Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2016., 11:16   #5841
katastrofa
kad sam htjela u najam uzeti garazu u svome ulazu, odbili su me jerbo sam imala dug tj ovrhu naspram zg holdinga(kaj je najgore nasljedila sam neki dug, nije bio moj i kaj sad, pa pola hr ima neku ovrhu).
Za ovo kazu da su trazili stanovnici naselja-koji? zar se vodila neka anketa? neznam apsolutno nikoga da ga se pitalo.
A hrpa garaza i parkirnih mjesta ispod A blok? kaj s tim? i tamo se uvodi naplata ili se i dalje ostavlja da sluzi skupljanju smeca ?
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 11:29   #5842
Nema druge nego prosvjed, ovo nije normalno...

Poslano sa mog HM NOTE 1LTE koristeći Tapatalk
lipa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 11:35   #5843
recite sta je sa ulicama u c bloku jer vidim da tamo nisu postavili nista
primjer ive paraca kresimira kovacevica
jer ako tu nema naplata parkinga svi ima da se parkiraju u te ulice koje su ionako vec pune auta
hajmo na ulice ovo nema smisla
damire is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 12:20   #5844
Quote:
Villy Villy kaže: Pogledaj post
Moj dečko je danas zvao zagrebparking da se raspita. Naplata ide već od ponedjeljka. Možemo dobiti "povlaštenu parking kartu" za 25 kn mjesečno ali kolko vidim na njihovim stranicama, potrebno je skupiti hrpu papirologije tipa vaditi potvrdu o prebivalištu što opet ne možeš prije ponedjeljka jer MUP ne radi vikendom. Ljuti me to što nisu nikoga obavijestili nego su samo preko noći postavili te automate za naplatu i u petak objave na portalima da u ponedjeljak kreće naplata. Ljudi se ne stignu niti snaći. Dakle ja ću sad morat najmanje tjedan dana plaćati 1.5 kn po satu i svakih sat vremena slati SMS jer mi auto stoji pred ulazom u zgradu, dok ne dobijem tu povlaštenu kartu, a nemam ga di maknuti. I ko zna koliko se i ta povlaštena čeka... Mogli su nas obavijestiti mjesec dana prije da si to uspijemo osigurati -.- I još sad u doba godišnjeg, vjerujem da ima ljudi koji su otišli na put a ostavili auto doma, sad će ih dočekat kazna. Stvarno nije u redu. I nije u redu da se naplaćuje parkiranje na parkingu u sklopu zgrade kad taj parking ionako koriste isključivo stanari

Ja se iskreno nadam da je to plaćanje doslovno za cjeli kvart.Ajde ta povlaštena karta nije skupa ali opet to naplaćivanje nije bilo potrebno.Ljuti me isto to što kažeš šta nisu mogli mjesec dana prije najaviti ovo je jako bezobrazno od njih.Što se tiče garažnih mjesta ispod A bloka,neznate šta romi tamo dolje rade,da mi je đaba ta garaža ne bih hvala.Kada se gospoda cigani tj.romi civiliziraju tada ce i potražnja za garažama biti veća.Ništa u Šubićevu od ponedeljka.
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 12:25   #5845
Quote:
damire kaže: Pogledaj post
recite sta je sa ulicama u c bloku jer vidim da tamo nisu postavili nista
primjer ive paraca kresimira kovacevica
jer ako tu nema naplata parkinga svi ima da se parkiraju u te ulice koje su ionako vec pune auta
hajmo na ulice ovo nema smisla
Ne bi bilo fer prema drugima da se c i d blokovi ne plaćaju a a i b plaćaju.a gle ako bude tako i besplatnog parkinga naravno da ce se ostali tamo parkirati.Naravno da ce svatko malo prosvrljati pa otkrivati gdje se ne naplacuje.
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 12:37   #5846
Ali ovo mi je najveca debilana..."gradani su trazili...", pa oni jednostavno nisu normalni...

Poslano sa mog HM NOTE 1LTE koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje lipa007 : 30.07.2016. at 12:38. Reason: Da
lipa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 12:53   #5847
Quote:
lipa007 kaže: Pogledaj post
Ali ovo mi je najveca debilana..."gradani su trazili...", pa oni jednostavno nisu normalni...

Poslano sa mog HM NOTE 1LTE koristeći Tapatalk
Ma mozda su se neki zalili zbog pojedinaca kaj su znali auto doslovno pred ulaz stavljati (kultura ko u gacama im)pa je njima iz poglavarstva par takvih prijava doslo ko naruceno a ovi tam samo cekaju di ce sta naplatiti.
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 12:55   #5848
Josip Komšo to je njegovo maslo.Na njegovo silovanje kod Bandiča je po hitnom postupku uveden parking.On je predstavnik.
Damir0505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 12:56   #5849
Dobiti čete i prepisku E malov-a.Kada dođem da godišnjeg.
Damir0505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 15:33   #5850
Quote:
may30 kaže: Pogledaj post
Ma mozda su se neki zalili zbog pojedinaca kaj su znali auto doslovno pred ulaz stavljati (kultura ko u gacama im)pa je njima iz poglavarstva par takvih prijava doslo ko naruceno a ovi tam samo cekaju di ce sta naplatiti.
Ja sam par puta jedva izašla jer ljudi ostave auto posred trake, al kaj ćeš, ljudi tak parkiraju jer nemaju gdje. Ja sam u Ljudevita Posavskog i taj parking je vječno pretrpan, u neka doba dana jednostavno nemaš gdje pa neki stave auto gdje se ne smije. To što će sad naplaćivati neće spriječiti nepropisna parkiranja jer će parking idalje biti pretrpan tak da im je glup razlog naplate
Villy Villy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 15:47   #5851
Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
pisalo je u novinama da se za neke garaze moze kupiti mjesecna karta za 40kn. koje su to garaze?

I da li se naplacuje bas cijeli Jelkovec ili samo neke ulice?
Ima ona garaža na početku prije Lidla, tam di skreću busevi kad idu iz Sesveta i Dubca i za nju piše da je dnevna karta 10 kn a tjedna 20. 40 kn je za nekakvu podzemnu garažu "Jelkovec 2". Moj dečko je zvao zagrebparking i došao nekak do "direktora za garaže" il tak neka titula je bila XD i pitao koja je to garaža i di je to i lik mu je doslovce odgovorio "Što god da ti kažem, lagat ću ti jer ne znam di je to. Poslao sam ljude da izvide, a ja ću iči izviditi za koji dan pa ću onda saznati". Dakle "direktor za garaže" (il kaj već) ne zna koja je to garaža pa kak će itko znatki, mi smo umrli od smijeha kad smo dobili odgovor... Što reći Ne znam hoće li se naplaćivat cijeli Jelkovec, ja sam standardno jučer kružila oko svoje zgrade i vidjela da postavljaju automate. Ak se i ne bude naplaćivao cijeli kvart, svi će se sjatiti tamo gdje se ne plaća i nikad neće biti mjesta pa opet dođe na isto :/
Villy Villy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 16:05   #5852
Nema razloga da se parking na Jarunu/ Vrbanima/ Trešnjevci ne naplaćuje a u Jelkovcu naplaćuje. Jedini objektivni razlog je taj, da je Grad uložio hrpu novaca u izgradnju parkirne kuće i garaža koje stoje prazne. Nadaju se da će to sad unovčiti.
Ali 25 kuna za mjesečnu kartu nije velika cijena.
Reformator is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 16:08   #5853
Bandić mora i nekako isfinancirati besplatne priključke za vodu koje je obećao ilegalnim korisnicima
Reformator is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 16:40   #5854
Quote:
Reformator kaže: Pogledaj post
Nema razloga da se parking na Jarunu/ Vrbanima/ Trešnjevci ne naplaćuje a u Jelkovcu naplaćuje. Jedini objektivni razlog je taj, da je Grad uložio hrpu novaca u izgradnju parkirne kuće i garaža koje stoje prazne. Nadaju se da će to sad unovčiti.
Ali 25 kuna za mjesečnu kartu nije velika cijena.
Opet sumnjam da će se puno njih odlučiti na garažu, 20 kn tjedno je 80 kn mjesečno što je dosta skupo u odnosu na 25 kn. Ja bih je možda uzela mjesec-dva zimi kad su oni najgori snijegovi i ledovi i mjesec-dva ljeti kad su one najgore vrućine da ne moram ulaziti u zakuhani auto, al i to je diskutabilno jer mi je ionako na parkingu hlad do podne. Tih 25 kn nije velika cijena (iako ne znam zaš bismo je plaćali kad do sad nismo) ali šta mi to vrijedi kad ne znam koliko traje procedura za to ishoditi, a oni se nisu sjetili obavijestiti nas malo ranije da se stignemo pobrinuti za to. BTW sad sam kupovala neš u Plodinama i na radiju čula da su se stanari iz Donje Dubrave žalili pa će se još odlučivati hoće li tamo biti naplate parkinga ili ne. Iz Novog Jelkovca se očito nitko nije žalilo pa nas nisu ni spomenuli... :/
Villy Villy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 16:53   #5855
Mozda neka peticija ha?!
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 17:00   #5856
Ja bi razumjela da su tu banke ,poste ..u Novom Zg. Zapruđe ,Sopot tamo ogromni parkinzi pa se ne placaju,a nas nasli ovdje.Ja sam za, da svaki stan ima svoje jedno parkirno mjesto.
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 19:00   #5857
Quote:
may30 kaže: Pogledaj post
Ne bi bilo fer prema drugima da se c i d blokovi ne plaćaju a a i b plaćaju.a gle ako bude tako i besplatnog parkinga naravno da ce se ostali tamo parkirati.Naravno da ce svatko malo prosvrljati pa otkrivati gdje se ne naplacuje.
U c bloku je također postavljen automat u Ulici Borisa Papandopula (osvanuo jučer predvečer). Popis svih ulica imate na:
http://www.zagrebparking.hr/default.aspx?id=50,
a odluku tj. Zaključak o davanju na upravljanje garaža i garažnih mjesta u naselju Novi Jelkovec (Zagrebački holding d.o.o., Podružnica Zagrebparking gdje se nalazi i potpuni popis garaža i parkirnih mjesta po ulicama:
http://www1.zagreb.hr/slglasnik/inde...257FFF002007DB (kliknite na četverokut sa strelicama da vidite cijeli popis)
Danas sam zvala blagajnu na kojom mi je pojašnjeno:
za kupnju karte treba doći s osobnom (jer se vidi da si prijavljen na toj adresi) i knjižicom vozila na blagajnu i kupiti mjesečnu kartu (najbolje Šubićeva 40). Može se kupiti za mjeseci koliko želiš (tako zovu godišnju kartu ).

Zadnje uređivanje Zg-vuk : 30.07.2016. at 19:32.
Zg-vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 19:31   #5858
Quote:
Villy Villy kaže: Pogledaj post
Ima ona garaža na početku prije Lidla, tam di skreću busevi kad idu iz Sesveta i Dubca i za nju piše da je dnevna karta 10 kn a tjedna 20. 40 kn je za nekakvu podzemnu garažu "Jelkovec 2". Moj dečko je zvao zagrebparking i došao nekak do "direktora za garaže" il tak neka titula je bila XD i pitao koja je to garaža i di je to i lik mu je doslovce odgovorio "Što god da ti kažem, lagat ću ti jer ne znam di je to. Poslao sam ljude da izvide, a ja ću iči izviditi za koji dan pa ću onda saznati". Dakle "direktor za garaže" (il kaj već) ne zna koja je to garaža pa kak će itko znatki, mi smo umrli od smijeha kad smo dobili odgovor... Što reći Ne znam hoće li se naplaćivat cijeli Jelkovec, ja sam standardno jučer kružila oko svoje zgrade i vidjela da postavljaju automate. Ak se i ne bude naplaćivao cijeli kvart, svi će se sjatiti tamo gdje se ne plaća i nikad neće biti mjesta pa opet dođe na isto :/
Po meni (kako piše u novinama) da je Jelkovec 1 nadzemna garaža-bi trebala biti ona na početku Ul. 144. brigade Hrvatske vojske, a podzemna sve u podrumu u A bloku
Zg-vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 21:07   #5859
Quote:
Zg-vuk kaže: Pogledaj post
Po meni (kako piše u novinama) da je Jelkovec 1 nadzemna garaža-bi trebala biti ona na početku Ul. 144. brigade Hrvatske vojske, a podzemna sve u podrumu u A bloku
Da tako je.no dobro..kad kupim mjesecnu kartu dali je ja punim svaki mjesec na kiosku ili svaki mjesec moram u subicevu
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 11:45   #5860
Quote:
lipa007 kaže: Pogledaj post
Ali ovo mi je najveca debilana..."gradani su trazili...", pa oni jednostavno nisu normalni...

Poslano sa mog HM NOTE 1LTE koristeći Tapatalk
Treba se organizirat i napravit prosvjed i peticiju pa neka vide kaj gradjani traze doci ispred poglavarstva.mislim da bi se brzo ukinuo parking jer ipak su izbori pred vratima.a sto se tice nekulture pojedinaca i kaubojstine od parkiranja po zelenim povrsinama i plocniku za takve treba pauka zvati.Mislim da ce od sutra biti divlji zapad kad se krenu po svugdje parkirat samo da ne plate parking.
mariolazg10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.