Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2015., 17:47   #41
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Nije istina, ja sam osobno odbio sex jako puno puta sigurno, iz razno raznih razloga, kao i mnoge potencijalne mogucnosti koje bi do istoga mogle lako dovesti u skorijoj buducnosti.
Pod razno raznim je jedan-nedovoljno privlačna
__________________
I didn't even get to keep my new dress...AND I ACTUALLY PAID FOR IT!
HarleenQuinzel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 17:49   #42
Quote:
HarleenQuinzel kaže: Pogledaj post
Pod razno raznim je jedan-nedovoljno privlačna
Ima i toga, ali nije to razlog najcesce.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 17:53   #43
Nije autorica rekla da bi s bilo kim, već bi htjela kakti nekog NJOJ privlačnog. A to je, ako ima iole više kriterije malo teža kategorija. Jer zgodnije muško već i samo bude znatno izbirljivije, pogotovo jer mu se u današnja vremena ako je muško čemu, gotovo same nude ženske.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 17:53   #44
Quote:
daphne149 kaže: Pogledaj post
Udana sam pa ono, ako se i jave nije da ima tu neke komunikacije, makar ne u tom smislu..

Ali prije da, svakako, nasla sam se sa stvarno dosta ljudi koje sam upoznala preko neta, jedan mi je i dan danas prijatelj nakon valjda 15 godina, a o fejsu i sl da ne govorimo. Iako preferiram upoznavanja uzivo, nemam problema (ili ga makar nisam imala dok sam bila solo) niti s upoznavanjem preko neta.
*moram napomenuti da su kod takvih upoznavanja uvijek bile neke poveznice u vidu zajednickih prijatelja i slicno (dakle, nije postojala mogucnost da cu se naci s nekim skroz nepoznatim potencijalnim manijakom).
Aha pa ti se onda nisi ni nalazila sa forumasima. Ovo preko fejsa ja niti ne brojim kao preko neta. To je danas kao IRL upoznavanje.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 17:56   #45
Quote:
zumzička kaže: Pogledaj post
Pozdrav dragi moji foumaši

Dakle, zanimala bi me vaši, različiti....bilo kakvi stavovi, iskustva, savjeti

Imam 32, dobro izgledam, pametna, normalna, radim, neovisna...Solo.
Bila sam prije u vezama, ali trenutno i u zadnje 2-3 godine nisam tražila, a nije naišao nitko s kim sam se vidjela na dulje staze.
Ni ne tražim vezu, ako se dogodi ok...ako ne opet ok. Ono, opušteno.

Sex volim, kao i svatko iole normalan.
I često ulete muškarci i pokažu interes, čak i potpuno otvoreno. Što cijenim, jer nema sranja, glupih priča i sve je jasno.

Mene zanima gdje i kako da ja tako uletim.
Preko posla upoznajem puno ljudi, ali držim se one bolje ne miještati posao i jeb....
Kako da ja otvoreno muškarcu, koji mi 'zapne za oko' tj., rado bi ga u krevetu...to dam do znanja.
Nažalost nisam tip koji će upasti samo tako u neku društvo, uvijek čekam, promatram i ostanem na tome.

Želim to promjeniti, ali ne znam kako osloboditi sebe i jednostavno prići i odvesti razgovor u tom smjeru (bez obzira dobila da ili odjeb )

Ne zanimaju me razmišljanja moralnih dušebrižnika....ja želim sex, a vi pomozite kako doći do njega.
Kažeš, muškarci ti često ulete. Zašto se onda uopće pitaš kako bi ti trebala ulijetati? Da li to znači da ti muškarci koji ti ulijeću nisu zanimljivi? Ako je tako, onda mi je malo sumnjiva tvoja tvrdnja da želiš samo seks, jer da želiš, onda bi se vjerojatno zadovoljila sa jednim od onih koji ti ulijeću.

Moraš znati da imaš jako veliku konkurenciju u 20-something ženama koje su u prosjeku znatno privlačnije mnogim muškarcima koji bi tebi odgovarali. Poznajem žene i u tvojim godinama i one 20-something, tako da mogu reći da što se tiče fizičke privlačnosti za prosječnog muškarca, žene tvojih godina vrlo teško mogu konkurirati ovim mlađima.

Na temelju ovoga što si napisala, ja bih rekao da se malo zavaravaš da želiš samo seks. Prije bih rekao da imaš problema sa pronalaskom zadovoljavajućeg muškarca. Možda i želiš isključivo seks, no onda si zaista posebna. Žene u tvojim godinama obično žele djecu, obitelj, komforan dom, i naravno muškarca koji će biti uz nju kao glavni provider i zaštitnik.
Lyss P. Hacker is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 17:57   #46
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Aha pa ti se onda nisi ni nalazila sa forumasima. Ovo preko fejsa ja niti ne brojim kao preko neta. To je danas kao IRL upoznavanje.
Ne citas s razumijevanjem, rekla sam (ako se ne varam) nesto u smislu da o fejsu i ne govorimo, dakle, sama sam ga na neki nacin diskvalificirala. A je li u pitanju bio ovaj forum, indexov, iskrica, icq ili nesto deseto, manje je bitno. Zapravo, moja iskustva su totalno nebitna u cijeloj ovoj prici.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 18:02   #47
Quote:
zumzička kaže: Pogledaj post
I često ulete muškarci i pokažu interes, čak i potpuno otvoreno. Što cijenim, jer nema sranja, glupih priča i sve je jasno.
a zasto bi zene bile drugacije od muskaraca po gore opisanom? .. i muskarac zna cijeniti .. ima i zena i muskaraca svakakvih pa samo hrabro

Quote:
Ne zanimaju me razmišljanja moralnih dušebrižnika....ja želim sex, a vi pomozite kako doći do njega.
a .. cuj .. ak je do toga doslo ..

.. nego imas li ti krevet?! .. da nebi bilo nismo znali

Zadnje uređivanje F.A.Q : 05.09.2015. at 18:18.
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 18:44   #48
Quote:
zumzička kaže: Pogledaj post
Vjera mi brani otvoriti, a kamoli čitati članke Cosma

Nedostaje i iskustva i hrabrosti, pričati znam.
A ne brani ti vanbracno bluditi?

Sram te i stid bilo.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 18:47   #49
Lyss P. Hacker mislim da si promašio pdf i općenito mnogo stvari
.
A vezano za temu, flert u svakoj prilici, zezancija, opuštenost, veselje i prilika neće falit. Najčešće je dosta samo stavit dekolte i izać iz stana. Seks je najlakše nać a veliku ljubav nešto teže
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 18:58   #50
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
Lyss P. Hacker mislim da si promašio pdf i općenito mnogo stvari
.
A vezano za temu, flert u svakoj prilici, zezancija, opuštenost, veselje i prilika neće falit. Najčešće je dosta samo stavit dekolte i izać iz stana. Seks je najlakše nać a veliku ljubav nešto teže
A nije bas istina ova zadnja recenica. Sve zavisi koliki su ti kriteriji za pronalazak osobe za seks, vecini zena nije dovoljno da tip ima penis i sve udove, ne mozes se napalit na bilo sta. Ja totalno kuzim autoricu, I hear you sister , toliko se dugo nisam seksala da mislim da sam opet djevica. A stvarno imam dosta ponuda, ali nitko mi nije zanimljiv za seks (a kamoli za vezu), jednostavno mi ima malo jebozovnih tipova. Tak da nije najlaksa stvar na svijetu posevit se
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 19:02   #51
kad ti je samo do seksa, što meni nikad nije, ali ne radi se o meni, ali kad ti je samo do toga spavao bi s bilo kim. čim tražite adekvatnog tipa, zanimljivog privlačnog i još štošta tu se ne radi samo o seksu ali toga trenutno niste svjesne.

u biti to je jedino s čime s hackerom slažem
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 19:29   #52
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
kad ti je samo do seksa, što meni nikad nije, ali ne radi se o meni, ali kad ti je samo do toga spavao bi s bilo kim. čim tražite adekvatnog tipa, zanimljivog privlačnog i još štošta tu se ne radi samo o seksu ali toga trenutno niste svjesne.

u biti to je jedino s čime s hackerom slažem
Totalno se ne slazem, uopce nije tocno. Kad ti je samo do seksa- to znaci da ne zelis s tom osobom vezu, niti brak, niti veliko prijateljstvo, i slicno. Ali moras se napalit na tu osobu, znaci mora te privlacit nesto kod nje dovoljno da bi se navlazila. Po ovom sto ti govoris znaci da bi se mogla posevit i sa 83-godisnjim dedom ili sa ruznim ciganom pošto mi je samo do seksa. Naravno da imam kriterije iako mi je samo do seksa- opet tip mora biti jebozovan. Ne moramo imati nista zajednicko, niti mi se mora poklopit sto drugih stvari kao sto je slucaj kad trazim decka, ali mora mi bit privlacan za seksualni odnos..
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 19:32   #53
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Totalno se ne slazem, uopce nije tocno. Kad ti je samo do seksa- to znaci da ne zelis s tom osobom vezu, niti brak, niti veliko prijateljstvo, i slicno. Ali moras se napalit na tu osobu, znaci mora te privlacit nesto kod nje dovoljno da bi se navlazila. Po ovom sto ti govoris znaci da bi se mogla posevit i sa 83-godisnjim dedom ili sa ruznim ciganom pošto mi je samo do seksa. Naravno da imam kriterije iako mi je samo do seksa- opet tip mora biti jebozovan. Ne moramo imati nista zajednicko, niti mi se mora poklopit sto drugih stvari kao sto je slucaj kad trazim decka, ali mora mi bit privlacan za seksualni odnos..
Evo ga opet, klasični argumentum ad absurdum.
Kako vam se da.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 19:39   #54
Quote:
zumzička kaže: Pogledaj post
Nažalost nisam tip koji će upasti samo tako u neku društvo, uvijek čekam, promatram i ostanem na tome.

Želim to promjeniti, ali ne znam kako osloboditi sebe...
Interesantna rečenica od nekoga ko je bio u trojcu Oslobodjena si ti poprilično draga moja...
__________________
This is the beginning of anything YOU want...
Array is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 19:42   #55
Meni je ova tema bezveze jer ukazuje na komplekse i strah autorice. Kao super izgleda, pametna je, sve je, a ustvari traži od nas savjet kako da si nadje kxxxxxx. Jel ti to ozbiljno?

Ako si takva kakva jesi a nisi u stanju naći kxxx onda možda imaš neki značajniji problem od toga.
regica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 19:44   #56
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Totalno se ne slazem, uopce nije tocno. Kad ti je samo do seksa- to znaci da ne zelis s tom osobom vezu, niti brak, niti veliko prijateljstvo, i slicno. Ali moras se napalit na tu osobu, znaci mora te privlacit nesto kod nje dovoljno da bi se navlazila. Po ovom sto ti govoris znaci da bi se mogla posevit i sa 83-godisnjim dedom ili sa ruznim ciganom pošto mi je samo do seksa. Naravno da imam kriterije iako mi je samo do seksa- opet tip mora biti jebozovan. Ne moramo imati nista zajednicko, niti mi se mora poklopit sto drugih stvari kao sto je slucaj kad trazim decka, ali mora mi bit privlacan za seksualni odnos..
Mozda si je previse bukvlano shvatila, ne moras se seksati sa dedekom ili ciganom, ali ti spomene da imas dosta ponuda, pretpostavljam od muskaraca tvojih godina koji nisu cigani ? Zar je moguce da od svih tih silnih ponuda da nema jedan koji dobro izgleda ? Ili koji nije debil ili sta ja znam zbog cega ne zelis sa njim ? Meni se cini da imas prevelike kriterije za samo seks, zar su svi toliko nesposobni da te ne znaju napaliti ?

Autorice pa kao da ti je 17 godina a ne 30 i nesto. Ne moras nikoga pitati za seks ako ti je to previse direktno, ali mozes pozvati tipa na kafu, i kada se vec druzite pozovi ga kod sebe u stan.
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 20:01   #57
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
kad ti je samo do seksa, što meni nikad nije, ali ne radi se o meni, ali kad ti je samo do toga spavao bi s bilo kim. čim tražite adekvatnog tipa, zanimljivog privlačnog i još štošta tu se ne radi samo o seksu ali toga trenutno niste svjesne.

u biti to je jedino s čime s hackerom slažem
Kakve ti gluposti pises. Pa ovo ne vrijedi niti za muskarce.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 20:03   #58
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Mozda si je previse bukvlano shvatila, ne moras se seksati sa dedekom ili ciganom, ali ti spomene da imas dosta ponuda, pretpostavljam od muskaraca tvojih godina koji nisu cigani ? Zar je moguce da od svih tih silnih ponuda da nema jedan koji dobro izgleda ? Ili koji nije debil ili sta ja znam zbog cega ne zelis sa njim ? Meni se cini da imas prevelike kriterije za samo seks, zar su svi toliko nesposobni da te ne znaju napaliti ?

Autorice pa kao da ti je 17 godina a ne 30 i nesto. Ne moras nikoga pitati za seks ako ti je to previse direktno, ali mozes pozvati tipa na kafu, i kada se vec druzite pozovi ga kod sebe u stan.
Ali ti kriteriji za seks nije nesto sto sam ja svjesno odabrala. Dok kriteriji za vezu jesu, odlucila sam da ne zelim vezu npr.sa posesivnim tipom ili sa homofobom i jos milijardu drugih stvari . A ovi kriteriji za seks su na nekom nesvjeanom nivuu, ja bih spavala sa osobom koja bi me fizicki privlacila i napaljivala, ali kad se to gotovo nikad ne desi, sta ja tu mogu. Mozda jednom u godini dana kazem "e s ovim bih se bas ljubila i sevila i ne moram ga vidjet vise nikad poslje" i onda me taj ni ne pogleda a ne zelim se seksat s nekim s grcem u trbuh, ili bez obzira jel mi zgodan ili ne, pa ne tjeram se, nit sam macka nit je veljaca.
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 20:06   #59
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Ali ti kriteriji za seks nije nesto sto sam ja svjesno odabrala. Dok kriteriji za vezu jesu, odlucila sam da ne zelim vezu npr.sa posesivnim tipom ili sa homofobom i jos milijardu drugih stvari . A ovi kriteriji za seks su na nekom nesvjeanom nivuu, ja bih spavala sa osobom koja bi me fizicki privlacila i napaljivala, ali kad se to gotovo nikad ne desi, sta ja tu mogu. Mozda jednom u godini dana kazem "e s ovim bih se bas ljubila i sevila i ne moram ga vidjet vise nikad poslje" i onda me taj ni ne pogleda a ne zelim se seksat s nekim s grcem u trbuh, ili bez obzira jel mi zgodan ili ne, pa ne tjeram se, nit sam macka nit je veljaca.
Ako ti je fizički privlačan jedan muškarac u godinu dana onda imaš ozbiljnih psihičkih problema.
blort is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 05.09.2015., 20:10   #60
Quote:
zumzička kaže: Pogledaj post
Te boldane tvrdnje su apsolutno točne.
Tako da, ohladi s kritikama koje nisu utemljenje...jako dobro znam sve svoje vrline i mane. I poprilično sam realna.

Imam problem da do sada ja nisam ajmo reći napadala, nego su muškarci bili oni koji su radili prvi korak...a ja dalje odreagirala ovisno o njemu, situaciji, raspoloženju.

Do sada najbolji savjet je kretanje u različitim društvima i polako...možda na taj način mogu vježbati, ali da me sad baciš u vatru ne bi se snašla, jer ne bi znala otvoreno reći nešto tipa: hoću te u krevetu, ali bez komplikacija.
Nisi ni trebala, jer si ok izgledala.
Prebacila si 3 banke i logicno, krivulja funkcije tvoje jebežljivosti glasi f(x)=x^(-2).

Krivulja pameti mozda malo manje strelovito pada, ali i to ce rapidno ici samo od sebe kako ce subjekt promatranja (ugrozena zenska aka ti) biti očajniji.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger