Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2012., 10:31   #41
thx,

ne brine me predimenzioniranost, više me strah da ne popusti pod...khm...okretanjem u snu...:-D a mjesta ima taman u spavaćoj, sklapat ću ga na licu mjesta, nema šanse ni da šestorica pomaknu tu mrcinu. odličan savjet za podesive nožice, ne bih se toga nikad sjetio dok ne bi bilo prekasno.

znači, može proći?
hereticus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 15:11   #42
pitanje za stolare..

jeli u redu daske ucvrstit u gredu ovako:

uzmimo da je ovo prvo gornji lijevi stup i isod nje recimo lijeva bocna daska

-----
-----
-----
.II
.II
.II
.II


i sad kutnik da ide sa daske i na gredu prema unutarnjoj strani kreveta, ili kutnik mora bit okrenut prema samoj gredi (to mi je jedan stolar rekao ali ga nisam pitao zasto)? jer kad bi kutnik stavio tako da je okrenut prema samoj gredi tu bi mi kutnik koji je debel 2mm napravio rupu od 2mm tj. daske se nebi "spojile" sa stupovima. sto se vizualnog tice bilo bi bolje da je taj kutnik okrenut prema unutra, ali ne znam da bi bilo cvrsce i bolje kad bi bio okrenut prema gredi..

molim savjet
M83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 21:34   #43
Najvjerojatnije se ti i stolar niste dobro razumjeli. Kutnik se okreće prema unutra, vidi ovdje primjer
__________________
Svi ljudi znaju sve
BILJEŽNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 10:02   #44
hvala na odgovoru.. znam da se inace okrecu prema unutra. tako je nekako logicnije, ali bas je jasno rekao, tj. pokazao mi da okrenem taj kutnik prema gredi.. covjek je jako iskusan stolar, prihvatio sam to bez pitanja.. mozda ima neki razlog. pitat cu ga kad naletim na njega, ali napravit cu ovako prema unutra...
M83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.