Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2016., 01:20   #21
E pa fino te je navukao... I to ne jednom, nego preko nekoliko puta. Čini mi se da je ovo klasični trokut, mislim da svi prodaju takve ili slične priče ljubavnicama. Također se slažem da nema m***, takvi ˝muškarci˝ za mene nisu ni muškarci niti ljudi, već obični slabići, ali eto, očito se neke žene i na takve lože. Njegova djevojka to svakako ne zaslužuje, a ti... sama si si kriva...

Zadnje uređivanje Begum Slavonka : 17.01.2016. at 01:52.
Begum Slavonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 19:10   #22
Dosao je i dan rastanka. Sutra rano ujutro on odlazi.

Uzela sam slobodni dan danas. Znala sam da ako odem na posao i vidim ga kako se oprasta sa kolegama i prijateljima i odlazi, da ne bih mogla zadrzati suze. A najmanje sto zelim je plakati pred svima.

Zadnjih mjesec dana na poslu je bio nevjerojatan. Skoro najljepsa cetiri tjedna ikad, toliko drag, pazljiv, blesav.. Poput zaljubljene djece smo bili. Nerazdvojni i sretni.

Iako skoro pa nikakvih obveza vise nije imao, i mogao je doci i otici kad god je htio.. rano ujutro je bio na poslu kako bi zajedno pili kavu i cekao me skoro svako popodne da zavrsim s poslom kako bi zajedno isli kuci.

Rekao mi je danas da ne moze otici a da se ne pozdravi sa mnom. Svratio je do mene poslije posla. Prvih sat vremena ozbiljni, pricali o poslu i njegovom preseljenju.. A onda kad smo napokon priblizili jedno drugom i zagrlili vise nismo mogli prestati.

Ne razumijem!! Ima osjecaje za mene, zaljubljen je, slazemo se savrseno, sretni smo kad smo zajedno, , privlacnost je ogromna, volimo iste stvari, imamo isti smisao za humor i iste ciljeve u zivotu.. I onda on sve to ostavlja bez rijeci i odlazi daleko, daleko... Zasto???

Njega to niti zelim niti mogu pitati. Uvjerena sam da ni sam on ne zna odgovor na to pitanje. A ja sama vise nemam snage prolaziti kroz to.



