Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2007., 22:09   #1
Question Šta napravit kad su ti starci protiv veze?

Šta napravit kad su ti starci protiv veze?
Mumi is offline  
Old 07.09.2007., 22:10   #2
Poslušati ih...i qurca ostaviti u gaćama...

A malo bolje pojasni situaciju...
Goran2@ is offline  
Old 07.09.2007., 22:11   #3
gukni golube sta te muči?!
__________________
HMMMMMM
THE_BEATLES is offline  
Old 07.09.2007., 22:14   #4
pa volimo se i sve ali starci s moje i njezine strane zajebavaju cijelu stvar i udaljavaju nas ..glupo mi je prekinut a to ni neželim nego mi je muka od te cijele situacije..njihova ili naša sreća pitanje je sad?
Mumi is offline  
Old 07.09.2007., 22:18   #5
Quote:
Mumi kaže: Pogledaj post
pa volimo se i sve ali starci s moje i njezine strane zajebavaju cijelu stvar i udaljavaju nas ..glupo mi je prekinut a to ni neželim nego mi je muka od te cijele situacije..njihova ili naša sreća pitanje je sad?
ne kužim...sta si ti muško ili žensko? u profilu ti pise žensko a sad ti pišeš: sa moje i njezine strane?????
__________________
HMMMMMM
THE_BEATLES is offline  
Old 07.09.2007., 22:20   #6
Quote:
THE_BEATLES kaže: Pogledaj post
ne kužim...sta si ti muško ili žensko? u profilu ti pise žensko a sad ti pišeš: sa moje i njezine strane?????
možda je "she-male" pa su starci upravo zato protiv...
k-kekec is offline  
Old 07.09.2007., 22:22   #7
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
možda je "she-male" pa su starci upravo zato protiv...
neznam čudno mi je sve ovo
__________________
HMMMMMM
THE_BEATLES is offline  
Old 07.09.2007., 22:24   #8
Quote:
Mumi kaže: Pogledaj post
pa volimo se i sve ali starci s moje i njezine strane zajebavaju cijelu stvar i udaljavaju nas ..glupo mi je prekinut a to ni neželim nego mi je muka od te cijele situacije..njihova ili naša sreća pitanje je sad?
Koliko uopče imate godina? Jel imate šanse otiči živjeti zajedno, jer to bi najvjerojatnije popravilo cijelu situaciju! Starci bi vas onda najvjerojatnije počeli doživljavati malo ozbiljnije i vjerojatno bi se pomirili s time da ste zajedno!
genijalac99 is offline  
Old 07.09.2007., 22:24   #9
Quote:
genijalac99 kaže: Pogledaj post
Koliko uopče imate godina? Jel imate šanse otiči živjeti zajedno, jer to bi najvjerojatnije popravilo cijelu situaciju! Starci bi vas onda najvjerojatnije počeli doživljavati malo ozbiljnije i vjerojatno bi se pomirili s time da ste zajedno!
da...baš...
k-kekec is offline  
Old 07.09.2007., 22:26   #10
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
da...baš...
Zašto misliš da nije tako?
genijalac99 is offline  
Old 07.09.2007., 22:27   #11
Quote:
genijalac99 kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da nije tako?
ako su protiv sad (razlog nije bitan trenutno), onda oni neće ni dobit priliku za zajednički život.
k-kekec is offline  
Old 07.09.2007., 22:30   #12
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
ako su protiv sad (razlog nije bitan trenutno), onda oni neće ni dobit priliku za zajednički život.
