Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 17:24   #241
Quote:
V@is kaže: Pogledaj post
Taj nema najbitnije, a to je bubanj za namatanje crijeva.
ima iza pogleaj malo fotke
VW BUG is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:30   #242
Nema, to ti je K7 Full Control Plus koji nema bubanj za namatanje, vidi tu:
https://www.kaercher.com/hr/home-gar...-13170300.html
V@is is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:52   #243
a zašto se bavite s tim igračkama , za taj noac dobijete profesinalan servisiran stroj
primjer
https://www.bolha.com/stroji-orodja/...289429465.html

na svim tim igračkama lažiraju podateke , on sa svoijim motorom ne može na deklariranom protoku isporučivati deklarirani pritisak .
Da ne govorimo na udjelu plastike na pumpi i pištolju
jationmivioni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:53   #244
a zašto se bavite s tim igračkama , za taj noac dobijete profesinalan servisiran stroj
primjer
https://www.bolha.com/stroji-orodja/...289429465.html

na svim tim igračkama lažiraju podateke , on sa svoijim motorom ne može na deklariranom protoku isporučivati deklarirani pritisak .
Da ne govorimo na udjelu plastike na pumpi i pištolju
jationmivioni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 20:38   #245

U Kauflandu na akciji Black&Decker pw1300
Jel cemu za oprat auto jednom dvaput mjesecno, jel ta pumpa metalna il plasticna?
Tomos222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 22:45   #246
Quote:
V@is kaže: Pogledaj post
Nije mi poznata ta firma, imaju li oni neki servis kod nas, osim ovog Milića u Zg?
Osim toga vidim da vani dođe 300 eura, a kod njega 3200 kn. Šta taj stvarno za 300 eura može biti u konkurenciji K5 ili Boscha?

Ja sam iz Bosne tako da

A posto sam trgovac na malo i veliko AR peraci su se odlicno pokazali, od nekih 40ak prodanih jedinica posljednja 2 mjeseca nisam imao reklamaciju niti na jedan. Rezervni dijelovi su jeftini i ima ih, set dihtunga i gumica za komplet remont kod mene dodje oko 150 kn, rezervni pistolj je 120 kn... ako uzmemo u obzir da je rezervni pistolj sa crijevom za karchera od 500-800 kn ovaj AR je i vise nego dovoljan.

Imam u ponudi i k5 full control i on je oko 4000 kn sa svim dodacima, ali po meni je to vise igracka za one koji ne vide dalje od karchera...
Nenad89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 09:46   #247
Imam ogromni miniwash koji često koristimo za razne vrsta pranja aute, traktore, prikolice . Ima spremnik za naftu tj koristi za grijanje vode da bi se postigao bolji učinak.

Razmisljam o kupovini mini verzije miniwasha jer ga trebam zq pranje spremnika u jednoj prostoriji. Onaj koji sam naveo je preogroman i preteški da ga drzimo u toj prostoriji.

Vidio da ima mini verzija za 600kn prema više.

Pitanje za vas, smijem li prikopčat takav na vruču vodu, mislim na direktno iz bojlera ?

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 11:50   #248
Da li netko zna gdje bih mogao kupiti dijelove za bosch aquatak 1350? Pistolj jednostavno vise ne radi dobro, tj., curi na sve strane. Bio je kod nekoliko majstora i ne mogu ga popravit... Ako je netko mozda kupovao vec tako dijelove od boscha pa da mi preporuci stranicu... Ili ako znate mozda gdje bi mogao kupiti neki zamjenski pistolj, ne mora biti bosch?
__________________
Obrisano, nedozvoljen potpis!
walter_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 21:29   #249
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Imam ogromni miniwash koji često koristimo za razne vrsta pranja aute, traktore, prikolice . Ima spremnik za naftu tj koristi za grijanje vode da bi se postigao bolji učinak.

Razmisljam o kupovini mini verzije miniwasha jer ga trebam zq pranje spremnika u jednoj prostoriji. Onaj koji sam naveo je preogroman i preteški da ga drzimo u toj prostoriji.

Vidio da ima mini verzija za 600kn prema više.

Pitanje za vas, smijem li prikopčat takav na vruču vodu, mislim na direktno iz bojlera ?

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Mislim da moze bez problema do 50 stepeni, max 60...
Nenad89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 12:35   #250
k-3

molim pomoc...

imam Kärcher k3.85 vec trecu godina radi samo za sitna pranja, nista zahtjevno...prije par dana mi je poceo u prekidima raditi znaci radi pa stane -
pali se gasi se. kad stisnem mlaznicu radi normalno, ali nema jak pritisak !
probao sam od susjeda stavit njegovu mlaznicu ista stvar.. inace nigdje ne curi sve je suho..
__________________
Giant je zakon!
dj6446 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:13   #251
Otisla pumpa vjerojatno jer je plasticna, kao na vecini jeftinijih karchera
Poggiali is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 19:11   #252
Imam miniwash MAKITA HW101
(Ekscentrični kotač upravljanje, tri-klipna pumpa,1300w, 100bar...)



Problem je što ne želi odmah upaliti, zapravo nekad odmah upali, a nekad treba kad se pritisne pištolj čekat minutu i onda počne trokirat, pa onda opet pritisnem pištolj par puta i proradi. Al čim je malo veća pauza opet nejde iz prve?

Rastavo sam pumpu, zamjenio ulje i neka mala oprugica je bila puknuta i nju sam zamjenio. Al i dalje sve po starome.

Jel problem elektronike ili mehanike (nisam skroz sve rastavio pa možda tu nekaj ne štima?)
Bozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 20:31   #253
Problem ti je u onoj tlačnoj sklopki (ili kako se već zove taj dio koji pali pumpu kad padne tlak u minivashu). Zaglavljuje ti se. Rastaviti očistiti i provjetiti da nrgdje nešto ne zapinjem.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 17:35   #254
https://www.lidl.hr/hr/ponude.htm?articleId=4879

Kupio sam ovaj miniwash, zanima me po vasem iskustvu koja dva dijela ce najprije riknut, zelim se odmah opskrbit rezervnim dijelovima da ne bi morao cekat kad mi bude najvise trebalo (ovaj kao da ima aluminijski, a ne plasticni - ne znam sta al znam da je ovo bolje)

I drugo pitanje, koliko max mi moze biti upaljen da se ne pregrije?
luka_08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 23:24   #255
@luka_08

Ako budeš imao sreće možda ti odu samo gumice. A obično kod jeftinih miniwasha odu pumpe, crkne motor, prekidač itd. Nema on puno dijelova veći je problem što ako se pokvari neki vitalni dio pa ćeš morat sve skupa baciti u smeće. Moraš paziti na ulazni tlak vode iz gradskog vodovda da se ne bude pumpa raspala, ne znam koliki mora biti max ulazni tlak vode, piše ti vjerojatno u uputama.

Isto tako trebalo bi ti pisati u uputama koliko dugo može neprekidno raditi, ali računaj sigurno max do 10-15min. Bar je takav slučaj kod Karchera K2 i K3.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:46   #256
@sas

Pisd da je aluminijska pumpa tak da ona nebi trebala, brinem se za ove plasticne nastsvke, mozda postolj, ili visokotlacna mlaznica ili cijev ..od ovih dijelova sa slike

https://www.lidl.hr/catalog3media/hr.../291639c-8.jpg

Zadnje uređivanje Majstor : 23.02.2018. at 20:06. Reason: Slika preko dozvoljene veličine!
luka_08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:18   #257
Ja sam uzeo taj miniwash.
Kada malo zatopli ide pranje terase od 27m2 i druge od 12 pa fasada.
Budem radio dok ne zavrsim. Ima 3g garancije pa neka mijenjaju.
Meni su u karheru rekli da k4 i nize ima plasticnu pumpu, k5 aaluminijsku ovojnicu a k7 cijelu metalnu pumpu i da i za k4 preporucuju 15min rada

Poslano sa mog SGP712 koristeći Tapatalk
neo1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:42   #258
Ovaj ima aluminijsku pumpu, tako da sigurno vise od 15 min
A da te pitam, se moze kako regulirati jacina tlaka, jer se bojim da ne ostetim fasadu ili fuge na terasi od prejakog tlaka,ili nedajboze lim na autu
luka_08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 18:52   #259
Ima ona mlaznica kaj se okrece da bude usko ili siroko tak da mislim sa time reguliras jacinu.
Nisam probao jos, jucer ga dofurao iz slo i zajedno kupio ono za odstopavanje.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
neo1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 22:02   #260
Quote:
luka_08 kaže: Pogledaj post
@sas

Pisd da je aluminijska pumpa tak da ona nebi trebala, brinem se za ove plasticne nastsvke, mozda postolj, ili visokotlacna mlaznica ili cijev ..od ovih dijelova sa slike

https://www.lidl.hr/catalog3media/hr.../291639c-8.jpg
Ovi plastični nastavci su mi se čini nekakav standard, bilo na youtube review koji je testirao Parkside miniwash i veli da paše od Karchera. A to je ionako potrošna roba koja se može zamjeniti no obično nadživi čitavi miniwash.

Quote:
neo1234 kaže: Pogledaj post
Ja sam uzeo taj miniwash.
Kada malo zatopli ide pranje terase od 27m2 i druge od 12 pa fasada.
Budem radio dok ne zavrsim. Ima 3g garancije pa neka mijenjaju.
Meni su u karheru rekli da k4 i nize ima plasticnu pumpu, k5 aaluminijsku ovojnicu a k7 cijelu metalnu pumpu i da i za k4 preporucuju 15min rada

Poslano sa mog SGP712 koristeći Tapatalk
Ne znam baš dal bude mogao čistiti terasu i fasadu jer ima samo 110 bara, 110 bara je prikladno za prati auto, tačke, stol, stolce i tako nešto bar prema preporuci od Karchera

Vidi ovdje.

https://www.kaercher.com/hr/home-gar...i-cistaci.html
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.