Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2013., 18:04   #21
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Jel se računa kao otvoreni brak ako mi žena ima free pass sa ženama?
Mislim da se tu krije taj ego. Zanima me kakva bi situacija bila da su umjesto žena muškarci?

Sada sam tek postala svjesna da ti je nick Ego.

Zadnje uređivanje deepblack : 09.12.2013. at 18:16.
deepblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:05   #22
Ja bi se spasila da se ne zaljubim više nikad i da mogu održat jednu prijateljsko-seksualno-otvorenu vezu....aaaaa.....
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:08   #23
Quote:
deepblack kaže: Pogledaj post
Mislim da se tu krije taj ego. Zanima me kakva bi situacija bila da su umjesto žena muškarci?
Da, mene isto ovo zanima, jer ne vidim razlike u spolovima, ali očito je bitno ako je baš to naglasio?
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:11   #24
Quote:
deepblack kaže: Pogledaj post
Mislim da se tu krije taj ego. Zanima me kakva bi situacija bila da su umjesto žena muškarci?
Nick ipak nije potpuno bezveze. Vjerojatno ne dobra.

Opet, nije ni prisilna monogamija nužno mnogo bolja situacija za sve parove. Neki ljudi jednostabno imaju izraženiju potrebu za više seksualnih partnera.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:14   #25
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Mislim da se računa.

Što se tiče same teme-ne znam baš previše takvih parova iz prve ruke, ali nemam razloga ne vjerovati onima koji kažu da tako dobro funkcioniraju.
I ovi moji su tako govorili ali je ispalo da su bili u krivu.

Ne znam, to su jedine dvije takve veze za koje ja znam.
deepblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:17   #26
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Fino si rekao 'vise manje', sad to primjeni na otvorene veze koje su u manjini.
Koliko takvih parova poznaješ?

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
A cuj, s cim onda? Otvorenost uma nacelno ne znaci nesto sto je za sve nas. Zar ne?

Gledam iz svoje perspektive, gdje itekako ocekujem od nje da je za u troje. Nama to fercera bez problema, zasto nekom drugom ne fercera otvorena veza?
U troje mi se također veže za ono što sam naglasila na početku jer je obostrano, tako da mi se potpuno razlikuje od otvorene veze.

Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Nick ipak nije potpuno bezveze. Vjerojatno ne dobra.

Opet, nije ni prisilna monogamija nužno mnogo bolja situacija za sve parove. Neki ljudi jednostabno imaju izraženiju potrebu za više seksualnih partnera.
Eto vidiš.

Neki, zapravo mnogi, isto tako kažu da mogu odvojiti seks od emocija pa svi onda varaju partnera i interesantno da nitko od njih nije u toj otvorenoj vezi koja se smatra tako normalnom.

Zadnje uređivanje deepblack : 09.12.2013. at 18:25.
deepblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:20   #27
Quote:
deepblack kaže: Pogledaj post
Koliko takvih parova poznaješ?
Stabilnih otvorenih 2. Nesto swingera, nesto ovih kaj vole trojke.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:23   #28
Quote:
deepblack kaže: Pogledaj post
Što mislite jesu li otvorene veze održive ili ne?
Ne.

Quote:
deepblack kaže: Pogledaj post
Zašto?
Zbog spolno prenosivih bolesti, manijaka koji mame žrtve preko neta, i mogućnosti zaljubljivanja koje rezultira udaljavanjem od starog partnera.

Quote:
deepblack kaže: Pogledaj post
Jedna tema me inspirirala da postavim ovo pitanje
I mene je, i na kraju sam odustao.

Quote:
deepblack kaže: Pogledaj post
Što vi mislite o tome?
Što se mene osobno tiče smatram da je "open source Q/P zajednica" dvadeset grama skupo plaćenog mesa u pogrešnoj mesnici. Zato mi je zanimljiviji Titan koji zna plesat i "Gangnam style".

http://www.youtube.com/watch?v=6WCc8DwU6sQ

Ostali je naravno mogu prakticirati do mile volje jer nema veze i utjecaja na moj život.
gpeditmsc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:24   #29
Quote:
gpeditmsc kaže: Pogledaj post

Zbog spolno prenosivih bolesti, manijaka koji mame žrtve preko neta, i mogućnosti zaljubljivanja koje rezultira udaljavanjem od starog partnera.
Naj se ljutit, al si lupio glupost sam takvu. Bolesti i manijaka mozes naci i mimo otvorene veze. Zaljubljenost isto.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:28   #30
Quote:
gpeditmsc kaže: Pogledaj post
Zbog spolno prenosivih bolesti,
E pa sad gped...imas djevica koji se poseve jedanput pa nesto pokupe i onih koji seve sve u 16 pa ne pokupe nista.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:28   #31
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Naj se ljutit, al si lupio glupost sam takvu. Bolesti i manijaka mozes naci i mimo otvorene veze. Zaljubljenost isto.
Ma ne ljutim se, sve oke...

1. Manje su vjerojatnoće da dobiješ spolno prenosivu bolest sa jednom ženom u braku nego sa pedeset njih u otvorenim vezama.

2. Manje su vjerojatnoće da stupiš u brak sa manijakom koji će te pojesti i tako dalje...

Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Neki ljudi jednostabno imaju izraženiju potrebu za više seksualnih partnera.
Želiš kazati da neki ljudi jednostavno ne mogu kontrolirati nagone pa si idu umišljati da imaju više izraženije seksualne potrebe za milijun partnera od drugih ljudi jer tako lakše pravdaju svoje slabosti?

Quote:
BLR kaže: Pogledaj post
E pa sad gped...imas djevica koji se poseve jedanput pa nesto pokupe i onih koji seve sve u 16 pa ne pokupe nista.
Dobro, daj mi samo neku statistiku i sve bude oke.
gpeditmsc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:30   #32
Quote:
deepblack kaže: Pogledaj post
Što mislite jesu li otvorene veze održive ili ne? Zašto?

Jedna tema me inspirirala da postavim ovo pitanje jer se toliko često spomenula ta otvorena veza kao da je svaki drugi par u takvom odnosu. Ne mislim na FF i slične odnose nego na ozbiljne veze.

Ja mislim da je takav odnos skoro pa nemoguć. Znam samo dva primjera takvog pokušaja i oba su neuspješna. Jedno je bila otvorena veza koja se raspala, a drugo je bio otvoreni brak a sada je opet zatvoreni. Sigurna sam da bi se i to raspalo da nije brak. I sve to se desilo na samom početku, takoreći u samom pokušaju.

Mislim da je to neodrživo iz jednostavnog razloga, a to je ego. Zato mogu razumjeti da swingeri funkcioniraju jer su jednostavno zajedno u tome. Zajedno donose odluke, dogovaraju se, zajedno učestvuju i na kraju krajeva zajedno uživaju.

Što vi mislite o tome?
Je li netko prakticirao, ili prakticira, takvo što da podjeli iskustva?
To bi trebao pitati Swingere kako im ide, al dok postoje znači da im ide i da se može ... ako ti ne smeta gledati kako ti njih trojica prangijaju dragu
Prior is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:30   #33
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Stabilnih otvorenih 2. Nesto swingera, nesto ovih kaj vole trojke.
Znaš li kako funkcioniraju ili jednostavno samo znaš da imaju otvorene veze?
deepblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:31   #34
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Gledam iz svoje perspektive, gdje itekako ocekujem od nje da je za u troje.
MMŽ ili MŽŽ?

Tebe ću uzeti za random primjer pošto si to prvi i spomenuo, ali zanima me ovo. Recimo, očekuješ od tvoje djevojke/zaručnice/žene da je za trojčeka, karikiram s primjerom- MŽŽ.

Zanima me, ukoliko nju uz to pali i MMŽ pa to od tebe očekuje, bi li pristali takvi ljudi i na to ili ne?

Ili se to rješi tako što MŽŽ i MMŽ postavite oboje kao kriterije domah na početku?


Zmrljala sam sve, znam, ali skužit' ćeš me valjda.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:31   #35
Ljudi danas za sve imaju vlastite definicije. Svi se danas vole, a istovremeno varaju, tuku, svađaju, stalno prekidaju... Da ne nabrajam dalje. I te otvorene veze su eto nekakav novi način izričaja u ovim modernim vremenima pa me ne čudi da ljudi i tu pokušavaju ugurati pojam ljubavi. Nisam sigurna zapravo ni gdje su se počele gubiti granice u svim tim odnosima ni zašto je postalo tako uobičajeno varati niti zašto ljudi imaju toliku potrebu varati... Zapravo na ovo zadnje bi i rekla da je to zato što su sami prazni pa pokušavaju naći nekakvo ispunjenje u drugoj osobi, a kad ne uspiju traže to u varanju. Nikad ne uspiju. Zato ne uspiju zadržati ni te tzv. otvorene veze i brakove... Jer čemu se zavaravati da tu postoji ljubav? Možda neka njihova definicija, da, ali univerzalna zasigurno ne...
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:31   #36
Quote:
gpeditmsc kaže: Pogledaj post
Ma ne ljutim se, sve oke...

1. Manje su vjerojatnoće da dobiješ spolno prenosivu bolest sa jednom ženom u braku nego sa pedeset njih u otvorenim vezama.

2. Manje su vjerojatnoće da stupiš u brak sa manijakom koji će te pojesti i tako dalje...

.

1. kreces od postavke da otvorena veza znaci gomile partnera, sto ne mora biti tocno. Takodjer zastita postoji.

2. po cemu? mozes upoznati jednu osobu da bude 'manijak.'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:32   #37
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Ako me lupiš osjećat ću se ružno
To ne mora uvijek nuzno biti istina .
A sto se same teme tice, odnosi nastaju i nestaju svakodnevno. Bez obzira na koncept u koji su stavljeni. Otvoren ili zatvoren.
Naked Mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:32   #38
Quote:
deepblack kaže: Pogledaj post
Znaš li kako funkcioniraju ili jednostavno samo znaš da imaju otvorene veze?

Ocigledno znam.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:32   #39
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
MMŽ ili MŽŽ?

Obje su ok.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:36   #40
Quote:
deepblack kaže: Pogledaj post
I ovi moji su tako govorili ali je ispalo da su bili u krivu.

Ne znam, to su jedine dvije takve veze za koje ja znam.
Ali otkud znaš da su prestali baš zbog činjenice što su bili otvoreni?
Osobno znam jedan par gdje je žena monogamna, ali muž ima "dozvolu" ševit sa strane i stravno čovjek nikad ne bi rekao dok ne zna tu info. Mogu oni jednog dana prekinuti, ali to ne znači da će baš zbog toga.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger