Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2004., 21:19   #1
Cool KRŠI li blog.hr zakon o intelektualnom vlasništvu?

Bolesni i opsjednuti "ljudi" (bivši ljudi) uzimaju si pravo kršiti zakon kopirajući tekstove s tuđih stranica, na kojima jasno stoji da su Copyright-om zaštićene. I da bez odobrenja autora nitko nema pravo kopirati te tekstove - kao svoje!

A na blogovima se tolerira, od strane pokretača i vlasnika blog.hr - neovlaštenokopiranje tuđih, zaštićenih tekstova. I usprkos upozorenjima na forumu, gdje su neki tražili da se ti blogovi, otvoreni samo za provociranje - izbrišu, ili - banaju - nastavlja se krađa intelektualnog vlasništva, što može imati i svoj sudski epilog!

Stranice

sijelo.blog

vjera.blog

kreacionizam.blog


Koriste tuđe zakonom o - intelektualnom vlasništvu - zaštićene tekstove.

Kao što možete pročitati na naslovnici svake od tih originalnih stranica:

VJERA.COM

KREACIONIZAM.COM

SIJELO.COM



Inače, neki, očito žele i od ovog projekta - blog.hr napraviti pljuvačnicu kao što su napravili na IMF-a! Pod krinkom tzv. "slobode" krši se zakon i jedna dobra ideja pretvara u pljuvanje i blato. I to samo radi par umobolnih likova, koji nemaju svoj vlastiti blog -jer su toliko prazni i glupi da nemaju što za napisati, nego pokušavaju bolje od sebe pljuckati, prljajući i pljujući cijelu ideju bloga.


Izvorne blog stranice, vjera, kreacionizam i sijelo su ovdje:

vjera.blog

sijelo.blog

kreacionizam.blog




Da vidimo, sad... hoće li vlasnik što poduzeti... glede reda i poštivanja zakona, ali i ne pretvaranja blog.hr u pljuvačnicu nekoliko bolesnih umova, koji nemaju svoj blog, nego su otvorili blog pod tuđim imenom da bi pravili nered...Koristeći tuđe tesktove...
I.L is offline  
Old 20.05.2004., 21:22   #2
Thumbs down

Ili će neki reći, da to nije do bloga.hr, što tko piše i radi? A do koga je onda ako se na tim stranicama TOLERIRA otvoreno kršenja zakona o intelektualnom vlasništvu? Slijedom toga, mogu li ja uzeti neki drugi nick i svaki dan krasti tekstove novinara iz- večernjaka i potpisivati ih svojim nickom na ovom forumu? A da tio ne bi bilo obrisano i nick - banan?


Pa zašto se to ne primjenjuje na blog.hr ?

Ili je to nekima tolika muka i luđački gnjev na I.L -a? da se tolerira i kršenje zakona, ako je protiv pravde i istine? I još znaju tko je otvorio one lažne blogove?

A postavljeno je i pitanje glede toga... ovdje:

https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=49683
I.L is offline  
Old 20.05.2004., 21:28   #3
Pa to ti je kompliment.
Za dobrim se konjem diže prašina.
I krade se od onih od kojih se ima što ukrasti.
A to si i htio reći?
Black Hawk Down is offline  
Old 20.05.2004., 21:33   #4
Talking

Quote:
Black Hawk Down kaže:
Pa to ti je kompliment.
Za dobrim se konjem diže prašina.
I krade se od onih od kojih se ima što ukrasti.
A to si i htio reći?
Ma ti si pametan!

Čudo da nisi admin na IMF-u!
I.L is offline  
Old 20.05.2004., 21:34   #5
Ma treba mi još reklame, a vidiš kako me pederi i kazari reklamiraju! Ali, mislim... malo je to...
I.L is offline  
Old 20.05.2004., 21:36   #6
Talking

A pojavio se na blogu.hr i stari 'pajdo'!

gledaj 'vamo:

http://crofago.blog.hr/
I.L is offline  
Old 20.05.2004., 21:43   #7
A sad ti "kradeš" od njega?
Cro Fag je homoseksualac, a ti si peder?
Black Hawk Down is offline  
Old 20.05.2004., 21:48   #8
Quote:
I.L kaže:
Ma treba mi još reklame, a vidiš kako me pederi i kazari reklamiraju! Ali, mislim... malo je to...
Samo bolesniku treba reklama prepune MRŽNJE, Lukiću.

Tvoji tekstovi nisu vrijedni spomena, jer ovih dvije godine nisi ništa pokazao osim da samo mrziš, prezireš, isključuješ, ničeg pozitivno u njima, nema vjere u dobro u čovjeka.....bez obzira kakav je i što je.
Jel to domet jednog proroka??

Sve u svemu toliko sati pisanja možeš svesti
u dvije-tri riječi:
KAZARI-uvod

Pederi-glavni dio

i opet židovi i lezbače kao epilog tvojeg proroštva

To je pokazatelj tvoje "duhovnosti"...sijanje takvog oholog ljudskog smeća, proizvoda tvojeg bolesnog uma.

A još veći su bijednici koji od tebe prepisuju.

Shalom, mir s tobom,
Lukiću u nadi da ćeš jednom postati Čovjek dostojan te imenice.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 20.05.2004., 21:51   #9
Nego Lukicu, reci ti nama kada si prvi puta osjetio da ti NETKO krade misli?

OrangeC2 is offline  
Old 20.05.2004., 21:52   #10
Quote:
Black Hawk Down kaže:
A sad ti "kradeš" od njega?
Cro Fag je homoseksualac, a ti si peder?
Hm, peder može biti i karakterna osobina? Ne ja nisam ni jedno ni drugo... sve to 'prepuštam' Cro Fagu, ta eno sam kaže da traži tko će ga tucati...

A da mu se ti javiš... mislim, čovjeku je teško... i to...
I.L is offline  
Old 20.05.2004., 21:57   #11
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Samo bolesniku treba reklama prepune MRŽNJE, Lukiću.

Tvoji tekstovi nisu vrijedni spomena, jer ovih dvije godine nisi ništa pokazao osim da samo mrziš, prezireš, isključuješ, ničeg pozitivno u njima, nema vjere u dobro u čovjeka.....bez obzira kakav je i što je.
Jel to domet jednog proroka??

Sve u svemu toliko sati pisanja možeš svesti
u dvije-tri riječi:
KAZARI-uvod

Pederi-glavni dio

i opet židovi i lezbače kao epilog tvojeg proroštva

To je pokazatelj tvoje "duhovnosti"...sijanje takvog oholog ljudskog smeća, proizvoda tvojeg bolesnog uma.

A još veći su bijednici koji od tebe prepisuju.

Shalom, mir s tobom,
Lukiću u nadi da ćeš jednom postati Čovjek dostojan te imenice.


Ja ne plaćam reklamu! A najmanje onu... "mržnje"! Za tebe je, očito, mržnja, govoriti istinu!

OK. daj mi onda samo JEDAN JEDINI citat te moje "mržnje"!

Ili ti smatraš da treba šutjeti pred namjernim nametanjem zla, od strane ogavnih sotonskih sekti, uvučenih u društveni sustav?


Kad se ovo kaže, onda se taklvi kao ti, prave da ja pričam o ... malim zelenim...

Što ti znaš o "dometu" bilo kojeg proroka?

Kad nisi prorok?

Po običaju nisi ništa odgovorila o temi...?
I.L is offline  
Old 20.05.2004., 21:59   #12
Talking

Quote:
OrangeC2 kaže:
Nego Lukicu, reci ti nama kada si prvi puta osjetio da ti NETKO krade misli?


Misli mi nitko ne krade... ta nisam ja OrangutanC!

Hajmo dalje... cyber katana je u pokretu...
I.L is offline  
Old 20.05.2004., 22:00   #13
Nego Lukicu, a propos moje teze da je pisanje u blogu zapravo forma javnog onaniranja...raduje me da si ti na cak tri bloga


sta ti je kondicija i vjera u Boga
OrangeC2 is offline  
Old 20.05.2004., 22:02   #14
Quote:
I.L kaže:
Misli mi nitko ne krade... ta nisam ja OrangutanC!
Pa sta si gore kukao da ti kradu misli sa bloga?
Quote:

Hajmo dalje... cyber katana je u pokretu... [/B]
Jel ona za lobotomiranje?

Ides!
OrangeC2 is offline  
Old 20.05.2004., 22:02   #15
Talking

Quote:
OrangeC2 kaže:
Nego Lukicu, a propos moje teze da je pisanje u blogu zapravo forma javnog onaniranja...raduje me da si ti na cak tri bloga


sta ti je kondicija i vjera u Boga
"Onaniranje" ma daj! Nije valjda da me cure tako vole(a pederi mrze, ali svi na I.L-ov blog dolaze, ) pa toliko blogova o Mojoj Svetosti?
I.L is offline  
Old 20.05.2004., 22:04   #16
Cool

Quote:
OrangeC2 kaže:
Pa sta si gore kukao da ti kradu misli sa bloga?



Samo sam postavio pitanje, zašto se ne bi toleriralo da aj svako jutro UKRADEM tekstove različitih novinara iz Vjesnika, Večernjaka, Jutarnjaka i postiram ih ovdje KAO SVOJE? Žišku...?


Je li ovo normalno pitanje? Ili to ti podržavaš kršenje zakona?


I.L is offline  
Old 20.05.2004., 22:06   #17
Gdje si, Ile, kuco stara? Nesto te nije bilo u posljednje vrijeme, a? I ti si se dao u ove moderne blogove i stotijaznam...
__________________
There's a big difference between propaganda and education: Education consists of giving someone all the information necessary for them to make up their own mind about something. Propaganda consists of making up somebody's mind for them and then giving them only the information that backs your conclusion.
Necronomicon is offline  
Old 20.05.2004., 22:06   #18
Quote:
I.L kaže:
"Onaniranje" ma daj! Nije valjda da me cure tako vole(a pederi mrze, ali svi na I.L-ov blog dolaze, ) pa toliko blogova o Mojoj Svetosti? [/B]
U kontekstu moje tvrdnje o javnom onaniranju, UOPCE me ne cudi da na tvoj blog svi pederi dolaze

OrangeC2 is offline  
Old 20.05.2004., 22:07   #19
Quote:
Necronomicon kaže:
Gdje si, Ile, kuco stara? Nesto te nije bilo u posljednje vrijeme, a? I ti si se dao u ove moderne blogove i stotijaznam... [/B]
Nas Ile je vrlo moderan vec 2.000 godina
OrangeC2 is offline  
Old 20.05.2004., 22:09   #20
Quote:
I.L kaže:
Hm, peder može biti i karakterna osobina? Ne ja nisam ni jedno ni drugo... sve to 'prepuštam' Cro Fagu, ta eno sam kaže da traži tko će ga tucati...
A da mu se ti javiš... mislim, čovjeku je teško... i to...
Da? Teško mu je? Priznajem da to nisam primjetio. Ti jesi?
Nemoj se uvrijedit, ali mislim da ne biste bili dobar par.
On je staložen i racionalan čovjek.
Black Hawk Down is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.