Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2009., 23:52   #41
Quote:
Tinuviel86 kaže: Pogledaj post
Hej...

Na ljeto idem u volonterski kamp u neko mjestasce u Poljskoj - Ostroleka. Koliko sam vidjela na karti, najprije bih trebala doci do Varšave, što sam planirala uciniti avionom. Medjutim, malo mi se teze snaci na web stranicama avio kompanija. Koliko vidim, iz Zagreba niti nema leta za Varsavu? Vidjela sam jedino neki iz Splita, a i to bi bilo super... Dakle, pitanje je: kako avionom doci do Varšave, odakle, za koliko novca? A ako netko poznaje Ostroleku, bila bih više nego zahvalna za ikakvu informaciju
Do Varšave ćeš najjeftinije (iz HR) doletjeti iz Splita (Norwegian air).
Cijena jednosmjenre karte je cca 50 Eur samo ovisi kad ćeš bukirati let, tj.koliko unaprijed.
mikhael is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 21:58   #42
poznan!kako doci

naime radiohead ima koncert u poznanu i evo skuzila sam kako doci vlakom do vasrave ali kako onda dalje ?

micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 22:54   #43
Quote:
micek<3 kaže: Pogledaj post
naime radiohead ima koncert u poznanu i evo skuzila sam kako doci vlakom do vasrave ali kako onda dalje ?



mozda vlakom
__________________
'Turn on, tune in, drop out'
On aciD is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 00:11   #44
Quote:
On aciD kaže: Pogledaj post


mozda vlakom
a kaj se ti cudis

pa dobro da ali kako koji vlak kolko traje put ovo ono ne
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 19:21   #45
Quote:
micek<3 kaže: Pogledaj post
a kaj se ti cudis

pa dobro da ali kako koji vlak kolko traje put ovo ono ne
Vratio sam se iz Poljske 20.06.09. Tamo sam oroveo 10-tak dana i dosta
sam putovao polj. željeznicom (PKP). Kad dođeš u Varšavu na centralni kolodvor
(Warszawa centralna) prema Poznanu imaš vlak skoro svaki sat vremena.
Čini mi se da put traje oko 3 sata a cijena ti je nekih 50-tak PLN što je nekih 80 kn.
Cijene i vozni red možeš pogledati ovdje http://rozklad-pkp.pl/query.php/en?q...19304&OK#focus
mikhael is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 23:21   #46
Ljudi, zanima me neki jeftini smjestaj po posljskoj. Poklo ekipu da se zaletimo autom 10ak dana, pa me zanima sta jeftiniji smjestaj.. Neki hosteli, nesto toga tipa... Ionako se nigdi necemo zadrzavat duze od jedne noci. Hvala!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 12:57   #47
Quote:
PHneutralan kaže: Pogledaj post
Pristupačne i malo teže osvojive,zar to nije kontradiktorno!(naravno da znam sta si milsio reći)!Ovo da su najkatolickija zemlja me je i "bunilo",ali tjesim se da je to bilo tako samo dok je Papa Ivan bio živ!
kakav debilni komentar. očito je još iz prvog posta da zbog jedne stvari misliš ić u poljsku, al daj se suzdrži takvih jadnih komentara na račun pape

@micek
jesi bio u poznanu? kakav je grad
C.C.C.P.agent001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 17:14   #48
slavim novu u poznanu pa me zanima dal netko ima za preporučit neki klub u rock-goth, metal štihu? i neke fora birceve? thanx
elbereth barlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 16:57   #49
Ja sam isto za novu godinu u Poznanu

Ako je tko bio neka da prijedloge sta je najbolje za vidit
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 11:58   #50
Jeli Poljska skupa zemlja,kanim poći za novu godinu.
Pozdrav
GTA IV. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 19:01   #51
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Ljudi, zanima me neki jeftini smjestaj po posljskoj. Poklo ekipu da se zaletimo autom 10ak dana, pa me zanima sta jeftiniji smjestaj.. Neki hosteli, nesto toga tipa... Ionako se nigdi necemo zadrzavat duze od jedne noci. Hvala!

ja sam ti ove godine bio u krakovu 4 dana i spavali smo u hostelu, neznam koja je bila cjena pojedincno ali dosta povoljno nas je izaslo, i jedan dan smo otisli busom do ausvica i birkenaua, probaj pogledat na hrvatskom hostelskom savezu, oni imaju te neke seme za tamo, tak da ti to preporucujem a cuga i hrana je super jeftina, na trgu u krakovu pivo pola litre toceno 8kn,
upton is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 15:39   #52
Kakav je noćni život u Krakowu?
jasna19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 17:19   #53
ajde ljudi!! pa kaj nitko nema nikaj za preporucit?
elbereth barlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 20:33   #54
Poljska

Pozdrav,

krenul bi ove godine v Poljsku na dva tri tjedna, verovatno mesec dana pa me zanima. Kak je najeftinije. Svejedno mi je kolko put traje, svejedno mi je kolko je neugodno putovanje, zanima me najjeftiniji put d otam. Autobus, vlak avion. Zanima me i u koje je vrijeme najjeftinije putovati, koji datumi, ako ima ko kakvih iskustva sa putovanja do Poljske molim Vas podijelite. Hvala Vam unaprijed
Ofchar is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 22.01.2010., 22:09   #55
Quote:
Ofchar kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

krenul bi ove godine v Poljsku na dva tri tjedna, verovatno mesec dana pa me zanima. Kak je najeftinije. Svejedno mi je kolko put traje, svejedno mi je kolko je neugodno putovanje, zanima me najjeftiniji put d otam. Autobus, vlak avion. Zanima me i u koje je vrijeme najjeftinije putovati, koji datumi, ako ima ko kakvih iskustva sa putovanja do Poljske molim Vas podijelite. Hvala Vam unaprijed
1. upozorenje zbog otvaranja teme koja vec postoji
2. ovisi ODAKLE ides, jer nije isto ic iz Zagreba, dubrovnika, Sarajeva ili pak Beograda...
3. Ja sam isao vlakom, i voznja uopce nije toliko napora, cak od Beca do poljske (krakow) ides nocnim vlakom, koji je noviji, unutra sve cisto i fino, kreveti nisu dugi, ali su novi, i zimi bude skroz toplo, cak i vruce (dolazak u krakow je u 6h ujutro), te ako produzis do varsave, onda jos mozes spavat, a ne gubis toliko dan na putovanju..
dalje:
ako zivis u gradu koji ima konekciju low budget aviokompanija sa poljskom, mozes nabasat skroz dobru cijenu. Iz splita ide za varsavu Norwegian air, ali cijene nisu bas prejeftine tipa 20 eura... dodje skuplje, ali ako uvatis, lako mozes proc i jeftinije nego sa vlakom.
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 22:12   #56
Koliko se sjećam, ima iz Splita Norvegian direkt do Varšave, mislim da su oni relativno jeftini.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 00:10   #57
Zaboravio sam ostavit dojmove...
Bio sam za novu godinu u Poznanu i oduševljen sam,cijene su prilicno jeftine,trg im je prekrasan,za Poljakinje ne moram govorit,ljudi su super,a hrana prilicno dobra.Jedino me razocaralo sta su zatvorili skoro sve kafice/restorane za pred novu godinu jer im je takva tradijaGrad pun turista,a nemaju gdje potrošiti novac
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 19:11   #58
gospon aircanada, fala za info, idem u Poznanj i mislil sam si taj norwegian ili vlakom,. Kanil sam z avijonom ali ne serem novce a vlakom još k tomu malo vidim krajolika kaj je meni super, a to kaj put traje 20 vur, ha, bar bum pročital drugi dio Šišičeve Povijesti Hrvata

i ispričavam se kaj sam pak napisal isti post, al, teško mi je bilo kaj najti sim,
Ofchar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 22:34   #59
jos uvijek ne znamo odakle ides :P sa norwegianom mozes proc jeftinije nego vlakom!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 06:18   #60
pa i nije baš, najjeftinije mi je Czech airlines il tak se nekak zove, a to je dvesto eura, sad nekaj jeftinije od toga nesem našel plus još k tomu ne znma koje je godišnje vrijeme najbolje za put (najjeftinije), se mi se čini da ja pem z biciklom
Ofchar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.