Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2016., 13:38   #1
Question Nova u vege svijetu

Prvo bi htijela pozz sve koji čitaju. I unaprijed se zahvaliti na savjetima.
Mesojed sam već 26 godina. Unazad 5 godina imala sam dosta zdrastvenih problema. Sve se to pripisivalo vremenu, prehladama, virozama, stresu itd. Prije dva tjedna postalo je kritično, što god bi stavila u usta u roku od 20 minuta bi povratila a da ne pričam o onom odvratnom osjećaju težine u želudcu. Da ne duljim, nakon nekoliko dana kampiranja u bolnici, ustanovljeno je nešto što nisam mogla u životu zamislit. Moja želučana kiselina nije dovoljno jaka da razgradi meso. Također ne smijem jesti ništa ph kiselo,jer to mi oštećuje nekakvu želučanu ovojnicu, tako nešto. Jedina stvar koju mogu napraviti je promjenit prehranu. Dobila sam ja popis kaj smijem jest a kaj ne. Ali ne znam ništa o kombiniranju namirnica. Ima me svuda po internetu i tražim i čitam, učim. Ali iskreno bila bi jako zahvalna ako ima netko tko je bio u istoj situaciji ko ja. Morala sam doslovno preko noći prestati jesti meso. Moje tijelo se još nije oporavilo od dva tjedna povraćanja. Gladna sam, sve kaj skuham mi je bljak i jedva se natjeram da pojedem to. I ubila bi za pohani batak ili pečena krilca.... Heeeeeelp!!
nikinikita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 22:06   #2
Poslano sa Zdravlja.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 12:38   #3
Bez brige, čim malo naučiš razna vege jela, neće ti ni faliti meso. Ako želiš dobiti dodatnu motivaciju za izbjegavanje mesa pogledaj filmove koji se bave industrijom mesa s etičke strane npr. earthlings.

Što se tiče recepata, dosta jela koja već jedeš su sigurno vege samo ne razmišljaš o tome. Npr. razna variva, grah, juhe, savijače, štrukle, itd. Ono što je bitno je da kombiniraš da imaš dovoljno proteina, vitamina i svega što ti treba.

To ne znači da trebaš imati tablice i sl., kombinacija svega će doći prirodno proteine možeš naći u mahunarkama, orašastim plodovima, sjemenkama, soji, žitaricama, zelenom lisnatom povrću, mlijeku itd. Ako uz to jedeš veće količine povrća koje sadrže vitamine, aminokiseline itd. stvarno je teško da će ti išta zafaliti, ali naravno kontrolno izvadi krv nakon nekog vremena da vidiš kako stojiš.

Što se tiče okusa mesa, probaj pogledati dokumentarce koji će ti u glavi stvoriti odbojnost prema mesu, a i dosta mesa zapravo ima okus po začinima, marinadama i sl. Kad bi jela samo meso, neslano, nezačinjeno, pripremljeno na vodi, vjerojatno ti ne bi bilo tako fino. Većinu tih okusa možeš dobiti i s vege stvarima (npr. pohati možeš soju, razne popečke od povrća i žitarica, samo povrće poput tikvica patlidžana i sl.), najveću razliku ćeš zapravo imati u teksturi hrane. Za početak možeš jednostavno pripremiti obrok koji bi i inače na "mesne" dane, prilog zadrži a komad mesa zamjeni ili nekim popečkom (npr popečci od tikvica, popečci od cvjetače, burger od kvinoje i sl.) ili kuhanom žitaricom (heljda, proso, bulgur, kvinoja...) a onda povremeno isprobavaj neke recepte koji ti se čine egzotičnim iako su u stvarnosti jako jednostavni.