Pa čuj, ako se ne pokupe i ne odu na stan onda naravno da neče nikada ni dobiti priliku! Ako se stvarno vole i dobro im je zašto ne bi probali! Zato sam ga i pitao jel imaju mogučnosti živjeti zajedno! Za početak barem podstanari ili nešto! Gdje bi uopče itko dospjeo da cijeli život sluša starce?
genijalac99 is offline  
Old 07.09.2007., 22:33   #13
muško sam.. vjera je u pitanju pa zato ne daju
Mumi is offline  
Old 07.09.2007., 22:34   #14
Quote:
Mumi kaže: Pogledaj post
muško sam.. vjera je u pitanju pa zato ne daju
a onda qurac.. piši propalo
__________________
HMMMMMM
THE_BEATLES is offline  
Old 07.09.2007., 22:35   #15
Quote:
Mumi kaže: Pogledaj post
pa volimo se i sve ali starci s moje i njezine strane zajebavaju cijelu stvar i udaljavaju nas ..glupo mi je prekinut a to ni neželim nego mi je muka od te cijele situacije..njihova ili naša sreća pitanje je sad?
Imala sam istu sitvaciju,zamisli sta sam uradila,stavila prst u uho..
Proslo je njihovo vrijeme kad su mogli birati,a ovo nije 16 st.
Malina is offline  
Old 07.09.2007., 22:37   #16
kao prvo mora bit neki razlog da se protive vezi.. popričaj sa starcima zakaj se protive, neka daju dobar argument..- pa vidi u čemu je stvar, ako dobro pripremiš odgovore i argumente na sva njihova moguća i nemoguća pitanja i protivljenja, razuvjerit ćeš ih garant.. samo se nemoj kasnije dovest u situaciju gdje će oni komentirat:-pa rekli smo ti..
ADY-A3 is offline  
Old 07.09.2007., 22:39   #17
nadopuna... zajebi starce, promjeni vjeru u njenu, pa kometiraj, jeli sad problem ak smo zajedno ???-šala... ma to ti danas nije problem..
ADY-A3 is offline  
Old 07.09.2007., 22:40   #18
ma posalji ti njih lijepo u ...
starcima ne treba na taj nacin nikada popustati jer se onda gubi svoje ja, vlastiti identitet, zelje, potrebe, licnost, sloboda, razum, osjecaji...
cemu? jednostavno se ne isplati, ako osoba dopusti da roditelji iz nje rade budalu onda tome nikad kraja! najteze je suprotstavit se starcima kad i normalan razgovor ne pomogne onda roditelji stvarno pretjeraju i po meni to bas i nije normalno ponasanje. jedino je rjesenje tada pobrat se nekud od njih, pocet negdje od nule, naci ce se hrpa ljudi; prijatelja, rodbine, susjeda.. koji ce pripomoc na pocetku, nije jednostavno, taj put je najtezi i najgori ali barem se vrate osnovna ljudska prava kao npr. sloboda izbora, ponekad treba ici kontra svima, a kvragu najlakse je ici linijom manjeg otpora i reci "dobro mamica i tatica, poslusat cu vas, evo odmah prekidam" ali to nikako nije rjesenje!!
argh is offline  
Old 07.09.2007., 23:00   #19
Quote:
argh kaže: Pogledaj post
ma posalji ti njih lijepo u ...
starcima ne treba na taj nacin nikada popustati jer se onda gubi svoje ja, vlastiti identitet, zelje, potrebe, licnost, sloboda, razum, osjecaji...
cemu? jednostavno se ne isplati, ako osoba dopusti da roditelji iz nje rade budalu onda tome nikad kraja! najteze je suprotstavit se starcima kad i normalan razgovor ne pomogne onda roditelji stvarno pretjeraju i po meni to bas i nije normalno ponasanje. jedino je rjesenje tada pobrat se nekud od njih, pocet negdje od nule, naci ce se hrpa ljudi; prijatelja, rodbine, susjeda.. koji ce pripomoc na pocetku, nije jednostavno, taj put je najtezi i najgori ali barem se vrate osnovna ljudska prava kao npr. sloboda izbora, ponekad treba ici kontra svima, a kvragu najlakse je ici linijom manjeg otpora i reci "dobro mamica i tatica, poslusat cu vas, evo odmah prekidam" ali to nikako nije rjesenje!!
Slažem se!
genijalac99 is offline  
Old 07.09.2007., 23:27   #20
Reci starcima da se pomire sa tim da ju voliš. Ajd živio!
__________________
Mudro zboriš glupi starče...
stop&go is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger