Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2014., 12:50   #41
Ali onda su trebali napravit da i njegov lik nije rođeni Amer. That's the point.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 13:02   #42
Eto. Uvijek me obraduje kad netko shvati poantu.

Al dobro, velim, nije mi Višnjićev engleski ovdje neki nepremostiv problem. Samo usputna smetnjica koju ne mogu ne registrirati. Ako ostalo bude kak se spada, neka priča kako hoće. Naviknut ću se.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 16:41   #43
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ali onda su trebali napravit da i njegov lik nije rođeni Amer. That's the point.
haha, ma ajde, napokon se odmakuno od uloga rusa i sličnih pa ćemo mu progledati kroz prste

i vratiti se komentiranju sadržaja serije...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 16:11   #44
Upravo odgledao trailer i deluje jebacki dobro e sad obzirom da mi mirise na kvalitetnu sf seriju krenucu s pracenjem ovih dana, mozda vec i danas odgledam prve dve epizode.

Nadam se da nece razocarati kao Under The Dome.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 20:11   #45
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Upravo odgledao trailer i deluje jebacki dobro e sad obzirom da mi mirise na kvalitetnu sf seriju krenucu s pracenjem ovih dana, mozda vec i danas odgledam prve dve epizode.

Nadam se da nece razocarati kao Under The Dome.
Under the dome je definitivno najveće razočaranje, obično sranje je postala ta serija.

A evo vidim izišla je druga epizoda Extanta, pogledat ću je ovih dana, javi dojmove ako prije pogledaš...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 22:08   #46
Druga epizoda je jako slična prvoj. Jednaka količina drame i misterije.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 01:02   #47
Pa tko je joj ga onda ugurao ako nije visnjic ni onaj sta ga je umislila....
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 01:06   #48
Druga epizoda upravo pogledana.

Hm, ne znam šta da mislim, zapravo ništa posebno se nije događalo u ovoj epizodi, slažem se da je slična prvoj.
A baš me zanima kako će scenaristi objasniti njeno začeće.

btw. onaj mali mi je preeeeeeee iritantan.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 22:19   #49
Nije loša druga epizoda, dovoljna doza misterije ali i SF "horor" elemenata. Ona scena s "mamom" je bilo jezivo... Sve u svemu mogla bi biti ok ova mini serija, iako, ubija me malo gluma od Halle, baš je jadno u nekim scenama, ono ide tekst i radnja ali njezino lice to ne prati. Scene iz muzeja s doktoricom, u kamp kućici, boše dragi
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 09:53   #50
meni je jako loša bila prva epka, višnjić užasan... ne kužim kak ga mogu stavit u uloge nekog amera, kad je očito da nemre imat njihov akcent... priča ima dosta failova... obožaam sf, ali ovo je toliko loše napisano, da je predosadno i negledljivo... nije ni čudo kaj je serija dobila hrpu negativnih kritika od gledatelja....
__________________
We are only limited in life by the limitations, we set upon ourselves
Dega76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 10:18   #51
Ma ipak ništa od ovog.

Mlako je. Ne mislim da je grozno nekvalitetno, ali jebeš SF gdje možeš reći samo: Ajde, korektni su.

Kad će se već jednom pojaviti neka SF serija za koju će se moći reći "wow" umjesto može proći, ali...?

Odustajem. Dopizdio mi ali.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 10:50   #52
Meni su prve dvije epizode korektne

Daleko od neke dobre serije, ali za ljeto bude poslužilo. Višnjić mi nije neki veliki problem, Halle mi nikako ne sjeda.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 11:20   #53
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Ma ipak ništa od ovog.

Mlako je. Ne mislim da je grozno nekvalitetno, ali jebeš SF gdje možeš reći samo: Ajde, korektni su.

Kad će se već jednom pojaviti neka SF serija za koju će se moći reći "wow" umjesto može proći, ali...?

Odustajem. Dopizdio mi ali.
da, definitivno se slažem da je serija dosta mlaka za svoj žanr i da bi trebala biti žešća u svakom pogledu ali ja ću joj ipak pružiti priliku, možda se poprave. Odnosno nadam se...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 12:47   #54
Što znači žešće? Nema vam akcije dovoljno?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 12:56   #55
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Što znači žešće? Nema vam akcije dovoljno?
Ne. U mom slučaju nema veze s akcijom. Nego da ti nešto ovdje stimulira mozak na razmišljanje, a utrobu na pokoji osjećaj. Toga nema.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 17:28   #56
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Ne. U mom slučaju nema veze s akcijom. Nego da ti nešto ovdje stimulira mozak na razmišljanje, a utrobu na pokoji osjećaj. Toga nema.
Gledaj britanske serija za to, američke iznimno rijetko to mogu. Evo Utopija ide druga sezona.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 17:47   #57
Meni je serija nakon prve dvije ep skroz okej.

Visnjic prica eng izvanredno uzimajuci u obzir da nije izvorni govornik. Mogli su napravit da njegov lik nije Amer, al jbg.

Osobno me vise zivcira ono baljezganje o neandertalcima u drugoj epizodi. Niti je covjek bio snazniji niti se zna je li bio pametniji. Homo sapiens je vjerojatno prezivio zbog bolje prilagodenosti klimatskim uvjetima na podrucju Euroazije u to vrijeme.

Sto se ostalih stvari tice, scena sa majkom u drugoj ep je bila prejeziva.

Sanada i onaj stari su napravili neko sranje, to me isto zanima.

Ona Visnjiceva sto radi s njim se lozi na njega, bit ce drame oko toga.

Halle je rekla da je trudna svima osim svom muzu.

Sin im je psihopat.

Mislim da neki ovdje prebrzo sude seriju, strpite se jos malo, mislim da ce bit skroz okej za ubijanje dosade preko ljeta.

Bit ce zanimljivo.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 17:06   #58
jao koja dosadaaaa...trebala sam pogledat samo zadnjih 5 minuta, ovo sve ispred je

jedino što mi se sviđa su gedžeti, igrice, hologrami...

ajde nagovijestili su neke zaplete, ovim tempom za jedno 5 epizoda možda postane i napeto.
ProstNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 22:23   #59
Pogledao i treću epizodu...

meni osobno to postaje dosadno, ali dati ću joj šansu još par epki.nikako još nemogu povezati trudnoću, malog robota koji pokazuje znakove sajkoa, onog japanca, aliene 8valjda su alieni). The strain i Leftovers su mi trenutno puno bolji, čak i last šip :-)
Mali_Mirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 03:03   #60
I meni je malo postalo dosadno, al eto gledam...kakav je taj last ship?
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:53.