Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Dali postoje muško-ženska prijateljstva?
Da. Zašto ne??? 864 53.70%
Ne. 311 19.33%
Ne ona prava. 434 26.97%
Glasovatelji: 1609. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2010., 16:04   #41
Quote:
walter_knauf kaže: Pogledaj post
Uvjerenje da muškarci i žene ne mogu biti prijatelji potječe iz drugog vremena, kad su žene bile kod kuće, muškarci na poslu (u lovu, u ratu, na gradilištu...) te je ljubavni odnos bio jedini način da budu zajedno. No danas pak kad smo jednaki u sportovima i poslovima, postoje nekakve naznake prijateljstvo suprotnih spolova. Jeli to zaista postoji ili je samo mit žensko-muških odnosa(stavio sam ženu ispred, da nebi bilo, da koja feministica ili preponosna žena ostala uvrijeđena)
Iskustvo kaže ne.
Imam muške frendove ali držim ih na distanci ( ne viđamo se prečesto) ili su gay.
Ili se napale ili se zaljube,kad tad.Barem u mom slučaju.
__________________
The time is now
u...prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 16:50   #42
mogu samo reći da su gay muškarci najbolji frendovi... barem si ziher da mu se nećeš nakon nekog vremena sviđat ko cura
 
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:04   #43
postoji.

samo je diskutabilno što ljudi smatraju prijateljstvom i
kako se ono razlikuje od poznanika, kolega itd.
Pravo prijateljstvo općenito je rijetko.
Agnes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:10   #44
...nema boljeg seksa nego sa "starom" dobrom frendicom koja te kuži bolje od žene..poslije još malo tračate bračne "drugove",popijete travaricu pa svaki svojoj kući(jadu)...
purgijaner is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 18:06   #45
Quote:
ishamael kaže: Pogledaj post
a ti kao musko, kad vidis nepoznatu zensku osobu, prvo o cemu razmisljas je kako bi ti ona mogla biti dobra prijateljica?
Naravno da ne. Ali recimo na toj drugoj temi sam napomenuo da osobu koja mi je izgledom odbojna ne bi pozelio ni upoznat, a kamoli se druzit s njom, pa su osuli drvlje i kamenje po meni, jer kako su onda po tome svi moji prijatelji i prijateljice zgodni(a eto jesu), da je to nemoguce i da sam grozan.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 18:07   #46
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Ima ja i međuspremnik... dok ga bolje ne prokljuvim...
Samo neki su u startu otpisani... neki imaju šanse ako se pokažu....
Da, a trajanje medjuspremnika je koliko minuta ?
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 22:16   #47
Quote:
Mg.Aloisis kaže: Pogledaj post
a ja ću reći da ne postoji
imati par frendova i ljude s kojima si donekle blizak je moguće, ali imati pravog prijatelja s kojim ćeš odlaziti na kavu i sve mu govoriti i stalno se viđati... ne znam ni jedan slučaj kada bar s jedne strane u nekom trenutku nije bilo želje za nečim više , a zbilja znam puno slučajeva kad je bilo. i nije pravilo, ali većina primjera koje ja znam su se odnosili na tipove koji su bili frendići jer nisu mogli biti ništa više.
ja ih znam bar jedno 10 i mozes ti tvrdit kaj oces na forumu,svako imas svoje misljenje,a neko osobno iskustvo !
__________________
all the crazy shit i did tonight/those will be the best memories/i just wanna let it go for tonight/that would be the best therapy for me
bub@chii is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 22:47   #48
Quote:
Petrarca osobno kaže: Pogledaj post
Postoji par uvjeta kada je takav oblik odnosa moguć, iako čak niti to ne garantira 100% sigurnost u isto:
1. Ona i on poznaju se od malih nogu, zajedno su odrasli i danas su stvarno kao brat i sestra. Kemija = -273.15 °C (znam jedan takav slučaj, dakle postoji)
Evo, ovo. Stvarno postoji. Jedna stvar je kad sa nekim odrasteš(naravno, može se i tu nakon dugogodišnjeg prijateljstva dogoditi veza, ne osporavam), a sasvim druga stvar kad se ljudi samozavaravaju i tupe sebi da je prijateljstvo za nešto što znaju da nije.

Nakon osamnaest godina, mogu reći da se znamo u dušu, i puno toga smo prošli. Baš jedan bratsko-sestrinski odnos. Dakle, nekakva kemija i fizička privlačnost- nula bodova, prijateljstvo i poštovanje- apsolutno 100 bodova .

