Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Dali postoje muško-ženska prijateljstva?
Da. Zašto ne??? 864 53.70%
Ne. 311 19.33%
Ne ona prava. 434 26.97%
Glasovatelji: 1609. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2010., 18:26   #61
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Uvijek sam bila zestoki pobornik ZA musko-zenska prijateljstva. Onda sam s vremenom vidjela da su me svi ti "prijatelji" odjebali ili kad su skuzili da im necu dat picke ili kad su nasli curu.

Ali imam par muskih prijatelja - ili je tip vec u vezi kad smo se mi upoznali, ili je gay, ili je prijatelj od mog decka. Jedino u ta prijateljstva vjerujem. Ovi svi drugi mi zele uci u gace, i vise mi je pun kurac takvih tipova. Onda mi lijepo odmah na pocetku reci da te to zanima, a ne da ja ful zabrijem na prijateljstvo i onda kurac...
Ovo nekako najbliže opisuje i moje stajalište.
Uvijek se to nekako sve izokrene nakon nekog vremena, jedino ako je jedno od navedenih u dugogodišnjoj stabilnoj vezi bez naznaka prekida.

EDIT: Ženama je muški frend uglavnom onaj backup lik koji upada u igru ako se ženi izjalovi sa trenutnim, a muškima je ženska frendica uglavnom ok cura koju bi bez pol beda poj..... ako im se pruži šansa za to
user_name is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 18:35   #62
Quote:
Petrarca osobno kaže: Pogledaj post
Kod mene je obrnuto. Nisam htio glumiti pred njom i rekao sam joj. Recimo da me odjebala. Njoj treba macho, ne dobrica.
Anyway, u želji da je ne opterećujem i ne zamaram s odnosom koji nije čist s moje strane, kao i želji da ne gledam kako se bari s drugima preda mnom, rekao sam joj da bi možda bilo najbolje da prekinemo odnos koji nam radi štetu.

I nije to bila laka odluka. Praznina i bol koja me prati već 2 tjedna je velika. Ali njena reakcija je nešto što mi nije jasno. Mislio sam da će shvatiti, zagrliti me i reći da imam pravo, da... ali ne.

Rekla mi je da sam gad i da sam je odjebao. Zaljubljen sam, sve bih napravio za nju i onda mi kaže da sam je odjebao. Mirno i hladno kao da mi je jebeno svejedno, a ne kao da 2 tjedna ne spavam uopće.
Što god bilo s našim odnosom i što god bilo s njom, želim joj sreću u ljubavnom životu, ali uvjeren sam kako joj je dosadašnji izbor tipova bio pogrešan. I ne govorim to zbog sebe.

Tako da imaš svega, evo.

Ovo kao da sam ja pisao o svojem slučaju s tim da se meni to dogodilo prije godinu dana. izbjegavao sam je, nisam je kontaktirao iako je ona htjela i slala poruke nekolikoputa ja nisam odgovarao. nakon par mjeseci kad je opet došlo ljeto, a ja našao curu iako sma još uvijek bio zaljubljen u tu curu ipak smo se čuli. Ja sam inicirao kontakt jer nisma htio izgubiti dobru frendicu, jednostavno je ta praznina što ti kažeš bila prevelika i nisam je prestajao voljeti ni nakon par mjeseci. Kad smo se opet počeli družiti u razgovoru mi kaže da kad je čula da imam curu da joj nije bilo svjedeno i da ne zna višešta osjeća. zapravo htjela bi biti samnom ali se boji nekih drugih stvari koje ovdje sad nisu bitne. Uglavnom, pizdraija je to
lenas84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 19:10   #63
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Bljak!
Jednom sam potošila frenda u trenutku slabosti... i više to nije to... više mi ne može biti frend, tim više što je on tada mislio da je to "gotova stvar" i da smo od tada "nešto više" - a ja sam se pokajala isti tren...
S frendom se ne treba kresati jer mu šalješ pogrešne informacije i točka.
Eto, o tome govorim, sve je gotovo, sve je propalo . Ne znam za druge, ali ja kao musko tako ne razmisljam, sta se mene tice ja bi se mogao i dalje druzit kao i prije, bez ponovnog seksa, niti bi inzistirao na nekoj vezi nakon te jedne seve.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 19:15   #64
Quote:
rixoni kaže: Pogledaj post
Imao sam nekoliko tih "prijateljstava" i sve se to raspadne. Čini mi se da je to zato što žene uvijek u "prijatelju" traže zamjenu za dečka, ali bez seksa. To je pizdarija, a ne kvalitetan međuljudski odnos.
I ovo je gola istina, my friend. Odlicno si to rekao. I jos jedna stvar meni nije jasna, osvjedocio sam se u to: Na primjer, jedna frendica bi uvijek kad bi joj nesto trebalo, npr. nekamo ju odvest, ili nesto slicno, zvala mene, a ako ja ne bi mogao nekog drugog frenda, dok istovremeno njen decko ne bi imao pojma da joj nesto treba. Tek nakon sta bi ju svi frendovi radi razlicitih razloga odbili, tek onda bi se obratila decku za tu neku uslugu. Njena prica je da ne zeli opterecivat decka?! Wtf, a ne opterecujes ga kad skace po tebi? Pa mater mu milu, ko te pr.. nek ti i usluge radi, ajde da je to jednom, ali bas svaki put ?
__________________
https://cracklingsound.com/