I nemoj zamijeniti osjećaj sitosti sa osjećajem napuhnutosti, ako napraviš ok obrok a ne osjećaš se poslije kao da ti je kamen u želucu, to ne znači da se nisi najela kao što mnogi misle nego da nisi opteretila želudac
Vaill is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 19:42   #4
Pa ne znam, ak ti bas toliko fali valjda mozes neki put skrivecki. Mislim da se ta neka ovojnica u zelucu moze obnavljat, valjda nije totalni bed. A kaj si nasla na internetu do sad?

@ vaill - kak mislis da kombiniranje dodje prirodno? Nakon nekoliko mjeseci?
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 16:37   #5
Quote:
peronja kaže: Pogledaj post

@ vaill - kak mislis da kombiniranje dodje prirodno? Nakon nekoliko mjeseci?
da, prvih par mjeseci malo pripaziš da unosiš sve što ti treba a onda već uđe u naviku
Vaill is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 20:52   #6
Pozdrav

prelazak na vege prehranu ne mora biti kompliciran. Treba samo paziti na unos proteina (0,8% po kilogramu težine) te vlakna (25g za odraslu žensku osobu).
Najviše proteina i vlakana ima leća (a ima i više nego dovoljno vlakna ) i ja leću ovako pripremam:
200g suhe smeđe leće (500g = 11-12kn) + 1 žličica mješavine začina za kulen skuham i podijelim u tri obroka.Ako se uz to uzme i 1 žličica hladno prešanog lanenog ulja to je nutricionistički sasvim ok. Prilog po izboru, meni paše tjestenina, ali ide sve.

Grah je isto nutritivno odličan ali dugo traje priprema. Te ga namoči, pa ga kuhaj jako dugo pa začini i sl. Suhi grah je puno bolji izbor od konzerve ali i konzerva ima svojih prednosti kao fast food kad je čovjek u stisci s vremenom i sl. Suhi grah ide otprilike 250g do 300g na dan.

Veli se da je grah + riža kompletan proteinski obrok. Čak se i ne moraju jesti isti dan već se mogu pojesti odvojeno unutar 24 sata da bi se postigao optimalan unos aminokiselina.

U dane kad ti fali tekstura mesa kupi sojine medaljone, dobro prokuhaj u slanoj vodi, ižmiči svu vodu iz njih (kad se ohlade) te onda možeš popržiti na malo ulja na koje dodaš malo crnog papra (soja jako upija ulje!). Uz soju uvijek ide crni papar jer je soja slatka. Soju poham u slanutkovom brašnu u koje dodam soli i vode ali bi bilo dobro popapriti soju prije toga. Nekako sam mišljenja da bi trebalo izbjegavati prženu hranu pa rijetko poham.

Želju za jajima najlakše izbjegneš dodavanjem crne himalajske soli koja smrdi po jajima pa se zavaraš da je to - to.

Quinoa je sa 14% proteina tako tako. Skupa je a nije to neki postotak proteina za pasti u nesvijest. Fina je, posebno sa shiitake gljivama, ali bi je trebalo jako puno pojesti da se dobi dovoljno proteina pa mi nije neki izbor.

Preporučam unos posija, radi dodatnih vlakana (a imaju i dosta proteina) da se postigne 25 grama, laneno ulje (ima okus po ribi), grašak (vlakna, proteini), cvjetaču, zelje (kiselo i svježe), rajčicu ukoliko je pržena na ulju (time se oslobađa više likopena nego kad je sirova) i sjemenke orašastih plodova oko šaku dnevno (ali to je skupi sport).

Seitan, odnosno pšenični gluten tj deklarira se kao pšenični protein je jako fina zamjena za meso, ali isto tako i jako težak protein za probaviti. Neznam, probaj pa vidi da li ti odgovara. Tofu je skupi sport u RH. Ja ga jedem recimo jednom mjesečno, ako je dimljeni i to u grahu. Za svježi ne vidim smisao postojanja jer mi nije fini nigdje i nikako.

