Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2006., 16:38   #1
Filmovi s napušavanjem (stoner movies)

Zadnje sam gledala ono nešto: Američka pita na ... način. O onom kinezu i indijcu u potrazi za bijelim dvorcem (nešto ko mcdonalds) pa se onda napušavaju non stop... i sve to mi je jako smiješno.. htjela bi još takvih filmova pogledat, al da se mogu posudit u vidoeteci na dvd-u... zna ko koji... al već sam gledala one šta su se puštali po tvu i sve... sad mi trebaju neki manje poznati!
aurora_borealis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 16:45   #2
u svakom filmu sa ben stillerom (koji sam gledala) se puši ili bar spomene marica
__________________
Life is just a chance to grow a soul.
Lili Marlen' is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 18:42   #3
friday - klasik
how high
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 21:07   #4
fear and loathing in las vegas
the doors
ima tu i nekih drugih droga, ali ti gledaj samo one scene sa travom. gluck!

Zadnje uređivanje Lola : 13.02.2006. at 00:27.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 21:10   #5
TRAVA film dobar
pepeljara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 22:05   #6
Brijem da sam ih sve gledala, al ak nisam
aurora_borealis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 00:45   #7
Top Quality Marihuana Growing
__________________
my common sense is tingling...
juggalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 09:40   #8
koja tema
mislim da je puno jednostavnije napušiti se i gledati bilo koji film, po mogućnosti sa što glupljim sinopsisom
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 09:52   #9
Chich & Chong, Up in Smoke LEGENDA
Ali prvi dio... koji se nažalost nemre nabaviti kod nas.
Drugi dio koji se zna zateč po pokojem video klubu je u globalu bezveze
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 20:11   #10
HALF BAKED

najjači film o gunji ikad!
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 20:58   #11
Quote:
pepeljara kaže:
TRAVA film dobar
zakon je... pogotovo na kraju kad se zapali pun kurac trave, a ekipa iza ograde samo udiše...

Quote:
deer_hunter kaže:
koja tema
mislim da je puno jednostavnije napušiti se i gledati bilo koji film, po mogućnosti sa što glupljim sinopsisom
svaka čast...
__________________
Today is the first day of the rest of my life!!!

http://caffe.com.hr

Forum FET-a u Puli
AnkH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 13:39   #12
gledala Friday prvi put neki dan, pa se sjetih ovog topica...
dobar.
__________________
sig je nebitan. iskuliraću.
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 14:05   #13
Sjećam se da mi je Gridlock'd bio ok.
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 15:55   #14
ima jedna britanska komedija iz 1987. "Whitnail & I", meni osobno na listi top 5 iz žanra. pred kraj lik Danny mota za njih četvoro gigantski joint koji se sastoji od 12 rizli. kaže da ga je nazvao Camberwillska mrkva. kad ga pitaju zašto, kaže zato što ga je izmislio u Camberwillu i zato što liči na mrkvu...scena pušenja tog mega-jointa stvarno je histerična. dojam je jači jer je vrijeme događanja 1969. a likovi su stvarno urnebesna kopija londnonskog polusvijeta tog vremena.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 21:45   #15
kosa
Lumiére is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 21:54   #16
Outside Providence ima trave koliko hoćeš a i film je super Moram napomeniti da se u filmu jedan od likova zove Droga (Drugs Delaney), need i say more?
Quiksilver is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 21:56   #17
Quote:
Ljelja kaže:
ima jedna britanska komedija iz 1987. "Whitnail & I", meni osobno na listi top 5 iz žanra. pred kraj lik Danny mota za njih četvoro gigantski joint koji se sastoji od 12 rizli. kaže da ga je nazvao Camberwillska mrkva. kad ga pitaju zašto, kaže zato što ga je izmislio u Camberwillu i zato što liči na mrkvu...scena pušenja tog mega-jointa stvarno je histerična. dojam je jači jer je vrijeme događanja 1969. a likovi su stvarno urnebesna kopija londnonskog polusvijeta tog vremena.
Pa ono, nije da sam bila prisutna davnih sezdesetih, ali cini mi se da je status Camdena prilicno napredovao, dok je Camberwell ostao tu negdje.
Iako je to ipak prvenstveno film o alkojolu (a ima i antifriza, u pravom Moskva-Petuski stilu). I kao all finest wines available to humanity, kvaliteta se poboljsava stajanjem, odnosno opetovanim gledanjem.
Danny je ulogu ponovio/parodirao i u Wayne's World Two.
Rajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 08:18   #18
@ Rajka

baš sam oduševljena da ima ljudi koji su pogledali taj film i sviđa im se. mislim da Withnail u Britaniji sad već ima kultni status, što opet ne čudi. tu je govor sasvim njihov. suptilan crni humor bez natruha slapsticka.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 09:25   #19
Quote:
aurora_borealis kaže:
Zadnje sam gledala ono nešto: Američka pita na ... način. O onom kinezu i indijcu u potrazi za bijelim dvorcem (nešto ko mcdonalds) pa se onda napušavaju non stop... i sve to mi je jako smiješno.. htjela bi još takvih filmova pogledat, al da se mogu posudit u vidoeteci na dvd-u... zna ko koji... al već sam gledala one šta su se puštali po tvu i sve... sad mi trebaju neki manje poznati!

Harold & Kumar Go To White Castle.
Ovo je jedna od boljih komedija u zadnjih nekoliko godina. Je stoner komedija, ali humor nije tako retardiran, stvarno sam se ugodno iznenadio s tim filmom.

Ne treba zaboraviti ni Dude Where's My Car - mislim da se radi o istom redatelju.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 09:39   #20
Quote:
Ljelja kaže:
...gigantski joint koji se sastoji od 12 rizli. kaže da ga je nazvao Camberwillska mrkva...
__________________
sig je nebitan. iskuliraću.
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.