Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2011., 23:58   #1001
Quote:
biblioteka2011 kaže: Pogledaj post
Ren, jel on ima normalno radno vrijeme? Jel ih možeš dobiti na telefon? Ne smeta me naručivanje dva mjeseca unaprijed, ali kad dočekam da me primi ko čovjeka? Jel ima dan za trudnice? Jel mu smeta ako dolaziš samo po recepte?
Malešnica mi je full daleko, ali i on je opcija ako je normalan :-) HVALA unaprijed za info!

planiram trudnoću, a fakat te svi tjeraju od sebe ko da imaš kugu. ono.
Ja sam kod njega čekala max 3-4 dana . Sestra je stvarno super i ona i dr.imaju razumijevanja za trudnice. Cijelu trudnoću sam "odradila kod njih" . U prvoj trudnoći sam uzimala uputnice (kod drugog dr. ) i kontrolirala se na Sv. Duhu. Drugu trudnoću sam mislila odraditi na isti način ali sam se prebacila kod dr.Lukende i sve sam odrađivala kod njega. Sestra bi me naručila, uvijek sam primljena u dogovoreno vrijeme ( 5-max10 min. odmaka) .
ren0707 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 18:05   #1002
ne znam da li je već netko pisao o tome,ali ako netko može pomoći bilo bi super. naime,zovem svoju ginekologicu već tjedan dana i nitko mi se ne javlja(očito je na godišnjem,al odkud bi ja to mogla znati kad nemaju sekretaricu da ostave poruku,osim ako zelim na 40 stupnjeva vozikati se po gradu sat i pol do nje da vidim što joj piše na vratima) a hitno mi je,i ne znam gdje da se javim.inače,iz sesveta sam i ni u domu zdravlja u sesvetama 3 ginekologa se ne javljaju,ne kužim jesu baš svi na godišnjem ili se jednostavno ne javljaju.sad ne znam što da radim,a nemam baš 550 kn za privatnika.
anci25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 01:49   #1003
Quote:
luna989 kaže: Pogledaj post
Bok cure, može li mi netko preporučiti ginekologicu u Novom Zagrebu, Siget ili Remetinec? Prvi puta idem, radije bih doktoricu nego doktora Hvala unaprijed!
ja ti mogu preporučiti jako dobru ginekologicu iz Trnskog ali ona je privatnik..pa ako te svejedno zanima javi mi se na pm
iva2301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 22:54   #1004
Jesu li sad godišnji ili kaj? Pokušavam dobit na tel dr. Tomić Mariju ili dr. Kovačević Ljiljanu i nitko se ne javlja
Lolitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 11:37   #1005
Molim vas, zna li neka od vas bilo koju doktoricu na području Zg-a, HZZO, kojoj se sestra javlja na telefon??!!!! Pa zovem danima, po nekoliko brojeva i nitko se ne udostoji javiti na tel, a hitno je! Hvala
Lolitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 18:08   #1006
Danas sam bila kod ginekologa i luda sam svaki put kad se vratim od njega. Morala sam ujutro doći zbog kontrolnog brisa na ureaplasmu, u 7 sam bila tamo ( radi od 7,30 ) i bila 8. na redu. Tek sam u 10 došla na red. Ono što me zaprepastilo, dobila sam jezikovu juhu jer sam čekala mjesec dana od završetka terapije...kaže mi da sam trebala doći odmah idući tjedan...ma ko je tu lud??

Imam neljubaznog i prepotentnog ginekologa koji svaki put kuka što ga toliko ispitujem i dala sam riječ samu sebi da pod hitno mijenjam ginekologa!!!

Čitam malo vaše postove i zaključujem da je zapravo lutrija naći normalnog liječnika koji će pacijente doživljavati kao žive ljude a ne kao brojke koje mora odraditi taj dan da bi ispunio kvotu.

Katastrofa!!!!!
lady m is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 10:15   #1007
Curke malu pomoć molim

dajte mi molim te preporučite nekog (bez obzira sa HZZo-a ili privatni u RH ili vani) ginekologa koji je stručnjak za HPV virus? Imam jako neugodna iskustva sa ginekolozima još od malena. Treba mi netko tko zna šta radi i koji ima strpljenja da mi laički objasni o čemu se radi i čemu se mogu nadati, odnosno koji će mi dati sve informacije koje me zanimaju.
ak1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 20:33   #1008
Mene zanima, pošto nemam izabranog socialnog ginekologa, kako mogu saznati koji doktori još uvijek primaju pacijente. Ne trebam valjda zvati od ordinacije do ordinacije? I kojim slučajem ako koja od vas zna da li prima ko na području Dubrava ,Sesvete ?!

Zadnje uređivanje Erin5 : 22.07.2011. at 20:42.
Erin5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 02:33   #1009
Quote:
ak1981 kaže: Pogledaj post
Curke malu pomoć molim

dajte mi molim te preporučite nekog (bez obzira sa HZZo-a ili privatni u RH ili vani) ginekologa koji je stručnjak za HPV virus? Imam jako neugodna iskustva sa ginekolozima još od malena. Treba mi netko tko zna šta radi i koji ima strpljenja da mi laički objasni o čemu se radi i čemu se mogu nadati, odnosno koji će mi dati sve informacije koje me zanimaju.
ovi iz ginoderme bi trebali biti stručnjaci za HPV --> http://www.ginoderma.hr/
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 10:59   #1010
Quote:
Erin5 kaže: Pogledaj post
Mene zanima, pošto nemam izabranog socialnog ginekologa, kako mogu saznati koji doktori još uvijek primaju pacijente. Ne trebam valjda zvati od ordinacije do ordinacije? I kojim slučajem ako koja od vas zna da li prima ko na području Dubrava ,Sesvete ?!
Mislim da možeš kod bilo kojeg ako nije baš prepun (tipa doktorice u voltinom). Ovo da ne primaju nove ti se uglavnom odnosi na nas koje bi se prebacile kod drugog ginekologa.
Ista stvar vrijedi i za cure koje se prebacuju iz nekog drugog grada.
-Iva- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 08:11   #1011
Pozdrav!
Molila bih ako netko zna, da li dr.Lukenda jos prima pacijente?
Naime imam 29 godina, a kod ginekologa nisam bila vec godinama(znam da se igram sa zdravljem, ali imam svoje razloge), tako da nemam odabranog ginekologa.
Da li je to problem?
Corte is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 08:41   #1012
Ili ako netko zna nekog dobrog ginekologa(inace sam iz Sigeta), pa da mo moze preporuciti.
Hvala.
Corte is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 01:50   #1013
Quote:
Erin5 kaže: Pogledaj post
Mene zanima, pošto nemam izabranog socialnog ginekologa, kako mogu saznati koji doktori još uvijek primaju pacijente. Ne trebam valjda zvati od ordinacije do ordinacije? I kojim slučajem ako koja od vas zna da li prima ko na području Dubrava ,Sesvete ?!
imaš na stranicama HZZO-a popis svih ginekologa i broj pacijentica...pa probaj kod onih koji imaju manje....

Quote:
-Iva- kaže: Pogledaj post
Mislim da možeš kod bilo kojeg ako nije baš prepun (tipa doktorice u voltinom). Ovo da ne primaju nove ti se uglavnom odnosi na nas koje bi se prebacile kod drugog ginekologa.
Ista stvar vrijedi i za cure koje se prebacuju iz nekog drugog grada.
to baš i nije točno, jer HZZO blokira upis pacijentica kad su ginekolozi ispunili kvote, neovisno o tome jel si se preselio ili nikad nisi ni imao ginekologa.....poslala sam prije mjesec i pol sestričnu kod gin. u dz prečko, nikad nije imala ginekologa, ima 19 godina i nije se mogla upisati....HZZO blokirao daljni upis...isto je bilo i kod gin. u jarunskom dz...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.

Zadnje uređivanje Allexis : 01.08.2011. at 01:55.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 12:56   #1014
pozz. se vratila doc. žigmund s porodiljnog(borovje)? dali netko zna kako sada rade? hvala
benjii is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 15:20   #1015
ja još uvijek tražim preporuku za ginekologicu u centru ili zapadnom dijelu grada kod koje se mogu prebaciti?
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 13:33   #1016
Kakav vam je dr. Banović na Trešnjevci? Ima li netko s njim iskustva?
ivor@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 19:54   #1017
Molim Vas za pomoć! Imam 17 godina, i prvi put sam spavala sa dečkom prije 6mjeseci. Naravno,mislim da je vrijeme za prvi odlazak ginekologu. Inače sam prijavljena u Domu zdravlja u martićevoj. Bila sam kod svoje doktorice opće prakse i rekla joj da tražim ginekologa i dali mi treba uputnica za ginekologa u martićevoj. Naravno, rekla je da netreba, i da samo odem tamo i javim se sestri. Dođem tamo, i na vratima piše da oni više ne primaju pacijente nove :O a od sestre ni S ??!!! Nakon toga sam išla po drugim domovima zdravlja, naravno nitko nikoga ne prima. A za privatnika, da mu dajem po pregledu 200 ili više kuna. Molim Vas, jel zna ko još kojeg normalnog ginekologa koji još uvijek prima pacijentice??!
Cijenim svaku pomoć
Arrok is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 22:12   #1018
Probaj nazvati hzzo i pitati ih kod koga ima još mjesta. Oni imaju uvid u to koliko koji doktor ima pacijenata.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 13:23   #1019
Quote:
ivor@ kaže: Pogledaj post
Kakav vam je dr. Banović na Trešnjevci? Ima li netko s njim iskustva?
mislim da ljudi bježe od njega
minory is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 21:31   #1020
Quote:
Probaj nazvati hzzo i pitati ih kod koga ima još mjesta. Oni imaju uvid u to koliko koji doktor ima pacijenata.
Hvala na savijetu! Zovem!
Arrok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:45.