Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2016., 18:12   #41
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Sumnjam, rekao bih bas obrnuto, prestar je, ja sam mu mislio napisat da ode tih 100 km sa malom na kavu, da bude na toj kavi 3 sata dok ne popizdi od njenih spika i da se sredi kad vidi kakva je kad skines ruzicaste naocale.
A ne, ne. Prve tri godine, sve što saznaš ide u pozitivu

Meni je bilo dobro čitati.

Nemam savjet. Teško je
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 20:51   #42
Ostavi curu. Pa i niste se našli toliko mladi, 22 godine kad ste krenuli u vezu.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 22:51   #43
Quote:
Aaron McLoughlin kaže: Pogledaj post
I tako, ide peta godina da sam sa curom koju sam volio(!?) do ove nedjelje.
Ovu sub/ned sam, ubijen od alkohola, zabrijao sa klinkom 8 godina mlađom (ja brojim 27)...drugi dan smo se družili sa društvom ali ništa dalje od tog ljubljenja nismo radili... Dođem doma i sljedećih koliko...evo i sad razmišljam, znači 4-5 dana razmišljam o njoj. I veselim se chatu ko da imam 18, a svim ostalima sam maltene zabranio dopisivanje jer mrzim tipkat. Zovi ko čovijek jebote!
.
Izgrađena osoba od 27 godina se ne ponaša tako, zar ne? Ponašaš se prije kao klinac od 15 godina

Quote:
Aaron McLoughlin kaže: Pogledaj post
Ma ne pitam ja nikoga ništa.

A ti generaliziraš ko da se iz kokošinjca nisi makla
Nisam ja ništa rješio alkoholom jer ni nemam naviku pijenja ili opijanja.
Nije meni alkohol nikakvo opravdanje.
Pogledaj si upis od prije
Da, ja jesam možda u svom kokošinjcu, ali za razliku od tebe znam gdje je izlaz, A koliko vidim ti ne znaš ni gdje ti je glava ni rep. Poštedi svoju curu lažne patetike i prekini jer nije zaslužila takvog balavog gnjusa.
__________________
Per aspera ad astra!
Azzriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 23:13   #44
Quote:
Azzriela kaže: Pogledaj post
klinac od 15 godina


Pogledaj si upis od prije
Da, ja jesam možda u svom kokošinjcu, ali za razliku od tebe znam gdje je izlaz, A koliko vidim ti ne znaš ni gdje ti je glava ni rep. Poštedi svoju curu lažne patetike i prekini jer nije zaslužila takvog balavog gnjusa.
A zasto si se toliko uhvatila ovoga dečka? Ti si kao neka djeva uzorita ili?
Koliko moralizatora nevjerojatno nešto.
Čovjek je iskreno shvatio da mu veza ne štima ni prvi ni zadnji,bolje da sada prihvati realnost nego u b(m)raku sa dvoje djece.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 23:33   #45
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
A zasto si se toliko uhvatila ovoga dečka? Ti si kao neka djeva uzorita ili?
Koliko moralizatora nevjerojatno nešto.
Čovjek je iskreno shvatio da mu veza ne štima ni prvi ni zadnji,bolje da sada prihvati realnost nego u b(m)raku sa dvoje djece.
Nisam djeva uzorita, a ti kad nekog prozivaš za moral onda argumentiraj.

Ma di je on to shvatio da mu veza neštima? U jednoj noći pijanstva ili par razmjenjenjih poruka i poziva? 5 godina veze, njemu je poljuljano radi gluposti? Oprosti, to nije ni zaljubljenost a kamo li veza. Što bi tek bilo da su skupa živjeli?
__________________
Per aspera ad astra!
Azzriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 23:42   #46
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
A zasto si se toliko uhvatila ovoga dečka? Ti si kao neka djeva uzorita ili?
Koliko moralizatora nevjerojatno nešto.
Čovjek je iskreno shvatio da mu veza ne štima ni prvi ni zadnji,bolje da sada prihvati realnost nego u b(m)raku sa dvoje djece.
Nije ga se uhvatila već mu dobro govori, razmišlja ko levat.

