Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2005., 21:37   #21
Ukoliko te neko zaista nenormalno uznemirava, možeš se obratiti policiji i oni će otkriti broj i kazniti prekršitelja!
__________________
"Time is an illusion. Lunchtime doubly so."
Mr. Generator is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 13:52   #22
Skriveni broj

da li se može otkriti broj pozivatelja ako ga sakrije?i kako?
siniša1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 14:41   #23
Quote:
siniša1972 kaže: Pogledaj post
da li se može otkriti broj pozivatelja ako ga sakrije?i kako?
operatori uvijek znaju broj koji te zvao, ali o njima ovisi hoče ti li ga reči. ja sam ih jedan put zvao pa mi nisu htjeli reči. kažem, ovisno o davatelju usluga. nazovi pa probaj.
alcatraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 14:56   #24
nemoj se nadati da će ti dati...

meni nisu htjeli dati, iako sam im objasnila kak me neki luđak terorizira već od 8.mj. prošle godine.....a vidi se da se o tome radi, jer me redovito zove oko 3,4,5,6 sati ujutro po 10-15 puta bar 2 puta tjedno...a kada ugasim mob, dočeka me 10 propuštenih poziva...i to njima nije dovoljno da mi daju broj...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 22:00   #25
Ako znaš nekoga da radi u toj firmi koja ti je pružatelj usluga onda možeš zamolit ga da ti provjeri (tako ja radim) inače nema šanse. Ne smiju ti reći, osim ako nije nešto ozbiljno, pa prijaviš policiji, pa oni traže broj putem sudskog naloga.
abhb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 00:06   #26
služba za korisnike nema uvid u to. NEMA. NE VIDE. eventualno ovi u centrali...ali te informacije nećeš dobit niti će itko zivkati centralu samo zato što tebe netko zajebaje na mob. radije promijeni broj. ili ako je to toliko ozbiljno, prijavi policiji
__________________
Need hugs? Go hug a cactus.
*Pupa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 11:27   #27
preusmjeriš poziv na neki panasonicov fixni telefon koji ima prikaz broja pozivatelja, na nekima ti pokaže, mislim na ovim nekim starijim, bar sam tako čuo, nisam isprobao.
-probaj pa nam javi jesi uspio
AACcoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 10:08   #28
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
nemoj se nadati da će ti dati...

meni nisu htjeli dati, iako sam im objasnila kak me neki luđak terorizira već od 8.mj. prošle godine.....a vidi se da se o tome radi, jer me redovito zove oko 3,4,5,6 sati ujutro po 10-15 puta bar 2 puta tjedno...a kada ugasim mob, dočeka me 10 propuštenih poziva...i to njima nije dovoljno da mi daju broj...
s takvom situacijom idi na policiju, a ne svom operateru...
__________________
"Svi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." Conrad Adenauer
Oggy1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 12:16   #29
Quote:
AACcoo kaže: Pogledaj post
preusmjeriš poziv na neki panasonicov fixni telefon koji ima prikaz broja pozivatelja, na nekima ti pokaže, mislim na ovim nekim starijim, bar sam tako čuo, nisam isprobao.
-probaj pa nam javi jesi uspio
Ja probao jednom, možeš ti preusmjeriti, ali ako je manijak na svojem mobitelu najmestio da mu je broj skriven, neće ti pokazati, isto kao što ne pokazuje na mobitelu.
__________________
S cigaretom nisi sam
Ubi panis ibi patria
Clearwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 21:30   #30
Preusmjeri jednom broj na muriju pa neka njih dobi hehehe
mala_slatka_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 22:13   #31
Moguce je saznati broj skrivenog pozivatelja na tako da nabavite 0800 broj jer centrala ne moze njima poslati skriven broj zbog zakonskih razloga tako da se svi prefiksi ignoriraju ako se zove neki 0800. A kako doc do tog broja otkrijte sami jer pisem sa mobitela. Enjoy! -Luna
Kunaluh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 22:17   #32
Da...
Natjerati ćeš nekoga tko te zove na mobitel tek toliko da te zaje*** da nazove neki 0800 broj
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 09:59   #33
Samo da kazem da mreza i murija moze vidjeti skriven broj.Neugodno sam se uvijerio na svojoj kozi kad sam prije par godina dojavio bombu iz za.ebancije u jednu skolu sa skrivenog broja..Uhvatili su me i mahali mi brojem s kojeg sam zvao pred nosom.Prema tome oni mogu saznati broj definitivno.
Vatanen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 11:29   #34
Vatanen- naravno da mogu vidjeti...
Stvar je u tome što ne mogu dati tu informaciju bilo kome i bez (pravnog) razloga.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 22:22   #35
Ako im kažeš broj na koji sumnjaš da te zove, oće li ti reći dali je taj broj ili nije? Konkretno VIP
ivanea1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 23:47   #36
Quote:
ivanea1 kaže: Pogledaj post
Ako im kažeš broj na koji sumnjaš da te zove, oće li ti reći dali je taj broj ili nije? Konkretno VIP
Najbolje je da zovnes policiju i da im kazes da ti s tog broja neko prijeti ubojstvom
Vatanen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 10:16   #37
A kaj misliš da će onda murja njemu reć koji je to broj? Prvo će onog uhititi, a onda njega jer ih je zajebo.
__________________
ex load katfile upstore filejoker
EasyOn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 17:08   #38
Quote:
EasyOn kaže: Pogledaj post
A kaj misliš da će onda murja njemu reć koji je to broj? Prvo će onog uhititi, a onda njega jer ih je zajebo.
kako doznati ime vlasnika moba koji nije registriran nego je na karticu?
aba123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 20:51   #39
sorry ako sam promasio temu al mene zanima dali se nekako moze preko neta naruciti software za pracenje i prisluskivanje mobilnog telefona???????????
malac308 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 21:59   #40
Quote:
Vatanen kaže: Pogledaj post
Najbolje je da zovnes policiju i da im kazes da ti s tog broja neko prijeti ubojstvom
Dobra ideja ... na kraju završimo zajedno na muriji, face to face
ivanea1 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.