Ali mi je općenito smiješno za nešto tvrditi da ne postoji. Ono, ako nisi ti osobno doživio/la, možda netko drugi je.
TheLady_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 23:11   #49
Mislim da je pitanje krivo postavljeno. Naravno da postoje muško ženska prijateljstva no pravo je pitanju mogu li muško i žensko biti NAJBOLJI prijatelji? E to već malo teže jer ko što kažu klikovci prije ili kasnije netko od njih će htjeti seks
lenas84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 23:41   #50
Ne vidim zašto bi se m-ž prijateljstvo trebalo prekinut zbog jednokratne želje za seksom.
__________________
izgubljeni u vremenu.
alintante is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 01:33   #51
Quote:
alintante kaže: Pogledaj post
Ne vidim zašto bi se m-ž prijateljstvo trebalo prekinut zbog jednokratne želje za seksom.
Zato sto zene smatraju da ce im se nebo srusit na glavu ako se poseksaju s najboljim frendom, a oboje su slobodni. Ajmeee sve je gotovo sve je propalo, tako zena rezonira. Nemoguce je da se to dogodi jer najbolji prijatelj zenin nije u ladici "potencijalni jebaci", nego u ladici "prijatelji", sto automatski iskljucuje sex i bilo kakvu intimnost. Dok recimo ja kao musko ne gledam to tako. Meni ne bi uopce smetalo da neke svoje frendice kresnem, pa bi se nakon toga druzili kao i prije. Ali zene ne, kao sto jedna rece neki dan, prije potpuni stranac nego prijatelj
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 02:24   #52
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Zato sto zene smatraju da ce im se nebo srusit na glavu ako se poseksaju s najboljim frendom, a oboje su slobodni. Ajmeee sve je gotovo sve je propalo, tako zena rezonira. Nemoguce je da se to dogodi jer najbolji prijatelj zenin nije u ladici "potencijalni jebaci", nego u ladici "prijatelji", sto automatski iskljucuje sex i bilo kakvu intimnost. Dok recimo ja kao musko ne gledam to tako. Meni ne bi uopce smetalo da neke svoje frendice kresnem, pa bi se nakon toga druzili kao i prije. Ali zene ne, kao sto jedna rece neki dan, prije potpuni stranac nego prijatelj
Pa ne znam baš da žene tako razmišljaju. Poznajem ih puno koje seks s frendom ili samo napaljenost na frenda ne doživljavaju kao nešto zbog čega bi se prijateljstvo trebalo prekinut.
Naravno da je izbalansirat prijateljstvo malo teže ako se tu pojave neke dublje emocije, ali čista fizička privlačnost..
__________________
izgubljeni u vremenu.
alintante is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 03:03   #53
Quote:
Petrarca osobno kaže: Pogledaj post
Muško - žensko prijateljstvo je ujedno i velika enigma. Priča se da postoji, neki se zaklinju da su ga vidjeli, a oni koje smatramo ludima tvrde da isto i upražnjavaju.

Postoji par uvjeta kada je takav oblik odnosa moguć, iako čak niti to ne garantira 100% sigurnost u isto:
1. Ona i on poznaju se od malih nogu, zajedno su odrasli i danas su stvarno kao brat i sestra. Kemija = -273.15 °C (znam jedan takav slučaj, dakle postoji)
2. Ona i on upoznali su se preko dečka, muža, cure, žene, prijatelja, prijateljica i vide se 1-2 puta mjeseečno, kao neka vrsta poznanika. Ako kemije nije bilo na početku, šansa da nakndano izbije gotovo je zanemariva.

Situacija u kojima ljudi upoznaju nekoga i počnu se INTENZIVNO družiti pod krinkom prijateljstva, raspada se prije ili kasnije. Zašto krinkom? Zato što je vrlo vjerojatno da početna kemija nije izbila na površinu iz tko zna kojih razloga: jedno od njih se čupalo iz sjebane veze, bio općenito sjeban ili sam sebe jebeno uvjerio/uvjerila da ga/ju gleda kao frenda/frendicu.

Vide se skoro svaki dan, čuju se baš svaki, izlaze na kave zajedno, izlaze vikendom zajedno... nema niti teoretske šanse da se neće javiti kemija; i nekako češće to izbija s muške strane.

Bez obzira što žene jednostavno obožavaju muškarce okarakterizirati kao plitka i površna stvorenja koja gledaju samo sise i traže koja će dati, činjenica je da isti taj njen "površan" prijatelj, kada je upozna i shvati koliko mu karakterno odgovara, će se i zaljubiti.

Da, i ja sam zaljubljen u svoju prijateljicu. Ne baš sretno.


Da, i ja sam zaljubljena u svog prijatelja, samo me odjednom opalilo nakon 7 godina prijateljstva i kaj je najsmješnije on je to svojom zajebancijom iniciro!!!!

da ste prije mjesec-dva postavili ovu temu zaklela bi se da postoje, a sad....mislim da baš i ne
__________________
Mnogo je stepenica potrebno da dođeš do vrha, ali kada si gore, pogled je prekrasan!
onenightbeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 11:21   #54
Quote:
onenightbeast kaže: Pogledaj post
Da, i ja sam zaljubljena u svog prijatelja, samo me odjednom opalilo nakon 7 godina prijateljstva i kaj je najsmješnije on je to svojom zajebancijom iniciro!!!!

da ste prije mjesec-dva postavili ovu temu zaklela bi se da postoje, a sad....mislim da baš i ne
Kod mene je obrnuto. Nisam htio glumiti pred njom i rekao sam joj. Recimo da me odjebala. Njoj treba macho, ne dobrica.
Anyway, u želji da je ne opterećujem i ne zamaram s odnosom koji nije čist s moje strane, kao i želji da ne gledam kako se bari s drugima preda mnom, rekao sam joj da bi možda bilo najbolje da prekinemo odnos koji nam radi štetu.

I nije to bila laka odluka. Praznina i bol koja me prati već 2 tjedna je velika. Ali njena reakcija je nešto što mi nije jasno. Mislio sam da će shvatiti, zagrliti me i reći da imam pravo, da... ali ne.

Rekla mi je da sam gad i da sam je odjebao. Zaljubljen sam, sve bih napravio za nju i onda mi kaže da sam je odjebao. Mirno i hladno kao da mi je jebeno svejedno, a ne kao da 2 tjedna ne spavam uopće.
Što god bilo s našim odnosom i što god bilo s njom, želim joj sreću u ljubavnom životu, ali uvjeren sam kako joj je dosadašnji izbor tipova bio pogrešan. I ne govorim to zbog sebe.

Tako da imaš svega, evo.

Zadnje uređivanje Petrarca osobno : 28.01.2010. at 11:51.
Petrarca osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 15:52   #55
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Da, a trajanje medjuspremnika je koliko minuta ?
Dok me ne obori s nogu...
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 15:55   #56
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Zato sto zene smatraju da ce im se nebo srusit na glavu ako se poseksaju s najboljim frendom, a oboje su slobodni. Ajmeee sve je gotovo sve je propalo, tako zena rezonira. Nemoguce je da se to dogodi jer najbolji prijatelj zenin nije u ladici "potencijalni jebaci", nego u ladici "prijatelji", sto automatski iskljucuje sex i bilo kakvu intimnost. Dok recimo ja kao musko ne gledam to tako. Meni ne bi uopce smetalo da neke svoje frendice kresnem, pa bi se nakon toga druzili kao i prije. Ali zene ne, kao sto jedna rece neki dan, prije potpuni stranac nego prijatelj
Bljak!
Jednom sam potošila frenda u trenutku slabosti... i više to nije to... više mi ne može biti frend, tim više što je on tada mislio da je to "gotova stvar" i da smo od tada "nešto više" - a ja sam se pokajala isti tren...
S frendom se ne treba kresati jer mu šalješ pogrešne informacije i točka.
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 16:03   #57
Ova tema bila je posvuda jedno dvadeset puta.
Mislim da nijedna tema nije bila tako često, i na toliko različitih podforuma.

Muško - žensko prijateljstvo je češće, nego žensko-žensko.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 16:23   #58
Quote:
walter_knauf kaže: Pogledaj post
Uvjerenje da muškarci i žene ne mogu biti prijatelji potječe iz drugog vremena, kad su žene bile kod kuće, muškarci na poslu (u lovu, u ratu, na gradilištu...) te je ljubavni odnos bio jedini način da budu zajedno. No danas pak kad smo jednaki u sportovima i poslovima, postoje nekakve naznake prijateljstvo suprotnih spolova. Jeli to zaista postoji ili je samo mit žensko-muških odnosa(stavio sam ženu ispred, da nebi bilo, da koja feministica ili preponosna žena ostala uvrijeđena)
po 500 put postoji. postojalo je prije 1000 i 2000 godina postoji i dan danas. to sto ima nesposobnih koji samo gledaju gdje da metnu kurac njihov problem.

bas je ljubavni odnos u srednjem vijeku npr bio jedina mogucnost da netko bude zajedno. zbilja treba film pocet snimati i to komediju o nekim ljudima sa foruma. obozavam bisere koji se nadju pisati o stoljecima unazad kako je bilo a zivi su samo zadnjih 20 godina.
Loonatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 16:29   #59
Quote:
Loonatic kaže: Pogledaj post
to sto ima nesposobnih koji samo gledaju gdje da metnu kurac njihov problem.
Ima i sposobnih, a s istom tom idejom.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 19:22   #60
Imao sam nekoliko tih "prijateljstava" i sve se to raspadne. Čini mi se da je to zato što žene uvijek u "prijatelju" traže zamjenu za dečka, ali bez seksa. To je pizdarija, a ne kvalitetan međuljudski odnos.
__________________
Novi Svijet - Ideje za redizajn civilizacije: http://novisvijet.blogspot.com/

"The scientists of today think deeply instead of clearly. One must be sane to think clearly, but one can think deeply and be quite insane." Nikola Tesla
rixoni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger