Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2010., 01:24   #61
Quote:
RuSkO_17 kaže: Pogledaj post
Realno gledajući, djevojka se od kurca proljepša. To je realno, i za ovaj svoj zeleni život od 22 godine sam skontao. Mene je kao 16-godišnjaka?! razdjevičila cura od 15 godina , i nije mi smetalo. Poslije sam i ja jednu probio, ali ništa vrijedno pomena. To nije seks, to je mučenje i sebe i nje. Da ne napominjem peglanciju oko toga hoće li dat ili nece.

Uglavnom, djevicu neću ženit, isto je jesam li joj prvi ili sto prvi. Uopće me ne tangiraju takve stvari, važno je da mi je vjerna u datom momentu. KO garantuje da se neće počet jebat nek kad se navikne na kitu u po braka, samo zato što komšija ima prangiju 2 centimetra veću.

Zaključak, treba pustit žene da gube nevinost ranije, neka se svak iživi u mladosti, poslije smo stariji, zreliji i debeliji, valja nam živit u bračnoj zajednici.
ti isto ko ja kurve samo voliš a? a te od 15 su najbolje bokte, ove kaj su već razrađene, fino su onako fit i lepo klize a ne ove babe 25+ fuj to, bokte nit su razgibane nit niš... treba se kurvat okolo i to je to...i samo neka puše što više i guze daju hehe
freeze is offline  
Old 07.04.2010., 01:29   #62
gluho bilo, kakve kurve, još od 15 godina hhh


ma uglavnom, nevinost je jedna velika "SHITTY" tabu tema. Dajte ljudi završite sa tim što prije, da možemo uživati u seksu ko ljudi, pardon, tj. životinje
RuSkO_17 is offline  
Old 07.04.2010., 10:48   #63
Quote:
RuSkO_17 kaže: Pogledaj post
neka se svak iživi u mladosti
Mislim da ovakav rasplet zapravo ne postoji.
Svatko tko ima potrebu "iživljavati se", neće se nikada dovoljno iživjeti da s tim prestane.
Kao osoba koja baš jako, jako voli čokoladu... misliš da ju više nikada ne bi kušala, ako bi se kroz kojih tjedan dana naguštirala te slastice do mile volje?

Uostalom, iživljavaju se i oni debeli, zreli i u braku.
Ako je to dio karaktera, nikada nije kasno( usprkos čestoj zabludi da se seksaju samo mladi, prpošni i slobodni ljudi).
okruglica is offline  
Old 07.04.2010., 13:06   #64
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Bas si djetinjast.

I tebe je netko jednom razdjevicio. Bivsi djevce.
Reci mu!
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 07.04.2010., 17:08   #65
Quote:
Wannda kaže: Pogledaj post
Reci mu!
svejedno djevicu nebi pipno, da se mučim ko konj oko nje...odo rađe na kurvu...a ona loša u jebačini onako sva jadna...ma ko ju jebe ja nebi pipno to ma kako god izgledala...marš
freeze is offline  
Old 07.04.2010., 20:15   #66
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
svejedno djevicu nebi pipno, da se mučim ko konj oko nje...odo rađe na kurvu...a ona loša u jebačini onako sva jadna...ma ko ju jebe ja nebi pipno to ma kako god izgledala...marš
ma govoris gluposti.ocito imas low self esteem ili sugava iskustva ilitiga kako se vec to zove.djeve su za zenjenje ili za bit sa njon u vezi.je da se namucis dok je probijes,al eto.a kurbe i one koje vec izhebane su za shevu pa odheb.i to za shevu sa konijen.da ne uvatis koju bolescugu.
mUrMillo hRnIć is offline  
Old 07.04.2010., 23:27   #67
Nevinost je glup izraz, što to znači? Kao prvo, spolni odnos nije grijeh, kao drugo, koja je definicija "vinosti? " Stanje nakon što je doživljen prvi orgazam?
Uzvišeni is offline  
Old 07.04.2010., 23:33   #68
Quote:
Uzvišeni kaže: Pogledaj post
Nevinost je glup izraz, što to znači? Kao prvo, spolni odnos nije grijeh, kao drugo, koja je definicija "vinosti? " Stanje nakon što je doživljen prvi orgazam?
grijeh je nešto što se veže uz vjeru, ne?

spolni odnos jest grijeh, ako tako gledamo...

nevin je netko tko nije spolno općios drugom osobom...
rocket86 is offline  
Old 07.04.2010., 23:58   #69
Quote:
murmillo hrnic kaže: Pogledaj post
ma govoris gluposti.ocito imas low self esteem ili sugava iskustva ilitiga kako se vec to zove.djeve su za zenjenje ili za bit sa njon u vezi.je da se namucis dok je probijes,al eto.a kurbe i one koje vec izhebane su za shevu pa odheb.i to za shevu sa konijen.da ne uvatis koju bolescugu.
onda se vrati u prošlost i spriječi sam sebe da ostaneš nevin do braka, pa to opet ispočetka reci....i vidi oće ti se svidit.....
freeze is offline  
Old 08.04.2010., 00:15   #70
Quote:
Uzvišeni kaže: Pogledaj post
Nevinost je glup izraz, što to znači? Kao prvo, spolni odnos nije grijeh, kao drugo, koja je definicija "vinosti? " Stanje nakon što je doživljen prvi orgazam?
o cemu ti sinko!!??jel ti uopce znas kako se izgubi nevinost.To nema vez sa dozivljavanjen orgazma.mos ga i sa rukon dozivit.ocito neznate o cemu pricate.

@freeze:
molin.malo konfuzan post.al ako san razumija evo odg:to nije moguce.sto je napravljeno napravljeno je.ja ne tiran moju partnericu da bude sa menon niti ona tira mene,takko da...svak izabire i odlucuje za sebe.ja iman svoje stavove sta se tice toga - ali kazen :da ako bi vi bili u vezi sa nekon drocon sta ju je prislo po grada-super za vas;ja to nebi moga.i zato je bolje da je zena djeva.ocito smo mi muski (baren di ja zivin) malo drukcije nastrojeni.

Zadnje uređivanje mUrMillo hRnIć : 08.04.2010. at 00:21.
mUrMillo hRnIć is offline  
Old 08.04.2010., 16:48   #71
Razlika je u prednosti!
Naime, nevine žene ako oće mogu istu vecer prestat biti nevine, dok muski moze jedino navlacit kozicu i dalje
dite is offline  
Old 08.04.2010., 19:28   #72
Quote:
dite kaže: Pogledaj post
Razlika je u prednosti!
Naime, nevine žene ako oće mogu istu vecer prestat biti nevine, dok muski moze jedino navlacit kozicu i dalje
a one koje su ruzne gadeline.
mUrMillo hRnIć is offline  
Old 08.04.2010., 19:39   #73
Quote:
murmillo hrnic kaže: Pogledaj post
a one koje su ruzne gadeline.
Aha. Ajmo malo rušit samopouzdanje nekim ženama, kojima ga ionako fali....

NEMA te ŽENE na SVIJETU, za koju se ne bi našao NETKO tko bi ju HTIO jebat. POGOTOVO ako je NEVINA.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 08.04.2010., 19:47   #74
Quote:
dite kaže: Pogledaj post
Razlika je u prednosti!
Naime, nevine žene ako oće mogu istu vecer prestat biti nevine, dok muski moze jedino navlacit kozicu i dalje
Upravo sam to htio napisat. Kljućna razlika: ako se zena još nije seksala, će skoro svakom muškarcu biti drago i u čast, što će joj biti prvi, i neće se branit nevine zene, dok je kod muškarca obratno; djevci nisu nešto pozeljni, pogotovo, ako imaju već 25+, barem koliko čitam na netu.
fetišist is offline  
Old 08.04.2010., 20:00   #75
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Aha. Ajmo malo rušit samopouzdanje nekim ženama, kojima ga ionako fali....

NEMA te ŽENE na SVIJETU, za koju se ne bi našao NETKO tko bi ju HTIO jebat. POGOTOVO ako je NEVINA.
ja neznan zasto si se ti odma nasla prozvanon.
mUrMillo hRnIć is offline  
Old 08.04.2010., 20:10   #76
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Aha. Ajmo malo rušit samopouzdanje nekim ženama, kojima ga ionako fali....

NEMA te ŽENE na SVIJETU, za koju se ne bi našao NETKO tko bi ju HTIO jebat. POGOTOVO ako je NEVINA.
daj mi sat dva i izvućem ti par tisuća i više postova gdje žene vrijeđaju i ismijavaju muškarce...tipa nevin i neiskusan i odmah loš i nije za ništa itd....

tako da šuti... buuuuuuuuuuuuuuuu

freeze is offline  
Old 08.04.2010., 20:10   #77
Quote:
murmillo hrnic kaže: Pogledaj post
ja neznan zasto si se ti odma nasla prozvanon.
Ja sam muško i idu mi na kurac preseranti k'o ti koji misle da su bogom dani i da je cura koju hoćete jebat blagoslovljena.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 08.04.2010., 20:11   #78
ups sori mislio sam da si žensko...
freeze is offline  
Old 08.04.2010., 20:12   #79
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
daj mi sat dva i izvućem ti par tisuća i više postova gdje žene vrijeđaju i ismijavaju muškarce...tipa nevin i neiskusan i odmah loš i nije za ništa itd....

tako da šuti... buuuuuuuuuuuuuuuu

Aha. PA takva i jest većina. Samo što to što su muški većinom loši nema previše veze s nevinošću....

A ti se dokaži u boljem svijetlu.

Pametan muškarac ionako NEĆE ni pod prijetnjom noža priznat da je neiskusan.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 08.04.2010., 20:17   #80
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Aha. PA takva i jest većina. Samo što to što su muški većinom loši nema previše veze s nevinošću....

A ti se dokaži u boljem svijetlu.

Pametan muškarac ionako NEĆE ni pod prijetnjom noža priznat da je neiskusan.
istina tako je...

muški su inače loši jer žene očekuju nerealne stvari...i još mnogo mnogo drugih razloga...

u pravilu bezobraznije su od muških i to je činjenica...
freeze is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger