Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2014., 22:53   #21
Nakon kupljene kreme za ruke, navalila sam na Mixu kao nespašena. Tek sam u 29 godini počela koristiti kreme za ruke i do tada nisam mogla smisliti ništa na njima dok nisam otkrila ovu divotu Mixinu.
Na moju ogromnu žalost, BB krema me uneredila nakon nekoliko nanošenja iako je blagog mirisa i nježne teksture, nakon što ju nanesem na lice, dogodi se armageden. Lice je toliko masno da ništa ne pomaže, jako se voli zavući u pore. Čak mi se čini da su mi od nje bubuljice po čelu izvirile, sve u svemu za mene totalni promašaj...a tolike nade sam polagala u nju
I treći isprobani proizvod je Baby gel za kupanje/tuširanje za mame i bebe. Iako pomalo neobičnog mirisa (ne znam čime bi usporedila-u sastavu piše da ima ulje slatkog badema, možda to) ima neku blagu teksturu pa mi je divan osjećaj kada ga stavim na kožu. I da, na pumpicu je, što je malo iritantno za gel za tuširanje jer moram 4 puta stisnuti da dobijem potrebnu količinu a pumpica se sporo vraća u početnu poziciju. Kao i večina Mixe i ovaj gel je bez parabena te bez sapuna (količina 250 ml oko 25 kuna u DM-u). Sve u svemu, mislim da će opet naći put u moju kupaonicu.
frayafrancesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 20:10   #22
Ja koristim kremu Rough Areas 40% Glycerine i presavršena mi je.������
Inače je namijenjena za suhe pete i laktove, ali ja ju koristim za ruke jer su po zimi stvarno katastrofa, znaju čak i krvariti. Ali ova krema je spasila situaciju. Namažem navečer ruke onako dosta i pustim da se upije i pođem tako spavati. Ujutro su ruke divota, meke i što je najbolje, drže tako dva dana, uopće tijekom dana nemam potrebu da ih ponovno mažem, kao recimo s Neutrogenom. Uglavnom, sve pohvale.

Sad sam kupila kremu za lice, onu s 8% glicerina, baš me zanima kakva le biti.

E, i sestra mi ima osjetljivu kožu pa je kosu prala s onim baby šamponom u bijeloj bočici na istiskivanje. Uglavnom, baš je dobar bio, miris je prekrasan. I ja sam oprala nekoliko puta s time i jest da je malo prerijedak, ali svejedno dobro opere kosu.

Tako da, Mixa <3<3<3
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 22:52   #23
i meni je mixa super

imam njihovu BB,CC,micelarnu,tonik i mlijeko za tijelo

svi do jednog su mi savršeni,ako bi baš morala izdvojit najdraži bila bi to BB krema

super se razmazuje,upija,ne stvara nikakav nered na licu i ono što mi je najbolje,konačno prava nijansa za mene
probala sam niveinu,garnierovu i maybellinovu,bile su mi prežute,pretamne ili se nisu dobro razmazivale
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 20:54   #24
Meni je jako draga Mixa krema za ruke, ona od dvije koja se brže upija - sa bljeđim čepom mislim (kakvo objašnjenje)
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 22:09   #25
jel netko probao mixa baby kemu surgras nešto, sa 10% glicerina i hladne kreme, piše da je za bebe ali i za hidrataciju maminog lica. cijena u Dm-u je 30 kn.
Raštika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 22:50   #26
DM paketići

Za ljubitelje Mixe, u Dm-u trenutno nude pakete dva proizvoda za ok lovicu, ako koga zanima...
frayafrancesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 21:25   #27
Ima li još igdje za kupiti kremu Mixa rough areas Repairing surgras? Zna li itko?
lada13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 15:14   #28
Jel probao tko novu Mixa micelarnu sa zelenim čepom?
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 16:30   #29
Vidjela sam neki dan reklamu za MIXA Hijalurogel na TV-u, ali nema ga na popisu na web stranici i ne mogu nigdje naci kod nas za kupiti. Ima li toga i gdje?
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 18:53   #30
Imas u dmu i bipi. Alkohol denat u sastavu me odbio, iako sam ju razmatrala. Takoder ga ima i ona oil based krema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 19:08   #31
Au. Imam jako osjetljivu kozu, vec koristim jednu stvar s alkoholom u rutini... Nece ici. Steta
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 19:09   #32
Meni je ta kremica super! Istina, nisam zagledala sastav, ali baš mi ima lijepi efekt na licu i savršena mi je za dehidrirana mjesta. Super vlaži i onda ostavlja lagani film koji tu vlagu drži da ne 'ispari', a sam film ne smeta kod šminke.

Uzela sam je prije nekih 2 mjeseca u poklon paketu skupa s micelarnom. Poklon paketi su bili sniženi, a na Mixu je išao dodatni popust od 30%. Cijeli paket me koštao nekih 47 kn (bar mi je tako u sjećanju ostalo). Mislim da nisam nikad bolje prošla.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:43   #33
Bok! Jel netko isprobao Mixa Atopiance proizvode za kupanje i losione/kreme? I gdje se mogu kupiti u Hr?
Despacitoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2022., 10:42   #34
Ja sam isprobala Atopiance losion za tijelo, odličan je! Imam suhu i osjetljivu kožu, najbolji losion do sada! Dosta dobar mi je i Balea Urea 5% iz DM-a, ali nije baš tako dobar kao Mixa atopiance, gušći je, teže se upija od mixe. Mixa je laka, brzo se upija i brže troši

I čak ga zna biti u Lidlu i Kauflandu na akciji nekad, vjerovali ili ne


Kasno odgovaram, ali možda nekom zatreba.
Carly74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2023., 20:57   #35
Jel bi mi netko mogao preporučiti rutinu za čišćenje zrele kože, od mixe? Koža je osjetljiva, crveni se, posebno na hladnoći.

Volim kombinaciju mlijeko/tonik, malo me strah tih micelarnih jer mi se čine jako agresivne, ali prihvatit ću svaki savjet koji dobijem.

Mixa za tijelo je dobra pa bih možda nešto od njih?
Carly74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2023., 13:42   #36
Vidjela sam jucer reklamu za novu kremu s niacinamidom. Zainteresirala me al sam na dm-ovoj stranici procitala da je tonirana. Probao netko?

Poslano sa mog SM-P605 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2023., 13:50   #37
Quote:
Carly74 kaže: Pogledaj post
Jel bi mi netko mogao preporučiti rutinu za čišćenje zrele kože, od mixe? Koža je osjetljiva, crveni se, posebno na hladnoći.

Volim kombinaciju mlijeko/tonik, malo me strah tih micelarnih jer mi se čine jako agresivne, ali prihvatit ću svaki savjet koji dobijem.

Mixa za tijelo je dobra pa bih možda nešto od njih?
Probaj Mixa Optimal tolarance mlijeko za skidanje šminke, jako je slicno LRP toleriane losionu (njezan, ne narusava barijeru koze, ne smeta za oci). Koristi se na suhu kozu i onda se ispere. Ima ga u Bipi i na Notinu, cijena je oko 40kn.
__________________
Bostons are my life.
weknica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2023., 15:59   #38
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Vidjela sam jucer reklamu za novu kremu s niacinamidom. Zainteresirala me al sam na dm-ovoj stranici procitala da je tonirana. Probao netko?

Poslano sa mog SM-P605 koristeći Tapatalk
Nije tonirana, ja sam je koristila par dana ali ne mogu dati neke dojmove jer je meni sa suhom kožom prelagana za zimu pa je ostavljam za proljeće
__________________
Eto te ko Marija Terezija za shimmere - merlinka
teta paleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2023., 17:40   #39
Quote:
teta paleta kaže: Pogledaj post
Nije tonirana, ja sam je koristila par dana ali ne mogu dati neke dojmove jer je meni sa suhom kožom prelagana za zimu pa je ostavljam za proljeće
Hm.... mozda bi meni s mjesovitom bila ok, kaj mislis? Jel se jako sjajis od nje?

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2023., 18:04   #40
Ne sjajim se uopće, a ja sam barut ni nakon ulja nakon 5 minuta se ne sjajim. hidratantna je krema, lijepo se maže samo meni koža odmah je srkne i fali mi još nešto dodatno. Mogla bi ti biti dobra
__________________
Eto te ko Marija Terezija za shimmere - merlinka
teta paleta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:51.