Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 23:16   #1
BMW 525 TDS

kroz par dana idem pogledat jednog bmwa 525tds 1995g e34. pa me zanima koji su im problemi, na sta bi trebalo vise obratit paznju? ima nesto sta je opcenito lose na tom modelu/motoru? hvala
tonco888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:18   #2
Osim 21 godine na plećima, ništa drugo ne može bit veći problem od toga.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:19   #3
Prvo odvedi vlasnika na psiho-test, a ako prodje pravac kod mehe na provjeru.
cheer_up is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:21   #4
Quote:
tonco888 kaže: Pogledaj post
kroz par dana idem pogledat jednog bmwa 525tds 1995g e34. pa me zanima koji su im problemi, na sta bi trebalo vise obratit paznju? ima nesto sta je opcenito lose na tom modelu/motoru? hvala
Problemi su uglavnom bili bandere, trotoari, ograde i slični smetajući objekti koji bi se našli na putu u pokušajima Drifta.

Inače, Kamatarka prolazi samo sa benzinskih rednih šest ispod haube.
TheSnatch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:23   #5
navodno taj motor nije bio bog zna šta ni kao nov a kakav danas može biti pitaj boga..
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:24   #6
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
navodno taj motor nije bio bog zna šta ni kao nov a kakav danas može biti pitaj boga..
prvi normalni odgovor, hvala
a po cemu tocno?
tonco888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:26   #7
Nema mane, ako nije prošao preko 450000km nema se čega plašiti.

Poslano sa Lenovo Mobicha
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:38   #8
Quote:
tonco888 kaže: Pogledaj post
prvi normalni odgovor, hvala
a po cemu tocno?
a ne znam nemam iskustva, bmw-ovi dizeli nikad nisu bili na glasu, a i ovo je opelov motor??? mislim u njemu..

prosurfaj malo, pitaj rađe na bmw forumu... al sve je to matoro, ako nema preko pola milje reži glavu a tko zna šta sve može riknuti još a da nije do sada već dvaput..
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:39   #9
kolko sam ja cuo nije opelov nego bmw koji se ugrađivao u omegu i valjda land rovera ili tak nekog terenca
tonco888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:41   #10
onda još gore

pravac na specijalizirani forum pa kopaj.. za koliko to možeš kupiti?
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:45   #11
2100e jos ga nisam isao gledat pa nemogu nis puno rec o njemu osim da na slikama nije "sređivan" kao ostale kamate nego je vise manje tvornicki izgled pa me to malo tjesi da nije previse gazen
tonco888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:48   #12
Quote:
tonco888 kaže: Pogledaj post
2100e jos ga nisam isao gledat pa nemogu nis puno rec o njemu osim da na slikama nije "sređivan" kao ostale kamate nego je vise manje tvornicki izgled pa me to malo tjesi da nije previse gazen
Ja odbijam vjerovati da ćeš dati za 23 godine star BMW dizel 2100 eura. Reci mi molim te da se šališ?

Daj link da vidimo to čudo.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:49   #13
http://www.njuskalo.hr/auti/bmw-seri...oglas-21339178

ovaj možda?
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:51   #14
to bi bio taj, da
tonco888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:54   #15
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Ja odbijam vjerovati da ćeš dati za 23 godine star BMW dizel 2100 eura. Reci mi molim te da se šališ?

Daj link da vidimo to čudo.
nitko nije rekao da cu dat te novce, ta cijena samo stoji u oglasu. a vidim da ti ni matematika nije jaca strana
tonco888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 00:03   #16
Quote:
tonco888 kaže: Pogledaj post
nitko nije rekao da cu dat te novce, ta cijena samo stoji u oglasu. a vidim da ti ni matematika nije jaca strana
Ubio si me, care!!! Svaka ti dala!!! Ajme kako genijalno!

Meni nije jača strana pažljivije čitanje poruka kod tema koje involviraju kupovinu dizel BMW-a starog više od 20 godina, pa onda pročitam '94. umjesto '95. To priznajem.

Ono što bi tebe trebalo strašiti je što tebi matematika nije jača strana.

Prvo i osnovno - taj auto je registriran još samo tri mjeseca, dakle za tri mjeseca ćeš morati dati 500 eura za registraciju, pod uvjetom da je apsolutno sve na autu ispravno.

Drugo, taj auto ne vrijedi više od 1000 eura i to sam puno rekao. Dizel od 2.5 litre koji ti troši 10 litara dizela ( dakle računaj cca 1 kn/km ), sa skupom registracijom.

Treće, auto nema apsolutno ništa od opreme, spartanski uređen kao i svaki BMW na našem tržištu.

Meni je jasno da si mlad i da kupuješ srcem, ali nemoj. Iskoristi mozak.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 00:08   #17
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Ubio si me, care!!! Svaka ti dala!!! Ajme kako genijalno!

Meni nije jača strana pažljivije čitanje poruka kod tema koje involviraju kupovinu dizel BMW-a starog više od 20 godina, pa onda pročitam '94. umjesto '95. To priznajem.

Ono što bi tebe trebalo strašiti je što tebi matematika nije jača strana.

Prvo i osnovno - taj auto je registriran još samo tri mjeseca, dakle za tri mjeseca ćeš morati dati 500 eura za registraciju, pod uvjetom da je apsolutno sve na autu ispravno.

Drugo, taj auto ne vrijedi više od 1000 eura i to sam puno rekao. Dizel od 2.5 litre koji ti troši 10 litara dizela ( dakle računaj cca 1 kn/km ), sa skupom registracijom.

Treće, auto nema apsolutno ništa od opreme, spartanski uređen kao i svaki BMW na našem tržištu.

Meni je jasno da si mlad i da kupuješ srcem, ali nemoj. Iskoristi mozak.
kao prvo registracija mi nije 500eura, kao drugo znam kolko trosi i ja cu ga tocit a ne ti niti moj tata kao vecini koji voze bmwa. radim, stedim, imam za ono sta zelim. a nije pametno da sam dosao ovdje prvo pitat o tom modelu umjesto da sam ga otisao odma kupit? aj dobro, izgleda da nije kada ovdje 99% komentara je sprdnja i spustanje onih koji se u to ne razume previse (zato i otvaram temu)..
i bas da cujem sta je tebi pametna kupnja?
tonco888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 00:20   #18
Quote:
tonco888 kaže: Pogledaj post
kao prvo registracija mi nije 500eura, kao drugo znam kolko trosi i ja cu ga tocit a ne ti niti moj tata kao vecini koji voze bmwa. radim, stedim, imam za ono sta zelim. a nije pametno da sam dosao ovdje prvo pitat o tom modelu umjesto da sam ga otisao odma kupit? aj dobro, izgleda da nije kada ovdje 99% komentara je sprdnja i spustanje onih koji se u to ne razume previse (zato i otvaram temu)..
i bas da cujem sta je tebi pametna kupnja?

Koliko je registracija?

Znaš za potrošnju, vjerujem, ali ne znaš dok ne počneš voziti. Jedno su brojke na papiru, drugo je stanje računa. Vjeruj mi, sve sam to prošao, ne pričam napamet.

Niti te sprdam niti te spuštam, pokušavam te odgovoriti od ludosti.

Pametna kupnja? Reci mi kakav auto hoćeš i koje su tvoje stvarne potrebe.


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk Pro
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 00:28   #19
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Koliko je registracija?

Znaš za potrošnju, vjerujem, ali ne znaš dok ne počneš voziti. Jedno su brojke na papiru, drugo je stanje računa. Vjeruj mi, sve sam to prošao, ne pričam napamet.

Niti te sprdam niti te spuštam, pokušavam te odgovoriti od ludosti.

Pametna kupnja? Reci mi kakav auto hoćeš i koje su tvoje stvarne potrebe.


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk Pro
znam za potrosnju. imao sam dva auta do sada prvi je bio audi 80 1.8 karb. koji je trosio 10-12l benzina tako da ovih 10l na bmwu opet manje od toga. auto koji sad imam je a4 sa plinom koji trosi kao upaljac 9-12l plina. stvarno od potrosnje odusevljen ali auto kupljen po nagovoru staraca na brzinu jer prvom izlazila rega i kupio sam tog a4 fwd a pikirao sam quattro samo ih tad nije bilo. rega za toga sa plinom i 92kw mi je oko 3400kn, dakle za bmwa bi bilo 500manje posto tolko placam vise za plin..
sta zelim? nis posebno mi ne treba, samo da je zabavno za vozit, dakle ili 4x4 ili rwd. od luksuza mi ni netreba puno osim klime i el prozora
tonco888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 00:44   #20
Ti stari td i tds motori su ... tak, kramice.Kad su bili novi bili su ajde de, za svoje doba, ali ih je vrijeme jednostavno pregazilo.
Ja taj auto nebih kupio vjerovatno nikad, ali ak si se bas zapiknuo ovo ti je moj savjetrobaj doci ujutro po ovim temperaturama kakve su sad i upalit auto na hladno.Ako lijepo upali, mirno radi i ne dimi niti jednu boju..imas jedan od rijetkih tda tih godista.
I jos uvijek te ceka hrpa mogucih problema, neispravni grijaci, losa kompresija, turbina slini , hrđa all over the place, otpada "nebo", klima ne radi, ovjes? ... al velim ta godista, ionak je izbor nikakav i gotovo svi su losi.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.