Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2016., 12:14   #61
Meni je špica bio onaj Scenic 4X4. Susjed ga imao do nedavno, stvarno dobar auto.
__________________
Što Bog dade i sreća junačka (ban Jelačić)
explorer 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 12:39   #62
Meni je na auto showu svu pozornost oteo Talisman tako da nisam dozivio Scenic i Grand Scenic i sad mi je zao zbog tog. U meduvremenu se rodilo drugo dijete i vrijeme je da se promijeni auto nakon 8 godina i ovaj Grand Scenic mi je trenutno uz Talisman pri vrhu liste! Oba auta su mi bas vrh, svaki na svoj nacin.

Jos nisu objavljene cijene za nove modele ili...?
M@tthew is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 10:12   #63
Da li postoji kakav info o cijenama u Hrvatskoj?

Na jutarnjem ima clanak da cijene krecu od 135k i prodaja krece krajem 11/2016.
naOx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 02:31   #64
Quote:
naOx kaže: Pogledaj post
Da li postoji kakav info o cijenama u Hrvatskoj?

Na jutarnjem ima clanak da cijene krecu od 135k i prodaja krece krajem 11/2016.
Konkretno nema ništa još. Ja sam već prednilježen za test drive kad stignu. Najvjerojatnije bude to sljedeci mjesec....
M@tthew is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 16:14   #65
U Njemačkoj su u potpunosti izjednačene početne cijene za Renault Kadjar i Renault Scenic IV. A to je 19.990 €
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 14:53   #66
jedan veliki propust su napravili. Prijašnji Scenic je u drugom redu imao 3 neovisna sjedala s 3 isofixa i kupovale su ga obitelji, na novom toga nema. Ne samo zbog činjenice postavljanja 3 sjedalice već i zbog mogućnosti da u drugom redu roditelj koji sjedi odozada nije morao sjediti u sredini između dvije sjedalice već je mogao sjediti bočno uz dvije sjedalice pokraj sebe. Bio je jedan od rijetkih auta koji je to pružao po nekoj normalnoj cijeni...koliko smo vidjeli na slikama i uživo to više ne dolazi u obzir....
mmelanijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 15:40   #67
Danas sam bas bio u Renaultu voziti Talismana Grandtour. Rekla mi zena da sutra idu na skolovanje bas za Scenic i Grand Scenic i da se kod nas Scenic ocekuje sljedeci mjesec, dok Grand Scenic dolazi pocetkom sljedece godine s malim zakasnjenjem za Scenicom.

Htio bih probati i njih prije odluke o kupnji svakako....
M@tthew is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 15:49   #68
Quote:
M@tthew kaže: Pogledaj post
Danas sam bas bio u Renaultu voziti Talismana Grandtour. Rekla mi zena da sutra idu na skolovanje bas za Scenic i Grand Scenic i da se kod nas Scenic ocekuje sljedeci mjesec, dok Grand Scenic dolazi pocetkom sljedece godine s malim zakasnjenjem za Scenicom.

Htio bih probati i njih prije odluke o kupnji svakako....
I kakva su iskustva vožnje talismana, kakav je auto u vožnji?
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 16:49   #69
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
U Njemačkoj su u potpunosti izjednačene početne cijene za Renault Kadjar i Renault Scenic IV. A to je 19.990 €
Preskupo. Bolje onda kadjara kupiti
ruud is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 16:57   #70
Ne znam. Meni se Scenic ljepši s boljom unutrašnjošću (i kvalitetnijom) od Kadjara i uz to djeluje praktičnije.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 19:00   #71
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
I kakva su iskustva vožnje talismana, kakav je auto u vožnji?
A ne znam, li la. Jako jako udoban. Vozio sam 1.6 sa 130 ksa automatika. Kao da mu je falilo malo snage ne znam, takav dojam sam dobio. Da li je do malo sporije automatike ili bi ipak mu puno bolje odgovarao od 160 ks-a? Vjerojatno bi...

Pola sata iza voznje talismana sam vec bio u novome 3008 peugeotu suv-u, 2.0 HDi sa 150 ks-a i bio je puno puno konkretniji od renaulta.
M@tthew is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 16:35   #72
Quote:
M@tthew kaže: Pogledaj post
Danas sam bas bio u Renaultu voziti Talismana Grandtour. Rekla mi zena da sutra idu na skolovanje bas za Scenic i Grand Scenic i da se kod nas Scenic ocekuje sljedeci mjesec, dok Grand Scenic dolazi pocetkom sljedece godine s malim zakasnjenjem za Scenicom.

Htio bih probati i njih prije odluke o kupnji svakako....
Čekaj, čekaj... Zar oni idu na školovanje svaki put kad izađe neki novi model?? Možda je žena mislila na seminar.
djurak84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 22:23   #73
Quote:
djurak84 kaže: Pogledaj post
Čekaj, čekaj... Zar oni idu na školovanje svaki put kad izađe neki novi model?? Možda je žena mislila na seminar.
Ma skolovanje, seminar odnosno upoznavanje s novim vozilom. To sam mislio...
M@tthew is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 19:54   #74
Koliko bi mogao koštati novi Scenic u RH?
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 20:41   #75
Otprilike 50 puta cijene poštenog bicikla.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 10:10   #76
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Koliko bi mogao koštati novi Scenic u RH?
Mislim da sam negdje procitao da ce startati s nekih 143.000kn za osnovni model. Lijep je autic jel da? Grand Scenic jos ljepsi.

http://www.klix.ba/auto/testovi/klix...dice/160923080
M@tthew is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 19:09   #77
Osim Talismana, sve ostale cijene novih Renulta su dosta visoke, ne znam baš koliko će im to pomoći u prodaji. Osnovni Megane karavan s benzincem od 100KS skoro 130 000kn, nije to baš neka cijena. A unutra u toj početnoj opremi izgleda stvarno ćelavo.
__________________
Što Bog dade i sreća junačka (ban Jelačić)
explorer 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 20:07   #78
Quote:
explorer 84 kaže: Pogledaj post
Osim Talismana, sve ostale cijene novih Renulta su dosta visoke, ne znam baš koliko će im to pomoći u prodaji. Osnovni Megane karavan s benzincem od 100KS skoro 130 000kn, nije to baš neka cijena. A unutra u toj početnoj opremi izgleda stvarno ćelavo.
I Clio iv ima po menu losiju unutrasnjost of konkurencije ali ocito te renaulte prodaje dobar vanjski dizajn.
djurak84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 16:56   #79
Cijenik je vani.
Cijene krecu od 134900 za osnovnog benzinca.
Nije lose u usporedbi s Europom.
naOx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 19:29   #80
To su odlične cijene.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.