Ljubili smo se. Nakon cetiri mjeseca neljubljenja.
aracely852 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 23:19   #23
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
nemoj me pogresno shvatiti, ali mislim da forum nije crveni krst za ljlubavna pitanja.
A zašto ne bi bio?!
__________________
Ništa nije veliko što istovremeno nije i mirno...Gladijatori su zaštićeni svojom vještinom,ali su pred ljutnjom bespomoćni.-Seneka
Messala Nepot is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 20:16   #24
aracely, meni je jako krivo kad ovako šta čitam. Ja tačno znam kako je njegovoj curi. Vidiš, moj čovjek je puno puno stariji od mene, mi imamo zajedničke hobije i puno stvarno puno vremena provodimo skupa, sve osim vremena na poslu. On je jako zgodan i bogat i stalno je tu bilo drugih žena radi čega sam ja stalni bila ljubomorna, Ponekada bi zbog neke i prekinuli, najviše na mjesec ili dva dana, pa bi i on svatio da bez mene ipak nemože. I tako smo mi već 10 godina skupa, sve smo prebrodili, iza svake njegove afere je bio još bolji prema meni i sigurni smo da smo jedno za drugo, kao i svi naši prijatelji. Sad, to su najviše njegovi prijatelji, ali za sve ove godine su postali i moji i svi nas vide skupa i kada se i posvađamo svi samo odmahuju rukom da to nije ništa i da ćemo opet biti skupa. Ja iskreno žalim svaku takvu ženu koja je bila s njim od kada smo mi zajedno i koja je mislila da je bolja od mene, jel samo ja znam šta njemu treba i kako ga mogu vratiti. I uvjek sam uspjela. Sada je i on sve manje zainteresiran za druge žene bar što se tiče seksa ili veze i sve manje se svađamo i sve sam sigurnija da je konačno došlo vrjeme da živimo zajedno i da budemo sretni zauvjek. Isto tako žalim i one žene koje mene vide kao neku koja mu je samo za hobije jel hobiji su njegov život, a ja sve to volim kao i on, dakle on živi za hobije kao i ja i nijedna ne razumije tu njegovu potrebu za adrenalinom kao ja. Zato ti hoću reći da on ne misli ozbiljno sa tobom, on samo hoće se dokazivati, tako da budi pametna i makni se od njih. On trenutno možda ima krizu iz razloga koje samo oni znaju, ali vjeruj mi on ne misli nju ostaviti, a ona sigurno zna i za tebe i druge (jel ih je sigurno bilo), ali ga jako voli i sretni su skupa i hoće uvjek spašavati svoju vezu i uspjeva im. Tako da budi pametna i makni se i nemoj više mu biti samo za ispraznit se kada su u svađi. Vjeruj mi ovo iskreno govorim, jel je kod mene uvjek bilo tako. I sve smo skupa razgovorom uvjek riješavali, ja sam shvaćala da mu je bila potrebna promjena, jedino bi me bilo zasmetalo kada je to trajalo više tjedana, ali sada i ako se desi to bude kratko i onda je još bolji i bolji i najbolji. I ako je neki vikend proveo s nekom, onda bi mene odveo na neku super destinaciju i pokazao da samo mene iskreno voli. Nemoj si to raditi.
sunasceah is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 12:55   #25
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
aracely, meni je jako krivo kad ovako šta čitam. Ja tačno znam kako je njegovoj curi. Vidiš, moj čovjek je puno puno stariji od mene, mi imamo zajedničke hobije i puno stvarno puno vremena provodimo skupa, sve osim vremena na poslu. On je jako zgodan i bogat i stalno je tu bilo drugih žena radi čega sam ja stalni bila ljubomorna, Ponekada bi zbog neke i prekinuli, najviše na mjesec ili dva dana, pa bi i on svatio da bez mene ipak nemože. I tako smo mi već 10 godina skupa, sve smo prebrodili, iza svake njegove afere je bio još bolji prema meni i sigurni smo da smo jedno za drugo, kao i svi naši prijatelji. Sad, to su najviše njegovi prijatelji, ali za sve ove godine su postali i moji i svi nas vide skupa i kada se i posvađamo svi samo odmahuju rukom da to nije ništa i da ćemo opet biti skupa. Ja iskreno žalim svaku takvu ženu koja je bila s njim od kada smo mi zajedno i koja je mislila da je bolja od mene, jel samo ja znam šta njemu treba i kako ga mogu vratiti. I uvjek sam uspjela. Sada je i on sve manje zainteresiran za druge žene bar što se tiče seksa ili veze i sve manje se svađamo i sve sam sigurnija da je konačno došlo vrjeme da živimo zajedno i da budemo sretni zauvjek. Isto tako žalim i one žene koje mene vide kao neku koja mu je samo za hobije jel hobiji su njegov život, a ja sve to volim kao i on, dakle on živi za hobije kao i ja i nijedna ne razumije tu njegovu potrebu za adrenalinom kao ja. Zato ti hoću reći da on ne misli ozbiljno sa tobom, on samo hoće se dokazivati, tako da budi pametna i makni se od njih. On trenutno možda ima krizu iz razloga koje samo oni znaju, ali vjeruj mi on ne misli nju ostaviti, a ona sigurno zna i za tebe i druge (jel ih je sigurno bilo), ali ga jako voli i sretni su skupa i hoće uvjek spašavati svoju vezu i uspjeva im. Tako da budi pametna i makni se i nemoj više mu biti samo za ispraznit se kada su u svađi. Vjeruj mi ovo iskreno govorim, jel je kod mene uvjek bilo tako. I sve smo skupa razgovorom uvjek riješavali, ja sam shvaćala da mu je bila potrebna promjena, jedino bi me bilo zasmetalo kada je to trajalo više tjedana, ali sada i ako se desi to bude kratko i onda je još bolji i bolji i najbolji. I ako je neki vikend proveo s nekom, onda bi mene odveo na neku super destinaciju i pokazao da samo mene iskreno voli. Nemoj si to raditi.

znači
ti njoj govoriš što da si ne radi....dok itovremeno znaš da tebe tvoj vara...i ti prelaziš preko svega...jer eto ti ga najbolje znaš?
naravno da ga znaš....godinama si sa njim ( koja vrsta čaja, kako mu veš ispeglati, što voli gledati itd...s drugima na sexu dva, ne stigne izmijeniti , niti ne treba) ..i postojanost si.. koju on smije varati lagati i to sve još tebi priznati/podijeliti pod okriljem ti si kriva jer smo se posvađali i ja sam trebao ispušni ventil...
majko mila...
mene polako sve te ideje života i načina na koji si mi žene dopuštamo objasniti same sebi ljubav muškarca počinju plašiti
sunasceah - ti sebi stvarno vjeruješ u ovo što si napisala? pusti sad temu djevojke koja je otvorila istu
__________________
rolling in the deep
dadana22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger