Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2014., 19:26   #1701
Jel netko operirao fimozu na svetom duhu? Iskustva?
El Brujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 23:19   #1702
Quote:
El Brujo kaže: Pogledaj post
Jel netko operirao fimozu na svetom duhu? Iskustva?
Zapravo u bilo kojoj bolnici??? Ne znam dal da idem privatno što mi se čini puno sigurnije al ako rade sve normalno i u bolnici da ne bacam pare bezveze..
El Brujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 22:09   #1703
Prošlo mi god i pol od operacije.Koju kremu preporučate za smanjenje oziljka od operacije?
Gratus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 19:28   #1704
Pozdrav ćelavci

Evo da i ja podijelim svoja iskustva i usput pitam za tuđa. Prolistao sam posljednjih zadnjih 10 stranica ovog topica pa su mi neke stvari jasnije tj. našao sam neke odgovore pa sam mirniji.
Negdje prije 10 mjeseci sam počeo dobivati probleme sa tom fimozom. Prije toga nikad problemi osim kad sam bio dijete (sad 35 god) i imao zalijepljenu kožicu za glavić što sam sam riješio. Malo mi je frenulum bio kratak, ali nikad nikakve smetnje nisam imao pri sexu i blanjanju. I tako se ta fimoza pojavila i s vremenom sve jače i jače stezalo. Na kraju nisam mogao prevući prepucij skroz preko glavića dok je u full erektivnom stanju. Posjetio dermatologa koji je mikroskopski provjerio i rekao da nema virusa/gljivica i preporučio obrezivanje. Reakcija mi je bila kao da me poslao na električnu stolicu. U panici ga pitam jel postoji kakvo drugo rješenje. Kaže on da imaju te kortikostereoidne masti, ali da je to samo privremena pomoć. I ja glupan tražim ga tu mast koja mi je (pogađajte) samo privremeno pomogla. I tako došla maca na vratanca i 01.09.'14. došlo na red obrezivanje.
Otišao je kod urologa (preko socijalnog). Prvo treba vući veze da ne čekaš red 58 dana, a onda te pregleda u 58 sekundi i kaže: "Ništa se ne brini, to je sve rutinski, za 2 dana si na poslu...!" Ja reko, OK.
I tako ja došao na stol, primio nekoliko inekcija lokalne u kitu, Bol se ne osjeća, ali se osjeti rezuckanje, malo peckanje, nelagoda... I još mi je na pamet pao filmski serijal Slagalica strave što mi nije pomoglo. I tako zapakirali oni mene i 10 min nakon što sam stao na noge čekao sam vani prijevoz na kiši. Upravo u tom trenutku su inekcije popustile i idućih dva sata sam proživljavao agoniju bolova i osjećaja pečenja dok se nisam dokopao Voltarena i Milke sa vafelinima. Do kraja dana se vidjelo da je gaza sa jedne strane natopljena sa krvlju i malo je curilo vani, ali ništa strašno dok ne skužiš da kapaš po podu i gaziš po tome
Nakon dva dana odem na previjanje gdje sam opet doživio gadne bolove jer se gaza zalipila na dva mjesta. Kaže urolog da je to sve normalno, da će hematom proći (mislim se ja, kakav hematom u *ičku materinu), da ga samo prekrijem gazom, ispirem fiziološkom otopinom i pošpricam antiseptikom za sluznicu i okolnu kožu što mi je prepisao.
E, kad sam došao doma i vidio kitu, promjenio sam tri boje i skoro se onesvijestio. Natečeno, 50 nijansi ljubičaste boje. Glavić manje više normalan, ali ovo ispod koda sam namakao u jezeru pored Ćernobila. I ništa, maksimalno mirovanje cijeli tjedan. 6. dan se vratio na posao gdje stojim za blagajnom i dosta šetam po dućanu od pumpe i bilo mi je dosta nelagodno jer se šavovi počnu ponašati ko bodljikava žica. I tako ja promatram svog ljubimca, 50 nijansi ljubičaste se povlači, ali u epicentru tog hematoma osjetim neku kvržicu veličine Tic Tac bombona. Također s te strane di je hematom mi je tkvio natečenije i udaljenost šavova od glavica je par mm veća nego sa lijeve normalnije strane. Također mi na jednom mjestu pored šava, kao da viri par mm kože, gledam WTF.
I tako sav u panici, ja danas odem na kontrolu i urolog mi kaže da sam tokom zahvata imao jako krvarenje te da mi je iznutra stavio šav i da njemu treba duže vremena da otpadne i da toj kvrgi treba duže vremena da se smanji, ali da postoji mogućnost da neće nestati. Mislim se ja, majko mila, jarče tovare, *urče palče što je sad ovo. Gdje je nestala spika: "Rutinski zahvat" Jel rutinski zahvat podrazumjeva hebene kvrge po *urcu... Za tu kožu što viri mi je rekao da je to iscurilo potkožno tkivo i da će sto s vremenom zarasti i otpasti.
I tako sad sav tužan čamim doma i tu vama se jadam u nadi nekog pozitivnog odgovora na temelju vaših iskustva. Mislim, prošlo je tek 10 dana i to bi se trebalo još dosta popraviti, ali samo razmišljam o tome kako sam trebao ići privatno, kako sam glup što nisam i da li se to da popraviti kako, ako bude kakvih nepravilnosti i sl.
Ove druge popratne, uobičajene stvari me ne smetaju. Npr. osjetljivost glavića. To sam očekivao i to jednostavno ignoriram, isto tako i bockanje šavova, ali ti podljevi i krvgica i asimetričnost zašivenog tkiva gad gledam lijevu i desnu stranu me stvarno brine.
Da ne govorim koliko mi teško pada što ne mogu blanjati. Izgleda da će pasti rekord od 3 tjedna iz vojske postavljen brat bratu na današnji datum 2001.
__________________
miš mouse
kuča house
koveonline is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 21:42   #1705
Eto savjet kako se sigurno riješiti ovisnosti od onanije
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 17:50   #1706
Pozz, ja sam nakon zahvata ostao jedan dan u bolnici(kao pravilo kod obrezivanja). Nekih sat vremenena nakon operacije su došli skinuli gazu sa operacije, nije krvarilo, premazala ga nekom kremom nanovo zamotala i tako do sutra ujutro kad su skinuli i poslali me doma. Nikakih daljnih gaza nisam stavljao niti je bilo krvarenja.
Drugi dan nakon operacije otekao mi je penis (nista ekstra normalno natekao) kao normalno jer su mi šest puta davali lokalnu anesteziju pa zbog velike količine iste. Postoji razlika par milimetara između desne i lijeve strane što se tiče linije šava, jbg ide mi kurac na lijevo pa tako kako je i bilo nateklo i šavovi se tu malo više raširi desna strana je malo veća.
Neki deseti dan oteklina se smanjila, ali su mi onda na desnoj raširenijoj strani malo opustili, popucali šavovi (uplašio se izgledalo ko da će meso ispasti) ali samo završilo sa korištenjem antibakterijskog praška.
18 ti dan 95% šavova se opustilo, izvadio van možda neke trebao i ranije izvaditi.
I da sjetio se imao sam i ja ali malu kvržicu koja je nestala, zna biti od odsječene vene i valjda samo u rijetkim situacijama ostane.
Tomy-87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 23:33   #1707
Pozz i od mene kao i mali dio mojeg iskustva

Eto meni danas četvrti dan nakon operacije i kita izgleda kao da ju je pregazilo tristo BBB...Užas...Nakon operacije boljelo(dobro ajde - više peklo) oko 48 sati i sada se smiruje...Već pomalo i svrbi što (nadam se) znači da zacijeljuje. Bio na kontroli jučer i kaže doca da je sve ok i da se ne brinem oko izgleda, jer u prvih osam dana ide sve ka gorem(izgledu) te da se onda počinje polako smirivati...vidjet ćemo...
Btw, radio sam obrezivanje zbog fimoze uzrokovane bakterijom (napravio mi se "prsten" koji je stiskao kožu i nije mi dao prevući je preko glavića) tako da nisam imao nikakvog izbora.
Eh da, bio sam kod privatnika - Dr. Kapun u Utrinama...sve pohvale za sad
gugugagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 14:55   #1708
citajuci vase komentare pitam ste gdje ste bili na operaciji. ja sam prije cca 7,5 mjeseci takoder bio na obrezivanju u DRŽAVNOJ BOLNICI!! operirao me mlad doktor 25-28 godina, odradio posao i 20 min nakon operacije iso kuci. A ovo da su privatne klinike bolje/sigurnije i sta ja znam sto su ciste gluposti i zato je cisto bacanje novca ici kod privatnika, uostalom nitko ne garantira da on nece nesto zeznut!!
bobyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 14:44   #1709
pozz,evo i ja sam bio kod urologa,i morat cu na obrezivanje.
Nego,mene muce i jos neke stvari,pa se netko mozda susreo i s tim.
Muci me i slaba osjetljivost glavica-neki kazu da se smanji osjetljivost obrezivanjem,neki kazu da se poveca.
Takoder,s vremena na vrijeme imam osjecaj kao da mi je spolovilo utrnulo(slican osjecaj kao kad ruka/noga utrne)
Urolog mi je rekao da ce se sve poboljsati obrezivanjem,ali njegova neizanteresiranost za posao i odgovaranje na pitanja samo da me se rijesi,bas i ne uljevaju povjerenje.
Moze neki help/info?
__________________
2 cup,0 girls
Joza Cimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 00:59   #1710
Čitam ove vaše horor-priče. Za vašu utjehu medicinski dokazano da ko se obrezao nakon određenog vremena kad koža otvrdne postane 90% otporan na sidu i još neke spolne bolesti.
spectrumix is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 02:19   #1711
Ja bih morao na obrezivanje jer moj nesretnik mislim da nije čak ni seksualno funkcionalan. Jer je koža preuska da bi glava penisa mogla da prođe bez strašnih bolova. Ali me boli uvo, kao da ću nekad i imati seks. Najbliže žena što mi je prišla penisu je kad smo se gurali kao stoka u gradskom prevozu.
Rijedak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 09:14   #1712
Quote:
spectrumix kaže: Pogledaj post
Čitam ove vaše horor-priče. Za vašu utjehu medicinski dokazano da ko se obrezao nakon određenog vremena kad koža otvrdne postane 90% otporan na sidu i još neke spolne bolesti.
daj link
koker spanijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 03:04   #1713
Quote:
koker spanijel kaže: Pogledaj post
daj link
http://healthland.time.com/2013/04/1...s-risk-of-hiv/

Kažu da obrezani imaju 80% manje bakterija po kurcu i što se side tiče 50% manje šanse za zarazu.
Također sam na nekom forumu našao da je higijena obrazanih problem i neke žene se tuže da obrezani više smrde!?
spectrumix is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 08:06   #1714
Quote:
spectrumix kaže: Pogledaj post
http://healthland.time.com/2013/04/1...s-risk-of-hiv/

Kažu da obrezani imaju 80% manje bakterija po kurcu i što se side tiče 50% manje šanse za zarazu.
Također sam na nekom forumu našao da je higijena obrazanih problem i neke žene se tuže da obrezani više smrde!?

obratno. neobrezani više smrde jer se obrezani lakše peru
koker spanijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 20:10   #1715
Quote:
spectrumix kaže: Pogledaj post
http://healthland.time.com/2013/04/1...s-risk-of-hiv/

Kažu da obrezani imaju 80% manje bakterija po kurcu i što se side tiče 50% manje šanse za zarazu.
Također sam na nekom forumu našao da je higijena obrazanih problem i neke žene se tuže da obrezani više smrde!?
Jer žene su autoritet po tom pitanju? Žene se tuže zbog nekih drugih problema, higijena milijun puta lakša bez kožice.
william1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 22:46   #1716
Probao sam obrezivanje rijesiti preko zdrastvenog,ali to se pokazala kao nemoguca misija. Na prvi pregled kod urologa sam cekao 3 mjeseca,pregled je trajao ravno 20sek. dao mi je uputnicu za napravit neke pretrage,i tu krece drama. par puta su me zvali iz Merkura za obrezivanje,ali nalazi jos nisu bili gotovi. Kad su nalazi stigli,oni nisu imali termina,i to se oduzalo,a nalazi nesmiju bit stariji od 30dana. naravno,da nisu imali termin u meduvremenu,pa sam opet morao radit nalaze,pa opet cekat,pa...

Ugl,stupio sam u kontakt sa jednim super forumasem,koji me rijesio nekih nedoumica oko samog obrezivanja i oporavka, te nakon sto su me izvozali u Merkuru,zamolio sam ga da mi da broj od klinike di je on obavio postupak.
http://www.uroloska-ordinacija-kapun.hr/
Za svaku preporuku. Pregled sam imao 2 dana nakon poziva,a operaciju 3 dana poslje.

Na operaciju nikako doci nataste,i obavezno se obrijati dolje.
Preporuka je,ako se bojite,da ponesete slusalice jer ce vam kao meni od svih zvukova instrumenata pozliti. posebno sam se jezio(i dalje se jezim) kada cujes zvuk skara kako reze kozicu,brrrr.

Sama operacija nije bolna nimalo,niti dugo traje. Dobije se par injekcija,koje na par sekundi zapeku i to je to.
nakon svega zasiju,stave gazu, i naruce za pregled sutra.
neka netko dode po vas ili uzmite taxi,jer necete biti u stanju voziti.
strog odmor 2 dana,uz povremeno uzimanje tableta ako je potrebno. mene stvarno ni nakon sto je popustila anestezija nije bolilo nesto pretjerano,tak da sam mozda popio 2 tablete(rapidol je odlican za to)

strah me je bio sam mjenjati gaze,jer nisam znao sta ocekivati, kako ce izgledat nakon "torture". na netu se stvarno moze nac svasta,od lokvi krvi,viseceg mesa,gnoja i slicno kao da su ti ga amputirali,a ne samo skratili kozicu

samo da kazem da nema nista od toga.krvi ako je bilo,bilo je stvarno par kapi,nista ne visi i slicno. gaze sam stavljao 5 dana,i obavezno ga prao sa kamilicom ili obicnom vodom kod svake izmjene..

par dana je neugodno hodati,jer je glavic stalno trlja o bokserice,pa sam ponekad izgledao kao da imam pelene

sada je proslo 16 dana od operacije,i izgleda gotovo kao stari,samo otkriven
konci su skoro svi otpali(otapaju se,i ne bole kao sto sam znao citat)

jos cca 16 dana,i vracam normalnom zivotu

operacija i pregled nisu jeftini,350 + 1650,ali se isplati. izuzetno su ljubazni,dobrouigrani,tako da moja preporuka ide dr. Kapunu

nadam se da sam odagnao neke strahove
__________________
2 cup,0 girls
Joza Cimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 19:21   #1717
Pozdrav!
Imao sam relativnu fimozu i zahvat sam napravio prije neka 2 tjedna. Ništa nije boljelo (samo malo peckanje prva 2 sata nakon operacije), sve fino zarasta i šavovi polako otpadaju.

Ono što me trenutno najviše muči je masturbacija. Postigao sam erekciju bez problema i išao sam probati malo preći s rukom preko glavića (sve sam lijepo navlažio ), ali to je bilo toliko neugodno da mi je erekcija odmah pala. Svaki put kad sam išao probati imao sam osjećaj kao da me tjera na mokrenje, a ne na ejakuliranje i odmah zbog toga izgubim erekciju.

Jel netko imao slična iskustva i hoće li to s vremenom prestati?
vatrenilovro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 18:45   #1718
pitanjce

Evo da pitam nesto posto nevidim da je ko o tome pisao bio sam na obrezivanju prije 16 dana jako zadovoljan ucinjenim u kb dubrava. Bilo mi je ponuđeno 2 izbora imao sam manju fimozu i kratak frenul il tak nest,na odabir obrezivanja su mi ponudili model karavan i cabrio dakle da mi ostave visak kozice ili ravno sa glavom vjerujem da zakljucujete koji je koji tip. Dakle uzeo ja karavanu posto je u erektivnom stanju 18 i jos imam kapicu ko mravojed a opustenom stanju kojih 5-6 cm duljine da mi glavonja ne handra po gacama reko ja karavanu ali zaboravio da pitam dali se kozica sašije sa doljnje strane za penis ili ne ili se sasije komplet za penis zanima me dal sam si krivo sracuno nego da ohrabrim one koji moraju boli skoro pa nema samo mala neugoda nisam imao nikakve otekline posto sam ga lijepio da stoji prema gore istina da sam za dva dana vec bio na poslu sumarski sam radnik perem ga u fizioloskoj otopini otpalo pola savova i pala danas prva drk...
ninik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 18:08   #1719
mene zanima zar vas ne boli kad vam se glavic tare o gace?
vanzemaljac92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 08:10   #1720
Quote:
vanzemaljac92 kaže: Pogledaj post
mene zanima zar vas ne boli kad vam se glavic tare o gace?
Nisam obrezan, al mislim da više boli kad ti dlake zapnu ispod kožice!

Inače, nemam potrebe za obrezivanjem, al često znam prevuć kožicu preko glavića pa nosit tako!
Pogotovo noću, ili prije seksa!
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger