Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2010., 19:21   #1
Najbolji boksač svih vremena...

Iskreno,baš i nisam upoznat sa boxom.

Ovu temu otvaram čisto jer želim naučiti nešto novoga.
A i općenito me zanima boks.

Nije tema orijentirana samo na ''teškaše'',nego i na sve kategorije...

Pa eto,navodite svoje pickove,i pokoji razlog zašto baš njega smatrate najboljim ili jednim od najboljih.

Moje pitanje je li Muhammad Ali stvarno jedan od najboljih svih vremena?
Ja sam premlad pa nisam upoznat sa njim.
Ono što znam o njemu je youtube.

Mišljenja o Tysonu.Gledajući neke njegove borbe,dobijam dojam da je najbolji udarač ikada.

Također mišljenja o braći Kličko...itd.Jesu li oni u tom rangu the best of the best?
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 19:44   #2
Lennox Lewis.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 17:23   #3
po meni, vladimir kličko je u samom vrhu ali se slažem da je to lenox
carwin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 19:12   #4
kad vidim ovo bez imalo razmišljanja TYSON

http://www.youtube.com/watch?v=zHvdy...layer_embedded
D.I is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 20:31   #5
JA
crazedlunatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 21:02   #6
Mike Tyson definitivno.the best ever
carpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 21:08   #7
Pogleda san dokumentarac o tysonu, izasa je nedavno pa pogledaj malo.Poslije onog dokumentarca za mene je tyson najbolji borac, onakav spoj snage i brzine to je cudo.Ja sam mladi pa i nisam toliko upoznat s velikanima ovog sporta ko drugi mozda, ali za mene dvojbe nema.
njegio22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 21:13   #8
Oba Sugar Raya.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 08:30   #9
Braća Kličko nisu u konkurenciji.Bilo je takvih ohoho...

Moji favoriti su: Ray Sugar Robinson, Rocky Marciano, Muhammad Ali, Mike Tyson, Lenox Lewis, Mayweather, Pacquiao
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 10:04   #10
meni ja danas boks apsolutna pišurija poslije recimo tamo negdje Lennoxa.jedino ove srednje kategorije poput Maywathera,Arthur Abraham i eni strašan boksač Felix Sturm(ili ti Adnan Čatić) Čatič ne da je De la Hoyu u onom meču demoliro nego ga je doslovce ubio.ali takva prevara stolječa u boks meču se neče valjda više nikada dogodit ko taj put kad su njega okrali
http://www.youtube.com/watch?v=51KFi...eature=related
carpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 10:29   #11
Prevara velika, ali de la Hoya je kasnije došao na svoje više puta, poslednji ga je razbio Pacquiao..

A tu pričamo o najboljim boksarima svih vremena, po meni de la Hoya, Sturm..nisu taj rang.Takvih je u povjesti boksa bilo bar 500.
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 15:32   #12
Lenox Lewis,Mike Tyson,Muhammed Ali i to je to najjači svih vremena sva trojica
__________________
Bolje jedna velika bitka,nego stotine malih.
minas morgul is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 15:49   #13
Zanimljiva tema, posebno za nas neupucene

Ono sto je mene zacudilo na ovoj temi je ime L.Lewisa kao mozda najboljeg svih vremena. Mislim ne razumijem se bas toliko dobro u boks, ali se sjecam borbe Klicko-Lewis. Tada je Lewis dobio dobre batine ako me pamcenje sluzi i spasila ga je ozljeda Klicka, mislim da bi sigurno izgubio tu borbu.

Moguce da grijesim, ali tako neceg se sjecam. Znam da je i tada Lewis prekinuo karijeru, ali mislim da je bio daleko od toga da vise nije bio dobar pa da je to razlog, meni se cinio identican kao i uvijek, ali je Klicko jednostavno bio bolji.

Ako je ovo istina sto sam rekao, onda ne znam po kojoj logici bi Lewis mogao biti best ever.
volej_iz_lakta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 16:55   #14
Lewis je u meču protiv Klička imao 38 godina i ne može ga se ocjeniti po toj predstavi. Njegova boks karijera u vrhu počela je još na OI 1984g.
S obzirom na ono što je radio prije meča sa Kličkom sigurno spada u najjače teškaše ikad.
Revanširao se za oba nokauta i zavšio karijeru bez mrlje osim možda ona dva antiboks meča sa Holyfieldom.
Bez dileme spada u rang Louisa, Alia, Foremana, Marciana, Holmesa, Tysona, Holyfielda. Nije bio udarač poput Louisa ili Foremana ali je bio najbolji taktičar u ringu od svih teškaša. Kapa dolje.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 11:13   #15
Jack Dempsey
82000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 07:26   #16
Većina ljestvica koje su pravili stručnjaci kaže da je Sugar Ray Robinson najbolji boksač svih vremena. Muhammad Ali se smatra najboljim teškašem.
Negromant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 08:53   #17
prince naseem hamed

http://www.youtube.com/watch?v=oM6Ey3vb4m0
RYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 21:36   #18
sugar ray robinson.
od teskasa louis ili ali.
fairline is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 21:49   #19
Ray Sugar Robinson, Rocky Marciano, Muhammad Ali, Mate Parlov
__________________
Ljudi vole čuti ono što im se sviđa, a ne ono što doista jest. Posljedica toga je laž.
Vik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 20:47   #20
Tyson je jednom prepricavao svoj razgovor sa svojim trenerom. Rekao je nesto u stilu kako se ljudi pitaju da li je bolji on ili Muhammad Ali? Stari Cus je rekao da je bolji Ali, i da nikad nije bilo boljeg boksača od njega. Tyson je samo rekao: Ja sam vjerovao treneru, prema tome Muhammad Ali je najbolji boksač svih vremena.
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:13.