Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2013., 16:48   #741
Quote:
mammoth kaže: Pogledaj post
Dakle, jedan legendarni parfem, Denim Black, nema ga nigdje, osim u obliku spreja i kolonjske vode...

Svi ovi današnji parfemi su mi bezveze, sladunjavi...

Uglavnom, uzeo sam kolonjsku vodu Black Denim i prelio ju u bočicu od nekog parfema kojeg sam potrošio, tako da se mogu špricnut nekad...to je taj miris, ali ne osjeti se onako kao parfem...u čemu je stvar, u jačini "koncentrata", u nekim dodacima, u nečemu trećem...? A baš sam oduševio sam sebe kad sam odlučio to si pretočiti u bočicu od parfema, al očito se s razlogom zove "kolonjska voda", a ne "parfem", osim ambalaže...

EDIT:

Evo istražio sam sam, razlika je u koncentraciji:

http://www.wisegeek.com/what-are-the...aftershave.htm

Budem ga malo više našpricao, baš da vidim hoće li se osjetiti kao parfem...
Ipak ne, baš sam ga dosta našpricao, osjeti se, ali opet slabije od parfema...i to najviše iz majice, ovo po vratu i licu i ne toliko...

Ima li neka metoda kako pojačati tu koncentraciju, spreman sam nabaviti epruvete, grijače, što god treba...
mammoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 11:48   #742
gdje da nađem rochas parfeme, gdjeee
__________________
'Cause it's a bittersweet symphony, this life...
*bittersweet* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 19:05   #743
Quote:
*bittersweet* kaže: Pogledaj post
gdje da nađem rochas parfeme, gdjeee
kod nas se ne uvoze već godinama, dakle jedino ebay i ostala mjesta za web kupnju.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 00:06   #744
Zna li netko gdje mogu kupiti Lancaster Aquazur? Svugdje sam tražila, ali bez uspjeha...
VelvetDiamond is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 11:18   #745
jel zna netko jel ikad postojala neka zelenkasta edicija angela? ciji miris totalno nema veze s ovim plavim.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 16:28   #746
Pozdrav! Zna li netko na koji način doći do Escade "Absolutely me" ? Zadnji puta sam kupila u Muleru prije 1-1.5 god. i sada neznam odakle da krenem.
Unaprijed hvala..
-Ni-na- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 10:33   #747
Quote:
-Ni-na- kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Zna li netko na koji način doći do Escade "Absolutely me" ? Zadnji puta sam kupila u Muleru prije 1-1.5 god. i sada neznam odakle da krenem.
Unaprijed hvala..
Imas dosta listinga na amazon.de, vidim da neki dostavljaju u HR (ako si odavde).
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 22:38   #748
Quote:
-Ni-na- kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Zna li netko na koji način doći do Escade "Absolutely me" ? Zadnji puta sam kupila u Muleru prije 1-1.5 god. i sada neznam odakle da krenem.
Unaprijed hvala..
Ja u zadnje vrijeme kupujem parfeme na lijepa.hr

https://www.lijepa.hr/lijepa_hr/esca...rfum-75ml.html

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:44   #749
Nije mi jasno da se u 21.st dogada to da se parfemi nakon nekog vremena jednostavno prestanu proizvoditi, pored toliko svega... Uzas!
Ja na kapaljku koristim Devotion od gabriele sabbatini, vec ga sparam dugo, nigdje ga nema zadnje sam ga vidjela na ebayu.
Kod nas vise nema ni parfema dite von teese, why?! Smrc...
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2018., 13:33   #750
Nitchevo

Moja mama je obožavala Nitchevo, još čuva praznu bočicu jer se miris još blago osjeti.

Znam da se Nitchevo više ne proizvodi, no zna li netko jel postoji danas neki drugi parfem (možda baš i od Juvene) jako sličnog, gotovo istog mirisa?
__________________
"Don’t you see that the whole aim of Newspeak is to narrow the range of thought?" (Orwell, 1984)
mariana3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2018., 14:17   #751
uf sta bih dala da vrate Moschino Couture! ...
https://www.fragrantica.com/perfume/...ture--729.html
ne razumem sto tako dobre parfeme discontinue


vidim ima na amazonu, 154 dolara za 50ml...
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2018., 13:45   #752
midnight poison.. neću ga nikad prežaliti
imam još par kapi ishlapljelog parfema u bočici koju sam dobila prije par god, više i ne miriši isto ali ne dam ga
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2018., 20:06   #753
Quote:
axlica kaže: Pogledaj post
midnight poison.. neću ga nikad prežaliti
imam još par kapi ishlapljelog parfema u bočici koju sam dobila prije par god, više i ne miriši isto ali ne dam ga

moja sestra je bila opsjednuta njime, svaki ročkas bi joj kupovali barem 2-3 komada, prije nego su ga maknuli doslovce je kupila zalihu od 5-6 komada, meni ga je zgadila totalka, doslovce čim sam pročitala midnight poison osjetila sam miris
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2018., 20:52   #754
Bvlgari BLV u plavoj bocici, zenski.
Muski takav jos uvijek postoji, ali zenskog nema.
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:57.