Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2016., 10:51   #6841
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Nije pametno održavati ovisnost za slatkim bez obzira na vrijednosti bilo kakvih zamijena. To je kao da ideš liječiti zub sredstvima protiv bolova.
Tu bih se slozio sa tobom....
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 17:22   #6842
Imam pitanje. Dakle, o dijeti sve najbolje, bio sam već i ako je se čovjek pridržava rezultati su neizbježni. Imam 195 cm i 93 kg, najbolje se osjecam s 85 kg pa želim te neke kilograme izgubiti jer se onda i psihički bolje osjećam.

E sad... kad sam prvi put bio na dijeti jeo sam zrnati sir, mješavinu vrhnja i sira, itd. Zrnati sir ima 3 g UH. No, sva tri grama su šećeri. Koliko to remeti cijelu dijetu budući da gram šećera odmah zaustavlja ketozu. Prvi put sam smršavio bez problema, ali sad mi je bezveze se usporavat zbog takve nebitnosti poput zrnatog sira ili mozzarelle... Što vi mislite?
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 13:43   #6843
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
... budući da gram šećera odmah zaustavlja ketozu.
Gdje si to pročitao?
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 22:44   #6844
Onda krivo imam. Uglavnom, od zrnatoga sira neće biti ništa? Ista stvar s mozzarellom, piše da ima 3 grama šećera... To je onda ok?

Ono, bezvezno mi se ubijati odričući se pizza i kolača, a da "padnem" na tome hoću uzeti zrnati sir.

EDIT
valjda kap alkohola odmah zaustavlja ketozu pa sam krivo se skontao
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 23:36   #6845
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
EDIT
valjda kap alkohola odmah zaustavlja ketozu pa sam krivo se skontao
ljudi uspjesno drmaju po suhom vinu u ketozi (ja sam se suzdrzao)
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 00:39   #6846
Ima li ovdje ikoga...?
chokopralina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 20:12   #6847
Quote:
chokopralina kaže: Pogledaj post
Ima li ovdje ikoga...?
naslo bi se
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 14:06   #6848
Sta za dorucak? Rucak/vecera kuzim, ali za dorucak inace jedem vocni jogurt ili bananu ili eventualno malo mueslija s mlijekom. Ne podnosi mi zeludac tezu hranu ujutro. Problem broj dva je sto trenutacno trebam izbjegavati jaja. Mislila sam nastaviti jesti jogurt, samo se prebaciti na obican, no daljnjim googlanjem ispada da to nikako ne bi smjela i sad nemam nikakve ideje sto jest. Ne mogu ni biti bez dorucka... Kavu ne pijem.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 16:23   #6849
"Pudinge" od bobičastog voća, chia sjemenki, biljnog "mlijeka", npr. https://ketodietapp.com/Blog/post/20...e-Chia-Pudding
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 20:06   #6850
Hvala ti, ali koliko sam shvatila na Atkinsu barem na pocetku nema bobicastog voca. I nema chie uopce na listi dopustenih namirnica .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 20:19   #6851
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Hvala ti, ali koliko sam shvatila na Atkinsu barem na pocetku nema bobicastog voca. I nema chie uopce na listi dopustenih namirnica .
meni je chia + kokosovo mlijeko (1-2g carbsa/100ml) bio omiljen desert u zadnjoj turi atkinsa
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 20:37   #6852
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Hvala ti, ali koliko sam shvatila na Atkinsu barem na pocetku nema bobicastog voca. I nema chie uopce na listi dopustenih namirnica .
Nije bitan popis nego količina ugljikohidrata.
Ali slažem se da je glede ugljikohidrata bolje za doručak jesti špinat i blitvu na maslacu nego chia sjemenke sa malinama
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 22:29   #6853
Hvala na odgovoru . Probat cu sutra izgurat jutro s cajem s punomasnim mlijekom, pa onda trazit ideje dalje.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 12:59   #6854
Sto Atkins misli o bucnim ulju? Na listi dopustenih za prvu fazu ga nema, a nisam bome nasla ni za poslije nesto informacija .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.