Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2008., 21:29   #1
Bioptron u trudnoći?

Evo žena mi je uhvatila neku upalu sinusa a do sada je često koristila Bioptron za takve probleme i uvjek uspješno.

Sada pošto je trudna malo je strah smije li se dotični aparat koristiti u trudnoći ili ne pošto nigdje nije našla da se kaže kako se smije ili nesmije koristit.
__________________
Moja osobna stranica /
Obrisano!!
Torcidas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 23:55   #2
Upravo sam pokušala naći odgovor na tvoje pitanje na netu...ali nisam uspjela. Na rodama sam naišla na odgovor da ne bi smjelo, sa linkom na kojem zaista nisam uspjela naići na konkretan odgovor.
Imate li upute od lampe...možda tamo piše, ili najbolje da nazovete predstavništvo zeptera u zg i pitate. Meni bi bilo nekako logično da ne bi trebalo biti problema ako svjetli u sinuse. Koliko znam ta svjetlost ne "ulazi" u krvotok.
Koliko je trudna?
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 00:47   #3
ja sam skužila da ta lampa i nije tako dobra ko što se priča,al ljudi očito utuve i glavu da će ima bit bolje od lampe,pa im i bude bolje. Prije T sam imala takve bolove od sinusa da sam razmišljala o suicidu,kad bi me ćopilo,šta da ti kažem,trudnoća i porod su me preporodila,nikad me više nije zabolilo,nadam se da će tako biti i tvojoj ženi. Bioptron ne smije koristiti ima i drugih načina za ublažavanje bolova,ako ste na moru,neka što više roni,al ako joj je oštećena sluznica od mora joj može biti samo gore,meni je pomagalo inhaliranje,imala sam i neku masku za sinuse,al to mi je samo služilo za preventivu.U kojem je tjednu?
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 07:44   #4
Quote:
petra593 kaže: Pogledaj post
Upravo sam pokušala naći odgovor na tvoje pitanje na netu...ali nisam uspjela. Na rodama sam naišla na odgovor da ne bi smjelo, sa linkom na kojem zaista nisam uspjela naići na konkretan odgovor.
Imate li upute od lampe...možda tamo piše, ili najbolje da nazovete predstavništvo zeptera u zg i pitate. Meni bi bilo nekako logično da ne bi trebalo biti problema ako svjetli u sinuse. Koliko znam ta svjetlost ne "ulazi" u krvotok.
Koliko je trudna?
To isto sam i ja uspio naći ali u prospektu od Bioptrona nisam uspio naći ništa. Od Zeptera sam dobio samo trgovca pošto svi drugi ne rade više do ponedjeljka tako da nisam uspio doznati ništa sigurno.

Inaće neznam šta bi rekao za tu lampu. Ja stvarno nekako nevjerujem u te stvari ali par puta kad sam je koristio pomogla mi je (bol u leđima, zacjeljivanje rana i sl)

P.S. trudna je pet i pol mjeseci.
__________________
Moja osobna stranica /
Obrisano!!
Torcidas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 11:35   #5
ne mogu sad naci prospekt,,ali mi se cini da sam negdje procitala da se ne treba koristiti,tj.da nije provjereno,treba se konsultirati s lijecnikom,,blabla....ja isto imam problema sa sinusima,ranije sam koristila lampu,,,a kad sam saznala da sam trudna,prestala sam ( to je bilo u prvoj trudnoci,prije 4 god.),,cini mi se da je pisalo za prvo tromjesecje,,uglavnom nisam htjela riskirati......
Grijala sam termoforom podrucje cela ,(nakon toga se ne smije izlaziti) i vlazila sluznicu nosa kapima,,,traje dulje,ali je meni pomoglo
prepreka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 12:25   #6
vjerojatno misliš na fiziološku kad kažeš kapima,jer operil kapi isušuju sluznicu
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.