Zadnje uređivanje dr.mrgood : 28.01.2010. at 19:30.
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 20:29   #65
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
I ovo je gola istina, my friend. Odlicno si to rekao. I jos jedna stvar meni nije jasna, osvjedocio sam se u to: Na primjer, jedna frendica bi uvijek kad bi joj nesto trebalo, npr. nekamo ju odvest, ili nesto slicno, zvala mene, a ako ja ne bi mogao nekog drugog frenda, dok istovremeno njen decko ne bi imao pojma da joj nesto treba. ?
Jer njega voli pa ga ne želi opterećivat da se ne nervira i dovoljno joj je privlačan da uživa kad da skaće po njoj, ....
A ostali prijatelji su tu da pomognu kad joj zatreba, uvik možete reć odjebi neću .
I ja svoje prijatelje zovem kad mi treba neka pomoć,bez obzira što sam imao curu. I ne pada mi napamet da bi dozvolio da mi prijatelj popuši k... samo zato što mi je pomogao nosit novu teleleviziju.
Zar je danas tako teško nać curu ,da morate bit frustrirani što vam prijateljica neda pičke kad vi to poželite i onda tražit uzroke u ženskom razmišljanju , ladicama i tako dalje.
benisio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 20:41   #66
Quote:
rixoni kaže: Pogledaj post
Imao sam nekoliko tih "prijateljstava" i sve se to raspadne. Čini mi se da je to zato što žene uvijek u "prijatelju" traže zamjenu za dečka, ali bez seksa. To je pizdarija, a ne kvalitetan međuljudski odnos.
kao što sam rekao gore ja sa svojim prijeteljima ne prakticiram sex a s mislim da imamo kvalitetan međuljudski odnos. I neki prijatelji su mi pomogli u životu nemjerljivo više nego ijedna cura koju sam dosad imao , da budem iskren neke su mi i patnju donijele, tako da mi prijatelji znaće puno.

