Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2014., 11:31   #161
Scandal obnovljen za četvrtu sezonu, što uopce nije bilo upitno.
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 22:48   #162
Pogledao finale. Razočaran. Vidi se da je kraj sklepan zbog Olivine trudnoće. Serija fenomenalna.

Sent from my HTC One using Tapatalk now Free
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 23:40   #163
Kad sam ugledala da je tema Scandal isplivala, podsjetilo me da još nisam odgledala zadnje dvije epizode, i uopće nemam volje za pogledati toliko očekivano finale Previše mi svi idu na živce i iritantni su do bola

Donata na vrijeme si odustala kad su prvi puta spomenuli "leader of the free world". Mislim da to nisam ni registrirala prvih nekoliko puta, al kad su to krenuli ponavljati x puta po epizodi, zgadilo mi se sve.
Meni su imali dobru kemiju ispočetka al se i to izgubilo u svim nebulozama scenarija.
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 18:43   #164
Gledajući danas drugu sezonu ove serije, baš sam si nešto razmišljao da odavno nisam gledao neku dramsku seriju u kojoj su gotovo svi likovi i glumci koji ih tumače užasno iritantni, patetični i teatralni, zaplet nebulozan,neuvjerljiv, sapuničast, nelogičan, ali svejedno ju ne mogu prestati gledati.

Jedna je kritičarka dobro napisala: Nagrada za najbolje zavođenje gledatelja ide seriji Skandal.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 00:18   #165
najavili dva nova glumca u 4.sezoni.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 17:21   #166
Jel na kraju Olivijina mama htjela ubiti predsjednika samo zato da Olivia moze biti 'slobodna' ili je bio neki drugi razlog koji sam propustila putem?
__________________
Bogat si onoliko koliko ljubavi mozes pruziti, a usamljen si onoliko koliko se boris protiv ljubavi koja ti se pruza!!!
Jen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 18:38   #167
Ja sam se tako navukla na ovu seriju, a zapravo je baš sapunjara
Washington je onoliko loša glumica koliko je lijepa, u Djangu mi je bila strašna ali mislila sam da će u svojoj seriji biti bolja. I was so wrong.

Na svo to američko domoljublje sam oguglala jer inače volim pogledati ovakve "političke" serije ( ) ali ovi baš znaju pretjerati. Nisam još pogledala sve, trenutačno sam na ranjavanju lidera slobodnog svijeta koji se tako brzinski oporavio da je to... :bljuv?:

Cyrus mi je najbolji lik. Kakav vrag

Zadnje uređivanje spondzhie : 21.09.2014. at 18:49.
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 10:33   #168
Sapunica se nastavlja
Baš me zanima hoće li se Abby u nekom trenutku okrenuti protiv Olivie.
Glumac koji glumi Hucka je prava katastrofa, s nekim dobrim glumcem lik bi bio odličan.
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 21:31   #169
Bože koje iritantne premijere.

Huck Koja gluma, za popizdit.

Kako onaj Jake još šeće slobodan, jbt same mrtvace ostavlja iza sebe. Neću mu oprostiti ubojstvo od Cyrusovog muža i one dvije novinarke. Za mene je tu Jake kao 'dobar' lik mrtav i pokopan.

I da, ako me pamćenje dobro služi, Olivijin stari JEST kriv za Harrisonovu smrt.

Najbolja je Mellie bila.

Portia de Rossi igrala u epizodi ko da je Veronica iz Better off Ted.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 16:35   #170
Nisu me puno zainteresirali, ali ok

Ono wow finale treće sam pogledao ponovo prije par dana, ova nova ep. joj nije ni do koljena.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 19:26   #171
Meni je epizoda bila klasično mkay, taman sam završila s gledanjem treće sezone dan prije pa nisam imala visoka očekivanja

Huck kao da je iz epizode u epizodu lošiji glumac (a ni Olivia ne kaska), jel idu na neke tečajeve za glumačke antitalente? Njega se sjećam iz Mercy kao gay nurse i bio je baš dobar, ali ove face koje sad radi, kad počne zatvarati oči samo očekujem da zabaci glavu unatrag i da nas u najmanju ruku očekuje neki gadni napadaj ili da će mu zatrebati egzorcizam.

Općenito mi nije jasno kako neke stvari izađu kao da ih nitko ne pregleda, jest to zamišljeno kao sapuničasto ali u pitanju su velike pare pa mi je nejasno da gledamo scene koje bacaju na Sunset Beach ili Strasti

I Mellie mi je sve bolja, šiša ih skoro sve tamo.
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 21:52   #172
U mellie mi je super zab sam je pohvalit.. i kako mozete oliviu s huckom usporedivat?? -.-
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 22:38   #173
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
U mellie mi je super zab sam je pohvalit.. i kako mozete oliviu s huckom usporedivat?? -.-
Nije grozna ko Huck, ali nije da se nešto pretrga od glume.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 22:48   #174
Bas mi je losa epka. Mogli su oni to bolje.
Sto se tice hucka meni njegova gluma ne smeta, navikla sam na njega od pocetka na takvog cudaka. Cak sam ga gledala u nekom filmu i nije mi uopce legao kao "normalan".


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 09:06   #175
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
Bas mi je losa epka. Mogli su oni to bolje.
Sto se tice hucka meni njegova gluma ne smeta, navikla sam na njega od pocetka na takvog cudaka. Cak sam ga gledala u nekom filmu i nije mi uopce legao kao "normalan".
+

Jedna od rijetkih epizoda gdje sam gledajuci, usput i tipkala po mobu, bas mi je prelos pocetak sezone.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 06:37   #176
Bush. http://m.huffpost.com/us/entry/59024...usaolp00000595
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 17:38   #177
Premalo je reci da obozavam mellie


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 00:43   #178
Mellie je divna. Abby mi je odmah nakon nje.

Inače volim Portiju de Rossi al ovdje mi je sva teatralna i over the top.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 19:31   #179
dobro se uklopila u ove njihove razgovore koji su samo vrlo glasni monolozi
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 16:17   #180
Portia mi se ne sviđa, i ima frizuru ko baka iz Minkena.

Meni je druga epizoda bila onako, ne baš dobra.
Mellie mi je zapravo jedini zanimljiv lik, ostali su baš dosadni
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.