Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2008., 18:27   #41
Quote:
tvitica kaže: Pogledaj post
koji si vrag dosla trazit savjet ili nesto na netu ,ako ne znas poslusat ono sto ti netko kaze , jebote ako ti ne pase na jedno uho cujes a na drugo van
A nije ona tražila savjet nego ga je davala, sad sam vidila da žena ima rodit uskoro i nemojte je uznemiravat! Sve 5, moja greška šta previše serem. U biti sam ja u PMS-u, sorry crna rupo!
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 18:27   #42
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
vi ste sve lude
i ti skupa s nama
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 18:27   #43
uvik se nešto zakomplicira...

ajmo pomoć curi, ne se svađat
__________________
mmmmmmmmm...maštam o wellness vikendu s prijateljicama....
martha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 18:29   #44
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
A nije ona tražila savjet nego ga je davala, sad sam vidila da žena ima rodit uskoro i nemojte je uznemiravat! Sve 5, moja greška šta previše serem. U biti sam ja u PMS-u, sorry crna rupo!
znaš kako kaže arijana čulina-mi žene uvik nešto- sad nam je pms, pa ms, pa opet pms (post), a onda sve lipo ode u PM!!
__________________
mmmmmmmmm...maštam o wellness vikendu s prijateljicama....
martha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 18:32   #45
Quote:
martha kaže: Pogledaj post
znaš kako kaže arijana čulina-mi žene uvik nešto- sad nam je pms, pa ms, pa opet pms (post), a onda sve lipo ode u PM!!
Kaže moj muž da sam ja samo 5 dana u misecu normalna
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 18:37   #46
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Kaže moj muž da sam ja samo 5 dana u misecu normalna
a kad sam ja u pms-u on samo viče-PROCURI, MOLIM TE!!!
__________________
mmmmmmmmm...maštam o wellness vikendu s prijateljicama....
martha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 18:43   #47
Quote:
martha kaže: Pogledaj post
a kad sam ja u pms-u on samo viče-PROCURI, MOLIM TE!!!
Moj jadan jedva čeka da zatrudnim a ne zna šta ga tek onda čeka

Odoh ja sad kod mame da je malo tješim, bidna sva je izgubljena zbog tate i zbog mene i svega što nam se dešava... A valjda će svanit i nama jednog dana...
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 18:44   #48
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Moj jadan jedva čeka da zatrudnim a ne zna šta ga tek onda čeka

Odoh ja sad kod mame da je malo tješim, bidna sva je izgubljena zbog tate i zbog mene i svega što nam se dešava... A valjda će svanit i nama jednog dana...

posli kiše UVIK dolazi sunce!!!
__________________
mmmmmmmmm...maštam o wellness vikendu s prijateljicama....
martha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 20:26   #49
za utjehu ovoj što je pitala,ako imaš ovulacije i sve ostalo štima,nema zapreke trudnoći.moji su ciklusi u prosjeku 50 dana(znaju do 70 biti), menge obilne sa jaaaako puno ugruška,traju 8 punih dana i trudna sam.
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 04:21   #50
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Mislim da ova cura koja ima duge menge nema zašto brinuti btw, bolje da ih ima nego da ih nema. Briseve ti nije na odmet za napraviti ali prerano ti je da se brineš, pogotovo ako ti je spermiogram uredan. odi na UZV sredinom ciklusa, na folikulometriju, nek ti gin prati razvoj folikula pa imajte ciljani odnos. Ili nabavi ovulacijske trakice. Što se tiče endometrioze, pitat ću baš svoju priju koja je ima kakvi su simptomi pa ti javim, al mislim da se ne trebaš brinuti samo zbog duge menge. Ja imam iznimno kratku pa nikako da zatrudnim več 4 godine.
Hvala na odgovoru! Ne znam da li mi je rano da idem na daljnje pretrage jer ce skoro biti godina dana a nista. Uzasno mi je i svaku mengu proplacemo i dragi i ja.
Please javi simptome endometrijoze i da li se ikako s tim moze ostat trudan?
__________________
God gives you what you need in life, not what you want.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 04:23   #51
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
vidiš...kažeš da imaš jako puno ugrušaka... da li su oni veliki ili maleni???
da li ispadaju obilno iz tebe.?

ugrušci kako meni moj ginekolog rekao mogu ukazivati na moguće probleme.
I veliki i mali. Ja sam se uvijek ranije zajebavala da mi jetrica ispadaju, al sad vise nije smijesno kad vidim da moze biti problem. Kakve tocno probleme ti je tvoj ginic objasnio da mogu ugrusci izazvati?
__________________
God gives you what you need in life, not what you want.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 04:28   #52
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
za utjehu ovoj što je pitala,ako imaš ovulacije i sve ostalo štima,nema zapreke trudnoći.moji su ciklusi u prosjeku 50 dana(znaju do 70 biti), menge obilne sa jaaaako puno ugruška,traju 8 punih dana i trudna sam.
Moji ciklusi su 30 dana i menga mi traje 5-6 dana, al prva 2 dana ja krvarim ko luda. Maltene svakih sat i pol moram mijenjat ulozak (tih 2 dana nema sanse da tampone nosim), a ugrusci su dosta veliki. Tipa da ih osjetim kad se polako spustaju niz mene (oprostite na gadljivom opisu). Koliko dugo ti je trebalo da zatrudnis?
__________________
God gives you what you need in life, not what you want.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 04:30   #53
Ja ne znam zasto je svima uvijek bitnije napraviti spermiogram, a ja uvijek mislim da je u vecini slucajeva kod zena problem. Ne znam, mislim da trebam ici na vise pretraga da mi srce bude na mjestu. U jednu ruku se bojim jer se bojim rezultata i odgovora, a opet znam da moram da bi se izlijecila ako mi je fakat nesto.

I please nemojte se svadati. Sve smo tu radi ovog ili onog razloga.
__________________
God gives you what you need in life, not what you want.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 07:10   #54
Quote:
zg81 kaže: Pogledaj post
Moji ciklusi su 30 dana i menga mi traje 5-6 dana, al prva 2 dana ja krvarim ko luda. Maltene svakih sat i pol moram mijenjat ulozak (tih 2 dana nema sanse da tampone nosim), a ugrusci su dosta veliki. Tipa da ih osjetim kad se polako spustaju niz mene (oprostite na gadljivom opisu). Koliko dugo ti je trebalo da zatrudnis?
osjetim i ja to "ispadanje" ugrušaka,a tampon bih mogla staviti 8 dan menge,inače bih ga mijenjala svakih sat vremena. dakle,vrrrrrloooo obilne menge.nije trebalo puno.sretno!
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 07:16   #55
Quote:
zg81 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru! Ne znam da li mi je rano da idem na daljnje pretrage jer ce skoro biti godina dana a nista. Uzasno mi je i svaku mengu proplacemo i dragi i ja.
Please javi simptome endometrijoze i da li se ikako s tim moze ostat trudan?
Moze se ostat trudan, rekla mi prija, danas ću ti javit simptome svakako. Nije ti rano ako je več prošlo godinu dana, samo će ti gin reč da je rano. Možda da mu kažeš da radite na bebi 2 godine, cilj opravdava sredstvo!
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 07:25   #56
Quote:
zg81 kaže: Pogledaj post
Ja ne znam zasto je svima uvijek bitnije napraviti spermiogram, a ja uvijek mislim da je u vecini slucajeva kod zena problem. Ne znam, mislim da trebam ici na vise pretraga da mi srce bude na mjestu. U jednu ruku se bojim jer se bojim rezultata i odgovora, a opet znam da moram da bi se izlijecila ako mi je fakat nesto.

I please nemojte se svadati. Sve smo tu radi ovog ili onog razloga.
Spermiogram je najbitniji jer ako je spermiogram 0 bodova, ništa dalje nema smisla. To je nerješivo. Kod žene je sve rješivo, ako ovulira-a čak i ako ne ovulira možda se može lijekovima potaknut ovulaciju. Ukoliko je spermiogram loš al ipak ima pokoji dobar spermić-ide se na umjetnu oplodnju... ponekad i inseminacija upali u tom slučaju. Nije istina da je češće u ženi problem, najčešće je kombinirano, draga nemoj se toliko brinuti jer je psiha jako bitan faktor u svemu tome. Ja sam najbolji primjer. Neću ti govorit da se opustiš jer znam da je to nemoguće, napravi sve što je u tvojoj moći, sve pretrage, i pokušaj prihvačat stvari kako dolaze. Beba dođe kad ona hoće i bog! Mi jedino možemo radit na tome da joj pripremimo teren !
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 14:27   #57
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
osjetim i ja to "ispadanje" ugrušaka,a tampon bih mogla staviti 8 dan menge,inače bih ga mijenjala svakih sat vremena. dakle,vrrrrrloooo obilne menge.nije trebalo puno.sretno!
Hvala na odgovoru! Ja sam uvijek mislila da i ako mi se plod primi, sa tim "odronjavanjem" maternice ode van s mengom.
__________________
God gives you what you need in life, not what you want.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 14:30   #58
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Spermiogram je najbitniji jer ako je spermiogram 0 bodova, ništa dalje nema smisla. To je nerješivo. Kod žene je sve rješivo, ako ovulira-a čak i ako ne ovulira možda se može lijekovima potaknut ovulaciju. Ukoliko je spermiogram loš al ipak ima pokoji dobar spermić-ide se na umjetnu oplodnju... ponekad i inseminacija upali u tom slučaju. Nije istina da je češće u ženi problem, najčešće je kombinirano, draga nemoj se toliko brinuti jer je psiha jako bitan faktor u svemu tome. Ja sam najbolji primjer. Neću ti govorit da se opustiš jer znam da je to nemoguće, napravi sve što je u tvojoj moći, sve pretrage, i pokušaj prihvačat stvari kako dolaze. Beba dođe kad ona hoće i bog! Mi jedino možemo radit na tome da joj pripremimo teren !
Znam da je spermiogram jako bitan jer ako, nema spermica nema nista. Al kad me opali trazenje po internetu, pa citam kako su nekim zenama fallopian tubes zacepljene, pa je druga neplodna radi ko zna cega, poludim kad vidim da ima milijun stvari koje mogu kod zene sprijecavati trudnocu.
__________________
God gives you what you need in life, not what you want.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:54.