Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2013., 12:50   #2021
Quote:
inarak84 kaže: Pogledaj post
Drago mi je za intervju skačem od sreće mi ćemo izgleda prije Turaka imat više informacija o Fatihu.Lijepo mu stoji brada blago Nanutici.
mislim da necemo,,pise da o novoj ulozi nije htio pricati jer ne smije
__________________
...Deniz ti si moje blago....
kerimboran is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 12:50   #2022
Veselim se intervjuu, ali sutra radim u to doba pa će vjerojatno biti na netu negdje za pogledati. Nek netko stavi link, kad dođem sutra da brže nađem.

Uf, brada mi je prepreprevelika, uopće mu se ne vidi lice. Nisam ljubitelj tolike brade.
lady.godiva003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 12:51   #2023
Drazi mi je bez tolike brade, ali ok, ovo je za ulogu. A krivo mi je sto je bas u 11.mj. bio u Dubrovniku, vise bi uzivali on i drustvo da su bili usred kasnog proljeca ili ljeta ili do kraja 9.mj.
Da smo ga vidjeli u Dubrovniku s tolikom bradom, a tad jos nismo znali za njega, pitanje je bi li se okrenule za njim? Ja bih, jer volim promatrati muske. a on bi bio uocljiv zbog visine i hoda (makar u Duborvniku ima dosta visokih )
11.mj. je meni najruzniji mjesec za putovanja, zbog vremenskih prilika i najkraci su dani.

I vidim sijede na bradi (onaj dio blize obrazima)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:00   #2024
: cheer:
Boranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:08   #2025
Quote:
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Drazi mi je bez tolike brade, ali ok, ovo je za ulogu. A krivo mi je sto je bas u 11.mj. bio u Dubrovniku, vise bi uzivali on i drustvo da su bili usred kasnog proljeca ili ljeta ili do kraja 9.mj.
Da smo ga vidjeli u Dubrovniku s tolikom bradom, a tad jos nismo znali za njega, pitanje je bi li se okrenule za njim? Ja bih, jer volim promatrati muske. a on bi bio uocljiv zbog visine i hoda (makar u Duborvniku ima dosta visokih )
11.mj. je meni najruzniji mjesec za putovanja, zbog vremenskih prilika i najkraci su dani.

I vidim sijede na bradi (onaj dio blize obrazima)
Da, i meni je baš žao da je Hrvatsku doživio u krivo vrijeme...tako je važno kada i s kim si negdje...može potpuno uporopastiti dojam, taman da si na najljepšem mjestu na svijetu! Nadam se da mu to nije zadnji posjet RH
Što se tiče sijedih.....uf, vooolim Mislim da je on onaj tip frajera koji stari kao crno vino...markantan, bore mu dobro stoje...bit će sve ljepši i lijepši! Onako balav je bio presladunjav...njegovo vrijeme tek dolazi, a na nama je da uživamo
A brada...ok, da sam ga srela ne znajući da je on vjerojatno ne bih okrenula glavu (onako iskreno), ali da mi sad dođe.....ni najmanje mi ne bi smetalo!!!!
__________________
… Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovjek samo srcem dobro vidi. Suština se očima ne da sagledati. Oči su slijepe. Treba gledati srcem. (Mali princ, Antonie de Saint-Exupery)
Syrenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:12   #2026
Quote:
kerimboran kaže: Pogledaj post
ha ha ha ha ,,malo si mi blaga---sakrije malo njegovu ljepotu
nemoj se saliti,,da ne znamo tko se krije iza tih DLAKA,,tesko da bi ga pogledale
a ovako bit ce slinjenja,,,blago se ivani
da, istina...u pravu si
al dobro je nicole_lilly rekla, trebamo gledati u oci

i ja kazem blago se ivani, bas me zanima sto ga je pitala jaooo
i sigurno na kraju bude 'pozdrav novoj tv i svim gledateljicama sile'

i njegov glas cemo cuti!!!
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:18   #2027
Žene, stavili su klipić s njegovim pozdravom gledateljima Nove Tv!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! Prekratko mi je to, ja bi jooooooš! Super mi je taj njegov ugodni bariton, tako mekan, ajme obožavam mu glas! I kako kaže "Memet" (proguta h)
Ja mislim da je on ko neka velika umiljata beba, prava maza...pa daj pogledajte ga kako priča, skroz je nježan, micica
__________________
… Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovjek samo srcem dobro vidi. Suština se očima ne da sagledati. Oči su slijepe. Treba gledati srcem. (Mali princ, Antonie de Saint-Exupery)
Syrenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:20   #2028


Drago mi je zbog ovoga.
Moram da kazem svaka cast Novoj TV, a Ivani zavidim (bas sam ljubomorna )


A ova brada najgore od svega je sto je prof. Iskender Pala tražio da je nastavi pustati
Ono dokle ce mu biti


Inace samo dolaze pozitivni komentari na cinjenicu da ce Mehmet glumiti Fatiha
Vecina forumasa, twiterasa mu želi uspijeh, smatraju da je on pravi izbor za taj projekat, da ce Mehmet i ovaj posao fantasticno uraditi.

Sta ja sada da kazem sem: Neka je sa srecom!
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:30   #2029
pitam se dali je zadrzala sako? bas joj zavidim voljela bih da sam na njezinom mjestu
EzelFata is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:31   #2030
jeeeeeeeeeee napokon,blago Nanutici.ajmeeeeeeeeee ko će dočekati sutra,meni ima pre sexy glas,a što se tiće brade,ma sve mi prolazi kod njega.baš me zanima jel je reko Nanutici da je imo navalu iz Hirvatistana na lekisokonu(tko zna šta su još pričali dok je kamera bila ugašena)pa zakaj nisu mogli danas dati taj intervju?????
 
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:34   #2031
Quote:
Chika14 kaže: Pogledaj post
jeeeeeeeeeee napokon,blago Nanutici.ajmeeeeeeeeee ko će dočekati sutra,meni ima pre sexy glas,a što se tiće brade,ma sve mi prolazi kod njega.baš me zanima jel je reko Nanutici da je imo navalu iz Hirvatistana na lekisokonu(tko zna šta su još pričali dok je kamera bila ugašena)pa zakaj nisu mogli danas dati taj intervju?????
Zato da nas izlude i nabriju gledanost do sutra
Ja mislim da kad skuže gledanost možda se nešto zarola kao ideja da ga dovedu ovdje!!!

aaaah, pusta mašta....
__________________
… Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovjek samo srcem dobro vidi. Suština se očima ne da sagledati. Oči su slijepe. Treba gledati srcem. (Mali princ, Antonie de Saint-Exupery)
Syrenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:36   #2032
Btw, mislim da će intervju biti: ona na engleskom, a on na turskom, pa titlovi..... Goddamit, baš sam htjela čuti kako mu ide engleski
Ali sumnjam da mu ide...
__________________
… Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovjek samo srcem dobro vidi. Suština se očima ne da sagledati. Oči su slijepe. Treba gledati srcem. (Mali princ, Antonie de Saint-Exupery)
Syrenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:38   #2033
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post

Drago mi je zbog ovoga.
Moram da kazem svaka cast Novoj TV, a Ivani zavidim (bas sam ljubomorna )


A ova brada najgore od svega je sto je prof. Iskender Pala tražio da je nastavi pustati
Ono dokle ce mu biti


Inace samo dolaze pozitivni komentari na cinjenicu da ce Mehmet glumiti Fatiha
Vecina forumasa, twiterasa mu želi uspijeh, smatraju da je on pravi izbor za taj projekat, da ce Mehmet i ovaj posao fantasticno uraditi.

Sta ja sada da kazem sem: Neka je sa srecom!
Imaš pravo dosta pozitivni komentari po internetu i fizički im odgovara za ulogu.Juče je na twitteru skoro svakih sat neko twitao o njemu i glavnoj ulozi.Al džaba sve sad mi je samo na pameti blago Ivani uradiće ona dobar intervju iako sam sigurna da ne prati turske serije još bi bolje bilo da ga je intervjuisao neko ko to prati recimo neka od forumašica .
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:40   #2034
Quote:
Syrenas kaže: Pogledaj post
Zato da nas izlude i nabriju gledanost do sutra
Ja mislim da kad skuže gledanost možda se nešto zarola kao ideja da ga dovedu ovdje!!!

aaaah, pusta mašta....
pa rekao je da će opet doći(moš mislit),pogotovo sada kad je tako popularan
 
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:44   #2035
Quote:
inarak84 kaže: Pogledaj post
Imaš pravo dosta pozitivni komentari po internetu i fizički im odgovara za ulogu.Juče je na twitteru skoro svakih sat neko twitao o njemu i glavnoj ulozi.Al džaba sve sad mi je samo na pameti blago Ivani uradiće ona dobar intervju iako sam sigurna da ne prati turske serije još bi bolje bilo da ga je intervjuisao neko ko to prati recimo neka od forumašica .
Potpisujem. Zapravo, mislim da će intervju više biti na temu privatnih stvari, ljubavi itd.... o novom projektu ni riječi. Ali sve su informacije dobrodošle
Eh da su poslali jednu od nas!!!
Ma ubila bi se od sreće da sam bila na njenom mjestu....
__________________
… Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovjek samo srcem dobro vidi. Suština se očima ne da sagledati. Oči su slijepe. Treba gledati srcem. (Mali princ, Antonie de Saint-Exupery)
Syrenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:54   #2036
Merhaba kızlar! Vidim ima lipih vijesti. Napokon pravi intervju, a ne prepisivanje kao do sada
Bravo Nova TV. Blago Nanutici, koliko bi nas bilo na njenom mistu. Pa naravno da se neće toplo obući kada zna da aga dobro grije
Eto on je odmah priskočio u pomoć.

Baš mi djeluje pristupačno s novinarima,fanovima....osmijeh, zezancija, svaka mu čast.
Jedva čekam sutra.
S-Mirelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:55   #2037
[QUOTE=Xavi-]

Drago mi je zbog ovoga.
Moram da kazem svaka cast Novoj TV, a Ivani zavidim (bas sam ljubomorna )


A ova brada najgore od svega je sto je prof. Iskender Pala tražio da je nastavi pustati
Ono dokle ce mu biti :

odlicno pitanje,,vec je sada stvarno duga pre duga,,,ne znam koliko jos moze pustati bradu,,a da lici na sebe,,vec sada samo oci pokazuju da je to on
__________________
...Deniz ti si moje blago....
kerimboran is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:57   #2038
Quote:
Syrenas kaže: Pogledaj post
Potpisujem. Zapravo, mislim da će intervju više biti na temu privatnih stvari, ljubavi itd.... o novom projektu ni riječi. Ali sve su informacije dobrodošle
Eh da su poslali jednu od nas!!!
Ma ubila bi se od sreće da sam bila na njenom mjestu....:
504:
Mislim da kad bi se stvorio ispred nas da bi zabezeknule Ugl, jedva cekam sutra
lipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 14:00   #2039
Quote:
Syrenas kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je on ko neka velika umiljata beba, prava maza...pa daj pogledajte ga kako priča, skroz je nježan, micica
Skroz jos kad ga ovako cujem,sav drag i mio.. K 'o neki plisani medo veliki.
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 14:00   #2040
Piše vam sve o čemu su pričali u članku a baš da bi se on razvezao o ljubavnom životu sumnjam al jedva čekam da čujem šta je odgovorio na pitanje jel zaljubljen.I gdje se taj čovjek kreće da ga ne uslikaju ni sad kad je novi projekat aktuelan?Fakat je tajanstven al zato mi se i sviđa.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.