Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2011., 16:45   #41
Dobila sam mengu ali grudi su mi male!Imam nešto malo!Neke iz raz mi govore da sam ravna ko daska!one sve nose grudnjak iako imaju isto kao i ja!Neke nose push up a neke vece ili deblje grudnjake da bi im izgledale veće!Samo ja nosim top!Moja sestra ima mljekare tako da se izrazim ali nece da nosi grudnjak!Stara mi engi kupila grudnjek jer misli da jos nisam zato dok drugim djevojcicama same kupuju!Neki savjet pls!
Mine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 01:21   #42
Ajme kako to sa godinama ide sve gore i gore.
Moja generacija nije ni znala što je to u tim godinama, a one koje su nisu nosile grudnjak su bile zahvalne što mogu uživati još malo bez žica i naramenica, a i rijetke su bile one koje su tada nosile grudnjak.

Što da ti kažem, nema savjeta.
Dobila si tek prvu menstruaciju, grudi će se još godinama razvijati i ne opterećuj se s tim sada niti malo i to što druge rade. Pa tek si na početku 'preobrazbe' u ženu, a to traje!
A to što ti govore da si ravna ko daska - reci im da ima vremena za tvoje grudi i da još voliš uživati biti slobodna od žica. Ne možeš siliti svoje još nerazvijene grudi da idu u grudnjak tek tako. Uživaj još malo, a onda ćeš i ti početi kupovati.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 16:02   #43
Quote:
Mine kaže: Pogledaj post
Dobila sam mengu ali grudi su mi male!Imam nešto malo!Neke iz raz mi govore da sam ravna ko daska!one sve nose grudnjak iako imaju isto kao i ja!Neke nose push up a neke vece ili deblje grudnjake da bi im izgledale veće!Samo ja nosim top!Moja sestra ima mljekare tako da se izrazim ali nece da nosi grudnjak!Stara mi engi kupila grudnjek jer misli da jos nisam zato dok drugim djevojcicama same kupuju!Neki savjet pls!

Ne obaziri se na to što ti govore ostali iz razreda!Dobro znam o čemu pričaš jer sam i ja bila u istoj situaciji kao i ti ,zapravo moglo bi se reč da još uvijek jesam ( sad sam osmi razz) ali bitno je da prihvatiš sebe upravo onakva kakva jesi i ja sam se često susretala sa time da mi netko kaže kako sam ravna ali sada me to više ni malo ne dira.Vjeruj mi ima još vremena a na te glupe izjave se uopče nemoj obazirat!
Someone... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 21:34   #44
evo ja imam 18 godina, uskoro 19 a grudi nigdje, sestra i mama nose finu cetvorku, a ja jos uvijek ravna. ocito mi nikad nece ni narasti, kazete da rastu ovisno o tezini, e pa ja imam 60kila i visoka sam 170/175 nezz tocno, mozda ipak ima nade za mene ? a? ne vjerujem :/
nikolina29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 14:18   #45
ja imam 14 godina i male grudi, menzu sam dobila sa negdje 12 god i tada su mi i grudi pocele rasti ali su stale i do sada se nisu pomaknule(trenutno nosim neku jadnu,malu 2 koja ruzno izgleda jer imam velike bradavice pa mi cicke izgledaju objeseno), mama mi ima velike grudi(4 nosi) i na nju sam nasljedila figuru(siroki bokovi, jace noge..), njoj su pocele rasti u srednjoj.

znam da neki kazu da grudi obavezno rastu 4 godine nakon dobivanja menze, jel to znaci da ce meni narasti kao i mami jer ovako sa malim grudima izgeldam uzasno jer mi uopce ne paše na moju figuru.
dali ce i meni puno narasti u srednjoj kao i mami bez obzira sta ce tada vec proci 4 godine od kada sam dobila menzu?
purple69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 14:42   #46
imam i ja 16 god i udebljala sam se da bi mi narasle grudi da necmizdrim vise,,, al sad cmizdrim jer sam si debela
tajno_ime is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 15:47   #47
Imam 16. Prerano sam ušla u pubertet. Sise su i zbog hormona počele rast u 10. godini, ali povečale bi se kad sam bila nervozna, smanjile se kad bi se smirila i tak stalno u krug. Bilo me sram, 2 tjedna hodam s mini cickama, pa tjedan dana bez njih i tak. Onda se to malo smirilo. Pa su mi u 12. godini počele rast za pravo i bilo me užasno sram, jer sam prva u razredu imala izražene grudi :/ Menzes sam dobila sa 13. Sad mi cicke malo sporije rastu, imam trojku i više mi ne treba, a i mršava sam jako ( jedem stalno, al imam brz metabolizam) pa to ni nebi ok izgledalo. Obožavam se ovakvu iako bih htjela dobit barem 7-8 kila..
__________________
Nothing is what it seems.
bubu5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 20:28   #48
Rasle vam do 22 godine???
Ja imam 20. Jeeejjjjjj , znaci jos ima nade za mene
JessicaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 14:27   #49
Ja sam s 11 godina rekla mami "Kao da sam probala kod frendice grudnjak i da mi je bio okee"
Hahahaha sad se smijem samoj sebi...
Ugl sad imam 13 godina i nosim dvojku ugl. i moja baka i mama nose četvorku

Koji su vam najbolji ducani s donjim rubljem..Mana,Tezenis,Inssimissi (Nezzz kk se piše XD ) ili Lisca

Meni je najbolji Tezenis jer imaju pamučno sve
Volim jednoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 13:59   #50
Ljudi ovo s mlijekom je ČISTA LAŽ isto tako i sa sojinim mlijekom. Jer ja pijem svaki dan od kad znam za sebe po 2 litre mlijeka najmanje i nosim jedinicu. I imam jos jedno pitanje, ja kad sam u pms-u grudi mi se napuhnu i nateknu i mislim da narastu za barem jedan broj, ali kako menga prođe tako i one splasnu.. Jel to normalno?
anna2710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 14:15   #51
Quote:
anna2710 kaže: Pogledaj post
I imam jos jedno pitanje, ja kad sam u pms-u grudi mi se napuhnu i nateknu i mislim da narastu za barem jedan broj, ali kako menga prođe tako i one splasnu.. Jel to normalno?
Je. Većini cura malo nateknu grudi u pms-u, nekima više nekima manje.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 18:17   #52
ja imam drugačiji problem, u azdnja 2 mjeseca grudi su mi počele jako brzo rasti. imam 20 g. nisam se naglo udebljala mozda sam dobila kilu, 2 ali su mi grudi se povecale za cijeli broj. imala sam neku dvojkicu, sada je to vec solidna trojka, ali i dalje ne staju, sto može biti uzrok tome?
vatra... is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 22:56   #53
Budi sretna.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 23:28   #54
Jesi mozda pocela piti pilule? Ili da nisi mozda trudna?
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 15:20   #55
Quote:
magdalenasimba kaže: Pogledaj post
Jesi mozda pocela piti pilule? Ili da nisi mozda trudna?
ovog drugog sam se i ja pobojala, ali menstruacija mi normalna, ali za svaki slučaj sam i napravila test, bolje rečeno 2 i nakon te menstruacije, ali su oba negativna. sad me još i pms muči pa e znam šta bi s njima jer nisam navikla da su tolike, na moji 160 bile su mi i male dovoljne.


zapravo pitam dali može biti još šta osim ta dva razloga, i planiram početi pilule ali upravo ako mi još od njih počnu rasti grudi ja ću poluditi, ali dobro moj dečko će biti presretan
vatra... is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 14:47   #56
meni mama nosi trojku,sestra trojku,četvorku. ja neku duju a već mi je 18 god, sumnjan da će više rast..al neka, ja san sebi okej, nikad se ne bi podvrgnila nekoj operaciji ..nego,jel pušenje utječe na rast grudi?
Tinker_ Bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 11:19   #57
ah...meni počele nešto kao rast tamo u osnovnoj pa stale. potpuno. neznam , teško mi je prihvatit sebe takvom. nadam se da će se probuditi uskoro i nastaviti sa svojim rastom tam gdi su i stale. al ajd, imam frendicu ,istih godina. i ona je u sličnoj situaciji ,ali to njoj uopće ne predstavlja problem. al me tješi,pa sam onda malo bolje
zapravo, živim za taj dan kad budem mogla reći (ponosno!!!) : " joj,ovaj mi je premali, daj za broj većeg" uh
__________________
Budi ono što jesi. Netko te ipak takvog voli. Ne mijenjaj se zbog onih koji to nisu sposobni činiti.
romance-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 18:33   #58
Oh.... taman sam napisala sto su meni govorili i vjerujem da je upalio, ali reci ce neko da kvarim djecu jer vidim da su ovdje djevojcice sve od 14-15 godina.... tako da cu presutjeti... ali sve u svemu, ne brinite se... ja sam skoro cijelu srednju imala jedinicu, nista... a kad sam napunila 18, u toku jedne godine su narasle na lijepu trojku... ovo ljeto su se cak i malo povecale jer sam se udebljala ko malo krme, ali sad sam se vratila na svoju kilazu i opet su izmedu trojke i dvojke, mada naginju trojki... ma ionako ne bi voljela imati velike, uf, frendica mi ima skoro 5... grozno! mislim super to izgleda kad se ona sredi i sve to,macka ipo, ali bolna leda, strije, kad smrasavi malo odma pocinju visiti, ako obuces otvoreniju majcu izgleda vulgarno, a da ne govorim o deckima i njihovim komentarima i misljenjima...
btw imala sam jednu majicu... isprid je pisalo "who needs tits...", a iza "...when I have ass like this"... s ponosom sam je nosila cijelu srednju...
mala.adorable is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 23:28   #59
Quote:
vatra... kaže: Pogledaj post
ovog drugog sam se i ja pobojala, ali menstruacija mi normalna, ali za svaki slučaj sam i napravila test, bolje rečeno 2 i nakon te menstruacije, ali su oba negativna. sad me još i pms muči pa e znam šta bi s njima jer nisam navikla da su tolike, na moji 160 bile su mi i male dovoljne.


zapravo pitam dali može biti još šta osim ta dva razloga, i planiram početi pilule ali upravo ako mi još od njih počnu rasti grudi ja ću poluditi, ali dobro moj dečko će biti presretan

Znači nije ti samo u PMS-u da ti "narastu"?
Jesi kontrolirala hormone itd?
A od pilula ne mora značit da će ti narast... To je kako kome... Nemoj paničariti
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 23:56   #60
curkee....citam sve vase postove..i imam isti problem..naime,imam 17 godina...dobila sam prvu mjesecnicu krajem 6 razreda...i nesto amlo su mi tada pocele rast,i odjednom su stale u 8 razredu...sad sam treci srednje i nosi 1...ono,solidnu jedinicu..mama mi noci C ili 4....ne trazim da se nista puno povecaju...samo malo..tj da bude solidna 2 skoro i 3....visoka sam 169 i imam 54 kg...ima li nade za mene?
MissAndrea941 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:14.