Da raskrnka vezu zbog jedne osamnaestogodišnjakinje koja će ga šutnuti za par mjeseci, maksimalno godinu i jeste malo djetinjasto, malo više...
__________________
otac Pablo Eskobar i majka Kolumbija.
pellissier is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 23:52   #47
Quote:
Azzriela kaže: Pogledaj post
Nisam djeva uzorita, a ti kad nekog prozivaš za moral onda argumentiraj.

Ma di je on to shvatio da mu veza neštima? U jednoj noći pijanstva ili par razmjenjenjih poruka i poziva? 5 godina veze, njemu je poljuljano radi gluposti? Oprosti, to nije ni zaljubljenost a kamo li veza. Što bi tek bilo da su skupa živjeli?
Ja se ne prozivam na moral,naime ti ovdje držiš predavanja,mases rukama i moraliziras.
Ljudi upadaju u probleme i nakon 20-ak god.braka ništa čudno. Slažem se da nije zaljubljenost a izgleda i veza sve manje.
Jučer se zakačio na klinku sutra moguće opet na neku drugu etc.kako je krenuo ne bi čudilo. Njemu se evidentno riga od zajedničkog života,ovo je tek početak moguće kataklizme u odnosu. Sto ranije to osvjesti tim bolje.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 01:50   #48
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Ja se ne prozivam na moral,naime ti ovdje držiš predavanja,mases rukama i moraliziras.
Ljudi upadaju u probleme i nakon 20-ak god.braka ništa čudno. Slažem se da nije zaljubljenost a izgleda i veza sve manje.
Jučer se zakačio na klinku sutra moguće opet na neku drugu etc.kako je krenuo ne bi čudilo. Njemu se evidentno riga od zajedničkog života,ovo je tek početak moguće kataklizme u odnosu. Sto ranije to osvjesti tim bolje.
Ti si malo pobrkao lončiće, ha? O čemu ti pišeš uopće? Uspoređuješ ljude u braku s likom koji još nije ni počeo živiti s curom. tj njemu se gadi boja koju je odabrala za dnevni boravaka Odi lijepo brojati ovčice a kad se takvi kao vi suočite sa životom, bar ne pišite gluposti
__________________
Per aspera ad astra!
Azzriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 02:44   #49
Quote:
Azzriela kaže: Pogledaj post
Ti si malo pobrkao lončiće, ha? O čemu ti pišeš uopće? Uspoređuješ ljude u braku s likom koji još nije ni počeo živiti s curom. tj njemu se gadi boja koju je odabrala za dnevni boravaka Odi lijepo brojati ovčice a kad se takvi kao vi suočite sa životom, bar ne pišite gluposti
Pa riga mu se od odabira boje,brije sa klinkom etc. Ako mene pita očajan početak eventualnog zajedničkog života.
Ona meni govori da brojim ovce i suočim se sa životom,jeli ti čitaš sebe što pišeš?
Kakvo lamatanje i laprdanje u vjetar nevjerojatno nešto.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 12:45   #50
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Jel ti kuzis da tvoj problem nije u curi 1 ili curi 2, i koju odabrati? Kuzis? Ili ne?
Ti si problem sam sebi, i to 99%-tni u ovoj prici, te cure su tu kolateralne zrtve.

Mozda pak, kad ostavis sadasnju, shvatis kakvu si gresku napravio i 6-7 godina places i cvilis.
Mozda ostanes sa sadasnjom ali se do kraja zivota pitas jesi li mogao prozivjeti jos kaj.


Nitko ziv ti tu ne moze reci sta da radis, osim tebe, bonus je da ides u to svjestan svih posljedica.

Btw, sta ti je mladost fakat bila tako dosadna da ti nije dosta

Btw 2, ne bi ja bas olako odbacila to sto si inicirao useljavanje
Cini mi se da si to zapravo i htio ali se usput malo usrao
Svi oko tebe su koleteralne žrtve kada se odlučuješ za prekid nekih ustaljenih odnosa... Nakon 5 godina žrtve bi bili i njezina braća, i naše zajedničko društvo, i njezini i moji starci. Jebiga, na početku ste solo a onda to postane jedna zajednička klapa.

Ovo boldano je najviše scary.
Tješim se da nije ili-ili.

Mladost mi je bila zabavna, iako da se sad mogu vratit u 16te.... bio bi 2 puta luđi (al ko nebi)


Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Da završiš sa malom, taman kad se ti poželiš skrasiti budu nju počele kopkati sumnje koje sad muče tebe.

Mislim da si na prekretnici...ili ćeš prislilno sazrijeti i krenut ozbiljno s curom, ili ćeš prekinut i još koju godinu se zabavljat i onda "valjda" pronaći neku s kojom ćeš se skrasit.
Ma sve mi je jasno.
Ja sa malom ne tražim neki ozbiljni život jer je to nije moguce.
Ozbiljni život imam tu i sad.

Quote:
Ailour kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako to da niste odlucili ranije zivjeti zajedno....smatram da veza dvoje ljudi koji zive zajedno i onih koji ne zive zajedno je sasvim drugaciji tip veze. Cemu odugovlaciti?
Gledajuci s te strane, odavno si sve mogao znati. I ona i ti. Kad zivis zajedno s partnerom, upoznas ga u srz i po tome nekako znas da li bi to mogao biti dugorocan partner ili na koliko toga moras (zapravo ne moras) zazmiriti da bi ostao u toj vezi. Nije zivot zajedno nuzno stepenica u brak. Ako si ne pasete, pasat ces si s nekim drugim. Al ono, trebas znati sto zelis

A sala da ste se prerano upoznali? Oboje ste neizivljeni, iskreno ste si priznali. Slabi da bi ista napravili po tom pitanju, pretvorili ste to u salu iako oboje znate da to nije sala
Nikad se nismo uslelili jer sam ja do prošle godine selio okolo.
Kad smo se upoznali sam živio u ZG, pa sam neko vrijeme bio doma... Pa sam jedno godinu i nešto živio u Italiji. Sad sam opet doma, ali radi posla me nema po 2-3 mjeseca preko ljeta.

Kad sam se ja vratio doma, ona nije htjela jer je dala otkaz pa nije bilo za stanarinu itd.
Uglavnom , da smo full htjeli, mogli smo. Al nismo.

Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
a zašto bježiš od iskrene komunikacije s djevojkom s kojom planiraš zajednički život...? misliš da je pametno da ju "štitiš" i ne govoriš joj za svoje krize, misliš da je pametno da o tome NE raspravljate dok ne potraje dulje od tjedan dana?

zašto joj ne bi rekao odmah pa krizu proradio uz njenu pomoć?

što ju više znaš -- to više padaš na nju.
i nije mi previše jasno kako ti to točno idealiziraš 18 godina klinku.
što ti to točno idealiziraš na njoj?

i nisi napisao kada ste se upoznali -- jer je jako loše ako ti je vezu uspjela uzjebati pusa s klinkom koju si sreo prije pet dana & do te mjere da razmišljaš o prekidu nakon 5 godina.
Neki puta je istinu najbolje pustit na miru.
Što bi ona ili ja dobio sa time da njoj kažem sve što govorim vama?
Svakako je pametno da šutim... ako sam nešto naučio iz prijašnjih veza, to je da istina nije uvijek najbolje rješenje.

Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Sumnjam, rekao bih bas obrnuto, prestar je, ja sam mu mislio napisat da ode tih 100 km sa malom na kavu, da bude na toj kavi 3 sata dok ne popizdi od njenih spika i da se sredi kad vidi kakva je kad skines ruzicaste naocale.
E zato sam nastavio chat i upoznavanje... Koliko god da je lijepa, i simpa i sve...ima 19. Neznam koliko možemo imat zajedničkih tema.

Uglavnom, da vas updajteam:

Više mi srce ne kuca toliko kada pričam sa malom...
A više i nisam u stalnom grču, samo povremenom.
Kao da mi je savjest otupila, kao da mi je svejedno što će bit.
Sanjao sam kako moram ljudima govorit da smo ja i cura prekinuli, i bilo mi je to čisto ok, kad sam se probudio mi je opet puls skočio na 220.

Da pijem kavu popio bi vrč.

Jučer smo bili cura i društvo u điru i ono. Sve štima. Kao.
Meni fale oni "leptirići" (jebali me leptirići)... fali mi otkrivanje, čuđenje, upoznavanje...učenje novog. Fali mi i fail. Želim failat ?!? Da.

Ili ću skužit kako to vratit sa sadašnjom curom ili ću prekinut.
Ono što me sad muči je to što mislim da nikad ta faza učenja i leptirića neće trajat duže od ovoga , pa sa kom god curom bio. To je zaljubljenost, a nitko nije zaljubljen zauvijek. Valjda.
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 13:00   #51
Quote:
Azzriela kaže: Pogledaj post
Izgrađena osoba od 27 godina se ne ponaša tako, zar ne? Ponašaš se prije kao klinac od 15 godina
Quote:
Azzriela kaže: Pogledaj post

Ma di je on to shvatio da mu veza neštima? U jednoj noći pijanstva ili par razmjenjenjih poruka i poziva? 5 godina veze, njemu je poljuljano radi gluposti? Oprosti, to nije ni zaljubljenost a kamo li veza. Što bi tek bilo da su skupa živjeli?
Nevjerojatno koliko si isključiva, i rekao bih zlonamjerna.
Sa tobom mora da je bit super u vezi

Shvatio sam sad. Što ne znači da je prije sve štimalo. Po tvojim kriterijima.
Nije sve crno i bijelo. Pogotovo ne kad su emocije u pitanju.

Molim te da smiriš ton i prestaneš vrijeđat, jer koliki god ja konj bio u tvojim očima, ja i dalje svojoj curi želim samo dobro, i nebi ju nikada namjerno povrijedio ili zajebao u svoju korist. Znam ja da ja jesam zajebao ali što je, tu je. Sad iz svega treba izvuć neke pouke i probat ne sjebat sve što je sagrađeno do sad.

Da meni cura sutra dođe u istu situaciju, pa čak i da znam što njoj se dešava, ja bi šutio i čekao da se proba sredit u glavi. Jer što god ona radila i što god njoj se dešavalo, znam da mi ne želi zlo... kao što ja ne želim zlo njoj.
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 13:09   #52
Quote:
Aaron McLoughlin kaže: Pogledaj post
I tako
U vezi sam 5 godina i neznam dal mi je dosadno il sam se zaljubio u mulicu

Molim vas, ubijte me.
Nije ti dosadno, nisi se zaljubio nego si nezreo za svoje godine.. i jako sebičan.
Imaš frku i malo ti je bed pa onda uletiš nekoj maloj. Oh kako zrelo rješavanje problema u vezi. Inače veza ako nije super holivudski ljubić a ona miss Nebodera to se nemre durat ?

Pretpostavljam da nisi imao neke teže životne bolesti, izazove i nisu te doma uozbiljili. Zabrijo sam eee ono sa malon fakat ono sam eeee buuraz.. itd.
Kaj imaš 16 ?
Svaka čast curi kaj je toliko izdržala sa tobom i nadm se da će naći zrelijeg i odgovornijeg dečka koji ne maše okolo sa određenim organom i koji se vikendom bavi korisnijim stvarima od opijanja u lokalnoj cajka birtiji.
Ko bi takvoga shvaćao ozbiljno ? Samo "curke" od 19.

Zbog ovakve emocionalne zrelosti molim sve nadležne da što prije uvedu obavezni vojni rok. Da konačno neki dečki prerastu pubertet.
Ovo sve i sa 35 zadrži majnd set klinca od 17.
Please, please, please !
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 13:26   #53
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Nije ti dosadno, nisi se zaljubio nego si nezreo za svoje godine.. i jako sebičan.

Pretpostavljam da nisi imao neke teže životne bolesti, izazove i nisu te doma uozbiljili. Zabrijo sam eee ono sa malon fakat ono sam eeee buuraz.. itd.
Kaj imaš 16 ?

Zbog ovakve emocionalne zrelosti molim sve nadležne da što prije uvedu obavezni vojni rok. Da konačno neki dečki prerastu pubertet.
Ovo sve i sa 35 zadrži majnd set klinca od 17.
Please, please, please !
Čuj ti nju, vojni rok, boleštine, pubertet i cajke.
Odjebi od ove teme ako nisi u stanju pročitat ništa više od uvodnog posta i nigdje ne prokužit samokritiku autora ni poantu priče.

I to sve od djevojke koja se u potpisu opisuje sa nekakvim pjesmuljkom, himnom hrvatske i citatom neke mulice sa instagrama... :klap:
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 13:45   #54
Quote:
Aaron McLoughlin kaže: Pogledaj post
Čuj ti nju, vojni rok, boleštine, pubertet i cajke.
Odjebi od ove teme ako nisi u stanju pročitat ništa više od uvodnog posta i nigdje ne prokužit samokritiku autora ni poantu priče.

I to sve od djevojke koja se u potpisu opisuje sa nekakvim pjesmuljkom, himnom hrvatske i citatom neke mulice sa instagrama... :klap:
Ja bih pricekala... razmislila koliko si stvarno zadovoljan odnosom sa sadasnjom curom.
Iako sam inace za istinu, u tvojoj situacije mislim da je za sad najpametnije ovo, bar za sad, presutit. Pa vidi jel mozes nastavit nakon ovog.
A sto se tice leptirica, cudjenja i novog - ne treba ih traziti samo u vezi, nadji neke nove zanimacije u zivotu, sam ili s curom..(oboje).

Zadnje uređivanje mantisa : 23.01.2016. at 14:40.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 14:23   #55
Quote:
Aaron McLoughlin kaže: Pogledaj post
Jučer smo bili cura i društvo u điru i ono. Sve štima. Kao.
Meni fale oni "leptirići" (jebali me leptirići)... fali mi otkrivanje, čuđenje, upoznavanje...učenje novog. Fali mi i fail. Želim failat ?!? Da.

Ili ću skužit kako to vratit sa sadašnjom curom ili ću prekinut.
Ono što me sad muči je to što mislim da nikad ta faza učenja i leptirića neće trajat duže od ovoga , pa sa kom god curom bio. To je zaljubljenost, a nitko nije zaljubljen zauvijek. Valjda.
dap. jebali nas leptirići.
Ja također mislim da su oni prisutni u fazi zaljubljenosti i u svakoj vezi s vremenom nestanu.
samo je razlika u tome što će ti u jednoj vezi to previše falit, tj. izazivanje leptirića s mulicama će biti primamljivije od djevojke i mirne veze, dok će ti u nekoj drugoj to bit ok. i dalje će ti pomisao na leptiriće bit lijepa, ali ne i toliko primamljiva da sjebeš vezu doma.
Smatram kako su za to zaslužne godine (s godinama dođemo u fazu kad nam je ok bit u mirnoj vezi), a i s "pravosti" odabranog (ne volim riječ pravi i nepravi, ali kužimo se).
Ne želim zvučati kao da svaka veza postane otužna s vremenom pa se mi nekad pomirimo s tim pa nam je to ok samo ti se fokus prebaci na neke druge stvari, leptiriće zamijene neke druge stvari, napredovanja i zadovoljstva.
stoga se u sadašnjoj odluci ne trebaš fokusirat na leptiriće, kao što rekosomo, jebali te oni. Već na osjećaj sa sadašnjom curom, kako vidiš vašu vezu, ima li tu još nečega ili je s odlaskom leptirića ostalo ne baš mnogo toga...
ne znam.
djabeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 16:01   #56
Quote:
Aaron McLoughlin kaže: Pogledaj post
Neki puta je istinu najbolje pustit na miru.
zaista misliš da je u ovoj situaciji - gdje tebe drma ozbiljna kriza - istinu najbolje prešutjeti? ne čini li ti se da je ova istina prevažna da bi se prešutjela? ako dođe do toga da curu ostaviš -- njoj će to vrlo vjerojatno biti grom iz vedra neba... ne misliš da je dobra ideja da SADA s njom raspraviš tu krizu? ili eto, taj nedostatak leptirića - to vam je ozbiljan problem u vezi, očito. zašto misliš da je baš to ona istina koju je bolje prešutjeti?

što to opet govori o tvojoj petogodišnjoj vezi -- kad je tebi ugodnije o krizama raspravljati na Forumu nego pred vlastitom djevojkom, koju se ta kriza jedinu i tiče?

Quote:
Neznam koliko možemo imat zajedničkih tema.
a što ako ispadne da imate puno zajedničkih tema? možda je klinka jako zrela i svestrana curka. što onda?

Quote:
Ono što me sad muči je to što mislim da nikad ta faza učenja i leptirića neće trajat duže od ovoga , pa sa kom god curom bio. To je zaljubljenost, a nitko nije zaljubljen zauvijek. Valjda.
pa više bi te trebala mučiti činjenica da si tu fazu osjetio s drugom djevojkom. nitko nije zaljubljen zauvijek, ali ta zaljubljenost valjda preraste u čvrstu i jaku ljubav -- kod tebe se to očito i nije dogodilo.

čim se ti tješiš ovakvim floskulama & testiraš vode pod nekom "pokušavam se otrijezniti" maskom -- piši kući propalo. počeo si s njom u dobi od 22 godine, danas si neki drugi čovjek i to je to. vrijeme za neka druga poglavlja. možda je mala baš ona prava za tebe, unatoč godinama i udaljenosti. zašto ta veza s malom NE bi uspjela, onako against all odds?
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 16:15   #57
Oš poantu ? Ostavi se slinjenja ko pubertetlija i žvaljakanja klinke po biritji jer imaš važnijih problema za riješiti.

Čuj dečko prepao si se ko grlica obaveza i braka, curu više nešto ne voliš žarko (ajmo se ne lagat). To je poanta.
Ovo pubertetsko pisanje : ono fakat gadim se sebi kada ona veselo spominje boju za dnevni, mrzim se ali stalo mislim na onu malu i kak smo se žvaljakali, ono pratim je iako se skoro namjeravam seliti sa svojom najvećom ljubavi u stan sreće. Ali mala eeej ljudiii
Sve to kao i svi nezreli ljudi ne znaš iskomunicirati sa sobom i sa njom pa sad fantaziraš o nekoj klinki od 19.
Umjesto da si priznaš da imaš strah od ozbiljne veze i vezivanja. Kao mnogi drugi, kaj nije ništa strašno.
Prepao si se obaveza za koje nisi emocionalno zreo. Šlus. Nisi zreo pa kaj onda ? Budeš jednom ali sad nisi. Razgovaraj sa nekim o tome u koga imaš povjerenja (ne o slin slin klinkici) u svezi svega sa usljenjem, obavezma, curom, zrelosti. Daj si vremena. Nemoj siliti nešto za što nisi spreman. Klinka je samo simptom.
Da slučajno ne upropastiš živote svoje cure i svoj.

Prvo dečko trebaš se uozbiljiti i odrasti jer način komunikacije o problemu i sa forumašima upućuje da imaš puno, puno manje od 27.... da si u rangu sa onom kaj te žvaljakala u birtiji i za kojom zavijaš... jer ti ona daje osjećaj slobode i rane mladosti bez obaveza useljavanja, cure , mogućeg braka, klinaca itd.
To je problem....ako se lsučajno takav misliš ženiti. Zato je bolje još malo sazrijeti kao osoba. Ni grožđe nije dobro ako nije zrelo.
Delaj na tome.

btw. ako ne znaš razgovarati na Forumu zemi flašu pive pa njoj prostači i nju vrijeđaj. Tu smo ti da ti pomognemo. Da si zreo to bi shvatio i sam.
Dalje mislim da za ovako nešto ozbiljan vojni rok je dušu dao... čovjek drugačije posloži stvari.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 17:14   #58
Quote:
Aaron McLoughlin kaže: Pogledaj post

Neki puta je istinu najbolje pustit na miru.
Što bi ona ili ja dobio sa time da njoj kažem sve što govorim vama?
Svakako je pametno da šutim... ako sam nešto naučio iz prijašnjih veza, to je da istina nije uvijek najbolje rješenje.


Uglavnom, da vas updajteam:

Više mi srce ne kuca toliko kada pričam sa malom...
A više i nisam u stalnom grču, samo povremenom.
Kao da mi je savjest otupila, kao da mi je svejedno što će bit.
Sanjao sam kako moram ljudima govorit da smo ja i cura prekinuli, i bilo mi je to čisto ok, kad sam se probudio mi je opet puls skočio na 220.

Da pijem kavu popio bi vrč.

Jučer smo bili cura i društvo u điru i ono. Sve štima. Kao.
Meni fale oni "leptirići" (jebali me leptirići)... fali mi otkrivanje, čuđenje, upoznavanje...učenje novog. Fali mi i fail. Želim failat ?!? Da.

Ili ću skužit kako to vratit sa sadašnjom curom ili ću prekinut.
Ono što me sad muči je to što mislim da nikad ta faza učenja i leptirića neće trajat duže od ovoga , pa sa kom god curom bio. To je zaljubljenost, a nitko nije zaljubljen zauvijek. Valjda.
Slazem se za istinu, nemoj nista govoriti.
Jedini razlog za reci tako sto je ukoliko si zbilja odlucio ostaviti curu, ali to samo ako joj zelis za nekaj vratiti. A cini mi se da je cura ok, pa je bolje nepotrebno je ne ranjavati. Dakle, suti. Ako vec prekinete, jednostavno reci da vise ne ide i to je to.

To sto ti se ponekad cini da bi prekid prosao kul, takodjer nije nista neobicno, svi smo to prosli u nekom obliku. No, dokle god si neodlucan, po meni, tu jos ima ljubavi i povezanosti u nekakvim tragovima, ali ima.

Sjecam se, s jednim bivsim sam ja u glavi prekidala sto puta, ali uvijek sam bila nekako napola uciniti to ili ne. No onoga dana kada mi se situacija u srcu i mozgu rascistila do kraja, hladno sam otisla, prekinula u polusatnoj kavi i nisam se vise osvrtala. Naravno, nije mi palo napamet ikoga pitati ili otvarati temu na forumu, toliko mi je odluka bila cista. I nisam pozalila nimalo.

Leptirici. Mislis da si jedini u toj situaciji?
I zasto mislis da su ti prokleti leptirici vazniji od onog sto dijelite skupa, onih malih svakodnevnih, dosadnih stvari?
Isto tako cini mi se da ti je cura dosta odana i posvecena tebi, voljela bih vidjeti kako bi se osjecao da shvatis da i ona koketira s nekim, onako pomalo tebi iza ledja, da sredjena izadje van ili tako nesto slicno Kladim se da bi se ti famozni leptiri bar na tren opet pojavili.

Ne znam, velim, zrelije osobe oko ovoga sto ti sad prolazis ne bi radile toliku dramu i postavljale pitanja.
I da, u pravu si kad mislis da leptirici ne traju dugo. Stvarno ne traju, s nikim i nikada, i sa najsavrsenijom osobom na svijetu. BArem ne sami od sebe, ljudi aktivno rade na tome da ih odrze, ako zele, nekad pomogne i sam zivot, ali nije nista neobicno da prirodno odlete

S druge strane, stabilnu i trajnu zajednicu s nekim, gdje postoje poklapanja u svakodnevici je puno teze naci nego te proklete leptire, koji su jebiga realni iza svakog ugla (to si do 27-me vec trebao skuziti), u ljudima, stvarima, prirodi, pojavama... netko malo zaljubljiviji zaljubi se u nesto svaki dan, uziva u osjecaju i pusti da prodje, a nece zbog toga razjebavati trajne stvari.

Vec sam stavljala ovo, ali preporucam i tebi da poslusas:
https://www.ted.com/talks/esther_per...m_relationship
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 17:56   #59
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
btw. ako ne znaš razgovarati na Forumu zemi flašu pive pa njoj prostači i nju vrijeđaj. Tu smo ti da ti pomognemo. Da si zreo to bi shvatio i sam.
Dalje mislim da za ovako nešto ozbiljan vojni rok je dušu dao... čovjek drugačije posloži stvari.
Dodje na temu, spljuje, izvrijedja, agresivna i bezobrazna je za popizdit i onda popuje o pristojnosti. Hilarious!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 18:23   #60
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
...

Prvo dečko trebaš se uozbiljiti i odrasti jer način komunikacije o problemu i sa forumašima upućuje da imaš puno, puno manje od 27.... da si u rangu sa onom kaj te žvaljakala u birtiji i za kojom zavijaš... jer ti ona daje osjećaj slobode i r. Da si zreo to bi shvatio i sam.
Dalje mislim da za ovako nešto ozbiljan vojni rok je dušu dao... čovjek drugačije posloži stvari.
Nevjerojatna količina lamatanja i laprdanja u prazno,nešto nevjerojatno.
Kakve veze ima vojni rok sa problemima u odnosima?
Jesi li ti bila u vojsci pa znaš iz prve ruke ili?
Znaci čovjek kad izadje iz vojske istog trena prestane gledati mlađe i ljepše cure?

Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger