Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2007., 07:27   #81
jebem ti cigo, zasro si mi topic
neg uglavnom, stvari se cine u redu, pa sam odahnuo
iako i dalje sam na oprezu jel nemam pojma sto mogu da ocekujem i od jedne i od druge... jel nije neka picka koju smo pokupili usput, vec - bliska prijateljica
sto je mislim daleko gora pizdarija...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 09:15   #82
uuuuuu...šit
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 09:25   #83
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
jebem ti cigo, zasro si mi topic
neg uglavnom, stvari se cine u redu, pa sam odahnuo
iako i dalje sam na oprezu jel nemam pojma sto mogu da ocekujem i od jedne i od druge... jel nije neka picka koju smo pokupili usput, vec - bliska prijateljica
sto je mislim daleko gora pizdarija...



ajoj

ma super ce vam bit .. dok budete svo troje zajedno na kavi prepricavali kaj ste si radili
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 09:44   #84
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
bez suvisnih objasnjenja, ima li tko iskustva *ne nagadanja, koliko pijani seks u troje moze sjebat vezu?
jucer je sve bilo dobra ideja i odlicno, danas razbijam glavu jel nemam pojma sta da ocekujem...
dzubre, hebote, na MK si već polulegenda, želiš da ti se i na LJES-u svi dive zbog pothvata?
ajmo opet, imao si menage a trois?? niiice..no cini se kao da ti je blago žao..
ovo je super tema za tvoju erocku jazbinu!
Jules W. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 09:48   #85
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
jel nije neka picka koju smo pokupili usput, vec - bliska prijateljica
sto je mislim daleko gora pizdarija...
Frendu se desila ista stvar, i to sa njenom najboljom frendicom. Bili su zajedno još dugi niz godina nakon toga ali u svakoj svađi mu je predbacivala što joj je jebavo frendicu pred njenim očima.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 09:51   #86
Moja cura masta, da je jebem zajedno sa nekom drugom curom. Ali kaze, da to ne bi nikad oprobala stvarno.
 
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 09:52   #87
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Frendu se desila ista stvar, i to sa njenom najboljom frendicom. Bili su zajedno još dugi niz godina nakon toga ali u svakoj svađi mu je predbacivala što joj je jebavo frendicu pred njenim očima.
a jel on sam sebi to predbacivao??
pitanje je sad...

meni se čini da je to potencijal za zajebanu situaciju - grupnjaci općenito, bar kad su dvoje od troje u vezi...pa što ako zapostaviš, pa ako ti bude bolje s drugom, pa ovoono...
no i dalje je ultimativni muški seks san!
Jules W. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 09:55   #88
Quote:
Jules W. kaže: Pogledaj post
a jel on sam sebi to predbacivao??
pitanje je sad...

no i dalje je ultimativni muški seks san!
Ne baš. Jer bila je spika da je njegova cura inicirala sve to, pa joj je uvijek odgovorio kak je ona počela prva.

Ultimativni... maybe. Dok se ekšuali ne ostvari. Neki ga nakon toga nemaju želju ponoviti.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 09:57   #89
ljepo ejdno vece... tjedan..dva... ruzno do kraja zivota... ja sam se tako jedan put sjebo... tad mi je bilo suxx al sad kad se sjetim ocu opet ahahaha
__________________
NEmoj ni pomislit
tomas21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 10:15   #90
kontam da je ok...
i da, ona je ta koja je pocela... samo vec je pocela srat da sam to ja potpalio... ova je taman prekinula sa deckom, dosla kod nas - cura i ja zivimo zajedno 3g - i cugali smo vino, pivo i neke pederske likere, i onda sam kao ja napravio pizdariju - izvukao absinth. zajebavali smo se vec prije, pa sam njih dvije nagovarao da se njih dvije zabavljaju a ja cu biti po strani i gustati... no s vremenom se otelo kontroli i ups...
ono kontam da sam pozivcanio totalno kada sam malo dosao k sebi, jel fakat ne zelim sjebat stvari, no kad gledam sa strane cistog gusta - bilo je prejebeno
danas cemo se opet sresti s njom pa vidimo kak ce razgovor ici, iako preko telefona se sve cinilo ok, a i cura kaze da je potpuno ok sa svime...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 10:29   #91
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
kontam da je ok...
i da, ona je ta koja je pocela... samo vec je pocela srat da sam to ja potpalio... ova je taman prekinula sa deckom, dosla kod nas - cura i ja zivimo zajedno 3g - i cugali smo vino, pivo i neke pederske likere, i onda sam kao ja napravio pizdariju - izvukao absinth. zajebavali smo se vec prije, pa sam njih dvije nagovarao da se njih dvije zabavljaju a ja cu biti po strani i gustati... no s vremenom se otelo kontroli i ups...
ono kontam da sam pozivcanio totalno kada sam malo dosao k sebi, jel fakat ne zelim sjebat stvari, no kad gledam sa strane cistog gusta - bilo je prejebeno
danas cemo se opet sresti s njom pa vidimo kak ce razgovor ici, iako preko telefona se sve cinilo ok, a i cura kaze da je potpuno ok sa svime...

hm... a ko je koga zapravo? ak si i s frendicom dosao do kraja nece biti dobro, bus vidio
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 10:37   #92
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
kontam da je ok...
i da, ona je ta koja je pocela... , no kad gledam sa strane cistog gusta - bilo je prejebeno
...
Ma jebe ti se zivo.
Bilo ti je dobro.
A sada ovu tvoju pere ljubomora da si bolje karo frendicu od nje. Sto ce biti biti ce, samo sto se vise oko toga zabrinjavas to ce gore biti, a kako god se ti postavio tvoja ce cura sloziti pricu koja njoj odgovara.
__________________
epruveto sretan ti majčin dan
SANJAM U BOJAMA
ixox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 12:20   #93
nema ti spasa do kraja zivota da se to zaboravi.. e sad zuganje ili lipa sjecanja- ovisi o vasoj liberalnosti al nema sanse da ti curu to ne prodrma kada mamurluk popusti. zenski ego.
 
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 12:58   #94
ma super...
__________________
kopriva ne prži kad je dobro stisneš
plaza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 16:16   #95
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
bez suvisnih objasnjenja, ima li tko iskustva *ne nagadanja, koliko pijani seks u troje moze sjebat vezu?
jucer je sve bilo dobra ideja i odlicno, danas razbijam glavu jel nemam pojma sta da ocekujem...
Naziv artikla
CCFL Starter KIT Sharkoon
Opis kvara
Neispravna prigušnica
-MASTER- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 18:02   #96
opa, kita labudova... kao sve je u redu, nema problema, bilo divnop dobro veselo...
a onda odjednom: "ona se tebi stvarno svida"
wtf?
pa tucet trik pitanja, a u kurac, trebao sam znat
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 18:32   #97
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
opa, kita labudova... kao sve je u redu, nema problema, bilo divnop dobro veselo...
a onda odjednom: "ona se tebi stvarno svida"
wtf?
pa tucet trik pitanja, a u kurac, trebao sam znat
detalja, jebemu
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 18:35   #98
Daj razvedri se, sve je to u redu. Znaš što predlažem ti da ti i tvoja bolja polovica odete negdje na vikend..recimo na neki izlet sami. Možda to raščisti neke nedoumice koje su vam se nametnule poslje te male avanture.
Divlji Cigan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 19:08   #99
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
a onda odjednom: "ona se tebi stvarno svida"
wtf?
pa tucet trik pitanja
ah, kad se u troje jebu ljudi koji nisu načisto sami sa sobom po pitanju dal to žele, i što to za njih znači. po mogućnosti se unaprijed još i naliju da ne moraju sad razmišljati o tome.

joj zamisli sviđa ti se cura koju si jebo to je stvarno neočekivano, ustvari ti se treba povraćat na nju.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 19:39   #100
postedi me svog wannabe sarkazma, nije bilo ni planirano, ni ocekivano vec se dogodilo,, a tada ides prema kako se osjecas u tom trenutku, a onda poslje je ona stara
"poslje jebanja njema kajanja"
zato sam samo pitao da li tko ima iskustva s takvom situacijom i kako je proslo,
a fakat sam 1000% siguran da ti apsolutno nemas sto reci, tak da... lagano...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger