Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2006., 20:36   #21
frendu je covjek renovirao stan,bio je jako profesionalan,zavrsio u roku,ostavio stan cist i nije bio skup..nije ni jeftin,neka sredina..u ferotermu (sve za kupaonicu) ima 20% popusta...mi sada renoviramo stan i taj majstor je nazalost u poslu preko glave i onda smo uzeli neke za koje mi bar 5 puta na dan dode da ih izbacim iz stana!!! luda sam od njih,od njihove sporosti i slampavosti!!da sam znala da ce ovak bit,cekala bi onog majstora i godinu dana ak treba...ak hoces broj javi na p.m
__________________
direct action gets satisfaction
bruant is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 10:26   #22
majstori su - zlo.

samo toliko.

a ni oni koje dobiješ s preporukom nisu izuzetak.
stisni zube i pripremi se na najgore, pa bude bolje od toga, super.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 13:24   #23
nazalost, ni usmena preporuka nista ne znaci, negdje neki majstori obave super posao a drugdje ti isti zeznu stvar, samo je stvar nacina na koji onda odhendlaju reklamaciju - da li reklamaciju rijese bezbolno ili se zakrve, ne shvacajuci da su oni tu da rade posao sto ukljucuje i zadovoljstvo kupca.

imala sam lose iskustvo s postavljanjem novih vrata, shvativsi da ti ljudi koliko god bili osobno simpaticni, jedva pisu i citaju pa je i posao, uz brojne ispravke zbog mojih reklamacija, stvarno ispao kao da sam ja osobno prvi i jedini put u zivotu postavljala vrata i pripadauce okvire itd...

stvar je u tome da samo pokusavam dobiti povrat dijela novca, kako bih mogla angazirati normalne ljude, jer ove iste majstore, zapravo montazere, ne mogu vise vidjeti....

isto tako, osim u deckima koji sljakaju, stvar je i u vlasniku/direktoru/gazdi koliko im pomaze, koliko ih nadgleda, itd.

sve u svemu, zna bit dobro a zna bit zalosno.

zato treba unaprijed par stvari staviti na papir i palcanje urediti tako da im se ne plati osim kad se kupac smatra zadovoljnim.

na PVC ponudi stoji da ostatak svote placam na dan ugradnje. nema sanse. nego tek kad odlucim da je sve napravljeno sukladno ocekivanjima i ponudi.
jer sve te firme i majstori ispostavljaju posao, ali nivo rada je ispod ocekivanog.

ako netko zna kojim redom najbolje ici u manju adaptaciju stana please javite mi link ako ima negde link...

fala
cosmicmama158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 13:30   #24
a tu?
Nisam vidjela da netko spominje te stranice (moj-majstor) al imaju ono kaj ti treba pa probaj
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 22:23   #25
Molio bih preporuke za stolarije koje se kvalitetno bave izradom stepenica za potkrovlje, a sa područja su SZ Hrvatske (iz Varaždina sam...).

Imam dosta specifičan ulaz na kat, ne odgovaraju mi kružne stepenice iz veletrgovine, nažalost, a jedan meštar kojem sam objasnio u čemu je stvar mi je napričal takvih gluposti da ga više nisam htio zvati...

Uglavnom, trebam kutne stepenice na kat, 180° okret, jedan krak jako kratak (dve- tri stepenice), drugi dosta duži (kut plus krak , jer iznad kratkog kraka na katu mora biti jedan mostić u drugu prostoriju.

Visina je 270cm, a otvor je trenutni 120m (planiran za kružne), ali ga mogu proširiti do max. 150 cm.

Može i ponude na PM ako ima koji stolar voljan potegnuti do VŽ-a u konačnici.

Thnx!

Evo i na brzaka složene skice

Stepenice

Zadnje uređivanje fermina-daza : 15.01.2017. at 14:04. Reason: spajanje postova
Roby_Petric is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 09:13   #26
Majstora za postavljanje laminata i OSB ploća, ravnjanje poda

Okidoki,
Situacija je slijedeća: stan je star 50-ak godina. U stanu se nalazi stari hrastov parket, položen (učavlićen) u daske položene na grede. Moja je želja parket maknuti, i na daske položiti OSB ploće (ispod ploča eventualno termo izolaciju), na to laminat.

Daske položene na grede su koliko sam vidio ok (nisu trule) ali su vjerovatno neravne.

Potreban mi je majstor koji će sve to izvesti kvalitetno i brzo.

Također, dali netko zna gdje bi mogao staviti (uskladištiti) ormare, kutnu garnituru, stol, stolice i krevet naravno plaćam.

Koliko se kreću cijene za takvo što...
_zuti_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 09:24   #27
Nemogu vjerovati da nitko nema takvog majstora.
_zuti_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 19:57   #28
TAJ SAM!
ravnalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 09:27   #29
Samo reklama mi i nije jamstvo za dobro izvršene radove, uz dužno poštovanje... Nadao sam se preporuci korisnika foruma, a ne i osobno izvođaća radova. Da li imate kakav pregled nečega što ste radili, slike...
_zuti_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 17:44   #30
http://picasaweb.google.com/besimkonstrukcije
ravnalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 19:36   #31
Quote:
Old fart kaže: Pogledaj post
A da daš oglas u Plavi Oglasnik
jeeee kad bi imao 500 kuna onda bi ,ovak izgleda ko onaj žicar Leš "nad lipom"
uplakani is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 08:50   #32
Nemojte tak, "čak i na moru" delaju !! Sad ozbiljno,mislim da bi administracija foruma malo morala poraditi na tim samoreklamama. Gdje je sad bivša moderatorica koja se osjetila kompetentnom biti to što više nije jer ,citiram : " namjerava kupiti stan " .
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 14:01   #33
Kvalitetnog majstora za vodu i grijanje tražim

U fazi sam kada trebam instalirati vodu i grijanje po kući pa molim sve koji se bave s tim da mi pošalju neki kontakt broj tako da se možemo dogovorit.
Također molim sve da mi pomognu oko izbora cijevi za vodu i grijanje kakve ugradit i koje su dobre!
Hvala vam puno!
__________________
zdenac
zdenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 08:49   #34
Quote:
zdenac kaže: Pogledaj post
U fazi sam kada trebam instalirati vodu i grijanje po kući pa molim sve koji se bave s tim da mi pošalju neki kontakt broj tako da se možemo dogovorit.
Također molim sve da mi pomognu oko izbora cijevi za vodu i grijanje kakve ugradit i koje su dobre!
Hvala vam puno!
za svaku preporuku je onaj čiji link imaš na mom blogu. Tamo možeš i vidjeti što je meni radio po kući.
__________________
Nedozvoljena prikrivena reklama - obrisano!
Codegun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 17:55   #35
Post

Quote:
Codegun kaže: Pogledaj post
za svaku preporuku je onaj čiji link imaš na mom blogu. Tamo možeš i vidjeti što je meni radio po kući.
------------------------------------------
Ma zvao me je frajer jer si mu ti dao moj broj ali kaže da je jako zauzet i da može doći pogledat jednu nedjelju ali da nezna kad će moći radit ..... do sad nije ni došao i niti se javio da će doći!
__________________
zdenac
zdenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 13:30   #36
Quote:
m.bero kaže: Pogledaj post
m.bero radim sve instalacije u kuci
091/5430703
091/8912486
daj mi reci kako se krecu cijene ugradnje klime. Trebam ugradit dvije slabije 2,5kw u kucu.

hvala
marko2801 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 18:56   #37
bravar - nosači za veš?

Trebali bi netkoga tko radi nosače za štrik za veš - ono za pod prozor na zgradi sa kotačićima . Jel postoji to gotovo za kupiti ili mora bravar raditi . Imate koga za preporučiti u zagrebu ?
__________________
Live long and prosper !
HAL_9000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 20:34   #38
Kupi u Bau/max/haus kotačiće i štrik i sam namontiraj .
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 19:20   #39
BRAVAR ZAGREB-Hitno

Pozdrav,

kako sam u tijeku gradnje hitno mi treba bravar, ima li netko nekog dobrog u ZG, (po mogućnosti Maksimir-Dubrava.
Trebam pločice koje idu u armaturu na koje će se kasnije variti konzole balkona
hvala
richardwagner is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.10.2010., 00:09   #40
Potražnja za majstorima - pročitati 1. post

Pozdrav ljudovi

Jel ima netko iskustva s izradom poker stolova?

Naime ne bih htio davati 3,4,5 tisuća kuna za novi poker stol koliko bi došao, već bih ga htio sam napravit. Vidio sam na dosta stranica (naravno,poglavito Amerikanci) da ljudi sami izrađuju za ukupnu cijenu od 100-200 $, a spreman sam zamijeniti svoje vrijeme s novcem Jel ima još entuzijasta uz mene?
newmie1207 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.