Možda je najteže složiti doručak. Ja osobno sendviče ne jedem iako ima jako dobrih vege pašteta u ktc-u koje su na rižinom krekeru mrak. Namaz od graha domaći mi se isto čini da bi mogao biti odličan na kruhu ali kod mene grah ne preživi tako dugo da ga stignem pretvoriti u paštetu Ima u konzumu vege salama sa čilijem koja je isto fina.

Samo nemoj pasti u zamku da sve sad mora biti vege tipa omlet bez jaja. Omlet bez jaja nikad neće biti isti onome sa jajima. Od sad se jede nova prehrana koja je drukčija i to je to. (BTW omlet bez jaja ima okus po kartonu kako god ga okreneš i ja to nemrem jesti a kamoli živiti na tome) Ima puno vege recepata na netu i šire koji su jako ukusni recimo kushari, falafel, grah i zelje a nisu nužno veganizirani. Falafelnice su u nekim zemljama kao kod nas čevapđinice.
__________________
blog |Golden Era of TV, folks. We're in it, and Teen Wolf is part of it~Price
pizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 22:26   #7
Veganiziranih recepata ima na posnajela.rs
Sve na našem jeziku, ugl. kuhinja na koju smo navikli mi u ovim krajevima, nikakvi čudni sastojci, jela i obična i neobična. Nema mesa (osim ribe, al nemojte to gledat, jbg), nema jaja ni mliječnog.

pizzo, ovo što pišeš je sve ok, al tko bi kod svakodnevnog kuhanja zbrajao proteine na kilogram težine i pazio jel pojeo 15 ili 30 g vlakana? A mogli bismo pitati i kojih vlakana, topivih ili netopivih.
Mislim da je bolji pristup kuhati jela koja želiš jesti i prvih nekoliko tjedana upisivati namirnice u cron-o-metar ™, pratit malo čega ti fali pa prilagođavat. Tko bi svaki dan jeo rižu i grah, ako baš ne mora, jel.

Btw, svim novim, a i starim vegićima od srca preporučujem da nabave ekspres lonac, radi rečenih suhih mahunarki. Skuhaš svakih nekoliko dana pol kile-kilu i kombiniraš, jedeš, čuvaš u frižideru, veselo puštaš plinove, sit si, ne smišljaš gdje bacit limenku ili što posadit u nju, i tako. Ima sad i jeftilen lonaca po 150-200 kn, a za čas se isplati.

Imate super/svakodnevne/bezvezne/glupave prijedloge na temi Što ste danas bezmesnoga objedovali? (riba također isključena).
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 06:48   #8
Pozdrav!
Kako nesto vege ispohati?
Nova sam u kuhanju, a zbog nedavnog trovanja hranom (vegetarijanka godinama, zadnjih pola godine zbog decka jela piletinu) i odlucila da je vrijeme za veganstvo ili sto blize tome postepeno dok ne naucim kuhat kak se spada
Hvala svima sto pisete na ovom podforumu; u zadnjih mjesec dana koliko lurkam vidim da i nije najaktivnije mjesto :/
evica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:16   #9
Uf ja sam jedno 4-5puta pokusavala smanjiti meso i uvesti malo laganiju prehranu ali nikako. Svaki pokusaj sa seitanom i tofuom zavrsi razocaranjem. Nekidan stukla 200g dimljenog u varivo od lece, bundeve, prosa. Ma kakvi, ja tu nis ne osjetim. Mogla sam tako napraviti samo varivo od lece budeve i prosa bez seitana, isti okus.

Najbolje se drzati jela koja su u sustini vege; umak od rajcice, smrdljivi i slani sirevi, patlidjan, sojasos miso, suhe rajcice, razna pesta, zelje..
Povrce sa nicim, juha od nicega, zitarice na vodi...to me sve vrlo odbija bljutavo je i nesto fali.
Najgore mi je sto zamjena mesu su najcesce premasni popecci.
Svidja mi se recept sa teme o bozicnom rucku, struca od heljde, lece, poriluka. To bi trebalo bit fino.



Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 22:22   #10
Ma tofu i sejtan su dobre zamjene starim vegicima koji su zaboravili teksturu i okus mesa. Mladima preporucujem dimljenu mljevenu papriku.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 12:38   #11
imaš na fb nekoliko veganskih grupa u kojima ljudi dijele recepte sa slikicama
malo pogledaj, i kopiraj ono što ti je apetitlih

što se tiče kombiniranja hrane, trudim se poštivati teoriju 5 elemenata, tj. 5 boja i 5 okusa na tanjuru; jer prvo jedemo očima

što se tiče nutritijenata, jedino je b12 kritičan, jer njega sadrže samo namirnice životinjskog porijekla
ako smiješ/želiš jedi ribu 1x tjedno, pa ćeš i to riješiti
600klara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 12:55   #12
Wtf. Riba nije dio vegetarijanske prehrane.

B 12 je u jajima, mlijecnim namirnicama, fermentiranim namirnicama, obogacenom biljnom mlijeku (npr. Sparovo Veggie ili alpro), u domacem vocu i povrcu i u suplementima. Pisalo se o njemu jako puno, ima i linkova na preporuke vege nutricionista i lijecnika pa odvojite koju minutu i obrazujte se.

Isto tako, nije istina da treba paziti samo na b 12. Treba misliti i na vitamin d, kalcij, zeljezo, cink i jod te u pozadini vrtiti bjelancevine.

Zvuci komplicirano, ali brzo se nauci.

Ovaj savjet o 5 boja i 5 okusa je simpa, tho.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 15:23   #13
Quote:
peronja kaže: Pogledaj post
Wtf. Riba nije dio vegetarijanske prehrane.

B 12 je u jajima, mlijecnim namirnicama, fermentiranim namirnicama, obogacenom biljnom mlijeku (npr. Sparovo Veggie ili alpro), u domacem vocu i povrcu i u suplementima. Pisalo se o njemu jako puno, ima i linkova na preporuke vege nutricionista i lijecnika pa odvojite koju minutu i obrazujte se.

Isto tako, nije istina da treba paziti samo na b 12. Treba misliti i na vitamin d, kalcij, zeljezo, cink i jod te u pozadini vrtiti bjelancevine.

Zvuci komplicirano, ali brzo se nauci.

Ovaj savjet o 5 boja i 5 okusa je simpa, tho.
u voću i povrću nema b12, čak ni ako je domaće
vitamin d je važan, ali ako se provodi vrijeme na otvorenom (suncu), dobije se dovoljna količina
svo zeleno lisnato povrće sadrži željezo
kalcija ima dosta u sjemenkama, posebno sezamu
mahunarke obiluju bjelančevinama
cinka ima u orašastim plodovima, integralnim žitaricama, mahunarkama
morska sol sadrži jod itd.

ja se jesam obrazovala i naučila

i btw. riba je dio makrobiotičke prehrane

Zadnje uređivanje 600klara : 10.01.2017. at 15:25. Reason: dopuna
600klara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 16:10   #14
Makrobiotika je jedno, vegetarijanstvo i veganstvo drugo.
Ovo posljednje najcesce iz etickih razloga. Kako kaze kcerkica jednog mog poznanika,"Ne jedem ono sto ima okice".

Vec sam bila jednom stavila link na video o deckicu koji ne zeli jesti hobotnicu. Ne zeli da joj se odreze glava i da umre da bi je ljudi jeli. Kaze da o zivotinjama trebalo voditi brigu a ne ih ubijati.
https://www.youtube.com/watch?v=SrU03da2arE

Svaki/a od nas odabire svoj nacin prehrane.
tiziana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 16:28   #15
Jes, ali treba ipak misliti i paziti da se nabrojane namirnice redovito konzumiraju. Jer lako je biti vege i jesti junk i misliti da jedes ok jer si nesto izbacio. Kod nas ljudi jos uvijek, nazalost, cesto misle da je vege prehrana zivotarenje na prilozima, srodna bolesnickoj. Dugorocno ipak treba malo znanja i primjene istog.

Zapravo, ako se bilo kako zelis dobro hraniti, treba nekakvo znanje.


I da, makrobiotika dozvoljava ribu, ali makrobioticari koji ju jedu nisu vegetarijanci. To naravno ne znaci da ih ne volimo ovdje na bezmesnom pdf-u.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 17:43   #16
Quote:
peronja kaže: Pogledaj post
Jes, ali treba ipak misliti i paziti da se nabrojane namirnice redovito konzumiraju. Jer lako je biti vege i jesti junk i misliti da jedes ok jer si nesto izbacio. Kod nas ljudi jos uvijek, nazalost, cesto misle da je vege prehrana zivotarenje na prilozima, srodna bolesnickoj. Dugorocno ipak treba malo znanja i primjene istog.

Zapravo, ako se bilo kako zelis dobro hraniti, treba nekakvo znanje.


I da, makrobiotika dozvoljava ribu, ali makrobioticari koji ju jedu nisu vegetarijanci. To naravno ne znaci da ih ne volimo ovdje na bezmesnom pdf-u.
Naravno da treba znanje, za sve, ne samo za prehranu.

Od svega pomalo ako je moguce, malo proteina (mahunarke ili/i mlijecni proizvodi za vegetarijance) vise korjenastog i lisnatog povrca, malo (ili malo vise) ugljikohidrata, nesto voca. U biti, nekadasnja prehrana ljudi iz istarskih i primorskih gradova (manestre...).
Novopeceni vegetarijanci mogu traziti i tradicionalne recepte tog kraja, kao i talijanske, grcke, libanonske...

Nadam se da je sve rjedja situacija koju navodis, kad ce se, primjerice, na spominjanje vegetarijanstva u splitskom hotelu servirati mrkva iz govedje juhe, ali i dalje postojeca.
tiziana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 18:15   #17
B12 proizvode i bakterije u zemlji tako da ga neoprano povrce sadrzi u odredjenoj kolicini. Dovoljnoj? Vjerovatno ne. Sta se tice B12, better safe than sorry ... visak B vitamina se jednostavno izluci, a manjak B12 se moze osjetiti nakon dosta godina.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 20:53   #18
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
B12 proizvode i bakterije u zemlji tako da ga neoprano povrce sadrzi u odredjenoj kolicini. Dovoljnoj? Vjerovatno ne. Sta se tice B12, better safe than sorry ... visak B vitamina se jednostavno izluci, a manjak B12 se moze osjetiti nakon dosta godina.
I crvljive jabuke, tresnje ili sto je vec u sezoni

Bila sam nedavno na svadbi i za nas nekoliko je narucen vegetarijanski meni. Predjelo je bilo nekoliko vrsta sireva, glavno jelo pastrva, za janjetinu njoki u nekom smrdljivom sirnom umaku. Toliko o kuhari(ca)ma u nasim restoranima. A nije bila neka birtija, vec fini restoran.
600klara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:00   #19
Quote:
600klara kaže: Pogledaj post
I crvljive jabuke, tresnje ili sto je vec u sezoni
Ako to vise volis ...

Ja se drzim tableta i fermentirane spize.

Quote:
600klara kaže: Pogledaj post
Bila sam nedavno na svadbi i za nas nekoliko je narucen vegetarijanski meni. Predjelo je bilo nekoliko vrsta sireva, glavno jelo pastrva, za janjetinu njoki u nekom smrdljivom sirnom umaku. Toliko o kuhari(ca)ma u nasim restoranima. A nije bila neka birtija, vec fini restoran.
Ja san skuzija da sta je zatucanija sredina, to manje vegetarijanskih opcija imaju.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 22:26   #20
s obzirom da je cura nova, napisala samo 1 post, a vi joj ga premjestili, nadam se i da ste joj ostavili poruku da ste post premjestili....
iskljucivo123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:03.