Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2009., 01:23   #1
kakav karakter kod zena zapravo preferirate?

evo ovako imam ozenjenog frenda pa smo malo cavrljali o vezama.kaze da ne voli vise svoju zenu??ona je usluzna,kuha stalno sve sto mu pase,rasiri noge kad on zeli,kuca je tip-top cista,ne ispituje previse di i s kim,brine o sinu,voli ga i ugađa mu a on nju ne voli???reklo bi se san svih muskih a pogotovo muslimana.s tim vise sto je i on musliman tako odgojen zaprepascenje je bilo duplo.kaze "koji ce mi ku..c pas?" ako hocu da me netko slusa i bude sve po mom kupit cu si psa ili robota!ja trebam osobu. pitam ga kakvu? " ako trebam provest s nekim zivot necu da mi bude dosadno. hocu da da se zna dobro postavit i posvadit ak treba,da me nekad odbije pa da smisljam kako cu je nagovoriti,da mi jelo bude zgoreno il ga ne bude,neka ode nekud a ne javi mi,ne mora krevet uvijek biti slozen, bilo sto samo da ne bude dosadno.hocu da me tjera na razmisljanje i osvajanje opet i opet.zelim imati osjecaj da je cjeli zivot lovim i pokusavam razumjeti.mora biti neki poticaj." kaze da mu se svidjaju sitne jer otrov se cuva u malim bocicama.ahahha da su te zajebane.
stvarno ne kuzim. kakve na kraju trebaju biti zene s kojima bi mogli provesti zivot? iznenadio me tim razmisljanjem. misle li svi tako? ajd komentirajte al iskreno. bas me zanima..
ryana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 06:52   #2
Slabo sam noćas spavala, pa nisam bistra...I inače nisam , ali kad sam nenaspavana ,eee, onda mi sve zakaže...Nego, pitaš kakve oni žene vole...No, pa takve ko žena tvog frenda...A tvoj frend izgleda traži drugog frenda...A, čuj, neka se bavi rekreativno malim ili stolnim nogometom, možda da ode u kuglanu...E, tamo nek se svađa sa sebi ravnima...možda se nađe i koji sitnije građe...
Jedva čekam, što će ti Nikita reći ili Marijaći..i Pjegava će najbolje znati...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 08:20   #3
A taj oženjen frend si ti? Nas buš jebala?

Pa iz Ryan Air avijona se vidi da si okrenula spolove.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 08:51   #4
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
A taj oženjen frend si ti? Nas buš jebala?

Pa iz Ryan Air avijona se vidi da si okrenula spolove.
Daj se posvadjaj sa njom da joj uljepsas dan,posto joj ne dostaje animacija u braku !
colibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 08:53   #5
Quote:
ryana kaže: Pogledaj post
evo ovako imam ozenjenog frenda pa smo malo cavrljali o vezama.kaze da ne voli vise svoju zenu??ona je usluzna,kuha stalno sve sto mu pase,rasiri noge kad on zeli,kuca je tip-top cista,ne ispituje previse di i s kim,brine o sinu,voli ga i ugađa mu a on nju ne voli???reklo bi se san svih muskih a pogotovo muslimana.s tim vise sto je i on musliman tako odgojen zaprepascenje je bilo duplo.kaze "koji ce mi ku..c pas?" ako hocu da me netko slusa i bude sve po mom kupit cu si psa ili robota!ja trebam osobu. pitam ga kakvu? " ako trebam provest s nekim zivot necu da mi bude dosadno. hocu da da se zna dobro postavit i posvadit ak treba,da me nekad odbije pa da smisljam kako cu je nagovoriti,da mi jelo bude zgoreno il ga ne bude,neka ode nekud a ne javi mi,ne mora krevet uvijek biti slozen, bilo sto samo da ne bude dosadno.hocu da me tjera na razmisljanje i osvajanje opet i opet.zelim imati osjecaj da je cjeli zivot lovim i pokusavam razumjeti.mora biti neki poticaj." kaze da mu se svidjaju sitne jer otrov se cuva u malim bocicama.ahahha da su te zajebane.
stvarno ne kuzim. kakve na kraju trebaju biti zene s kojima bi mogli provesti zivot? iznenadio me tim razmisljanjem. misle li svi tako? ajd komentirajte al iskreno. bas me zanima..
Ko je tvoj friend ? Posalj iga k'meni ! Pa da vidi animacije,moj muz pobjegne iz kuce pa ne smije da se vrati dok se ne smirim. On da mi kaze pa jesi li ti normalna? Vidis li ti sta ja podnosim od tebe !
colibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 08:54   #6
A jeste okrutni...Odmah razotkrivate kraj...Pa nije lijepo kvariti uzbuđenje ...a jeste i vi neki....
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 08:57   #7
Koje uzbudjenje ? Mislis sta mwm mulja kao po obicaju ?
colibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 09:04   #8
Ma ja sam se nadala razvoju priče do kulminacije, a onda nagli preokret i priznanje u hičkokovskom stilu: da , ja sam taj frend, i sviđa mi se frendica ili tako nekako...A vi dvoje sve uprskaste....

Al mi se spava...
Oćete vi tu bit dok ja malo ubijem oko?
Recite rajanici da se strpi...
Možda da promjeni frizuru..onu južniju
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 09:20   #9
Ne budem tu ! Danas ponedeljak ! Moram prevrnuti kucu poslije weekenda ! Moji sinovi rusvaj napravili !

Moram do frizera veceras sastanak sa ljubavnikom, moj dan ce profurati a i muza moram nahraniti.
colibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 09:42   #10
Draga Rajana.
Ponajprije bih se ispričala u ime čilike koja je krajnje neozbiljno pristupila ovoj problematici. Ona se naime javlja direktno iz pušnice...

Što se tiče ovoga, ja ne znam ništa o muškarcima ali sam ih već nekoliko vidjela da su prošli ulicom ispred mog prozora i bome ti moram reći da su nekako drugačiji od žena. Nemoj se opterećivati što oni žele nego slušaj mene ovamo: bitno je samo da si negdje zapišeš ono što govoriš tako da sutra znaš što si govorila jučer a...recimo...preksutra danas.

Poslije se javi pa da vidimo.
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 10:22   #11
Oh,kada bi ja vodila evidenciju i broj gluposti koje sam napisala trebale bi mi jos dve godine foruma !

Sama pomisao mi stvara vrtlogavicu u glavi ! Jednu stvar sta znam da sam sretna uz vas drugo me ne ferma.
colibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 11:29   #12
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Poslije se javi pa da vidimo.
Znala sam ja ko je autoritet na ovom polju....Ja samo upijam znanje , a onda ga poslije cijedim i cijedim i cijedim i cijedim, i tako dok ne napunim sve rupe u znanju i onda sam sva ispunjena znanjem...A to me tako ispunjava..I kad je tome tako, onda tako sva ispunjena hodam okolo po pušnicama tako ispunjena da mi se sve znanje cijedi niz mene i tako širim po svijeti svoje novostečeno ispunjenje znanjem.. Vidiš me? Ja sam ona prva što vozi...A da mi nije znanja, ne bi ni vozila ispunjeni bus....
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 11:43   #13
Ja volin neukroćene ljude.....zapravo, jedino takve volin

A muškići? Pa, ako ih mogu vrtit oko malog prsta, to i nisu muškarci. To su dječaci.
Daklem, što divljije to bolje

Još ako je žešći od mene.....
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 11:50   #14
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
Ja volin neukroćene ljude.....zapravo, jedino takve volin

A muškići? Pa, ako ih mogu vrtit oko malog prsta, to i nisu muškarci. To su dječaci.
Daklem, što divljije to bolje

Još ako je žešći od mene.....
A nisam znala da si ti ta frendica od rajning frendovog frenda..
jes to ti,a
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 11:53   #15
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
A nisam znala da si ti ta frendica od rajning frendovog frenda..
jes to ti,a
A vid nje
Kada ne znaš di je moje srce ostalo
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 12:10   #16
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
A vid nje
Kada ne znaš di je moje srce ostalo
, ostalo od čežnje samo,
jer nikad nije prestalo
željeti se vratit tamo...
...di su zore poput svile meke

i di me moja mater uvik čeka da se vratin izdaleka....

Ja plačem na ovu pismu...
Ti ne moraš....


Sori, krivi topik....
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 12:25   #17
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
Ja volin neukroćene ljude.....


Jeti?

Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 12:48   #18
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post


Jeti?
Jes ti ovo, Nikola? Onomad kad si se skinila da ti se malo runo očisti?
Nego, mislim se oko tizi karaktera...baš se nešto mislim i nikako da smislim što bi ja najrađe da sam muško ko što nisam ...Ne pada mi na pamet neki karakter...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 12:51   #19
Meni se čini da tvoj frend ima robota ane ženu.
ibis2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 13:04   #20
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Jedva čekam, što će ti Marijaći....
Oh... interesantna tema..stvarno... ja recimo volim kad je zensko prirodno i kad ne glumi.. naravno u danasnje vrijeme kad su muskarci ogavni to bas ni ne pali... muskarci su svinje (kako rece pjesnik) i ne treba im vjerovati... iapk nadje se uvijek par koji pase zajedno i to je dobro... naravno u takvu vezu trebe ulagati..ipak tu treba biti i popustanja..recimo ona nije feministica a njemu se to ne dopada.. da bi veza uspjela mora se ona malo prilagoditi samo tako... on nije alkoholicar recimo a to se njoj ne dopada.. i ne lezi vraze on postane alkoholicar samo tako... da kad bolje razmislim kljuc je u zajednickom dijalogu.. odgovor je nekad puno laksi nego sto se misli... recimo ja cijenim zenski karakter i ako je ona ona prava onda bih ucinio samo tako kako bih joj ispunio sve zelje i kako bi ona u mojim ocima mogla vidjeti svoj osmijeh... to je najbolja nagrada... i njoj i meni... i trebalo bi to i sacuvati...
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.