Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2008., 19:36   #1
Beowulf

Pocela sam igratu tu igricu,medjutim dosla sam do nekog bossa Grendal,pa nemam pojma kako ga ubiti,moze li mi ko pomoci?
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 19:56   #2
Quote:
nedodirljiva kaže: Pogledaj post
Pocela sam igratu tu igricu,medjutim dosla sam do nekog bossa Grendal,pa nemam pojma kako ga ubiti,moze li mi ko pomoci?
http://www.youtube.com/watch?v=de0InuFbGNQ
__________________
zelim čitati pravila o potpisima
mali_problem is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 16:52   #3
Opet sam zakocila u igrici pa ako mi ko moze pomoci pleasenalazim se u onom dijelu kada sreba doci do onih kipova koji u sebi sadrze strelice koje gore pa se onda otvore ona vrata sa tri strelice!

Eh nakon sto udjem u ta vrata nakon neke prikaze se onaj trol kako odvodi zensku kroz neki prolaz, nakon toga imam napade sa svih strana tj maco vanje sa onim cudovistima i na kraju svega izadje taj trol ali ne mogu ga ubiti,popnem se na njega i pokusam ga ubiti sa "crush" kao prethodne ali ne moze, samo me zbaci sa ledja!

Zna li ko rjesenje?
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 18:43   #4
Dajte tražite po googleu, ima toliko tih guideova da boli glava. Kaj ti nije lakše napisati u google recimo guid for that and that nego tu pisati postove?
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 19:07   #5
Ubila sam se trazeci ali nisam nasla nista,da jesam ne bih nikoga nista pitala!
Uopste nema wallkthrough za tu igricu!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 19:35   #6
Ti mora da se šališ... http://www.google.ch/search?hl=en&q=...a=lr%3Dlang_hr
Diablos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 20:09   #7
Pa mozes li onda bar precizirati stranicu,ja sam otvorila sve stranice na koje si me uputio i nista,walkthrougha ni za lijeka!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 20:14   #8
Da, istina nema ništa skoro
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 20:20   #9
Ma da,nema bas nista,i zato se nadam da ima koja dusa na forumu koja igra tu igricu da mi pomogne,jer stvarno sam zaglavila a zao mi prestati igrati!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 21:01   #10
probaj tu: http://www.gamefaqs.com/computer/dos...e/919928/28953
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 21:18   #11
nazalost izgleda da ni to nije prijelaz,sad sam citala i totalno je drugacije od ove igrice,ali ipak hvala na pokusaju!
Evo i sad se zafrkajem sa tim trolom i nema sanse da predjem,a pise da sam presla tek 33% igrice!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 23:52   #12
Quote:
The troll is too big for you to grab in the same way as the other enemies, but if you time it right, it's possible to grab one of its arms and then climb up it onto its head. Once atop the troll, your options will include the usual stuff to deal damage, as well as an opportunity to steal the huge axe that it wields.
možda tak
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 15:44   #13
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
možda tak
Da,to jesteto je to,primjetila sam da ima neka kvaka u svemu tome a to je da trolu trebam uzeti to oruzje!

Hej hvala ti puno,ovo mi je od velike pomoci
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 20:36   #14
evo nabavil sam si i ja igru ali ima jedan probel, kak da ubijem wolfa, tam u nekj tvrđavi.... ima 3 health barove, prvo izlazi iz neke rupe gdje je lava, tu ga nabijem po glavi i onda treba onak stiskat tipke kak kaže na ekranu, nakon toga pobjegne u drugi dio tvrđave ili dvorca, tam 4 ili 5 rupa lave iz koje izlazi, opet ga nabijem i opet stiščem tipke kak kaže, sad mu ostaje još jedan health bar, i opet ga nabijem i pritisnem sve tipke kak kaže, on se sruši kao da je mrtav samo kaj mu kaže da ima još malo healtha, ali problem je u tome što je on kao mrtav pa ga više ne mogu mlatiti, pretpostavljam da je bug u igri jer je igra ionako puna bugova, ak je tko to uspio prejeti nek pomogne...
verzija igre mi je 1.0.0.1
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 14:30   #15
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
evo nabavil sam si i ja igru ali ima jedan probel, kak da ubijem wolfa, tam u nekj tvrđavi.... ima 3 health barove, prvo izlazi iz neke rupe gdje je lava, tu ga nabijem po glavi i onda treba onak stiskat tipke kak kaže na ekranu, nakon toga pobjegne u drugi dio tvrđave ili dvorca, tam 4 ili 5 rupa lave iz koje izlazi, opet ga nabijem i opet stiščem tipke kak kaže, sad mu ostaje još jedan health bar, i opet ga nabijem i pritisnem sve tipke kak kaže, on se sruši kao da je mrtav samo kaj mu kaže da ima još malo healtha, ali problem je u tome što je on kao mrtav pa ga više ne mogu mlatiti, pretpostavljam da je bug u igri jer je igra ionako puna bugova, ak je tko to uspio prejeti nek pomogne...
verzija igre mi je 1.0.0.1
Do koje si epizode dosla?Jesi li presla onog trola,ono kada ga prikaze da ulazi u neku tvrdjave i nosi djeovjku,pa onda ima vojska onih cudovista za ubiti i na kraju on izadje?Ja sma na tome zapela i eno stoji mi igra mjesec dana a ne mogu se pokrenuti!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 15:55   #16
ne došla nek došao
do 9.ep. i tu se pojavi taj bug
koju veriju igre imaš
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 07:42   #17
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
ne došla nek došao:D
do 9.ep. i tu se pojavi taj bug
koju veriju igre imaš
Oprosti
Ja mislim da sam dosla do sedme epizode i ne mogu dalje!
A koja verzija igre je..hm... nemam pojma,samo znam da je to zadnja verzija sto je izasla!Je li i kod tebe ta verzija?
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 11:05   #18
v1.0.1
kaj je u semoj, zaboravil sam, možda ono gdje moraš braniti one ženske na nekom brdu?
btw izbrisal sam igru, jer sam oko 30 puta ga ubili neće mi nastaviti s igrom
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 11:25   #19
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
v1.0.1
kaj je u semoj, zaboravil sam, možda ono gdje moraš braniti one ženske na nekom brdu?
btw izbrisal sam igru, jer sam oko 30 puta ga ubili neće mi nastaviti s igrom
Mozda je bug i kod mene pa nece da mi se nastavi igra!Uglavnom popnem se na trola i moram ga ubiti ali ne mogu nikako!Imaju strelice i sve uradim kako oznaci ali ne pomaze nista!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:12.