Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2010., 08:53   #1
Rastava u pedesetima, ljubav i početak novog života

Otvaram ovu temu jer me zaista zanimaju mišljenja drugih ljudi o ovome..
Da vam čovjek u ranim pedesetima kaže da se zaljubio u vas,želi započeti novi život s vama , osječa da je spreman za još jedan život.. doma ima sklad i ,,savršenstvo,, ali ljubav nestane naskon 20 i kusur godina braka.. i želi i osječa da može nesto novo--
Imali li budučnosti u tome?? vjertovati ili ne u to??
Hvala....
uspomene29 is offline  
Old 26.02.2010., 08:56   #2
sjebana situacija.
Normalno da se može zaljubiti i voljeti tu drugu,to je neupitno.
Samo mi nije ok, da nakon 20 godina braka sve baci u vodu, to mi govori da je pomalo avanturistički tip i da nije baš dosljedan, eto tako ja na to gledam.
__________________
Brže, više, jače
mahatma_tesla is offline  
Old 26.02.2010., 09:03   #3
Kad se ljudi približavaju trećoj životnoj dobi onda ih naglo uhvati strah od smrti. Nova doza endorfina i nova osoba čine se kao savršen bijeg od kraja, jer si ljudi potvrđuju da su još "živi" i, štoviše, da su još uvijek mladi.
Shera is offline  
Old 26.02.2010., 09:07   #4
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
Kad se ljudi približavaju trećoj životnoj dobi onda ih naglo uhvati strah od smrti. Nova doza endorfina i nova osoba čine se kao savršen bijeg od kraja, jer si ljudi potvrđuju da su još "živi" i, štoviše, da su još uvijek mladi.
a nisu
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Old 26.02.2010., 09:09   #5
Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
a nisu
Da, propustila sam mladost stavit pod navodnike.
Shera is offline  
Old 26.02.2010., 09:45   #6
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
Kad se ljudi približavaju trećoj životnoj dobi onda ih naglo uhvati strah od smrti. Nova doza endorfina i nova osoba čine se kao savršen bijeg od kraja, jer si ljudi potvrđuju da su još "živi" i, štoviše, da su još uvijek mladi.
ti to iz osobnog iskustva?

Ja sa 50+ ti kažem da su to gluposti, barem za 90% ljudi mojih godina.
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Old 26.02.2010., 09:55   #7
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
ti to iz osobnog iskustva?

Ja sa 50+ ti kažem da su to gluposti, barem za 90% ljudi mojih godina.
Naravno da je glupost kada znamo da je prosjek zivota sve visi i visi i da imas vise starih nego mladih.
Onehotjuly is offline  
Old 26.02.2010., 09:43   #8
Quote:
mahatma_tesla kaže: Pogledaj post
sjebana situacija.
Normalno da se može zaljubiti i voljeti tu drugu,to je neupitno.
Samo mi nije ok, da nakon 20 godina braka sve baci u vodu, to mi govori da je pomalo avanturistički tip i da nije baš dosljedan, eto tako ja na to gledam.
Da je avanturistički tip ne bi čekao 20g.
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Old 26.02.2010., 10:02   #9
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
Da je avanturistički tip ne bi čekao 20g.
točnije punih 26..g
uspomene29 is offline  
Old 26.02.2010., 14:50   #10
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
Da je avanturistički tip ne bi čekao 20g.
Ne slažem se.
Znam čovjeka koji je tek nakon 20 godina braka prevario ženu. Jednostavno mu je puk'o neki film u glavi i želio je nešto novo. Možda zato jer mu je ta žena bila prva i jedina ljubav. Inače je prije toga brak vrlo dobro štimao, sa svojim usponima i padovima. I tko sad generalizira?

Ps. @ navigator: Godine itekako znače iskustvo, ali mislim da ja sa svojih 25 imam pravo komentirati ovu temu i to ne sa strane svojih roditelja, nego sa MOJE strane jer bi se ja itekako mogla naći u situaciji ove žene koja tu piše. Ako već i nisam I čemu sereš/ili bi trebala reći serete po komentarima svake osobe koja kao nije "adekvatna" komentirati ovu temu. Svatko od nas ima svoju prošlost, povijest, svoje razloge. Ne sviđa mi se nimalo ta diskriminacija.
marina085 is offline  
Old 27.02.2010., 00:13   #11
Quote:
marinasplit85 kaže: Pogledaj post
Ne slažem se.
Znam čovjeka koji je tek nakon 20 godina braka prevario ženu. Jednostavno mu je puk'o neki film u glavi i želio je nešto novo. Možda zato jer mu je ta žena bila prva i jedina ljubav. Inače je prije toga brak vrlo dobro štimao, sa svojim usponima i padovima. I tko sad generalizira?
Govorimo o avanturističkom tipu čovjeka. Jeli tebi avanturistički tip onaj koji nakon 20+g braka prvi put prevari?

Meni nije.
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Old 27.02.2010., 00:52   #12
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
Govorimo o avanturističkom tipu čovjeka. Jeli tebi avanturistički tip onaj koji nakon 20+g braka prvi put prevari?

Meni nije.
Je. Ako ne ostane na jednoj prevari, što nikad nije isključeno. Nakon 20 godina se zasitio pa želi proživjet ono što prije nije proživio. Postaje neka vrsta avanturista. Nije ni prvi ni zadnji primjer za kojeg znam (naravno, ne znači da je ovdje to slučaj).
marina085 is offline  
Old 26.02.2010., 09:02   #13
zasto imam osjecaj da si dosta mlada od njega?
postuj njega i obitelj, nadi si nekog s manje tereta, a i kao sto kazu, ocito nije neki doslijedan tip tako da...
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Old 26.02.2010., 09:06   #14
Quote:
uspomene29 kaže: Pogledaj post
Otvaram ovu temu jer me zaista zanimaju mišljenja drugih ljudi o ovome..
Da vam čovjek u ranim pedesetima kaže da se zaljubio u vas,želi započeti novi život s vama , osječa da je spreman za još jedan život.. doma ima sklad i ,,savršenstvo,, ali ljubav nestane naskon 20 i kusur godina braka.. i želi i osječa da može nesto novo--
Imali li budučnosti u tome?? vjertovati ili ne u to??
Hvala....
Jel to još jedan paralelan ili sasvim novi život?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 26.02.2010., 10:07   #15
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Jel to još jedan paralelan ili sasvim novi život?
Trebao bi biti sasvim novi život... jer več i sada je puno toga ,,drugačije,, nego je to bilo svih ovih godina...sad mislim na njega i neke njegove nazovimo to ,,životne navike,,
uspomene29 is offline  
Old 26.02.2010., 10:16   #16
Quote:
uspomene29 kaže: Pogledaj post
Trebao bi biti sasvim novi život... jer več i sada je puno toga ,,drugačije,, nego je to bilo svih ovih godina...sad mislim na njega i neke njegove nazovimo to ,,životne navike,,
Pa dobro, ako oboje to jako želite, onda se uspustite u to.
Za ništa u životu nema garancije, to ti je jasno, bilo da frajer ima 30 ili 60, veza može i ne mora uspjeti.

I amen. Nema se tu što više posebno filozofirati.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 26.02.2010., 10:25   #17
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Pa dobro, ako oboje to jako želite, onda se uspustite u to.
Za ništa u životu nema garancije, to ti je jasno, bilo da frajer ima 30 ili 60, veza može i ne mora uspjeti.

I amen. Nema se tu što više posebno filozofirati.
hvala što si svojim mišljenjem sudjelovala u ovoj temi...
uspomene29 is offline  
Old 26.02.2010., 10:29   #18
taj ti neće moć ni do prvih šipaka
naomi.petric is offline  
Old 26.02.2010., 10:39   #19
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Za ništa u životu nema garancije, to ti je jasno, bilo da frajer ima 30 ili 60, veza može i ne mora uspjeti.
Al prekidi i razvodi, niti novi početci, sa 30 ili 60 nikako nisu isti.
bezglava mušica is offline  
Old 26.02.2010., 10:42   #20
Quote:
bezglava mušica kaže: Pogledaj post
Al prekidi i razvodi, niti novi početci, sa 30 ili 60 nikako nisu isti.
Naravno da nisu.
Nisam to ni rekla.

Poznajem par koji je baš tako počeo. Ona 26, ili 27, on 49. Rastao se, sad su već više od 10 godina u braku.
Nije sve kriza srednjih godina, nije sve sranje i idiotizam.

Iako postoje velike, realne šanse da se zasere. Ali jebat ga, život je jedan, Fikreta i te spike.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger