Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2010., 20:34   #81
Quote:
uspomene29 kaže: Pogledaj post
ja sam njemu sve to pripisivala ,,zaluđenosti,, on če svaki put na to... dal čovjek može bit zaluđen godinu dana
Moze da bude zaludjen kao sta i ne mora. Po svemu sta si napisala ,daje dojam da ima ozbiljne namjere sa tobom. Ako se odlucio na novi zivot sa tobom ,znaci da te zbilja voli . Covjek u tim godinama kada se zaljubi ,voli vise i jace nego jedan dvadesetogodisnjak. Svjestan je da je to rijetko i da se ne dogadja svaki dan.
Mnogi muskarci u njegovim godinama (ne svi ) sumnjaju da se jedna mlada djevojka moze zaljubiti u njih.

Ako ga volis i ako si spremna za jedan brak i sve sta brak nosi go ahead .

Prvo : ljubav, osjecaj koji je nestao poslije tolikih godina braka,tenzija,kompromisa,padova uzdizanja ,izgradnje. Ostalo je postivanje prema zeni i sve ono sta su zajednicko prosli ,ali je "ljubav"izlapila.

Vjerujem da te voli i da bi svjet zbog tebe pokrenio . U slucaju da odbijes uci u brak sa njime i da se razidjete,ostat ce u njemu jedna tuga nesto ne definirano i osjecaj promasaja da je prosao pored necega bitnog.
Sve je u tvojim rukama .

Ne sumnjam da ce sa tobom izgraditi novu buducnost djecu i sve sta kompozira jednu bracnu zajednicu.

Danasnji ljudi i drustvo a pogotovo muskarci u tim godinama su jako aktivne i dobro stojece osobe.

Ne trebas da se plasis da ce te na bilo koji nacin zanemariti ,na protiv ,ti si njegov adrenalin koja ce mu dati krila.
Sretno vam bilo ako se odlucis sa njim uci u buducnost.
Onehotjuly is offline  
Old 26.02.2010., 21:10   #82
Quote:
Onehotjuly kaže: Pogledaj post
Moze da bude zaludjen kao sta i ne mora. Po svemu sta si napisala ,daje dojam da ima ozbiljne namjere sa tobom. Ako se odlucio na novi zivot sa tobom ,znaci da te zbilja voli . Covjek u tim godinama kada se zaljubi ,voli vise i jace nego jedan dvadesetogodisnjak. Svjestan je da je to rijetko i da se ne dogadja svaki dan.
Mnogi muskarci u njegovim godinama (ne svi ) sumnjaju da se jedna mlada djevojka moze zaljubiti u njih.

Ako ga volis i ako si spremna za jedan brak i sve sta brak nosi go ahead .

Prvo : ljubav, osjecaj koji je nestao poslije tolikih godina braka,tenzija,kompromisa,padova uzdizanja ,izgradnje. Ostalo je postivanje prema zeni i sve ono sta su zajednicko prosli ,ali je "ljubav"izlapila.

Vjerujem da te voli i da bi svjet zbog tebe pokrenio . U slucaju da odbijes uci u brak sa njime i da se razidjete,ostat ce u njemu jedna tuga nesto ne definirano i osjecaj promasaja da je prosao pored necega bitnog.
Sve je u tvojim rukama .

Ne sumnjam da ce sa tobom izgraditi novu buducnost djecu i sve sta kompozira jednu bracnu zajednicu.

Danasnji ljudi i drustvo a pogotovo muskarci u tim godinama su jako aktivne i dobro stojece osobe.

Ne trebas da se plasis da ce te na bilo koji nacin zanemariti ,na protiv ,ti si njegov adrenalin koja ce mu dati krila.
Sretno vam bilo ako se odlucis sa njim uci u buducnost.
Naravno da ga volim, i spremna sam snjim izgraditi novu budučnost.. puno je stvari kojih se plašim ali eto nadam se da ču uspijeti to prebroditi.. hvala ...
uspomene29 is offline  
Old 26.02.2010., 21:26   #83
Quote:
uspomene29 kaže: Pogledaj post
Naravno da ga volim, i spremna sam snjim izgraditi novu budučnost.. puno je stvari kojih se plašim ali eto nadam se da ču uspijeti to prebroditi.. hvala ...
Jebem ga ja, kakvu budućnost sa nekim od 50 i kusur.
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 26.02.2010., 21:35   #84
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
Jebem ga ja, kakvu budućnost sa nekim od 50 i kusur.
bolje sa starim papati nego s mladim plakati, govorili su mudri ljudi
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 26.02.2010., 21:38   #85
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
bolje sa starim papati nego s mladim plakati, govorili su mudri ljudi
JAKO DOBRO
uspomene29 is offline  
Old 26.02.2010., 21:39   #86
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
Jebem ga ja, kakvu budućnost sa nekim od 50 i kusur.
ne misliš da je bolje s nekim provesti ljepih 20-30g nego s nekim 20-30 loših
uspomene29 is offline  
Old 27.02.2010., 00:13   #87
Quote:
marinasplit85 kaže: Pogledaj post
Ne slažem se.
Znam čovjeka koji je tek nakon 20 godina braka prevario ženu. Jednostavno mu je puk'o neki film u glavi i želio je nešto novo. Možda zato jer mu je ta žena bila prva i jedina ljubav. Inače je prije toga brak vrlo dobro štimao, sa svojim usponima i padovima. I tko sad generalizira?
Govorimo o avanturističkom tipu čovjeka. Jeli tebi avanturistički tip onaj koji nakon 20+g braka prvi put prevari?

Meni nije.
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Old 27.02.2010., 00:18   #88
Quote:
uspomene29 kaže: Pogledaj post
Evo ovako... odg.na neka pitanja. u vezi smo godinu dana, viđamo se svakodnevno ali bas svaki dan.....rijetkon se desi dan da se ne vidimo i tome je večinom krivac moj ili njegov posao,ono kako se on ponaša prema meni je predivno.. mislim da je važno napomenuti da sam ja ta koja u našoj budučnosti vidi ,,probleme,, zbog njegovog skladnog braka u što me on razuvjerava... to što večina piše ta im nije jasan taj ,,skladan,, brak e to je ono što i meni nije jasno i to jedino nemogu shvatiti i to me koći.. on vidi samo dobru budučnost nas dvoje... nekoliko puta je več htio da to sve objavimo ,ja sam bila ta koja je to spriječila... sad zadnji naš dogovor je bio prvo rastava a onda mi...na sto se nije nimalo bunio... želi sve ponovo-svadbu-djecu-ma sve
Samim otvaranjem ove teme si nam pokazala da ti nisi sigurna u sebe, da nisi rašćistila što želiš.

Ovdje ćeš dobiti i pozitivnih i negativnih mišljenja i opet će sve ostati na tebi.

Moj savjet ti je, odluči se što prije, ne odugovlaći.
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Old 27.02.2010., 00:52   #89
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
Govorimo o avanturističkom tipu čovjeka. Jeli tebi avanturistički tip onaj koji nakon 20+g braka prvi put prevari?

Meni nije.
Je. Ako ne ostane na jednoj prevari, što nikad nije isključeno. Nakon 20 godina se zasitio pa želi proživjet ono što prije nije proživio. Postaje neka vrsta avanturista. Nije ni prvi ni zadnji primjer za kojeg znam (naravno, ne znači da je ovdje to slučaj).
marina085 is offline  
Old 28.02.2010., 13:19   #90
Quote:
uspomene29 kaže: Pogledaj post
Otvaram ovu temu jer me zaista zanimaju mišljenja drugih ljudi o ovome..
Da vam čovjek u ranim pedesetima kaže da se zaljubio u vas,želi započeti novi život s vama , osječa da je spreman za još jedan život.. doma ima sklad i ,,savršenstvo,, ali ljubav nestane naskon 20 i kusur godina braka.. i želi i osječa da može nesto novo--
Imali li budučnosti u tome?? vjertovati ili ne u to??
Hvala....
Prvo pozdrav! Moje misljenje je da je ta veza moguca makar su u zivotu takve stvari tesko ostvarive jer uvjek ces se pitati bar ja tako mislim dal si mu ti samo jos jedna u nizu ili je to stvarno to . Neznam u kojoj ste vi fazi i kakav odnos trenutno imate pretpostavljam da je njegova rastava u tijeku? ILI NIJE?
Mozda ti samo maze oci kaj se svega toga tice da ti mislis da je spreman sa
tobom krenut u novi zivot ok al nerazumijem ako trenutno doma ima savrsenstvo, odnosno cijeli mu je zivot takav cemu onda to sa tobom
Ja mislim da si mu ti samo avantura ili tek jos jedna u nizu jer mu je vjerovatno
potrebna promjena kao i svakom drugom muskarcu pazi kaj radis da nebi poslije plakala sorry to je samo moje misljenje sa muske strane.
munjeni100% is offline  
Old 28.02.2010., 13:26   #91
Quote:
munjeni100% kaže: Pogledaj post
Prvo pozdrav! Moje misljenje je da je ta veza moguca makar su u zivotu takve stvari tesko ostvarive jer uvjek ces se pitati bar ja tako mislim dal si mu ti samo jos jedna u nizu ili je to stvarno to . Neznam u kojoj ste vi fazi i kakav odnos trenutno imate pretpostavljam da je njegova rastava u tijeku? ILI NIJE?
Mozda ti samo maze oci kaj se svega toga tice da ti mislis da je spreman sa
tobom krenut u novi zivot ok al nerazumijem ako trenutno doma ima savrsenstvo, odnosno cijeli mu je zivot takav cemu onda to sa tobom
Ja mislim da si mu ti samo avantura ili tek jos jedna u nizu jer mu je vjerovatno
potrebna promjena kao i svakom drugom muskarcu pazi kaj radis da nebi poslije plakala sorry to je samo moje misljenje sa muske strane.
Da rastava je u tijeku.. dal sam mu jedna u nizu..ne,, jer nikad do sada svoju ženu nije prevario kaže da nije imao potrebe a ni vremena bavit se takvim stvarima.. to što tebi nije jasno to njegovo ,,savršenstvo,, doma ,to nije večini ovdje jasno a ni meni samoj kao što sam več i napisla a i njemu to svakodnevno ponavljam.. njemu nije jasno šta meni tu nije jasno...
uspomene29 is offline  
Old 28.02.2010., 13:50   #92
Quote:
uspomene29 kaže: Pogledaj post
Da rastava je u tijeku.. dal sam mu jedna u nizu..ne,, jer nikad do sada svoju ženu nije prevario kaže da nije imao potrebe a ni vremena bavit se takvim stvarima.. to što tebi nije jasno to njegovo ,,savršenstvo,, doma ,to nije večini ovdje jasno a ni meni samoj kao što sam več i napisla a i njemu to svakodnevno ponavljam.. njemu nije jasno šta meni tu nije jasno...
Ok nije imao potrebu a cemu sad potreba ako je i dalje sve izmedj njih bilo uredu "odnosno savrsenstvo" nerazumijem al nema veze zelim ti srecu.
munjeni100% is offline  
Old 28.02.2010., 13:53   #93
Quote:
munjeni100% kaže: Pogledaj post
Ok nije imao potrebu a cemu sad potreba ako je i dalje sve izmedj njih bilo uredu "odnosno savrsenstvo" nerazumijem al nema veze zelim ti srecu.
i na to ču ti odgovoriti.. kaže zaljubio se .. ljubav u braku je nestala ostalo je poštivanje itd. pojavila sam se ja i ponovo je osjetio neke stvari...
uspomene29 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger