Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2017., 22:47   #41
Ljepota je u ocima promatraca, a ovi ruzni do povraćanja
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 22:51   #42
Zajednički im je ružan dizajn. Prednjačio je Scorpio, taj je ko grob ružan.
elf123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 22:55   #43
Thesis i Vel satis su jako dobro dizajnirani, riječ je o skladnom i gotovo umjetničkom dizajnu. Scorpio je tu negdje, ali mu je falilo još malo hrabrosti.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 23:03   #44
Thesis je prekrasna, isto kao i scorpio onaj iz 1998 ili mercedes c140 (genserov coupe). Samo koliko je Thesis zahtjevna za odrzavanje? Svi hebu mater elektronici ciji popravci kostaju puno.
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 23:22   #45
Lancia je umjetnost
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 11:06   #46
ne znam kako druge Lancie ali ova je profinjena,udobna,unutrašnjost i kokpit je jebački iznad mercedesa,bmw i sličnima ovo je ono,istina ima mana a koji ih nema,senzora koliko hoćeš ali danas svijetli i svira a sutra kao da ništa nije bilo ili čak u vožnji nakon nekoliko kilometara prestane sve svijetlit i svirati i nakon par dana opet i to je to,zna li netko od vas kakav je serviser Karić Automobili d.o.o,vidim da je za Fiat grupaciju pa mislim da bih otišao na jednu dijagnostiku od A do Ž ovdje kod nas u slavoniji ne znaš gdje bih i kod kog bih pa molim mišljenje o dotičnom servisu
pero1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 11:20   #47
Loš.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 11:55   #48
Quote:
pero1 kaže: Pogledaj post
ne znam kako druge Lancie ali ova je profinjena,udobna,unutrašnjost i kokpit je jebački iznad mercedesa,bmw i sličnima ovo je ono,istina ima mana a koji ih nema,senzora koliko hoćeš ali danas svijetli i svira a sutra kao da ništa nije bilo ili čak u vožnji nakon nekoliko kilometara prestane sve svijetlit i svirati i nakon par dana opet i to je to,zna li netko od vas kakav je serviser Karić Automobili d.o.o,vidim da je za Fiat grupaciju pa mislim da bih otišao na jednu dijagnostiku od A do Ž ovdje kod nas u slavoniji ne znaš gdje bih i kod kog bih pa molim mišljenje o dotičnom servisu
dijagnostiku na Examineru ti obave u Osijeku...200-tinjak kn-..
girling is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 12:46   #49
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Ljepota je u ocima promatraca, a ovi ruzni do povraćanja
Sudeći po napisanome, u očima slijepog promatrača. Baš me interesira u čemu se kotrlja odbor za dizajn foruma.hr....

Thesis jebeno izgleda, ne bi se Berlusconi i Papa vozali u njemu da nije. C6 također, i danas kad vidiš dobro opremljen primjerak na cesti (doduše veoma rijetko) izgleda moderno i svježe. Vel Satis je ružna grdobina, Avantime je puno uspješniji dizajnerski eksperiment.
TheSnatch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 12:56   #50
Thesis je preljep auto, možda zato što ih nema ko šodera na cesti. Frank Stephenson je stvarno odradio majstorski posao ugrađujući detalje iz Lanciine povjesti.

No kad imaš takav "unikatni" auto onda su upravo ovakvi problemi za očekivat. Nema djelova, nema rješenja, problem neoznat ....
No očito ne ide jedno bez drugog.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 12:57   #51
The snatch, prodajni rezultati sve govore. Na i u tom autu je sve ok i više od toga, ali vanjski dizajn nije za široke narodne mase
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 13:07   #52
Onda 'ajmo svi po Astru G 1.4 jer su prodajni rezultati sve rekli.

Ni Maserati Quattroporte nema dobre prodajne rezultate, pa bi se svejedno uvalio u tamnocrveni kožni sic i uživao u svakom kilometru.
TheSnatch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 13:27   #53
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
The snatch, prodajni rezultati sve govore. Na i u tom autu je sve ok i više od toga, ali vanjski dizajn nije za široke narodne mase
Hmmm, da .... pa i ne baš. Bilo je prekrasnih automobila koji su se prodali na kapaljku i rugoba kojih se i majka srami a prodale su se ihaj-haj.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 14:22   #54
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
The snatch, prodajni rezultati sve govore. Na i u tom autu je sve ok i više od toga, ali vanjski dizajn nije za široke narodne mase
Nije ni zamišljena da ju kupuje main stream redneck...
jurrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 15:54   #55
Quote:
TheSnatch kaže: Pogledaj post
Sudeći po napisanome, u očima slijepog promatrača. Baš me interesira u čemu se kotrlja odbor za dizajn foruma.hr....

Thesis jebeno izgleda, ne bi se Berlusconi i Papa vozali u njemu da nije. C6 također, i danas kad vidiš dobro opremljen primjerak na cesti (doduše veoma rijetko) izgleda moderno i svježe. Vel Satis je ružna grdobina, Avantime je puno uspješniji dizajnerski eksperiment.
girling is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 16:46   #56
Svakog proizvođača i njegove dioničare interesira samo jedna stvar, a to je profit. Lancia Thesis, a ni gore nabrojeni automobili donijeli su sve samo ne profit svojim tvorcima kao i mnogi drugi neshvaćeni modeli.
Talijanski državnici voze se u talijanskima autima, njemački u njemačkim, francuski u francuskim, hrvatski u njemačkim. Što je tu čudno i kakvo je to mjerilo uspješnosti? Samo iskazuju domoljublje i patriotizam, ništa više. A i javnost bi ih pokopala da je drugačije.
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 16:59   #57
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Svakog proizvođača i njegove dioničare interesira samo jedna stvar, a to je profit. Lancia Thesis, a ni gore nabrojeni automobili donijeli su sve samo ne profit svojim tvorcima kao i mnogi drugi neshvaćeni modeli.
Talijanski državnici voze se u talijanskima autima, njemački u njemačkim, francuski u francuskim, hrvatski u njemačkim. Što je tu čudno i kakvo je to mjerilo uspješnosti? Samo iskazuju domoljublje i patriotizam, ništa više. A i javnost bi ih pokopala da je drugačije.
potpis...
girling is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 17:16   #58
Krivo, potpuno krivo. Praktički SVAKI proizvođač ima auto na kojem gubi novce - Veyron, LFA, VelSatis, C6, polovina AMG sranja koje Merc radi ....
To su tzv. image makeri. Taj auto se proizvodi isključivo radi PRESTIŽA.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 17:20   #59
Merc S klase obožavan od diktatora i precjednika banana državica ipak ima nekakav profit, ako smo već kod luksuznih limuzina. Za Veyron se slažem
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 17:52   #60
Quote:
girling kaže: Pogledaj post
dijagnostiku na Examineru ti obave u Osijeku...200-tinjak kn-..
Eventualno Rudec Bosch servis sto ja znam... Zadovoljan sam s njima kad se radi o necem vanrednom.

Platis ali kad sjednes u auto sljaka...
__________________
GO
Afla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.