Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2004., 21:12   #1
Question Seks u trudnoći

Ne zaj*am se, ozbiljno vas pitam . Doslo je do toga da draga vise ne moze privuci noge dok lezi na ledjima, znaci nis' od misionarske pozicije. Citao sam o nekoj poziciji dok obadvoje leze na strani, to mi dodje vise kao petting onim dijelom . Jedino sto jos funkcionira je doggie style, sa puuuno jastuka ispod, i pazljivim namjestanjem. Prva faza lici vise na planinarenje, a ono sto slijedi je prava akrobatika. Kakva tantra, kakva Kamasutra - ovo iziskuje snazan biceps (radi oslanjanja), dobru kondiciju i savrsenu koordinaciju. Ima li nekih stoseva, ili da treniram dalje?
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 21:49   #2
U kojem je tjednu trudnoce?
Ja sam u 30-tom i nemam problema kad sam gore. Samo se moram drzati na rukama i ne spustati se na trbuh. (I naravno lubrikant je neizostavan).
Kod nas je isto akrobatika nekad na djelu jer pseca poza iz nekih drugih razloga kod nas nikad nije bila moguca. Pozicija sa strane je ok (onako kao dvije zlice), ali mi on mora pridrzati nogu u zraku da ima dovoljno mjesta, a ja to sama ne mogu.
Kak mislis da ne moze privuci noge kad je na ledjima? Zakaj bi privlacila noge? Mislis da te njima obgrli oko ledja dok si ti na njoj?

Nadam se da ti je bar nekaj od toga pomoglo i da se nisam ovak javno razotkrila za djabe
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 21:50   #3
U kojem je mjesecu Secudno?

A kao sto znas potreba je majka svih izuma pa tako puno srece u vjezbanju

Ako je trudnoca uredna i trudnica se osjeca oke, moze sex sve do kraja, da ima i pozicija da je on iza nje i doggy i da je ona na stolu a osjeca se kao prevrnuta kornjaca ( ovo ja o sebi )...ali vjerujem da si ti snalazljiv decko i da ces do svega toga doci ionako
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 21:52   #4
Quote:
Kak mislis da ne moze privuci noge kad je na ledjima? Zakaj bi privlacila noge
da taj dio ni meni nije bio jasan...a zadnja recenica Issa
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 22:03   #5
sexajte se na stolu kad se ona legne na stol, nema frke
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 22:27   #6
Quote:
traxdata kaže:
sexajte se na stolu kad se ona legne na stol, nema frke
ne znam kome se da u nedjelju ujutro iz toplog i mirisnog kreveta sljapkati do kuhinje
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 22:51   #7
Quote:
Issa kaže:
ne znam kome se da u nedjelju ujutro iz toplog i mirisnog kreveta sljapkati do kuhinje
issa draga, kad je bila moja "sezona" prosle godine, a ljeto bilo vruuuuce prevruuuuce da znas koji gust je naleci na hladan stakleni stol
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 00:39   #8
Re: Sex u trudnoci

Quote:
Secundo kaže:
Citao sam o nekoj poziciji dok obadvoje leze na strani, to mi dodje vise kao petting onim dijelom .
il ti draga ima veliku straznjicu ili ti je "najboljiprijatelkj" prkratak

meni je ta pozcija (zvana kasika) bila naaaaaaaaaaj
a i inace ju volim

a jos jedna pogodna je da ona sjedi/lezi na rubu kreveta, noge na pod rasirene, a muskarac kleci ispred, tak da budu skoro okomiti

good luck
i NE POSUSTAJ
vecini zena se sex apetit cak poveca za trudnoce
plus sto je to da te pali izvrstan lijek protiv eventualnih kompleksa tipa: ko tenk sam velika i nezgrapna
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 02:41   #9
Mi smo sami napravili nas krevet i visine je idealne. Moj muz stoji i sex je u pic mac. Ispod kreveta smo napravili skladiste a usput je super za sex,jedino me pocinje mucit silazit s njega s punim mjehurom u pol noci Reko muz napravit mi stengicu,hehe.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 09:44   #10
Re: Sex u trudnoci

Quote:
Secundo kaže:
Citao sam o nekoj poziciji dok obadvoje leze na strani, to mi dodje vise kao petting onim dijelom ... Ima li nekih stoseva, ili da treniram dalje?
Varijacije na ovaj gore su
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 09:48   #11
Re: Sex u trudnoci

Quote:
Secundo kaže:
Ima li nekih stoseva, ili da treniram dalje?
Trudi se i treniraj ukoliko ona ima volju i zhelju...ne reagiraju sve zhene jednako...ako joj bash i nije do toga, razumij, prihvati i ne cirkusiraj
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 10:49   #12
Re: Sex u trudnoci

Quote:
Secundo kaže:
Ne zaj*am se, ozbiljno vas pitam . Doslo je do toga da draga vise ne moze privuci noge dok lezi na ledjima, znaci nis' od misionarske pozicije. Citao sam o nekoj poziciji dok obadvoje leze na strani, to mi dodje vise kao petting onim dijelom . Jedino sto jos funkcionira je doggie style, sa puuuno jastuka ispod, i pazljivim namjestanjem. Prva faza lici vise na planinarenje, a ono sto slijedi je prava akrobatika. Kakva tantra, kakva Kamasutra - ovo iziskuje snazan biceps (radi oslanjanja), dobru kondiciju i savrsenu koordinaciju. Ima li nekih stoseva, ili da treniram dalje?
treniraj treniraj....tribat che ti misici kad dodje beba..
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 12:05   #13
Quote:
Winona kaže:
issa draga, kad je bila moja "sezona" prosle godine, a ljeto bilo vruuuuce prevruuuuce da znas koji gust je naleci na hladan stakleni stol
Pa koliko to ljeto traje u Njemachkoj?

Ili si odmah imala trbuh
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 14:15   #14
Quote:
Rita kaže:
Mi smo sami napravili nas krevet i visine je idealne. Moj muz stoji i sex je u pic mac. Ispod kreveta smo napravili skladiste a usput je super za sex,jedino me pocinje mucit silazit s njega s punim mjehurom u pol noci Reko muz napravit mi stengicu,hehe.
ili to ili ces dobiti onu "gusku" za po noci

magic, a ti si na stolu samo kad je trbuh bio velik? Ili ni tad?

Ajde mi smo stol krstili davno prije nego je bebac bio u igri, a da odgovorim na pitanje trbuh mi se jako dugo nije ni vidio
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 15:32   #15
Quote:
magic kaže:
Pa koliko to ljeto traje u Njemachkoj?

Ili si odmah imala trbuh
joj a ti zaboravila de je to super mama pa onda i super beba
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 17:47   #16
Pretjerujete, u trudnoći je seks zabranjen.




Sram vas bilo!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 18:07   #17
Quote:
Winona kaže:
Ajde mi smo stol krstili davno prije nego je bebac bio u igri, a da odgovorim na pitanje trbuh mi se jako dugo nije ni vidio
oprosti shto sam pomislila da na topiku o sexu u trudnoci pishesh o sexu u trudnoci.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 18:08   #18
Re: Sex u trudnoci

Quote:
Secundo kaže:
Ne zaj*am se, ozbiljno vas pitam . Doslo je do toga da draga vise ne moze privuci noge dok lezi na ledjima, znaci nis' od misionarske pozicije. Citao sam o nekoj poziciji dok obadvoje leze na strani, to mi dodje vise kao petting onim dijelom . Jedino sto jos funkcionira je doggie style, sa puuuno jastuka ispod, i pazljivim namjestanjem. Prva faza lici vise na planinarenje, a ono sto slijedi je prava akrobatika. Kakva tantra, kakva Kamasutra - ovo iziskuje snazan biceps (radi oslanjanja), dobru kondiciju i savrsenu koordinaciju. Ima li nekih stoseva, ili da treniram dalje?
Ma Sec, sexaj se koliko god hoces u svim pozama osim misionarske. Ne kuzim bas sve sto si napisal, al' never majnd.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 18:10   #19
Quote:
Winona kaže:
issa draga, kad je bila moja "sezona" prosle godine, a ljeto bilo vruuuuce prevruuuuce da znas koji gust je naleci na hladan stakleni stol
Cek' malo, ak' ti se trbuh nije dugo vidil, a rodila si u trecem mjesecu, a "sezona" ti bila u ljeto, ne stima nekaj. Winona, joj, joj, logika ti nije jaca strana.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 18:20   #20
ne znam kak vama al je meni sezona bila 9 mjeseci

Bez nje ili s njom, stol je zakon Secundo

Nerea, ne brini, nemam ti ja za ovakve vise cajta I bolje tako...a i d aone imaju vise zanimacije u zivotu manje bi bile zloceste. tak.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.