Kad upoznam meni prvlacnu i zanimljivu curu sigurno ne razmisljan kako da postanemo prijetelji, a ako ja nju ne zaniman na taj nacin na meni je da odlucim kako i sta dalje, da je odjebem totalno, da budemo samo poznanici, da glumin prijatelja... itd ali poslje nema plakanja. Na tebi je odluka. neke muke mozes skratit odmah ili patit dok ne puknes. Ili mozda pokusat bit pravi prijatelj bez da brojis koliko si joj puta pomogao a one se jebe s drugim, sto je tesko.
benisio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 21:02   #67
@benisio: Sta nisi kvotao cijeli post? Ja ne velim da nije ok pomoc frendici, uvijek sam tu za svoje frendice i frendove, ali bas svaki put tako i na taj nacin, dok istovremeno njen decko nema uopce ni pojma o tome. Jer ona ga jadnog ne zeli opterecivat, pa zato ga i imas, valjda je normalno prvo decka pitat pa tek onda frendove ako decko nije u mogucnosti pomoc. Ovo je po meni naopako, krivo, mozda cak i malo bolesno
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 21:21   #68
muško-ženska prijateljstva su kvalitetnija od žensko-ženskih..muškarci nikad ne olajavaju,ne zavide ako im je prijatelj zgodniji,a ja to mrzim kod žena..nikad nisam imala žensku najbolju prijateljicu...a sada već 7 godina imam najboljeg prijatelja,svaki dan smo bili nerazdvojni u srednjoj školi i sada nakon srednje smo zajendo na faksu i NIKAD nismo imali nikakvu pivlačnost izmađu nas.ni s njegove,ni s moje strane...znamo se zezati da smo mi savršen par,da se poznajemo 100 godina,znam svaku njegovu,manu,vrlinu i reakciju ,kao i on moju...ali fizičke privlačnosti nikad nije bilo...tako da ja nikad nebih toliko vjerovala u ženska prijateljstva,koliko u miješana...
"friška mama" is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 21:34   #69
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Jer ona ga jadnog ne zeli opterecivat, pa zato ga i imas, valjda je normalno prvo decka pitat pa tek onda frendove ako decko nije u mogucnosti pomoc. Ovo je po meni naopako, krivo, mozda cak i malo bolesno
Pa to ti i govorim , voli ga, zaljubljena je , ne zeli ga opterecivat, vi joj ne znacite toliko , da joj otkazete poslusnost vjerojatno bi vas odjebala, njega nebi, procitaj samo sta supendare su sve u stanju otrpit radil ljubavi.
Vi ste ljudi prema kojima gaji male i li nikakve osjecaje , jos ako ste korsni za razne usluge i bit rame za plakanje koji put, eto vec ste prijatelji. Nazalost jedina prava bolest je ljubav jer ja sam puno vise patio kad sam prekinio s curom koja je bila kuja i kurva nego kad sam prekinuo jedno prijateljstvo koje je trajalo preko 10 godina i bilo je poprilicno kvalitetno.
benisio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 21:53   #70
Quote:
benisio kaže: Pogledaj post
Pa to ti i govorim , voli ga, zaljubljena je , ne zeli ga opterecivat, vi joj ne znacite toliko , da joj otkazete poslusnost vjerojatno bi vas odjebala, njega nebi, procitaj samo sta supendare su sve u stanju otrpit radil ljubavi.
Vi ste ljudi prema kojima gaji male i li nikakve osjecaje , jos ako ste korsni za razne usluge i bit rame za plakanje koji put, eto vec ste prijatelji. Nazalost jedina prava bolest je ljubav jer ja sam puno vise patio kad sam prekinio s curom koja je bila kuja i kurva nego kad sam prekinuo jedno prijateljstvo koje je trajalo preko 10 godina i bilo je poprilicno kvalitetno.
Ako su tvoji prijatelji takvi onda ok,tvoj bed. Velika vecina mojih prijatelja nije takva. One koji su bili takvi kao sta navodis, takve sam davno ja odjebao, jer takve ljude u zivotu ne trebam...
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 22:20   #71
sigurno da postoje, samo su jako jako rijetka, posebno ona bez ikakve međusobne privlačnosti
Lanica_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 22:32   #72
Quote:
"friška mama" kaže: Pogledaj post
muško-ženska prijateljstva su kvalitetnija od žensko-ženskih..muškarci nikad ne olajavaju,ne zavide ako im je prijatelj zgodniji,a ja to mrzim kod žena..nikad nisam imala žensku najbolju prijateljicu...a sada već 7 godina imam najboljeg prijatelja,svaki dan smo bili nerazdvojni u srednjoj školi i sada nakon srednje smo zajendo na faksu i NIKAD nismo imali nikakvu pivlačnost izmađu nas.ni s njegove,ni s moje strane...znamo se zezati da smo mi savršen par,da se poznajemo 100 godina,znam svaku njegovu,manu,vrlinu i reakciju ,kao i on moju...ali fizičke privlačnosti nikad nije bilo...tako da ja nikad nebih toliko vjerovala u ženska prijateljstva,koliko u miješana...
Bi dala ruku u vatru da on ne bi nista pokusao i da ti se potajno ne zeli uvuc u gace? Ti nisi u njegovoj glavi pa ne znas...
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 01:20   #73
Ima još jedna stvar koju sam negdje pročitao, jako zanimljivo. Kaže da muškarac može biti prijatelj samo sa ženom koja ga u biti zanima seksualno, a s druge strane da žena također može biti prijateljica muškarcu samo ako zna da mu je privlačna. Možda zvuči malo nategnuto, ali ima dosta istine po meni.

Kako god okreneš ovu temu, činjenica je da je jako malo ovakvih prijateljstava kvalitetno i iskreno, dok se većina bazira na zavaravanju, i to uglavnom obostranom. Ja osobno ne mislim zbog toga odjebavat svaku ženu koja nije za mene seksualno zainteresirana, to je po meni malo pretjerano i jednostavno rečeno nezrelo, makar poznajem jako mnogo ljudi koji upravo tako djeluju, ali s druge strane ne polažem niti previše nade u ta prijateljstva.
__________________
Novi Svijet - Ideje za redizajn civilizacije: http://novisvijet.blogspot.com/

"The scientists of today think deeply instead of clearly. One must be sane to think clearly, but one can think deeply and be quite insane." Nikola Tesla
rixoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 01:50   #74
Quote:
Zlo_i_Naopako kaže: Pogledaj post
Sumnjam! Nakon godina poznanstva i druženja, gledam ga poput brata. Čak smo i spavali na istom krevetu!
to je drugo. imam i ja frenda s kojim sam odrasla i poljubac s njim bi mi bio isti incestu! ali s njim sam odrasla, znamo se odmalena. to je sasvim druga stvar.
iako, bio je čak i tu jedan ''trenutak slabosti'' (čitaj jačeg pijančevanja) prije par godina gdje je priznao da sam mu ja idealna žena i da kad bi mogao birati
da bi odabrao mene...
Sundust is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 01:51   #75
Quote:
Mg.Aloisis kaže: Pogledaj post
a ja ću reći da ne postoji
imati par frendova i ljude s kojima si donekle blizak je moguće, ali imati pravog prijatelja s kojim ćeš odlaziti na kavu i sve mu govoriti i stalno se viđati... ne znam ni jedan slučaj kada bar s jedne strane u nekom trenutku nije bilo želje za nečim više , a zbilja znam puno slučajeva kad je bilo. i nije pravilo, ali većina primjera koje ja znam su se odnosili na tipove koji su bili frendići jer nisu mogli biti ništa više.
Apsolutno se slažem!
I to je to, većinom je upravo tako.
Sundust is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 01:54   #76
Quote:
rixoni kaže: Pogledaj post
Ima još jedna stvar koju sam negdje pročitao, jako zanimljivo. Kaže da muškarac može biti prijatelj samo sa ženom koja ga u biti zanima seksualno, a s druge strane da žena također može biti prijateljica muškarcu samo ako zna da mu je privlačna. Možda zvuči malo nategnuto, ali ima dosta istine po meni.
Kako god okreneš ovu temu, činjenica je da je jako malo ovakvih prijateljstava kvalitetno i iskreno, dok se većina bazira na zavaravanju, i to uglavnom obostranom....
ovo je jako zanimljiva pretpostavka. i nije nužno uvijek slučaj, ali čini mi se da uglavnom je.
Sundust is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 02:02   #77
vjerujem vise u nekaj kolega s posla,pa ono svaki dan radie skupa pa se posujee,pricae o svemu,popijee kavu,i sl....
prije sam ih imala,i da su kokosi jesu,al su bili dobri,al sad ih nemam jer moj mm u svakom glea neakvu konkurenciju,sram ga budiah,ima nes u onome da oni žnaju kakvi su muskarci i kaj im je najcesce na umu
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 02:03   #78
Quote:
librica kaže: Pogledaj post
vjerujem vise u nekaj kolega s posla,pa ono svaki dan radie skupa pa se posujee,pricae o svemu,popijee kavu,i sl....
prije sam ih imala,i da su kokosi jesu,al su bili dobri,al sad ih nemam jer moj mm u svakom glea neakvu konkurenciju,sram ga budiah,ima nes u onome da oni žnaju kakvi su muskarci i kaj im je najcesce na umu
Ha?
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 05:16   #79
muskarci definitivno bolji prijatelji od zena!
marinella284 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 14:52   #80
Quote:
marinella284 kaže: Pogledaj post
muskarci definitivno bolji prijatelji od zena!
Problem je u tome što vam muškarci u 99% slučajeva uopće nisu prijatelji, uvijek je nešto više iza toga. Ustvari, jedina prava iskrena prijateljstva sa ženama koja sam ja imao su sa curama od frendova, sestrama od frendova, djevojkama koje su bile u vezi kada sam ih upoznao (tada od samog starta znam da ništa od seksa, pa tako ni ne razmišljam o tome) i frendicama od svoje cure. To je to. Svaka slobodna cura koju upoznam mi je prije svega moguća veza ili seks, a do nekog "prijateljstva" dođe nekim blesavim putem i nikad ne bude ništa normalno od toga.

Jebiga, ono što u biti želim reći jest da muško-ženska prijateljstva najčešće propadaju i da je krivica najčešće obostrana. Nekako se kroz cijelu temu provlači da su muškarci jedini odgovorni za propast takvih odnosa, a s time se nikako ne bih složio.
__________________
Novi Svijet - Ideje za redizajn civilizacije: http://novisvijet.blogspot.com/

"The scientists of today think deeply instead of clearly. One must be sane to think clearly, but one can think deeply and be quite insane." Nikola Tesla
rixoni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger