Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2016., 16:32   #161
Quote:
dragone kaže: Pogledaj post
Cure, ima li ko spheru?
Kupih je jučer za mamu, tila san difuzer kojem se eterična ulja dodaju u vodu i da je lak za čiščenje, pa se brzinski odlučih za spheru (iako mi je ružnjikava baš) i imali su u samo ovu:


e sad je pitanje da li se ovaj bili poklopac samo tako "poklopi"
ima na sebi 4 izbočine, a ispod su 4 utora ali to se ništa ne poklapa, koliko god pokužavala nekako zavidat taj pokrov on je baš samo pokrov, uopće se ne spoji sa ostatkom? je li to normalno?

pošto je novi, neuptrebljen još, da ga idem reklamirat?
nisu mi ni pečatatirali garanicju, ništa
Lako se čisti i meni uopće nije ružnjikav, izgleda kao Death Star iz starWorsa. Lijepo svijetli i jako je učinkovit kod začepljenih noseva.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 15:35   #162
ulja za difuzer

Pozdrav- imate li neku super kombinaciju eteričnih ulja za difuzer za različite prigode? za osvježenje prostora? za veselje? za koncentraciju? za podizanje energije? Hvala! :-)
lovenature is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 11:45   #163
htjela bi kupiti difuzer ali cijena mi je podosta bitna. naisla sam na ovaj:
http://www.iherb.com/Now-Foods-Ultra...Diffuser/65274
jel bi to moglo valjat sta? ja o tome stvarno nista ne znam.
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:41   #164
moze li mi tko objasniti razliku izmedju ovih kojima se dodaje voda i ovih kojima ne?
i da li se u difuzeru Floriane moze koristiti mjesavina ulja i kako?

meni zapravo treba difuzer u kojemu mogu cesto mijenjati ulja i mjesavine ulja, a da naravno nije izgubit pola sata svaki put.
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 15:40   #165
Imam Spheru, vrlo je jednostavna.

Napuniš je vodom do razine max. i nakapaš 20tak kapi et.ulja.
Koristim razne sinergije, tj mješavine ulja.
Postoji dugme za svjetlo i dugme za ispuštanje mirisne pare koje ima 2 vremenska režima rada (1ili 4 sata).
Difuzer se nakon zadanog vremena sam izgasi.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 15:55   #166
Quote:
Leptiric kaže: Pogledaj post
moze li mi tko objasniti razliku izmedju ovih kojima se dodaje voda i ovih kojima ne?
i da li se u difuzeru Floriane moze koristiti mjesavina ulja i kako?

meni zapravo treba difuzer u kojemu mogu cesto mijenjati ulja i mjesavine ulja, a da naravno nije izgubit pola sata svaki put.
Imam oba tipa, ovi s vodom su obično za menje prostore cca do 30 m^2, a ovi bez vode su obično za veće. Koliko sam primjetila, kod ovog s vodom se ulje ne zapeče dok recimo u ovom bez vode ulje se zna zapeći. Lakše se čisti taj s vodom. U oba tipa možeš stavljat mješavinu ulja.
Jesi li mislila na difuzer od Florihane ili baš Floriana? U Florihanin možeš stavljat bočicu s mješavinom ulja. Zapravo ne znam postoji li koji da se mora stavljat baš 1 ulje
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 16:56   #167
ok. hvala.
bas gledam po amazonu sta se nudi.
naisla sam na ovaj, ima odlicne ocjene, a nije ni skup.
https://www.amazon.co.uk/gp/product/...A2U5QPRA87QBYX
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 00:09   #168
Quote:
Leptiric kaže: Pogledaj post
ok. hvala.
bas gledam po amazonu sta se nudi.
naisla sam na ovaj, ima odlicne ocjene, a nije ni skup.
https://www.amazon.co.uk/gp/product/...A2U5QPRA87QBYX
Zaboravila sam reći kako se stvara kamenac kod onih s vodom.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 08:30   #169
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Zaboravila sam reći kako se stvara kamenac kod onih s vodom.
da li je lakse mijenjati ulja kod onih bez vode?
kod ovog s vodom zapravo moras potrositi svu vodu pa tek onda promijeniti novo ulje?
ja bi volila da mogu mijenjat ulja nekoliko puta u danu, ovisno o potrebi.
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 09:21   #170
Quote:
Leptiric kaže: Pogledaj post
da li je lakse mijenjati ulja kod onih bez vode?
kod ovog s vodom zapravo moras potrositi svu vodu pa tek onda promijeniti novo ulje?
ja bi volila da mogu mijenjat ulja nekoliko puta u danu, ovisno o potrebi.
Izliješ vodu van, ako se osjeti miris lagano operes i stavis novu vodu s uljem. Imaj na umu da tako samo bacaš eu koje je skupo.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 09:55   #171
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Izliješ vodu van, ako se osjeti miris lagano operes i stavis novu vodu s uljem. Imaj na umu da tako samo bacaš eu koje je skupo.
da, zato mi se i cini da je mozda bolje ovo bez vode?
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 14:10   #172
bolje ti je ako zelis koristiti vec gotove sinergije ili pojedinacna ulja, samo zamijenis bocicu.

ja cesto u sinergije jos dodajem saro ulje ili sinergiju za imunitet pa mi to ne bi bilo prakticno, bolje mi je s vodom.

kamenac se cisti vrlo jednostavno, malo tople vode i octa.
Sinead is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 14:21   #173
imam i difuzer s vodom i ovaj u koji se stavljaju cista ulja i puno vise volim ovaj s vodom. stavljam vodu koju filtriram kroz britu i nemam problema sa kamencem. sluzi mi i ko ovlazivac prostora sad kad grijemo puno i to mi je odlicno


Sent from my iPhone using Tapatalk
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 19:08   #174
Quote:
Leptiric kaže: Pogledaj post
da, zato mi se i cini da je mozda bolje ovo bez vode?
Ako imaš bez vode onda bi trebala uzeti Florihanin gdje se mjenja bočica ili na takav princip, inače možeš samo dotakat ulja, nepraktično je stavit 5 kp jednog ulja pa čekati da se potroši pa stavljat drugo, uvijek ostane ulja u onom sitnom odvodu. Jedino možeš oprat svaki put stakleni dio pa stavljat drugo ulje, kad već ne voliš miješati ulja.
Što se tiče ovih na vodu, ne znam kakvi još postoji (da vlaže zrak) ali Spehirn slabo vlaži prostor koji se grije.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 19:49   #175
Imam spheru vec 2 godine i radi svaku noc, najvise ju koristimo zbog malenog, stavljam etericna ulja da mu olaksam disanje
Stvarno svaka preporuka
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 20:24   #176
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Imam spheru vec 2 godine i radi svaku noc, najvise ju koristimo zbog malenog, stavljam etericna ulja da mu olaksam disanje
Stvarno svaka preporuka
Molim te napiši koja eu koristiš i koliko god. ima maleni, hvala.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 09:31   #177
Jedno pitanje koja je razlika između ultrasoničnog ovlaživača zraka i ultrasoničnog difuzera?

Ja ne kužim razliku . Oba dva raspršuju vodu u maglicu tj. sitne sitne kapljice iliti paru.

Ako ima koja dobra duša da mi objasni!
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 16:26   #178
Da malo oživim temu dolazi nam vrijeme difuzera (mada se oni mogu koristiti cijelu godinu), da li je neko u zadnje vrijeme kupovao neki difuzor? Kakva su vam iskustva, imate nekim s kojim ste bas zadovoljne za preporučit. Vidim na web-u da su stigli novi: https://www.terra-organica.hr/raindr...ti-cijena.html
Jel neko probao ovaj: http://www.kosarica.hr/index.php?rou..._category=true - ono što mi je kod ovog odlično jeste što je naglašeno da je membrana promjenjiva a čitajući sve prethodne stranice izgleda da ovo prvo strada.
Trenutno sam naručila https://www.florihana.com/fr/diffuseurs.html Florihanin, još je u dolasku pa javim dojmove. Ali nekako bih i neki s vodom pa da imam 2.
Nobilia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 18:07   #179
membrana jeste promjenjiva ali je kod nas ne možeš naručiti ni kupiti (eventualno dobiti ako odeš osobno do dućana, jer membrane zapravo nisu skupe) no Kemig a predpostavlam ni Terra ih neće mijenjati. Znam da je Elly mijenjala svome, nisam sigurna kako je uspila, da li je našla upute online.
Ja sam jako htjela Sha i uzela sam ga jer mi je bio najnajljepši

i je, lijep je, a sad čući čekajući, u ormaru, promjenu membrane. koju još ni nemam. čak jesam našla neki link, nešto sitno eura košta a ne isplati se kupit samo to radi velike poštarine (pogotovo u odnosu na cijenu membarne).
nakon toga sam kupila dvije Sphere, druga je bila na poklon. isto pranarom, ali puno puno jeftiniji od Sha. i evo ih "peri-deri" stalno su u pogonu
Sphera također koristi vodu + eterična ulja (to mi je također bitno, jer mi se moj prvi difuzer baš zamjerio. onaj prije Sha. užas jedan! )

sjećam se da su cure su hvalile taj Florianin model koji si naručila.
koliko te došla poštarina?
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 10:47   #180
Znači sa Spherom si zadovoljna? To sam si i odlučila kupit nekako mi djeluje najbolje uloženo-dobiveno. Kakva je sphera što se tiće čišćenja i da li ide destilirana voda ili iz pipe ili kombinacija. Oni iz terre su mi rekli ni slučajno destilirana voda.
Mada sam sad malo istražila tematiku pa sam našla naravno nešto što nema ni blizu nas i sad to ciljam da kupim - https://www.youngliving.com/en_US/pr...essories/tools vidim da imaju sjedište u Londonu pa naredni tjedan im pišem. Malo sam pogledala filmiće na youtube ovi su mi najbolji što sam vidjela. Ima i onaj YunZen ali mislim da je to kopija ove Arie od Youngliving-a.
Poštarina me došla 15 eura s tim da sam ja kupila i još 2 hidrolata od 500ml i još jedno eterično ulje od njih.
Ako ima još neko iskustvo sa Spherom bila bih zadovoljna nekim komentarom jer naredi petak kad bude -10% planiram ju kupiti u Kemig-u.
Nobilia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:09.