Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2016., 12:51   #21
slušaj turbofolk.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 13:01   #22
Quote:
J.B.T. kaže: Pogledaj post
Možda je malo čudna tema, ali za mene važna. Kažu mi da sam prosjek što se tiče izgleda, a malo iznad prosjeka što se tiče inteligencije, ali si ne mogu pomoći u ovome. Sviđaju mi se zgodnije cure, a stalno mi se upucavaju manje lijepe, aka ružne cure.

Pošto imam taj problem i što dobivam odjebe od onih koje me privlače, nastojim se ne interesirati o curama.

Problem je što srce kaže jedno, a mozak drugo. Kako sad ubit želju u srcu?
Nikako. Isto kao što gay neće postati hetero i obrnuto.
Ti si hetero, koliko vidim, ali problem je što ti se ne sviđaju one žene koje možeš imati, nego one o kojima maštaš. Za tebe nije aseksualnost, nego celibat...znači najbolje da upišeš teologiju ili ako ti se to čini pre teškim, probaj sa kupanjem u hladnoj vodi i samobičevanjem.
Zavaraj mozak, to je uvijek rješenje.
nx25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 13:05   #23
drndaj wireless na smartfonu. provereno unistava svaku pomisao na seks.
Beznadezan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 13:09   #24
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Odreži si jaja.
Ovo bi bilo rješenje prije par sto godina, tada bi mogao biti čuvar harema ili pjevati soprana u operama...
nx25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 13:15   #25
Baci se na studiranje.. filozofija, matematika...
Beznadezan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 14:36   #26
podruži se par puta ili samo jedanput, ovisi koliko para imaš, s prekrasnom prostitutkom, baš po tvom ukusu. nakon toga nećeš smatrat ljepotice nedodirljivim bićima
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 14:57   #27
Jao, koji thread. Kad sam vidio naslov "Kako postati aseksualan?" Prvo što mi je palo na pamet je, mora da je čovjek u nekoj uzvišenoj misiji pa su mu seks i požuda totalna distrakcija na tom putu. Kad ono svi se žale da ih neće lijepe žene. Odnosno potpuno su ugroženi i sad ih muči kako da se toga riješe. Pa opustite se ljudi, užitak i samoispunjenje su ono što se računa. Ovakve nervozne tipove vam lijepe žene nanjuše na kilometar . . .
Zapamtite, kad idete van idete van zbog sebe da se opustite i dobro provedete, a ne da ste cijelu večer u grču. Prihvatite odjeb, to vam mora biti totalno svejedno, odjeb pa što?
abelard is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 14:59   #28
Quote:
J.B.T. kaže: Pogledaj post
Možda je malo čudna tema, ali za mene važna. Kažu mi da sam prosjek što se tiče izgleda, a malo iznad prosjeka što se tiče inteligencije, ali si ne mogu pomoći u ovome. Sviđaju mi se zgodnije cure, a stalno mi se upucavaju manje lijepe, aka ružne cure.

Pošto imam taj problem i što dobivam odjebe od onih koje me privlače, nastojim se ne interesirati o curama.

Problem je što srce kaže jedno, a mozak drugo. Kako sad ubit želju u srcu?
Jel ti netko rekao da neje*e lijep vec uporan?
Zato prva lekcija koju moras svladat je da kad krenes u Klub da ostavis
karakter napolju inace kao dobricak neomasti brke.
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 15:02   #29
Quote:
abelard kaže: Pogledaj post
Prihvatite odjeb, to vam mora biti totalno svejedno, odjeb pa što?
Thats my Nigga
(Ali obavezno spomenuti da se treba prije Akcije ugrijat, inace moze doc do ozlijeda)
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 15:16   #30
Počni igrati MMORPG igre i zanimati se za science fiction, fantasy i stripove i imaš natprosječne šanse za aseksualnost.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 17:32   #31
Quote:
šal_od_kašmira kaže: Pogledaj post
Muškarci traže ljepotu, žene traže karakter.
Inb4 Brad7
Conor McGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 23:52   #32
Quote:
J.B.T. kaže: Pogledaj post
Kako sad ubit želju u srcu?
Misliš u gaćama?

Čuj, sasvim normalno je da ti se sviđaju zgodne cure. Sasvim normalno je da ti se ne sviđaju gadne cure.

Međutim, prihvati to da te zgodne cure ne žele, a vjerujem da i sam znaš koji je razlog. Jebiga.

Ja sam isto tako prihvatio svoj izgled i shvatio da neću nikad imati curu i jebiga, nisam sretan zbog toga ali iz svoje kože ne mogu van.

Ne pomaže niti to što sam plitko đubre koje se najviše povodi izgledom pa ne želim biti sa meni ružnim curama, a mogao sam do sada biti 4 puta u vezi, ali čemu da lažem i sebe i nju.
GuestX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 23:56   #33
Quote:
J.B.T. kaže: Pogledaj post
Možda je malo čudna tema, ali za mene važna. Kažu mi da sam prosjek što se tiče izgleda, a malo iznad prosjeka što se tiče inteligencije, ali si ne mogu pomoći u ovome. Sviđaju mi se zgodnije cure, a stalno mi se upucavaju manje lijepe, aka ružne cure.

Pošto imam taj problem i što dobivam odjebe od onih koje me privlače, nastojim se ne interesirati o curama.

Problem je što srce kaže jedno, a mozak drugo. Kako sad ubit želju u srcu?
Puši travu i igraj igrice.
ekho is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 15:36   #34
Dok moji vršnjaci žive ne zdravim životom ja sa 26 godina izgledam kao da imam 18 sve zahvaljujući tome što imam potpuno aktivnu seksualnu energiju i meditacijom je puštam kroz čitavo tijelo osjetim kako liječi i podmlađuje moje biće svakodnevno. Nisam aseksualan ali čuvam seksualnu energiju ne rasipajući je na samozadovoljavanje. Pošto nemam djevojku, a da je imam onda bi redovno imao seksualne odnose i razmjenjivali bi međusobno seksualnu energiju. Nema čovjeka koji je aseksualan jer svako u duhu posjeduje ogromnu količinu seksualne energije samo je kod nekoga manje kod nekoga više, a kod nekoga potpuno aktivna. Seksualna energija je i vitalna energija te njeno rasipanje u nepovrat utiče na psihičko i fizičko zdravlje. Moje starenje je veoma usporilo kako sam se sve više počeo briniti o svom tijelu i ponašati se odgovorno.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 17:19   #35
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Dok moji vršnjaci žive ne zdravim životom ja sa 26 godina izgledam kao da imam 18 sve zahvaljujući tome što imam potpuno aktivnu seksualnu energiju i meditacijom je puštam kroz čitavo tijelo osjetim kako liječi i podmlađuje moje biće svakodnevno. Nisam aseksualan ali čuvam seksualnu energiju ne rasipajući je na samozadovoljavanje. Pošto nemam djevojku, a da je imam onda bi redovno imao seksualne odnose i razmjenjivali bi međusobno seksualnu energiju. Nema čovjeka koji je aseksualan jer svako u duhu posjeduje ogromnu količinu seksualne energije samo je kod nekoga manje kod nekoga više, a kod nekoga potpuno aktivna. Seksualna energija je i vitalna energija te njeno rasipanje u nepovrat utiče na psihičko i fizičko zdravlje. Moje starenje je veoma usporilo kako sam se sve više počeo briniti o svom tijelu i ponašati se odgovorno.
https://www.youtube.com/watch?v=fw8wqIAjvqA
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 17:43   #36
Tačno kako kaže dragocjene tjelesne tečnosti ustvari kompresovana svjetlost i energija i svaki gubitak u nepovrat postepeno izaziva disbalans u čitavom sistemu. To što kaže autor ove teme da ga privlače zgodnije i ljepše djevojke, a samo one manje ljepše se interesuju za njega neka bude sretan i sa tim možda je ona koja nije toliko lijepa inteligentnija i ima više pozitivnih osobina od većine onih zgodnih i lijepih. Ustvari ja znam mnogo više djevojaka koje nisu toliko lijepe i zgodne, a snašle su se i žive sretnijim i boljim životom od većine onih koje su lijepe i umišljene koje podcjenjuju mnoge muškarce.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 20:10   #37
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Dok moji vršnjaci žive ne zdravim životom ja sa 26 godina izgledam kao da imam 18 sve zahvaljujući tome što imam potpuno aktivnu seksualnu energiju i meditacijom je puštam kroz čitavo tijelo osjetim kako liječi i podmlađuje moje biće svakodnevno. Nisam aseksualan ali čuvam seksualnu energiju ne rasipajući je na samozadovoljavanje. Pošto nemam djevojku, a da je imam onda bi redovno imao seksualne odnose i razmjenjivali bi međusobno seksualnu energiju. Nema čovjeka koji je aseksualan jer svako u duhu posjeduje ogromnu količinu seksualne energije samo je kod nekoga manje kod nekoga više, a kod nekoga potpuno aktivna. Seksualna energija je i vitalna energija te njeno rasipanje u nepovrat utiče na psihičko i fizičko zdravlje. Moje starenje je veoma usporilo kako sam se sve više počeo briniti o svom tijelu i ponašati se odgovorno.
možda jednostavno izgledaš mlađe, imaš takvu genetiku i izgled pa si zabrijo

ima ljudi od 30 godina kaj izgledaju koda imaju 18 zbog genetike
Conor McGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 08:29   #38
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Tačno kako kaže dragocjene tjelesne tečnosti ustvari kompresovana svjetlost i energija i svaki gubitak u nepovrat postepeno izaziva disbalans u čitavom sistemu. To što kaže autor ove teme da ga privlače zgodnije i ljepše djevojke, a samo one manje ljepše se interesuju za njega neka bude sretan i sa tim možda je ona koja nije toliko lijepa inteligentnija i ima više pozitivnih osobina od većine onih zgodnih i lijepih. Ustvari ja znam mnogo više djevojaka koje nisu toliko lijepe i zgodne, a snašle su se i žive sretnijim i boljim životom od većine onih koje su lijepe i umišljene koje podcjenjuju mnoge muškarce.
I šta je to čudno ? Izgled nije garancija ni za šta, pogotovo ne za uspješan ljubavni život...
__________________
otac Pablo Eskobar i majka Kolumbija.
pellissier is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 18:31   #39
Quote:
pellissier kaže: Pogledaj post
I šta je to čudno ? Izgled nije garancija ni za šta, pogotovo ne za uspješan ljubavni život...
Nije ništa čudno. Tačno da izgled nije garancija ali danas se njemu sve više pažnje daje. Nema niti u ljubavi garancije da će sve uvijek ići glatko.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 21:18   #40
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Nije ništa čudno. Tačno da izgled nije garancija ali danas se njemu sve više pažnje daje. Nema niti u ljubavi garancije da će sve uvijek ići glatko.
Pa normalno da se pridaje, ipak je to nešto što većina nas prvo primjeti kod date osobe. Sad, izgled je rastezljiv pojam...
__________________
otac Pablo Eskobar i majka Kolumbija.
pellissier is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger