Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2011., 21:51   #1
Pokvaren ledeni čaj

pitanje, ali nemojte mi se smijati. Popila sam dobar gutljaj ledenog čaja, nestea, i tek onda skužila da je pokvaren, odvratnog okusa, bljak! Može li se tim pokvarit želudac ili će to želučana kiselina srediti?
PS molim, bez smijanja, ja sam teži hipohondar i imam fobiju od bljuvanja
tasha0705 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 21:56   #2
Neće ti ništa biti, nisi popila gutljaj varekine za Boga miloga nego čaja.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 21:57   #3
Mislim da ti od jednog gutljaja neće biti ništa.


Edit: Silvery taman smo u isto vrijeme pisale.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 22:00   #4
hvala cure, ja se nadam da neće. Ali, mozak hipohondra je prečudesna stvar; nema šanse da ću ja noćas moći spavati na miru, pa ću od silnog straha i nervoze i razmišljanja šbbkbb, i dobiti proljev. Grozota!
Idem sama sebi na živce, ali to je dio ličnosti i nema šanse da se toga riješim. I am ženski Howard Hughes, definitivno.
tasha0705 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 22:14   #5
Dobro je što si svjesna svog problema (hipohondar) i to se može rješiti donekle, barem ublažiti - sa stručnim ljudima.
Možda da kreneš u tom pravcu lagano, pokušati nešto napraviti po tom pitanju.
Jer upravo ćeš time (nervoza, prevelika zabrinutost) nakalemit sebi brdo stanja i bolesti počevši od želuca pa nadalje što u budućnosti nikako ne može i neće biti dobro.
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Edit: Silvery taman smo u isto vrijeme pisale.
ne možemo mi jedna bez druge
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 22:18   #6
ah, pa imam ja svoju dijagnozicu, F40- to je, valjda, dio toga. Ma, ja ti se ne znam opustiti, ne znam se odmarati, samo mi mozak radi stalno stoo na sat.
tasha0705 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:28   #7
Ma daj molim te nece ti nista biti ne brini se bezveze.

Ja sam jednom pohala snicle sa sirom. Slomila sam cackalice na 1/3 i s njima uhvatila meso da sir ne izade. Cackalice su se fino "smocile" u mesu tako da ja niti nisam primjetila da sam ih pojela, tj. osjetila sam zilavije podrucja, ali tko se sjetio cackalica. I nije mi nista bilo.

Ne brini se.
__________________
Believe that life is worth living, and your belief will help create that fact.
Rose_Belong is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:44   #8
e, to je dobro! Moj je muž jednom iskenjao cijelu čačkalicu-nismo mogli vjerovati! PA, kad je onda ostao živ i čitavih crijeva.... Mene samo frka povraćanja, proljev me ne bedira.
tasha0705 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 04:51   #9
E sad stvarno ne želim plašiti to sa čačkalicom (ja sam jednom pojela pola, slučajno dakako i nije mi ništa bilo )
Ali baš sam nedavno, prije 3-4 dana u bolnici doživjela slučaj gdje je žena bila hospitalizirana zbog čačkalice. Negdje se valjda na nezgodnom mjestašcu zaglavila i bilo je lagano panike zbog crijeva. Što je dalje bilo ne znam, ali vjerujem da je čačkalica sama našla put ili su je uspješno izvadili.

Tasha, stvarno ti neće ništa biti, ne boj se . Žao mi ej zbog dijagnoze, ali nadam se da pokušavaš naći neki način, pa makar i fizičkog opuštanja da barem na trenutke odahneš i pustiš sve brige negdje u pozadini.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 14:47   #10
Grozno.

Ja sam mislila da sam ja jedina kojoj se dogodilo da pojede cackalicu. Jos se svi cude.
__________________
Believe that life is worth living, and your belief will help create that fact.
Rose_Belong is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:52.