Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2008., 20:02   #1
AST (antistreptolizinski titar) viši od 5000

Imam par godina povisen AST.. Bio je od 300 do 800, a sada je vise od 5000! Nemam nikakvih tegoba (hvala Bogu), usput, bavim se sportom, pa me zanima dal je netko bio u slicnoj situaciji?
Otorinolaringolog mi je rekao da bi trebao ic na operaciju nosa jer se radi od devijaciji septuma, sto otezava disanje i time stvara probleme (krajnici su losi..).
To sve pitam jer sam cuo i misljenja drugih doktora da AST ne treba shvacati ozbiljno, ako nema problema..
Hvala!
I da, imam 23 godine.
tredshark is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 20:19   #2
Quote:
tredshark kaže: Pogledaj post
Imam par godina povisen AST.. Bio je od 300 do 800, a sada je vise od 5000! Nemam nikakvih tegoba (hvala Bogu), usput, bavim se sportom, pa me zanima dal je netko bio u slicnoj situaciji?
Otorinolaringolog mi je rekao da bi trebao ic na operaciju nosa jer se radi od devijaciji septuma, sto otezava disanje i time stvara probleme (krajnici su losi..).
To sve pitam jer sam cuo i misljenja drugih doktora da AST ne treba shvacati ozbiljno, ako nema problema..
Hvala!
I da, imam 23 godine.
Streptokok ti divlja i partija u razrovanim krajnicima koji više nemaju nikakvu funkciju. Riješi se toga pod hitno ako ne želiš ti se zdravlje skroz naruši!

Inače, točna kratica za titar je ASO.
Zabrijala sam da se radi o jetrenoj probi pa mi se kosa digla po difoltu.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 00:21   #3
ja isto imam 5120 visinu.,kao dijete sam imala i vise ali je pao na 250 i to prije 2 god,sad je narastao na 5120.još uvijek me muci kako to dobvesti u normalu ,a operilala sam krajnike.nekih bolova nema ali nije svejedno.voljela bi isto znati kako to moze utjecati na zdtravlje
lidija osmic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 19:49   #4
ako nemaš tegoba, ne trebaš ni liječenje. liječe se bolesti, a ne nalazi.
__________________
Optimist says this is the best of worlds. Pessimist believes him.
Khan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:53.