Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2012., 00:08   #121
Malo podižem temu, meni je dr u bolnici nakon spontanog preporučio lactogyn, tablete i vaginalete, koristim ih već tjedan dana i ne primjećujem nikakvu razliku, ali osim na žalost, gore napisanog (dva puta) nemam nikakvih problema s gljivcama, pa mi je to dao kao preventivu više ili da se malo uravnoteži sve nakon krvarenja. Meni se čini da me tek sada malo svrbi, nikada nisam koristila nikakve vaginalete niti sam imala ikakve upale, gljivice ni ništa slično, sutradan cijeli dan hodam s dnevnim ulošcima jer dio toga izađe, valjda od kapsule koja se ne otopi skroz, uglavnom koristiti ću ih dva tjedna jer on nije ništa specificirao, najradije bih već prestala ali čitam ovdje da ni nikakvih učinaka ne može biti za jedan tjedan dok s druge strane ne znam ni što bi trebale postići ako nisam osjećala nikakve tegobe. U svakom slučaju, vjerujem da ne mogu štetiti, posebno ako mi ih je on rekao koristiti u tako osjetljivom razdoblju.
jana_1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 23:55   #122
ja sam ih kupila zbog ceste uporabe antibiotika.trudna sam 8 tjedana pa me valjda sve spopada.ak nije upala mjehura onda je candida,ak nije candida,onda je prehlada,ili kasljem...
pa malo antibiotici,pa malo canesten,pa malo octenispet,pa malo lactogyn.pa budemo vidjeli kad ih budem koristila malo duze javim jel ima poboljsanja,ali opcenito je bitno promjenit nacin prehrane i trpat u sebe jogurte i voce i povrce i naravno vitamini i probiotici,da se digne i imunoloski sustav i flora i fauna i naravno,uvijek prije prirodni lijekovi od raznih tableta,moram probat to kantri-nesto ulje,nisam sigurna kako se zove.nekom nesto pomaze.pusa
__________________
when all else fails,we can whip the horses eyes
and make them sleep and cry
apeitheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 11:57   #123
Radi se o ulju gospine trave ili popularnije u narodu kantarionovo ulje lat. Hypericum perforatum.

Link: Klikni
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 01:45   #124
mogu li se lactogyn vaginalete kupiti bez recepta?
__________________
...ya agarraste por tu cuenta las paaaaaaarrandas, paloma negra, paloma negra, dónde andarás...
majoneza88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 10:52   #125
Quote:
majoneza88 kaže: Pogledaj post
mogu li se lactogyn vaginalete kupiti bez recepta?
mogu, imas i tablete i vaginalete
kostaju ti oko 70 kn
notsolucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 11:34   #126
Quote:
apeitheia kaže: Pogledaj post
ji naravno,uvijek prije prirodni lijekovi od raznih tableta,moram probat to kantri-nesto ulje,nisam sigurna kako se zove.nekom nesto pomaze.pusa
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Radi se o ulju gospine trave ili popularnije u narodu kantarionovo ulje lat. Hypericum perforatum.

Link: Klikni
Stari su postovi ali moram napisati opasku- kanatarionovo ulje se nesmije stavljati u rodnicu kako to sugeriraju alternativci. Ono je samo za vanjsku primjenu!
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 16:53   #127
Zašto se ne smije stavljati?

Ne pitam za ova kupovna na kojima na većini i piše da su samo za vanjsku upotrebu već za domaća, napravljena od domaćeg maslinovog ulja i gospine trave, bez ikakvih drugih dodataka.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 18:02   #128
Da, i mene zanima zašto kantarion ne bi smio u rodnicu.
Ja sam alternativnom mješavinom kojoj je baza bila baš kantarion riješila CIN I. I jako puno cura pomoću aromaterapije rješava infekcije urogenitalnog trakta. A i vaginalete koje se za te stvari rade također imaju kantarion u sastavu.
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 11:01   #129
Jel postoji neka jeftinija verzija lactogina?
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.