Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2017., 23:40   #21
Novi akumulator ima 2 godine garancije, a sad da li je stvarno on stvarao probleme ne mogu s sigurnošću kazati, bum videl s vremenom...
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 22:35   #22
Problem se opet pojavio... par dana je bilo sve ok i danas mi stari iso u ducan i opet po izlasku nije mogao auto upaliti...ipak znaci nije akumulator bio
sta mislite da bi moglo biti ? anlaser?
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 16:53   #23
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
Garancija ? Na grani , izgleda .


Sent from my iPad using Tapatalk
Pa kao što se pokazalo štošta je tu "na grani".

Šta sad nek mjenja? Anlaser? Ima što skuplje?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 20:52   #24
Quote:
Robbie12 kaže: Pogledaj post
Problem se opet pojavio... par dana je bilo sve ok i danas mi stari iso u ducan i opet po izlasku nije mogao auto upaliti...ipak znaci nije akumulator bio
sta mislite da bi moglo biti ? anlaser?
Imao sam isti problem prije 2-3 god sa svojim.. Dakle sve uredno upali, vozi, ugasim i nakon toga vise ne pali (ne da vergla, nego totalno mrtav a lampice pri kontaktu normalno sve svijetle).
Ugl. bilo je do alnasera,nekakve cetkice i oko 200kn popravak..
cheer_up is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 22:18   #25
Quote:
cheer_up kaže: Pogledaj post
Imao sam isti problem prije 2-3 god sa svojim.. Dakle sve uredno upali, vozi, ugasim i nakon toga vise ne pali (ne da vergla, nego totalno mrtav a lampice pri kontaktu normalno sve svijetle).
Ugl. bilo je do alnasera,nekakve cetkice i oko 200kn popravak..
Ok, hvala
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 08:44   #26
Jebeni TQ akumatori! Do jutros nisam ni znal da je TQ govno nutra. Ona "kontrolna" lampica svetli zeleno a Citrać vrti ko stara mješalica. Probal preklemat, al niš, akumulator od Almere je preslab (za tog znam da je pri kraju al benzincu netreba puno) i moral sam ga vadit jer nemam tolko duge kablove. Pustil sam ga na punjaću, videl budem posle posla kak bude.
Sreća pa imam 5 minuta pehake do posla.

Poslano sa mog HUAWEI P9 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 12:12   #27
Hmmmm, čudno, kažeš "oko" je zelene a ne vergla kak spada ...
Dakle gustoća kiseline je OK ali nema štroma, pa jedino objašnjenje je da su mostovi otišli kvragu i da je unutarnji otpor u nebesima (ali ne radi sulfatizacije).
Ili je "oko" beskorisno.

Dakle nema mu pomoći.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 12:49   #28
Iz ranijeg iskustva, ne sa tim TQ sranjem doduše, to oko je modni dodatak. Nemam štrument kod sebe da ga izmjerim, al kazaljka na armaturi je daaaleko lijevo od sredine, gdje bi trebala biti.

Poslano sa mog HUAWEI P9 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 21:13   #29
samo da javim da sam uklonio problem(bar se nadam ) promjenili su mi nekakve četkice i automat na anlaseru, koštalo me dodatnih 35okn...
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 12:25   #30
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Jebeni TQ akumatori! Do jutros nisam ni znal da je TQ govno nutra. Ona "kontrolna" lampica svetli zeleno a Citrać vrti ko stara mješalica. Probal preklemat, al niš, akumulator od Almere je preslab (za tog znam da je pri kraju al benzincu netreba puno) i moral sam ga vadit jer nemam tolko duge kablove. Pustil sam ga na punjaću, videl budem posle posla kak bude.
Sreća pa imam 5 minuta pehake do posla.

Poslano sa mog HUAWEI P9 koristeći Tapatalk
mesečini da to oko mjeri samo 1 ćeliju, ostale mogu bit u banani a oko zeleno
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:24   #31
Pozdrav svima! Imam sljedeći problem, radi se o BMW-u serija 3 318i 2007. godište. Kada ga palim hladnog upali iz 3.-4. puta te izlazi ogromna količina bijelog dima iz auspuha i upali se lampica za motor. Računalo izbacuje greška paljenja na 3. cilindru.. jel zna netko što bi moglo bit problem??
čoksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 22:57   #32
Pozdrav! Moj problem je sa prvim paljenjem na minusu dugo vergla ovisno od temperature na -7c vergla nekih 7-8sekundi i upali poslije sve ok.Pomislio sam odmah na akumulator pa sam skino kleme ostavio akum.u toplu prostoriju,a auto prenocilo vani na nekih -7c ujutro vracam akum.auto pali bez sekunde verglanja isti dan kupujem nov akumulator. Ostavljam opet auto vani da prenoci u nadi da ce sastaviti sa novim akumulatorom.Opet isto se desava rijec je o sedanu 1.9dci 2005 god.
Kiki.1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 23:36   #33
Grijači.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:57.