje je donio Savaš sa sobom kao aga, aširet,drugu ženu, oružje, drogu.Isto tako sa druge strane Yasemin koja se kroz tu ljubav izgrađuje, sazrijeva , gdje joj se sukobljava razum i srce.I normalno da srce pobjeđuje.Njihovi razgovori,njihovo građenje odnosa u okvirima koji ih želi razdvojiti, sve mi je to bilo super i zato sam se zalipila za ovu seriju, bez obzira na neke nebuloze scenarija.

http://www.pohrani.com/f/3E/ao/3WXag...2619526154.jpg

MT zahvaljujem i nadam se da se ne ljutiš na posudbi . Slike su ti super.
Tu smo mi, pratimo te....ja da, čak i na novim turnejama i jako mi je krivo što su mi ovi kreteni ukinuli novu, pa ne mogu lepo da pratima kao do sada..ovako se stalno bojim da ne odem u spojler dok ne ukapiram gde su gospoda rešila da udare kraj epizode....pa to više nije to....
u pravu si, lepo su oni sve odradili do neke 56, 57 epizode, a onda malo više pali sa tim scenariom, ali opšti utisak je da sam ja zadovoljna...Savašem, na koji način se borio i za sebe i za sve oko sebe, počevši od Yasemin, porodice, Čiček ...čovek koji zna šta želi, a šta ne, jasno predočeno svima, i što je meni najvažnije kod neke osobe, čovek koji drži svoju reč, čovek sa kojim uvek znaš na čemu si, i na kraju čovek koji zna do koje mere se on mora boriti za druge, a kada te druge mora gurnuti u vatru da se i sami za sebe bore, jer je samo to pravi način da od nekoga dobiješ osobu, a ne parazita... Normalno da ima bolje i lošije dane, kao i svi na ovome svetu, ali ne poklekne pod teretom...
Yasemin je imala i težu borbu, sa prošlošću, sa sobom, sa okolinom... ranjena, ali i dalje dovoljno jaka da prepozna vrednosti u drugom, u Savašu i da se sa njime zajedno bori i izbori za oboje...
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Old 14.01.2012., 23:10   #6477
može li mi molim vas netko dati link gdje gledati ovu seriju tj. zadnje 4 epizode? mami tražim već 15 min bezuspješno...
tnx
3angulacija is offline  
Old 15.01.2012., 10:01   #6478
Quote:
3angulacija kaže: Pogledaj post
može li mi molim vas netko dati link gdje gledati ovu seriju tj. zadnje 4 epizode? mami tražim već 15 min bezuspješno...
tnx
Koliko znam nema više nigdje, izbrisano
__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.